translate this site

יום שישי, 29 ביולי 2011

נבחרת ברונזרים משלי

לכבוד הקיץ אני מביאה לכן סקירה של ברונזרים שלי. כשהוצאתי את כולם הבנתי שיש לי בעיה - איך מישהי בהירה כמוני עדיין מצליחה לאגור שישה ברונזרים? כנראה שאיפשהו בשנים אחרונות הבנתי שגם לי אין תירוץ מלהימנע בשימוש בברונזרים כי עם כל הכבוד ללובן שלי אני לא רוצה להיראות כמו גוויה. רק בשנתיים אחרונות תפסתי תאוצה ואימצתי לעצמי שימוש מתון בהם.

למי שחדשה בתחום הברונזרים כדאי לדעת שיש שתי דרכים להניח אותם על מנת להשיג פנים יותר מעוצבות או לחילופין פנים יותר שזופות. אני מעדיפה לא לזרוק על עצמי ברונזר ללא שליטה אלא משתדלת להניח אותו רק בצידי פנים - מזוית מצח, מתחת לעצמות לחיים ומתחת לסנטר. זה מעצב את פניי העגולות ומחזיר מימדיות ומעט חמימות לפנים. לעתים אני מוסיפה מעט במרכז אך אני לא מניחה ברונזר על כל הפנים. מברשת מומלצת לברונזר? כל מברשת שנוחה לכן - אני מעדיפה בזמן אחרון מברשת דו פייברית כי היא נותנת תוצאות עדינות ולא "מוכתמות" אפילו עם ברונזר מאוד פיגמנטי.
ברונזר ראשון שלי הוא (כמה לא מפתיע) Terracotta Mineral Flawless Bronzing Powder מאת Guerlain. הוא נרכש עוד לפני שידעתי בכלל מי הוא מי בעולם איפור (ולא קלטתי אז שגרלן הם ה-מומחים לברונזרים), לפני קניות באינטרנט ולפני תחילתו של הבלוג. לדברי גרלן זהו ברונזר בתפזורת העשוי רק ממרכיבים מינרליים ואבקה ממנו הוא עשוי היא כל כך דקה שהיא משאירה את העור חלק למגע. הברונזר זמין רק בשלושה גוונים - לייט, מדיום וכהה. תוספת נחמדה לברונזר - קבוקי שמגיעה ביחד איתו ולפי הוראות פשוט מניחים אותה באמצע רשת ותופסים חומר איתה.
כמו תמיד עם גרלן, הברונזר מעוצב בצורה נפלאה עם קופסה שחורה בעלת מכסה מסתובב והפעם היא גם פרקטית כי אין פה חשש להתפזרויות חומר רבות.
לדעתי ברונזר מינרלי זה מתאים במיוחד ל"מתחילות" בתחום מכוון שהוא מאוד נעים למגע ומתמזג עם העור בצורה מדהימה. יתרון נוסף הוא שפה לא תמצאו שם ניצוץ של חלקיק מבריק/שימרי/מנצנץ - הוא לחלוטין מאט. מכוון שדאז פחדתי מלהיראות שזופה מדי רכשתי את גוון 1 שהוא די בהיר (וגם די ניטרלי) כפי שאתן רואות אך הוא עדיין מצליח לעצב לי את הפנים בחודשי חורף קרים כשאני סופר בהירה. לאלו מכן שיותר מעזות או פשוט יותר כהות אני ממליצה לבדוק גוונים הבאים.
איפה וכמה? בעבור 3 גר' (עד עכשיו לא קלטתי שהוא קטן כל כך!) בארץ מחירו מלא של הברונזר הוא 394 ש"ח. בסטרוברי תיפרדו מ-208 ש"ח לפני הנחת נאמנות.
משפט אחרון: עדין, מאט, יוקרתי ומתאים לחדשות בתחום ברונזרים.

את Soleil Tan De Chanel או כפי שאני קוראת לו - קצפת שוקולדית -  הצגתי והיללתי בעבר ואני עדיין מחזיקה באותה דעה. הוא היחיד בחבורה במרקם קרם ועם מברשת מתאימה (כמו 201 של פרו ביוטי או דו פייברית) מתקבל על הפנים בצורה טבעית ועמידה (בסווטצ' ובקופסה הוא אולי נראה כתום אך זה בגלל שזה קרם). השתמשתי בו לא מעט בפוסטים של איפור היום ולכן אני ממליצה לכן להקליק על תיבת חיפוש את שמו ולראותו בעצמכן.
איפה וכמה? בעבור 30 גר' בארץ תצטרכו להיפרד מ-310 ש"ח. כואב אבל בהתחשב בכמות סביר (אם כי זה עדיין מוצר מפנק ביותר אך לא הכרחי). ראיתי אותו בעבר מציץ בסטרוברי ולכן אני ממליצה לחכות או לרכוש בחו"ל. מבירורים שעשיתי - אין אותו בדיוטי פרי (אך אם ידועה לכן אחרת - עדכנו אותי!).
משפט אחרון: "מרצדס" של ברונזרים - יוקרתי ומפנק.

גם Sculp & Shape בגוון Bone Beige/Emphasize הופיע בבלוג המון. פודרה מעצבת חצויה זאת הושקה לראשונה במסגרת קולקציה מוגבלת של מאק ב-2009 והתבססה על רעיון של הצללות והארות. חלקה הכהה יותר מיועד להצללות וחלקה הבהיר להארות. היופי פה שאנו מקבלות במוצר אחד שני חלקים לעיצוב פנים אשר מתאימים במיוחד לבהירות עור (בקולקציה הושקה עוד פודרה חצויה נוספת - לעור מעט כהה יותר עם תת גוון יותר קריר). הגוון של הפודרה הוא חום חמים ואני מאוד אוהבת שהוא ניתן גם לבנייה ולכן לא ניתן להפריז איתה ולהיראות כמו קתרין זיטה ג'ונס. מכוון שחלק של ברונזר הוא מאט אתן תקבלו תוצאות טבעיות ומחוטבות איתו.
חדשות רעות? כבר לא ניתן להשיג את הפודרה בצורתה החצויה. חדשות טובות? אתן יכולות לרכוש במאק פרו (רמת אביב) כל חלק בנפרד.
איפה וכמה? בזמנו הפודרה עלתה 129 ש"ח ל-11.5 גר'.כיום היא נמכרת רק באריזת פרו (כלומר ללא אריזה חיצונית אלא רק לפלטת סמקים) ב-112 ש"ח בסניף רמת אביב. אם לא יוצא לכן להגיע לשם תנסו לבקש מסניף הקרוב אליכן להזמין לכן אותו.
משפט אחרון: אם אתן בחיפושים אחרי מוצר טוב להצללה, לדעתי תמצאו את מבוקשכן בפודרת סקאלפט.

את One Touch Bronzer מס' 1 של BeautyCare הצגתי בפוסט זה ולכן לא ארחיב יותר מדי. אם אתן חוששות להשקיע ולהתחייב לברונזר יותר יוקרתי, תנו הזדמנות לברונזר של ביוטיקייר - אולי הוא עוד יפתיע אותכן. ואם לא - אז לא נורא כי הוא עולה מעט.
נקודה חשובה- כרגע ברונזר שנמכר ברשת הוא עם עיצוב של שמש. לדברי ביוטיקייר, הם שידרגו את האריזה ואת התבליט שעל גביו.
איפה וכמה? בסניפי ביוטיקייר ב-8.5 ש"ח.
משפט אחרון: ברונזר למתחילות!


Sheer Bronzing Powder בגוון 2 נסקר רק בשבוע שעבר ומתגובות אני מבינה כי כולכן התלהבתן ממנו וחלקכן אפילו משתמשות בו. הנה שני פוסטים בו תוכלו לראות אותו בפעולה. לחוששות - אל תדאגו הברק שנוכח בסווטצ' כמעט ואינו נראה במציאות.
איפה וכמה? בשביל אריזת 10 גר' תצטרכו בארץ להיפרד מ-317 ש"ח. יוקרתיות אמרנו? מחיר מעט יותר הגיוני תמצאו בסטרוברי - 171 ש"ח. 
משפט אחרון: רוצות להוסיף מעט יותר זוהר וחמימות לפנים? תנסו ברונזר זה. 


כלפי ברונזר Terracotta Bronzing Powder Moisturising  & Long Lasting בגוון 2 מאת Guerlain היו לי לפני כתיבתו של הפוסט רגשות מעורבים . מצד אחד אהבתי בו הכל, במיוחד את החמימות שהוא מעניק לפניי ומצד שני לא הייתי בטוחה האם הוא (או סומק של קרליין) שגרם להופעת פצעונים בפניי לפני מספר ימים. אחרי הצצות חוזרות בפוסטים ישנים הבנתי כי את ברונזר זה אני מנסה כבר קרוב לחודש ולעומת זאת את סומק של קרליין הוספתי רק בשבוע אחרון לשגרת איפור שלי. בכל אופן כרגע אני נמנעת משימוש בשני המוצרים, אמתין להתנקות פניי ואנסה מחדש את הברונזר. 
ברונזר זה הושק לאחרונה במסגרת רה ארגון שעושים בגרלן לקבוצות של גוונים: 3 ברונזרים לבלונדיניות אשר מגיעים בטונים ורדרדים למראה שיזוף מעודן (גוונים 00, 02, 04), 2 ברונזרים לברונטיות בטונים חומים, מוזהבים להעמקת המראה השזוף (גוונים 01,03) וגוון אחד לבעלות עור כהה עם מגע נחושתי (גוון 05). אז למרות שקיבלתי להתנסות גוון 2 שמיועד לבלונדיניות עדיין אהבתי אותו, בדיוק כפי שהתרחש עם ברונזר מוזאיקה שרכשתי שגם הוא מיועד לבלונדיניות. גוונים אלו מצטרפים לגוונים אחרים בסדרה - 07 ו-08.
איפה וכמה? בדוכני גרלן תשלמו בעבור 10 גר' של ברונזר זה 303 ש"ח לפני הנחות. בסטרוברי מחירו 178 ש"ח.
משפט אחרון:  בטוח תוכלו למצוא ברונזר בגוון מדויק בשבילכן דווקא פה כי יש כל כך הרבה מבחר.


ומה איתכן? אתן משתמשות בברונזר באופן יומיומי? אם כן - באיזה?

24 תגובות:

 1. אני משתמשת ב-Dior Bronze Matte Sunshine SPF 20 בגוון 001. גם אני כמוך, בהירה מאוד. אבל הברונזר הזה הוא פשוט הדבר הכי גאוני שהומצא. הפורמולה שלו מדהימה, הוא סילקי ונעים למגע! הוא מאט לחלוטין, אבל למרות זאת נותן לפנים חיים וצבע! הגוון שלו לא כתום, והוא מושלם בשבילי. היה מושלם בתחילת הקיץ, ועכשיו אחרי שתפסתי קצת צבע מהחופשה, הוא אפילו יותר יפה! הפנים שלי אף פעם לא נראו יותר טוב, ובחיים לא הרגשתי כלכך סקסית וברונזית. ממליצה לרוץ ולרכוש אותו! המחיר בארץ כמובן לא הגיוני, אבל יש אותו בסטרוברי.

  השבמחק
 2. אגב אני מניחה אותו עם מברשת 134 של מאק (שאני מאוהבת בה לחלוטין) על ה"היי פויינטס" של הפנים (דגש על עצמות הלחיים, הרכות וצידי המצח, עצם הגבה, וגם הצוואר).

  השבמחק
 3. thereisbeautyinallofus29 ביולי 2011 בשעה 15:20

  אני מכירה אותו ושמעתי עליו המלצות רבות אך כפי שאת רואה כרגע אני "שבעה" בגזרת הברונזרים. ברונזר הוא בהחלט מוצר גאוני

  השבמחק
 4. נבחרת חלומות! המינרלי של גרלן נראה בהיר מאד מאד - כמעט כמו סומק אפרסקי כזה. אני מעריצה אותם על זה שיש להם ליין ברונזרים עם גוונים שיכולים להתאים לכל אחת בלי יוצא מהכלל. ברונזר זה חלק ככ חשוב מעיצוב הפנים ומתן מסגרת לסמקים והיי-לייטרים!
  מכל מה שיש לך כאן, לי יש רק את זה של הביוטי קייר והוא דווקא נחמד מאד - אני מוצאת שנוח לעבוד איתו, יש לו עמידות יפה וגוון שמתאים לי. 
  ובכל זאת - אני עדיין לגמרי מאוהבת ב- HOOLA.... 

  השבמחק
 5. thereisbeautyinallofus29 ביולי 2011 בשעה 15:30

  בדרך כלל מניחים ברונזר על מקומות גבוהים רק כשרוצים להכהות את הפנים. אם מדובר בעיצוב הפנים אז עושים ההפך ומתמקדים באזורים שקועים יותר. 

  השבמחק
 6. thereisbeautyinallofus29 ביולי 2011 בשעה 15:31

  הוא בהחלט מאוד בהיר ולכן לא כזה מפחיד. עכשיו שיצאו עם סדרת היילטרים שונה כולל במוזאיקה והם מסודרים!
  טוב תראי יש עוד לא מעט ברונזרים שלא ניסיתי אבל אני אנסה להתאפק ולכן אל תסיטי אותי :)

  השבמחק
 7.  ידוע, הכוונה שלי הייתה שאני לא משתמשת בו לקונטור אינטנסיבי, אלא משזפת את הפנים בעזרתו, ומוסיפה קצת יותר בצידי הפנים בשביל להצר אותם.

  השבמחק
 8. thereisbeautyinallofus29 ביולי 2011 בשעה 15:47

  ברור. כל זה רלוונטי במיוחד למי שלא משזפת את הפנים אבל כן את הגוף

  השבמחק
 9. עשית לי חשק לברונזר מוזאיקה של גרלן.. אבל הפעם אני אתאפק יש לי 8 ברונזרים לסיים לפני שאני ארוץ לקנות נוסף.
  מקווה שההתאפקות תצליח (בד"כ היא לא)

  אגב את השאנל אין בדיוטי פרי.. הייתי חודש שעבר ולא היה,
  וגם נאמר לי שבכלל לא מייצרים אותו יותר.
  בנוסף ניסיתי בעוד כמה מקומות ונאמר לי שאין אותו יותר.
  בסופו של דבר הזמנתי מסטרוברי.

  השבמחק
 10. thereisbeautyinallofus29 ביולי 2011 בשעה 17:08

  שלא יגידו לך שטויות. פשוט החליפו לו את השם ועכשיו הוא נקרא כפי שרשמתי. קניתי את הגרסה החדשה בארץ בדוכן של שאנל. 
  גם באתר של שאנל הוא מופיע תחת השם החדש. 
  גם שימי לב שלא תמיד דיילות שאנל יודעות במה מדובר בכלל...קרה לי

  השבמחק
 11. תודה על.הסיקור :)ץחדשות הייתי שולחת לביוטיקר ולא לגרלן בעיקר בדלל המחיר.. רני לא שמחתי ברונזר בכלל בהתחלה ואז רכשתי אחד ממאדינה. אני חושבת שמי שרוצה להתנסות עדיף שתתחיל מהם ואחרי זה את הגרלן אז נגיד למתחילות+ :)

  על הסקאלפ שמעתי מזמן והוא הוא יהיה הברונזר הבא שלי - מחיר נוח, כמות טובה, מותג טוב. עבורי לפחות מיתוג ממשי במוצר שקונפטואלית אני לא אוהבת הוא מיותר
  מי שאוהבת את השיזוף בטח תחשוב אחרת ממני ;)
  כרגע, עדיין עם הברונזר לפאן של.מאדינה כבר שנה פלוס אם לא שנתיים ולא רואה את התחתית עדיין ככה שכדאי שמאק לא יבנו שאקנה אותו בקרוב ;)

  השבמחק
 12. thereisbeautyinallofus30 ביולי 2011 בשעה 9:21

  שלחתי את חדשות לגרלן בגלל שיש שם גוונים יותר "עדינים" ולא כהים כמו בביוטיקייר ולכן כמעט ואין אפשרות לטעות
  סקאלפט הוא יותר פודרה מעצבת ופחות ברונזר אבל עדיין מוצר מעולה. אם את לא רוצה להיראות מעט יותר עם צבע הוא בהחלט יתאים לך

  השבמחק
 13. אני חושבת שהמוצר שאני הכי מזוהה איתו זה הברונזר (לרבות כל המשזפים למיניהם שיוציאו אותי מהלבנבנות שלי...), מוצר פשוט נפלא!
  כבר שנים אני צמודה לשלל הטרקוטות של גרלן. אני חושבת שהסגרה החדשה מתעלה על כולם כם מבחינת הגוונים וגם מבחינת הפורמולה, כך שכל אחת יכולה למצוא גוון מדויק עבורה. אני משתמשת במספר 3. שלמות!

  ואגב, ה- Sculp & Shape הוא ממש לא ברונזר.

  השבמחק
 14. thereisbeautyinallofus30 ביולי 2011 בשעה 11:50

  לדעתי לגרלן יש המון מבחר ברונזרים ובכלל סדרת טרה קוטה כולה מאוד מוצלחת. אני התאבסתי לדוגמה שלא הביאו צלליות קרמיות שלהן. יש שם גוון אחד מדהים!
  נכון, סקאלפט הוא לא ברונזר אלא פודרה להצללה אך עדיין רציתי להזכיר אותו פה כי לא כתבתי עליו אף פעם ביקורת מלאה וגם להראות איך הוא בהשוואה לאחרים.

  השבמחק
 15. אני משתמשת באופן יומיומי בברונזר מס' 1 של סטילה, ובמברשת 506 של וואו.
  הוא פשוט מעולה, והאמת שרק בימים האחרונים מצאתי שיטה חדשה להניח אותו ככה שהוא יותר מעצב את הפנים שלי (טיפה למעוך את המברשת), וזה פשוט מעולה.

  השבמחק
 16. thereisbeautyinallofus30 ביולי 2011 בשעה 12:02

  אם את רוצה סטוק ממנו יש אותו כרגע בסטרוברי במחיר מבצע. נשמע כמו ברונזר מעולה ובהחלט הייתי רוכשת אם לא היו לי כבר כל כך הרבה...

  השבמחק
 17. אף פעם לא הייתי חובבת ברונזרים. לגוף בכיף לפנים לא, אני נהירה מאוד (מספר 01 בלנקום, 20 בשנאל וכו') ואיכשהו ברונזר תמיד נראה לי יותר מכתים מאשאר מחמיא לפני. רניתי ברונזר של קלרינס, קישט את שולחן האיפור שלי. וברונזר של שיסיידו - שבעיניי הוא יותר סומק משזף. החיד שהתחברתי אליו מבין הגוונים למעלה הוא הפודרה של מאק- רואים שהיא עדינה. אילו הייתי מתחילה - הייתי קונה את גרלן. הברונזרים המוצלחים ביותר שנתקלתי...

  השבמחק
 18. thereisbeautyinallofus31 ביולי 2011 בשעה 7:31

  אפרת אז את משאירה את הגוף כהה ופנים בהירות? 
  גם אני בהירה כמוך וכפי שאת רואה מצאתי ברונזרים מתאימים ולא כתומים מדי. לדעתי זה יוסיף לך המון. פודרה של מאק היא יותר פודרה מחטבת מאשר ברונזר. ממליצה לך בכיף להתחיל מגרלן!

  השבמחק
 19. הברונזר של שאנל חזר לסטרוברי! 205 שקלים.מחיר לא רע בשביל הכמות
  תודה על הריוויו הכולל, אני תמיד נהנת לקרוא כאלה.במיוחד אם זה במקום ללמוד (פויה ענת!)
  עד לסוף הלימודים אאלץ להתאפק.מסתבר שצריך להכניס כסף כדי לבזבז:(

  השבמחק
 20. ענת עכשיו בדקתי ואין אותו. תני קישור אם את מוצאת אותו.
  אני שמחה שמצאת את הפוסט שימושי :)

  השבמחק
 21. אוהבת את הבחירות שלך! הכי "קורץ" לי הברונזר של שאנל, שאם אי פעם אקנה אותו אז רק בחו"ל. גרלן עושים לי את זה כבר די הרבה זמן. את הברונזר מוזאיקה פחות אהבתי כי הוא שימרי. 

  השבמחק
 22. תודה :)
  גם בחו"ל הוא לא כזה זול ואם יש אותו לפעמים בסטריברי שם הוא יוצא יותר זול. 
  מוזאיקה לא מאוד שימרית אני היא נותנת זוהר מסוים לפנים.

  השבמחק
 23. פוסט מקסים :)במהלך השנים היו לי כמה ניסיונות לא מוצלחים עם ברונזרים, בעיקר כי לא ידעתי לבחור את הגוון המתאים עבורי. לפני כחודשיים הזמנתי מאסוס סומק של רימל בגוון ברונז, והוא הגוון המדוייק עבורי! זה הדהים אותי שסומק/ברונזר קטן שמחירו פאונדים בודדים גבר על כל היוקרתיים! הוא גם קטן מאוד וחמוד שנכנס בלי בעיה לתיק הקטן של האיפור היומיומי.
  אני רוצה להשקיע בברונזר של גרלן, אבל מפחיד אותי שאחר כך אגלה שהגוון לא מתאים לי.

  השבמחק
 24. thereisbeautyinallofus11 ביוני 2012 בשעה 17:17

  תודה!
  תמיד צריך להקפיד על כך שהברונזר לא יהיה כהה מדי ועדיף להימנע מברונזרים כתומים. גם מברשת שאיתה משתמשים מאוד חשובה שכן אם מניחים מעט זה נראה מעולה

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails