translate this site

יום ראשון, 2 בינואר 2011

קולקציות MAC בינואר

השבוע MAC משיקה את קולקציית חורף הראשונה של השנה - Cham Pale! לקראתה החלטתי לסקור בקצרה את שתי קולקציות שאמורות לצאת  החודש ולציין מה אהבתי מתמונות ראשונות ומסיקורים ברחבי הנט.
Cham Pale מאוד דומה בקונספט לקולקציית חורף של שנה שעברה (Warm & Cozy למי שזוכרת). היא מאופיינת בצבעים וגוונים מאוד ניטרליים, רכים וללא צבעים בולטים כמו שמאק רגילה לעשות (בשביל זה יש את Stylishly Yours!). למי שעוקבת אחרי בלוג זה חושבת "או זאת בטח קולקציה בשביל מרינה!" . ובכן - לא ממש.
בשבילי הקולקציה דיי BLAH. יותר מדי ניטרלית ושמעממת.
ומה יש לי ב-WISHLIST המאוד הקצרה שלי? עיפרון עיניים I Get No Kick אשר מזכיר לי מאוד את צללית Grand Entrance. אם הוא יצליח להחזיק מעמד בקו מים של ריסים הוא יהיה מעולה להארות ובמקום עיפרון לבן לפתיחת עין. עיפרון אחר שיקבל ממני בדיקה מקיפה יהיה Chromographic בגוון NC15/NW20 בדיוק לאותה מטרה כמו הקודם. פיקס+ בריח לוונדר יזכה גם הוא להצצה ולהרחה, במיוחד שאני כל כך אוהבת את פיקס+ הרגיל.


ובקיצוניות ניגודית מוחלטת Stylishly Yours היא כל מה ש-Cham Pale לא: צבעונית, מחדשת ומעט מרגשת. אז לא היא לא מקבלת ממני ציון של 100 כי אני לא אוהבת פיגמנטים כתומים ושפתונים סגולים אבל בהחלט ניתן לראות את הפוטנציאל, במיוחד ללקוחות שאוהבים צבעים בוהקים. דרך אגב תמונת פרומו הורסת! מי צריך איפור בכלל אם יש שפתון אדום ואיילנר שחור?!
אני מצפה מאוד לנסות על שפתיי את שפתון Cockney. הוא אדום אבל מעט שקוף ולכן אפשר להתפרע איתו, בניגוד ל-Russian Red אשר מצריך הנחה מדויקת. גם פלודליין Dark Diversion יוצא דופן כי זהו איילנר ג'ל במהדורה מוגבלת בגוון בורגונדי סגול כהה. הוא ייראה נהדר ביומיום עם צלליות סגולות בהירות או חומות.

ומה איתכן? יש מוצרים שאהבתן ואתן תרכשו?

8 תגובות:

 1. יש לך מושג באיזה יום הם מביאים את הקולקציה השבוע? זה יהיה את שתיהן ביחד או ש-Cham Pale תצא קודם?

  מהקולקציה "החיוורת" מעניין אותי רק הפיינטפוט הכסוף. מהקולקציה "הצבעונית" - כמוך, הפלואידליין הסגול נראה לי מושלם, וגם בא לי על איזה ליפסטיק נועז.

  השבמחק
 2. ממה שאני יודעת כל סניף מחליט לבד מתי להוציא אותה. אצלנו היא ברביעי אאל"ט. הייתי ממליצה שתתקשרי לסניף שלך על מנת לברר.
  יש לי יותר מדי צלליות קרם חיוורות ככה שאין לי צורך בעוד אחד. אני מפחדת שהפלודליין יהיה משעמם מדי...

  השבמחק
 3. הקולקציות האלה משמימות...
  לא מענין אותי כלום מהן.

  השבמחק
 4. איך שראיתי את הכותרת נכנסתי ללחץ!
  החודש סיימתי (מבחינתי) עם ההוצאות על שטויות! רק חסר לי עכשיו קולקציות מאקיות שאי אפשר לעמוד בפניהן!
  שמחה שהקולקציה הראשונה היא Cham Pale שנשמעתי לי משעממת אפילו מהשם שלה. לרוב לא אטריח את עצמי לרכוש משהו מקולקציה מוגבלת אם הוא כזה "לא מיוחד". ובאמת לפי האימג'ים אני לא רואה משהו שזועק לי..

  מעבר חד עם קולקציית Stylishly Yours, הא? האמת טוב שכך, וגם ממאק אני מצפה הרבה יותר בקולקציות האלה.
  הפיגמנטים נראים למות! אבל "למזלי" עדיין לא הגעתי למקום שאני רוכשת שכאלה (עדיין קצת מפחדת מהם..)
  ה Dark Diversion נראה באמת מהמם! גם ראיתי איפשהו שתהיה קולקציה עם פלואידליין ירוק! בהמשך לדיבורים על שכזה, למרות שאני עדיין חושבת שכדאי לי לנסות את בנפיט, לא מגיע להם צ'אנס?
  תוהה אם בקולקציה הזאת יש צללית אדומה אמיתית. כי ה Louder please מקולקציית dare to wear יכול להיות הרבה דברים אבל אדום-אדום הוא לא!

  השבמחק
 5. דנרה- מסכימה איתך. הן ממש לא מרגשות. שום מוצר חדש או צבע מלהיב.
  מיטל - אל תכנסי ללחץ, הכל בסדר!אני גם לא חושבת שלמישהי לא מקצועית יש צורך בפיגמנטים בגודל מלא. מקסימום דוגמית. אותי הם בכלל לא מושכים. תהיה קולקציה של מיקי מאפר הודי אבל היא לא יוצאת בארץ (בוודאות). ככה שרק דרך איביי. יש סווטצ' שלו ושל עוד אחד כחול בטמפטליה והיא אומרת שהירוק שקוף מדי. בעייתי צללית אדומה - פיגמנט יכול להרגיז את העין.

  השבמחק
 6. כן, אני יודעת שיש בעייתית עם צללית אדומה ובכל זאת אני חומדת כזאת!
  בקולקציה שלא מגיעה לארץ יש פיגמנט / צללית אדומה ממש?

  השבמחק
 7. לא עד כמה שראיתי.יש כתומה סגולה וירוקה

  השבמחק
 8. ממה שאני יודעת כל סניף מחליט לבד מתי להוציא אותה. אצלנו היא ברביעי אאל"ט. הייתי ממליצה שתתקשרי לסניף שלך על מנת לברר.
  יש לי יותר מדי צלליות קרם חיוורות ככה שאין לי צורך בעוד אחד. אני מפחדת שהפלודליין יהיה משעמם מדי...

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails