translate this site

יום שלישי, 24 במאי 2011

Color Club - Gimme a Grape Big Kiss

אני כל כך אוהבת למצוא לקים עם שמות מיוחדים/משעשעים/מפתיעים. הם גורמים לי לחייך לרוב ובמקרה חריג לגחך ולצחקק לעצמי בכל פעם שאני מביטה בציפורניים ונזכרת איזה לק שמתי. לדעתי זה חלק מחוויית אהבתי ללקים וחיבתי המרובה יותר ללקים מחברות חו"ליות כמו קולור קלאב או OPI שלרוב מפתיעות בשמות לקים מיוחדים. כשחברה יוצרת סיפור רקע וחושבת איזה שם יתאים לכל לק, אני בתור קונה רוכשת גם איזשהו חלק מאותו סיפור ונהנית. 
Gimme A Grape Big Kiss הוא בדיוק הלק שגרם לי הפעם גם לחייך וגם לצחקק לעצמי. מדוע אתן שואלות? כי הרעיון של לתת למישהו קרוב נשיקה ענקית וענבית הוא פשוט רעיון משגע!
הלק הושק לפני מספר חודשים בחו"ל במסגרת קולקציית Wicked Sweet לכבוד קיץ 2011 (בארץ ניתן להשיג את הקולקציה בנייל סטודיו). נושא הקולקציה הוא גימיקי וקיטצ'י לחלוטין (וככה אני אוהבת בדרך כלל) - לקים ריחניים. מספיק להגיד שאני רכשתי שלושה מתוך שבעה כדי לדעת מה אני חושבת על קולקציה הזאת. כן, אני מודה - אני אוהבת לקים ריחניים. אוהבת לרחרח מדי פעם את ציפורניי ולהבחין באיזשהו ריח מתקתק (לרוב).
הלק הוא גוון לא כזה נדיר - סגול פוקסיה בגימור ג'לי שדורש לפחות 3 שכבות דקות. עם זאת, אין לי "דיופ" מדויק בשבילו. ולגבי הריח? כפי שניתן להבין יש לו ריח של ענבים. זוכרות טרופית מימי ילדות? משהו דומה.
לסיכום - טרנד מעניין. אני בטוחה שיהיו כמוני שיאהבו אותו ולעומת זאת אחרות שיתרחקו ממנו בסלידה.
  ומה איתכן - אוהבות טרנד ריחני או שמעדיפות לק בלי ריח?

11 תגובות:

 1. אני אוהבת והוא אכן בדרך אליי...
  ולא חשבתי שאת יודעת מה זה טרופית אם כי אני בהחלט כן. כמה שנים את בארץ ומאיזה גיל אם מותר לשאול??

  השבמחק
 2. ruthie- איזה כיף!תתחדשי מראש. אני מגיל 9 בארץ ולכן בעברי נתקלתי בהרבה טרופיות ;)

  השבמחק
 3. יצאו צבעים שמחים וקייציים בקולקציה הזו.
  הגוון הזה שקנית ממש יפה.
  הבעיה זה כמובן הריח.
  הרחתי את הלקים על גלגל הציפורניים בנייל סטודיו ואפילו לא הייתי צריכה להתקרב אליו. לא בשבילי הגימיק הזה.

  השבמחק
 4. DANRA- ידעתי שלא תתלהבי כי גם אצל וניטי לא אהבת ממש. ברור שהגימיק הוא לא בשביל כולן. אני מאלו שכן מתחברת. הריח לא מאוד דומיננטי ועדיין מתקתק. והצבע מהמם אבל הלק שאני עכשיו איתו - RASPBERRY RUSH עוד יותר יפה לדעתי.

  השבמחק
 5. כפי שכבר ציינתי בפייסבוק, רעיון נחמד, בטוח שבן זוגי ישמח:} צבע מתאים לך לגוון העור , וממש מחמיאה!

  השבמחק
 6. בלוגר הנודניק עשה לי בעיות אתמול וקצת היום, אי אפשר היה להכנס אליו בכלל! וזה מוזר כי סה"כ זאת הסיסמא של המייל, אז איך למייל הוא נכנס ולבלוגר הוא לא נכנס בכלל? קיצר, סתם התעצבנתי שלא יכולתי לא רק להגיב, אפילו לא לפתוח את הבלוג שלי! באמת!
  בזמן האחרון יש להם קטע מוזר, אני מקווה שזה אומר שצפויים לנו שיפורים ;)

  ניסיתי שני ריחניים של רבלון, אחד מהם גם בריח טרופית ענבים כזה. היה חביב ולא מעבר. הלק הזה דווקא חמוד ומעניין כמו שבקבוקית אמרה בהקשר לקולקציה של OPI לא רואים הרבה לקים בגימור ג'ל שכזה.
  אבל נכון, סה"כ לא מדובר על גוון מקורי.

  באופן אישי לא הייתי רוכשת בשביל הריח, אם הצבע היה מדבר אלי אז כן.

  לא משנה לי אם יש ריח או אין ריח, העיקר המריחה, העמידות, וכמובן הגוון. אם כל אלה הם winner לא ממש משנה לי.. 3 שכבות זה קצת הרבה, אבל זה מה יש עם ג'לים..

  השבמחק
 7. מיטל- באמת?אני השתמשתי בו ללא בעיה היום ואתמול.
  הגוון לא מקורי אך הופתעתי לגלות שאין לי דיופ שלו אז לכן הוא נשאר.

  השבמחק
 8. בכל מקרה מגניב שהצלחת למצוא גם לק מיוחד (עם ריח) וגם בגוון מעניין וכזה שאין לך / אין לו דיופ

  ולא יודעת מה היה לו, גם בעבודה וגם בבית. לא הצלחתי להתחבר לחשבון בכלל. ממש הזוי. ודווקא המייל היה בסדר.. חבל שלא ניסיתי לבדוק גם את פיקסה / פיקניק לראות אם זה משהו יותר נרחב..

  השבמחק
 9. DANRA- ידעתי שלא תתלהבי כי גם אצל וניטי לא אהבת ממש. ברור שהגימיק הוא לא בשביל כולן. אני מאלו שכן מתחברת. הריח לא מאוד דומיננטי ועדיין מתקתק. והצבע מהמם אבל הלק שאני עכשיו איתו - RASPBERRY RUSH עוד יותר יפה לדעתי.

  השבמחק
 10. מיטל- באמת?אני השתמשתי בו ללא בעיה היום ואתמול.
  הגוון לא מקורי אך הופתעתי לגלות שאין לי דיופ שלו אז לכן הוא נשאר.

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails