translate this site

יום חמישי, 17 במרץ 2011

איפור בנסיעות - מה, כמה ולמה

כפי שאתן רואות שיניתי את מראה הבלוג. לא יודעת למה האמת, התחשק לי רקע יותר בהיר, יותר קריא ויותר מרענן.
ועכשיו לנושא הפוסט-
אני הראשונה שאודה בפה מלא שיש לי רגשות כלפי איפור שלי - אני קשורה אליו, לעתים חיה מספר ימים בלעדיו, חושבת מה יקרה אם יאבד וכו'. אמרתי שאני מוזרה או לא? ;) 
הפואנטה היא שכאשר הצטרכתי לנסוע לחו"ל למספר ימים והייתי צריכה להחליט מה לקחת איתי רצו לי בראש מחשבות הבאות:
 • לקחת כמה שפחות.
 • יחד עם זאת לתכנן מראות איפור ולפי זה לקחת מוצרים שונים.
 • להתפשר - לא לקחת את כל מברשות מאק כי מי יודע מה יקרה להן (היסטרית אמרתי?), לא לקחת פלטת צלליות שלמה כי אני לא אספיק להתאפר בכולן וכו'.
 • האיפור חייב להיות עמיד לאורך כל היום כי לא יהיה לי זמן לחידושים ותיקונים  כל מה שלקחתי נכנס לתוך שני תיקים קטנים אלו (אחד מסט של סמאשבוקס ושני מסט של מאק). כמו כן לקחתי נרתיק למברשות (שרכשתי ממזמן בביוטיקייר). 
  היה לי חשוב שהתיקים יהיו שקופים - זמין ונגיש בבקרים כשהתאפרתי.


  בתחום המברשות הסיפור היה די קל. לקחתי את 187 להנחת מייקאפ. בסוף גיליתי שהשתמשתי במברשת להנחת סומק קרמי (מה שמזכיר לי שאני צריכה מברשת כמו 130 לסומק קרמי) כי את המייקאפ שהיה איתי הנחתי על ידי אצבעות הידיים. 
  מברשת 138 היוותה אצלי גם כמברשת להצללות וגם כמברשת לסומק. למה המשימה הכפולה אתן שואלות? ובכן, לקחתי מברשת של Benefit שהייתה מצורפת לסומק קורליסטה בזמנו (בתמונה היא קטנה לבנה וחמודה) אך התעצבנתי עליה ולא השתמשתי בה. 
  בקבוקי הקטנה (של גרלן) השתמשתי כדי להניח פודרה והיא הייתה מצוינת לזה. היא הייתה מצורפת בזמנו לברונזר מינרלי של החברה ואם היא לא הייתה משירה שיערות מפעם לפעם ופחות נעימה ורכה מקבוקי 182  הייתה יכולה להפוך למועדפת בהנחת פודרה. 
  לקחתי את מברשת 224 לטשטוש קונסילר והנחת אבקת קונסילר. מעולה כתמיד. 
  מברשות עיניים כמו 239 ו-217 לא אכזבו אותי. את 263 לקחתי כי חשבתי שאניח איילנר. איזה איילנר ואיזה נעליים...לא היה לי זמן להתעסק עם זה ולכן הצטערתי שלא לקחתי איתי את 219 לטשטוש עפרון עיניים. אך הסתדרתי עם 239 איכשהו. מברשת צללית של ג'ייד לקחתי כדי שיהיה לי לכל מקרה והשתמשתי בה רק כדי להניח צללית בזווית פנימית של העין...


  בתיק שחור ישנם שני תאי חלוקה ולכן צד אחד זכה להכיל את כל מוצרי הבסיס וצד אחר מוצרי צבע לפנים.
  בזמן אחרון אני מנסה את פריימר Photofinish של Smashbox. העברתי אותו לקופסית קטנה. אני מעדיפה לקחת לנסיעות כמה שפחות בקבוקים שבירים ולצמצם את נפח התיק על ידי כך שכל דבר אפשרי אני מעבירה לקופסיות.
  את תעלומת המייקאפים החדשים שניסיתי ואהבתי עד מאוד אשאיר לפוסט אחר ;) יש שלושה, אם רציתם לדעת, אחד מהם פגשתם אתמול. על מנת לחסוך מקום, לקחתי שניים מהם בתוך קופסיות דוגמיות של מאק. לחמישה ימים הספיקה פחות מחצי קופסית. ככה לא הייתי צריכה לדאוג לבקבוקים ולפחד שיישברו.
  על מנת לקבע את המייקאפים שתי פודרות יצאו איתי מהבית (שתיהן של מאק): Blot powder (לספיחת שומנים) ומייקאפ פודרה Studio Fix. השתמשתי בשתיהן לסירוגין ואהבתי את התוצאות של שתיהן מסיבות שונות- בלוט טובה כמקבע מייקאפ וספיחת שומנים אך הבעיה איתה שכעבור זמן מה אני מתחילה לראות אותה באזורים שונים, במיוחד באזור האף. עם סטודיו פיקס זה לא קורה אך היא נותנת כיסוי עם גוון ולא תמיד אני רוצה Airbrushed face. סקרנית איפור שכמותי כבר שוקלת האם לרכוש את פודרת MSF...
  קונסילר אהוב עליי שלא מאכזב אותי לעולם (לפחות לא בימי חורף) הוא Moisturecover. הוא מאוד קליל ועם זאת לחותי ואני אוהבת אותו מאוד. ויתרתי על סחיבת Studio Sculpt, הן בגלל האריזה והן בגלל הצורך במברשת נוספת. את המויסטרקאבר קיבעתי עם פודרה לקונסילר של מינרלז.
  להצללות אני משתמשת בפודרה מעצבת חצויה של מאק - Sculpt and Shape powder. הצד הכהה (זה שאיתו אני עושה הצללות) מקבל ממני אהבה ענקית בחודשים אחרונים. לעומת זאת, הצד המאיר, שאמור לשמש להארות לא מרגש אותי בכלל. פודרה זאת יצאה בעבר במהדורה מוגבלת ואין להשיג אותה אך מבירורים שעשיתי, הבנתי שהיא נמכרת בפאן במאק פרו (רק החלק של ההצללה).
  המוצר היחיד שהקדשתי לגבות הוא ג'ל לסידור וצביעת גבות - Brow set בגוון Beguile. אני אוהבת שהוא לא כהה מאוד אלא בגוון טאופי. אין לי גבות שחורות ואני לא רוצה בכאלו ולכן מה יותר טוב משילוב של קיבוע ומעט צבע? אליו צירפתי מברשת גבות קטנה שמורידה עודפים, למקרה שאני מגזימה ;)


  התלבטתי רבות לגבי איזה סומק אבקתי יבוא איתי לטיול (לגבי סומק קרמי כלל לא חשבתי פעמיים ולקחתי את Natural של NYX. בסופו של דבר, לקחתי קיט של סומק, היילטר ופודרת יופי של מאק. היא מכילה את סומק Peachykeen (יש בקולקציה רגילה) שהוא אחד הסמקים היפים שיש באוסף שלי. אפרסק ורוד שמתאים לכל איפור. כהיילטר השתמשתי ב- Sunsparkled Pearl בגוון בז' עם ברק. לא התאכזבתי לגלות במהלך הנסיעה שאכן הסומק הלך עם כל מראה איפור שעשיתי.
  בתחום שפתיים התפשרתי רק על 5 מוצרים (ותאמינו לי זה היה קשה!). זה המונולוג, פחות או יותר שניהלתי עם עצמי בזמן הבחירה:

  "מרינה, את חייבת לפחות באלם אחד" "אוקי אז זה חייב להיות Jack Black בריח אשכוליות כי את מתה על אשכוליות!"
  "ומה עם שפתון יומיומי אבל לחותי?" "טוב אז נלך על דיור שמשום מה לא רוצה להסתיים- Shinest Appeal"
  "ואיך את הולכת לקבע אותו או אם תרצי גלוס נקי נייטרלי?" "ברור שאני לוקחת את קרימשין Partial to Pink!"
  "ואם תרצי לשים שפתון בולט? אדום או קורלי?" "זה פשוט- Urgent של מאק כי הוא אדום שקוף ומאוד לחותי"
  "וגלוס כהה אבל לא אדום בולט?" "אוף זה קשה...טוב אני אבחר ב-Plum של Estee Lauder"

  אז ככה הגעתי להחלטה ;)


  אם מוצרי שפתיים היוו אצלי התלבטות, בתחום עיניים זה היה סיוט!
  לגבי מוצרי בסיס לא היה ספק - פריימר לעיניים Primer Potion של Urban Decay, צללית קרמית בסיסית Painterly, פריימר לריסים של מאק. כמובן שלקחתי גם מעגל ומסרק ריסים. כפי שציינתי למעלה, התכוונתי לשים איילנר ג'ל כל יום. זה לא יצא לפועל מפאת מחסור בזמן ובתאורה מתאימה. ולכן שני ג'ל איילנרים שלקחתי (Blacktrack ו-Black Mauve Shimmer Ink) נשארו יתומים. במקום זאת תחמתי את קו הריסים בעזרתו של עיפרון דו צדדי של אורבן דיקיי (שהיה מצורף לפלטת נייקד).
  המסקרה שנבחרה לטייל איתי היא מסקרה שנכון לעכשיו כבר לא בחיים אך היא שירתה אותי היטב בחודשיים אחרונים - Volume Express Lift של Maybelline. בינתיים, התחלתי להשתמש ב-Sexy Curves של Rimmel.
  לקחתי איתי את עיפרון עיניים מבהיר - Eye Bright של Benefit. מאוהבת בו להדגשת זווית פנימית של עיניים ומתחת לעצם הגבה. עיפרון בהיר אחר בו אני עושה תיחום פנימי (זה נותן אשליה של עיניים גדולות יותר) הוא עיפרון Chromographic pencil nc15/nw20 של מאק. אני אוהבת שהוא לא לבן אלא בז'י. בצורה כזאת איפור עיניים לא נראה ניגודי מדי, במיוחד כשיש צללית כהה.
  ועכשיו לנושא החשוב מבחינתי - צלליות. לקחתי שלוש רביעיות של צלליות מאק. חששתי לסחוב פלטה גדולה יותר, מחשש לשברים ונפילות. ברור שבסופו של דבר לא השתמשתי בכולן אך לפחות הרגשתי בטחון בידיעה שיש לי את כולן :) מוזר אני יודעת...
  ואלו הרביעיות:

  1. Patina, Sable, Grand Entrance, Soft Brown - התאהבתי מחדש בפטינה כצללית על כל עפעף ובסייבל גם ככה. לפעמים כל היופי הוא בפשטות...גרנד אנטרנס היא לדעתי הצללית להארות עיניים.
  2. Brule, Style Snob, Satin Taupe, Naked Lunch - אני אוהבת בזמן אחרון לשים צללית בהירה לא מנצנצת על כל העין על מנת לתת משטח אחיד לעבודה ולכן ברולה מעולה לזה. לימים שלא רציתי הארה אינטנסיבית, השתמשתי בנייקד לאנץ'. אין כמו שילוב בין סטייל סנוב לסאטין טאופ...גן עדן טאופי. 
  3. Malt, Warming Trend, Smoke & Diamonds, Twinks- זאת הייתה רביעיה לא ממש קשורה. השתמשתי בסמוק & דיימונדס יום אחד כשרציתי לוק אפרפר. 

  ולסיום אעלה לוק עיניים שמאוד אהבתי לעשות במהלך הטיול. על כל עפעף הנחתי את פטינה ובקפל את סטייל סנוב. איילנר שחור קלאסי וזהו. כמובן שאיילנר ג'ל הוחלף בעיפרון שחור מטושטש.  פנים
  פריימר: SMASHBOX  photo finish foundation primer
  מייקאפ : ?
  פודרה (עם מברשת 134): MAC blot powder pressed - medium
  ברונזר (עם מברשת 138)MAC sculpt and shape powder -  bone beige/emphasize 
  קונסילר (עם מברשת 249): MAC moisture cover concealer- nw20
  פודרת קונסילר (עם מברשת 224)MINERALZ - 309 halo
  סומק קרמי (עם מברשת 187): NYX rouge cream blush - natural
  סומק (עם מברשת 168): MAC sheertone shimmer blush - peachykeen
  גבות :  MAC brow set - beguile

  עיניים
  פריימר: URBAN DECAY eyshadow primer potion - nude
  עיפרון לתיחום פנימי: MAC chromagraphic pencil  crayon multi usages - nc15/nw20
  עיפרון להארה פנימית: BENEFIT eye bright - instant eye brighter
  צלליות: grand entrance (בזווית פנימית של העין ומתחת לעצם הגבה עם מברשת 219), patina (עם מברשת 239 על עפעף עליון),style snob (עם מברשת 217) בקפל העין.  
  איילנר ג'ל  (עם מברשת 263): MAC fluidline - blacktrack
  פריימר לריסים: MAC prep + prime lash 
  מסקרה:  MAYBELLINE volume express lift up mascara - black

  שפתיים
  שפתון: Jack Black intense lip therapy - grapefruit


  וטיפ אחרון שקשור לאיפור ונסיעות (לקחתי מטיפאני בסרטון אחרון שלה): לפני הנסיעה, בפעם אחרונה שאתן מתאפרות בבית, תתאפרו מתיק האיפור. אם חסר משהו במהלך האיפור תדעו ישר לשלוף ולהכניס לתיק.

  אני אשמח לשמוע איך אתן אורזות איפור לנסיעות?


  24 תגובות:

  1. ארררררגגגג... מרינה, גנבת לי את הפוסט!!! נו טוב, את יודעת מה אומרים -
   great mids think alike... נראה לי שבהשוואה אליי היית מאוד החלטית, אני מבלה לפחות שלוש שעות בהתלבטויות מה לקחת איתי לנסיעות. אני תמיד לוקחת את מה שאני משתמשת בו הכי הרבה ביום-יום, אבל אז אני חושבת לעצמי: אבל אני בחופש, בטח יהיו כמה אירועים שאני ארצה לעשות משהו מיוחד... מה, אני לא אקח עוד דברים?? בטח שאקח!! את בטח כבר מבינה לאן זה מוביל...

   השבמחק
  2. סיוון- תמיד כיף לעוד דעות בנושא אז שזה לא יעצור אותך!

   השבמחק
  3. אין כמוך, מרינה. מינימום שבמינימום לנסיעות, הא?

   השבמחק
  4. וניטי- הכל יחסי כן? בשבילי 2 תיקים +רולר מברשות זה מינימום (ביחס לאוסף איפור שלי...) ;)

   השבמחק
  5. היי, כמה תיקונים, גם החלק שמשמש להארה עדיין נמכר
   נרכש עי שבוע שעבר,
   הmsf מדהים, אבל, לא מיועד לעור רגיל-עד שמן כי
   הוא מתחיל להבריק מהר יחסית, כחומר מראש הוא לא מיועד למראה מט ותוך 4-5 שעות כבר דיי מבריק.

   השבמחק
  6. אנונימי- תודה על העדכון!
   אני מודעת לכך ש-MSF נותן מראה טבעי.

   השבמחק
  7. באמת שאפילו שאת אומרת שזה מינימום, זה החלום של כל מתאפרת מתחילה !
   יש לי שאלה, את יודעת היכן אפשר לרכוש בארץ (לא דרך האינטרנט) מעגל ריסים של שו אמורה ?

   השבמחק
  8. היי, אהבתי את השינוי בבלוג! תתחדשי:)
   האיילינר מושלם! בכלל, עשית לי חשק לשופינג עוד מהפוסט הקודם. רציתי לשאול אותך אם השמפו היבש הוא מהדיוטי פרי בארץ? אני אהיה שם עוד שבועיים.

   השבמחק
  9. גאיה- מסכימה איתך!אני לא הייתי אומרת שאני מתאפרת מתחילה ולכן זה הבסיס בשבילי :)
   עד כמה שידוע לי אי אפשר לרכוש בארץ את המעגל ריסים של שו אמורה. אבל הוא וזה של מאק מאוד דומים ולדעתי אפילו זהים.

   ג'ני- תודה!השמפו מהדיוטי פרי בארץ. יש גם בגרסא מוקטנת.

   השבמחק
  10. מזל שאני לא טסה בקרוב אני לא יודעת מה הייתי אורזת...איך הייתי לוקחת את האיפור.
   האיפור שלך תמיד יפה ואת תמיד עושה לי חשק לעשות קניות במאק :)
   הרקע הלבן בבלוג לבן רק אצלי?או שזה חלק מהשינוי?

   השבמחק
  11. אני רק חושבת על לבחור ולארוז איפור לנסיעה נהיה לי כאב ראש. ולך בטוח יש יותר איפור ממה שיש לי.
   בא לי תיק איפור טוב ועדיף מרופד כי שלי כבר ישנים וקטנים מידי.
   אני חושבת ש-Patina היא הצללית המנצחת שלי כרגע, מהממת!

   השבמחק
  12. לימור- אכן החלטה קשה. הרקע הלבן הוא אצל כולן. שיניתי את המראה והבלוג עולה יותר מהר.

   עדן- פטינה בהחלט מהממת. את כל האיפור אני לוקחת בתיק יד ועולה עם זה למטוס ולכן כל תיק סגור לאיפור הוא טוב.

   השבמחק
  13. אני מודה, כמעט ולא יוצא לי לצאת לנסיעות. לרוב זה פעם בשנה, בסביבות אוקטובר..
   אממה, יוצא לי פעם בשבוע להתאפר בבוקר מחוץ לבית (אחרי שחיית בוקר)
   מה שאומר שאני גם חייבת להיות מאורגנת ומהר.
   רכשתי תיק איפור ענק ב WOW שיוכל להכיל את כלה קשקושים שלי, מה שיכולתי לקנות כפול נרכש ומה שיכול להשאר קבוע גם עוזר.. אבל כל אילו רק בנגזרת הטיפוח (עוד קרם פנים אחד, עוד דיאודורנט אחד, חמאת גוף שאנ ילא משתמשת בה אלא אחרי השחיה וגם צללית לבנה של מאדינה, שיהיה בסיס ורסטילי לאיזה איפור שלא יבוא לי)..

   בנגזרת האיפור יש לי התנהלות קבועה -
   מברשות פנים - אחת של מדינה להנחת מייקאפ (נראה לי A11)
   עוד 2-3 מברשות לסומק, ברונזר ואם בא לי שימר
   מברשת אחת להנחה וטשטוש 217/224 ומברשת לאייליינר E10 של סיגמה או 263 של מאק.

   חוץ מזה אני לוקחת פלטה שיש בה סומק, ברונזר ושימר
   ועוד פלטה אחת (תלוי במצב הרוח שלי בבוקר או יותר נכון בלילה לפני) שמכילה קבוצת צבעים מסוימת.
   וכמובן הדברים הברורים מאליהם - מייקאפ, פודרה, מקבע גבות, קונסילר ומסקרה.

   וזהו, good to go
   כל העניין נהיה אצלי כבר בשלוף. כרוח הסערה 2 דק' לפני שאני הולכת לישון (ועוד מוקדם כי קמים נורא מוקדם) אני מכניסה את הכל לתיק האיפור, מכניסה לשקית אחת גדולה ו- ואללה!

   הסייבל צללית מדהימה!!! אני מאוד אוהבת להשתמש בה לא משנה מה אני רוצה לעשות / איזה מראה בא לי. ואני חייבת לציין שהיא מפתיעה אותי כל פעם מחדש :)

   הטיפ באמת שימושי ויש לו יתרון נוסף, הרבה פעמים יוצאים נגיד בבוקר, והכל ארוז מראש, ככה אפשר להשתמש ומיד להחזיר לתיק הארוז :)

   השבמחק
  14. מיטל- אני לא רוכשת אף פעם כפולות של מוצרים.פשוט לא מסיימת אותם. אני מתה על סייבל, במיוחד על מרקם שלה!

   השבמחק
  15. אז אני משתדלת לא לרכוש חדש אם לא סיימתי :P

   השבמחק
  16. תגובה זו הוסרה על ידי מנהל המערכת.

   השבמחק
  17. אני מודה, כמעט ולא יוצא לי לצאת לנסיעות. לרוב זה פעם בשנה, בסביבות אוקטובר..
   אממה, יוצא לי פעם בשבוע להתאפר בבוקר מחוץ לבית (אחרי שחיית בוקר)
   מה שאומר שאני גם חייבת להיות מאורגנת ומהר.
   רכשתי תיק איפור ענק ב WOW שיוכל להכיל את כלה קשקושים שלי, מה שיכולתי לקנות כפול נרכש ומה שיכול להשאר קבוע גם עוזר.. אבל כל אילו רק בנגזרת הטיפוח (עוד קרם פנים אחד, עוד דיאודורנט אחד, חמאת גוף שאנ ילא משתמשת בה אלא אחרי השחיה וגם צללית לבנה של מאדינה, שיהיה בסיס ורסטילי לאיזה איפור שלא יבוא לי)..

   בנגזרת האיפור יש לי התנהלות קבועה -
   מברשות פנים - אחת של מדינה להנחת מייקאפ (נראה לי A11)
   עוד 2-3 מברשות לסומק, ברונזר ואם בא לי שימר
   מברשת אחת להנחה וטשטוש 217/224 ומברשת לאייליינר E10 של סיגמה או 263 של מאק.

   חוץ מזה אני לוקחת פלטה שיש בה סומק, ברונזר ושימר
   ועוד פלטה אחת (תלוי במצב הרוח שלי בבוקר או יותר נכון בלילה לפני) שמכילה קבוצת צבעים מסוימת.
   וכמובן הדברים הברורים מאליהם - מייקאפ, פודרה, מקבע גבות, קונסילר ומסקרה.

   וזהו, good to go
   כל העניין נהיה אצלי כבר בשלוף. כרוח הסערה 2 דק' לפני שאני הולכת לישון (ועוד מוקדם כי קמים נורא מוקדם) אני מכניסה את הכל לתיק האיפור, מכניסה לשקית אחת גדולה ו- ואללה!

   הסייבל צללית מדהימה!!! אני מאוד אוהבת להשתמש בה לא משנה מה אני רוצה לעשות / איזה מראה בא לי. ואני חייבת לציין שהיא מפתיעה אותי כל פעם מחדש :)

   הטיפ באמת שימושי ויש לו יתרון נוסף, הרבה פעמים יוצאים נגיד בבוקר, והכל ארוז מראש, ככה אפשר להשתמש ומיד להחזיר לתיק הארוז :)

   השבמחק
  18. מזל שאני לא טסה בקרוב אני לא יודעת מה הייתי אורזת...איך הייתי לוקחת את האיפור.
   האיפור שלך תמיד יפה ואת תמיד עושה לי חשק לעשות קניות במאק :)
   הרקע הלבן בבלוג לבן רק אצלי?או שזה חלק מהשינוי?

   השבמחק
  19. היי, כמה תיקונים, גם החלק שמשמש להארה עדיין נמכר
   נרכש עי שבוע שעבר,
   הmsf מדהים, אבל, לא מיועד לעור רגיל-עד שמן כי
   הוא מתחיל להבריק מהר יחסית, כחומר מראש הוא לא מיועד למראה מט ותוך 4-5 שעות כבר דיי מבריק.

   השבמחק
  20. סיוון- תמיד כיף לעוד דעות בנושא אז שזה לא יעצור אותך!

   השבמחק
  21. Careers Earnings Advice

   My web blog ... legal leads
   Here is my page - leads for lawyers

   השבמחק
  22. Click For More

   Feel free to surf to my blog post; lawyer lead generation
   My web-site attorney lead generation

   השבמחק
  23. Hi friends, pleasant post and fastidious urging commented here, I am really enjoying by these.


   my blog post :: chapter 7 bankruptcy florida

   השבמחק

  Talk to me! דברו איתי!

  LinkWithin

  Related Posts with Thumbnails