translate this site

יום שבת, 8 בינואר 2011

זירת קרב - צלליות טאופיות או "למה יש לך צלליות זהות?" (חלק ראשון)

לפעמים אני מבקשת מבן זוגי שיצלם לי סווטצ'ים של מוצרים לפוסטים. בזמן הכנת פוסט זה שמעתי ממנו מספר פעמים את אותה שאלה "מה בדיוק ההבדל ביניהן?!" ועל פניו מבט משתומם כשהוא מביט על יד אשר מכוסה בפסים של צלליות. גברים לעולם לא יבינו...
עובדה ידועה עליי היא שאני אוהבת צלליות טאופיות - משהו בין סגול לאפור לחום. הקווים בגוונים אלו הם מאוד מטושטשים ולא ניתן לקבוע חד משמעית מהו הגוון המדויק של צלליות אלו. חלקן בהירות על גבול ורוד חום מלוכלך, אחרות נוטות לכיוון הסגול מלוכלך כהה ויש כאלו שפשוט אני לא יכולה להחליט מה אני רואה מולי. מה שמאגד את כולן היא האהבה הרבה שלי אליהן ועובדה שאני מוצאת כי צלליות בגוונים אלו מחמיאות לכלל צבעי עיניים ובמיוחד לשלי (אפורות). אני גם מתכחשת לעובדה שרבות מהן דומות אחת לשנייה - בעיניי הן נראות שונות ואני דבקה בסיפור זה! ;)

בחלק ראשון אני רוצה להראות לכן שלוש צלליות שנראות אולי ממבט ראשון שונות אחת משנייה אך על היד ועל העין - לא ממש הצלחתי להבחין בהבדלים ביניהן.


מימין בכיוון השעון: NYX iced mocha, ESTEE LAUDER mocha cup, MAC style snob 


NYX iced mocha - רכישה אחרונה שלי. מי שאמר שהיא דומה לסאטין טאופ בהחלט טעה. היא אכן טאופית אך נוטה יותר לכיוון החום ולא סגול/אפור. הצללית בגימור מטאלי מגיעה בקופסה מרובעת כפי שניתן לראות למעלה, בגודל מכובד של 2.7 גר'. מריחה הייתה בלי בעיות עמידות עם פריימר מצוינת. מעט הפריעה לי שבעת לקיחת צללית עם מברשת, החומר מעט התפורר (מכירות את זה). בכל מקרה אני ארכוש בעתיד עוד צלליות של NYX!
איפה רוכשים? ב-EBAY או cherryculture. מחיר משתנה בהתאם למבצעים ולמוכרים. 

MAC style snob - הרחבתי בעבר על צללית זאת ובקצרה אחזור על עצמי ואגיד שהיא מופלאה לאוהבי צלליות ניטרליות. בהשוואה ל-iced mocha היא ורודה יותר ופחות חומה אך עדיין דומה מאוד כי בבסיס שלהן הן נחשבות לצלליות "חמות". בשילוב עם כל צללית כהה אחרת (כמו סאטין טאופ או טאופ גריס לדוגמה) יכול להתקבל מראה מעושן ונהדר. 
איפה רוכשים? ב- EBAY במחיר מעט גבוה יותר מהמחיר המקורי. בחודש שעבר היא צצה לפרק זמן מוגבל בסטרוברינט ומאז נעלמו עקבותיה...

ESTEE LAUDER mocha cup - אני מודה ומתוודה, כאשר ראיתי את פלטת חגים (לא חדשה), התאהבתי בצללית מוקה קאפ. בניגוד לשתי צלליות קודמות, מוקה היא בעלת בסיס קר ויותר סגלגלה. חיסרון יחיד שהצלחתי למצוא בה היא שבעת ההנחה היא מעט מתפוררת. אך אם מניחים אותה בתנועות טפיחה הכל מסתדר. מעל צללית קרם אפורה של YSL היא פשוט אלוהית. 
איפה רוכשים? ברשתות פארם, אפריל כצללית יחידה. ב-EBAY היא מופיעה כחלק מפלטות צלליות מגוונות שיצאו בעבר. 

אז מי מנצחת בשבילי בסיבוב הזה? אני בוחרת בסטייל סנוב רק בגלל שאני לא יכולה למצוא בה שום דבר שאני לא אוהבת. אם יש לכן אפשרות לרכוש אותה (ואני מקווה שמאק יוציאו אותה בעתיד עוד הפעם) ואתן אוהבות צלליות בגוונים אלו, בהחלט תקפצו עליה!

4 תגובות:

 1. אני גם מאוד אוהבת צלליות טאופיות. NYX נראית טוב, אבל אותי הקטע של התפוררות תמיד קצת מעצבן, אפילו אם זה לא משפיע על המראה הסופי או על העמידות.
  Style Snob מהממת. סאטין טאופ יותר סגולה ממנה?
  הסתכלתי בעבר על הפלטה של אסתי לאודר, אבל בסופו של דבר לא קניתי אותה. כי את רוב הצבעים יש לי גם ככה בצלליות בודדות.

  השבמחק
 2. כאישה לאישה, אני לגמרי תומכת בך!
  אבל ככה שהוא לא ישמע, האמת שעבורי הגוונים האלה, לא בדיוק אותו הדבר, אבל אותו קונספט שאני לרוב פחות מתחברת אליו. גם אם אני אוהבת את הסטין טאופ (אפילו עלי עכשיו). עבורי היא משמשת בדיוק כבסיס, למראה נייטרלי כזה ומחמיא (גם עם עינים חומות, לא רק אפורות :))
  אבל היא לא היתה ולא תהיה מהפייבוריטים שלי. אני מעדיפה יותר צבע או נגיד ככה צבע חי שאילו פחות מרגישים לי כך.

  השבמחק
 3. עדן - את תראי בפוסט הבא שסאטין טאופ שונה ממנה. בהרבה. אני גם לא רוכשת פלטות אם יש לי משהו דומה. אבל היא הייתה במבצע ורציתי אותה ככה ש... ;)

  מיטל - כמו שאני תמיד אומרת כל אחת והטעם שלה. מה שאני אוהבת בצלליות אלו היא העובדה שלעתים מספיק רק אותה ואפשר לצאת. הן גם מתאימות לכל סומק או שפתון שבוחרים. מצד שני אפשר לשלבן עם צלליות צבעוניות יותר ועדיין ייצא נהדר.

  השבמחק
 4. אני גם מאוד אוהבת צלליות טאופיות. NYX נראית טוב, אבל אותי הקטע של התפוררות תמיד קצת מעצבן, אפילו אם זה לא משפיע על המראה הסופי או על העמידות.
  Style Snob מהממת. סאטין טאופ יותר סגולה ממנה?
  הסתכלתי בעבר על הפלטה של אסתי לאודר, אבל בסופו של דבר לא קניתי אותה. כי את רוב הצבעים יש לי גם ככה בצלליות בודדות.

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails