translate this site

יום שני, 29 באוגוסט 2011

Wannabe's - MAC Mac Me Over

אחרי מספר קולקציות לא ממש מרגשות מאק משיקה ב-1.9 (בחיפה ביום ראשון) קולקציה לקראת סתיו הקרוב בשם Mac Me Over. עם משחק מילים משעשע הקולקציה מתמקדת בשישה אנשים פשוטים שאינם דוגמנים נבחרו לככב בקמפיין הקולקציה כ"פנים" של מאק. הקולקציה (HUGE יש לציין - 51 פריטים!) מחולקת לשלושה חלקים וכל חלק יוצר מראה אחר: הראשון מכיל את הגוונים הניודים וורודים ושני אחרים מעט יותר נועזים. להצצה מאחורי קלעים של הצילומים הציצו בפייסבוק של מאק. 
חלק ראשון מתמקד ב-Rachel ו-Ian (בחור יחידי בקולקציה!) והיא נשלטת על ידי גוונים טבעיים וניודים. לסווטצ'ים של חלק זה תקליקו.


הכי מרגשים מבחינתי בחלק זה הם הצלליות. שש צלליות לבישות שלדעתי הרוב יאהבו ואלה שיוותרו יעשו זאת רק מכיוון ויש להם משהו דומה כבר:
Creamy Bisque - שנהב מלוכלך עם פנינה בגימור פרוסט. יכולה לשמש כצללית הארה או בסיס במידה ואתן בהירות. לדעתי אם יש לכן צלליות בסיסות כמו Jest, Phloof או Shroom אפשר לוותר עליה. 
Nude Brown - חום ניודי בגימור מאט. צללית בגוון מאוד בסיס לטשטושים והצללות. אני מדלגת כי יש לי דברים דומים (כמו Naked מפלטת נייקד או Soft Brown).
Outre - חרדל מלוכלך בגימור מאט. אני לא מחבבת במיוחד גוונים כאלו אך למי שחושבת שחסרה לה צללית חרדלית מאט מוזמנת להוסיף אותי לויש ליסט שלה. 
Satin Taupe- טאופ עם ברק זהוב בגימור פרוסט. אחת מצלליות הכי מפורסמות של מאק ולא בכדי. אם יש לכן אותה - כל הכבוד ואם לא - תשיגו אותה (אבל תחסכו כסף ותרכשו בגרסת פרו פאן). 
Mythical - אדום נחושת בגימור ולוקס פנינה. יש לי מעט סלידה מצלליות אדומות כי הן גורמות לעיניים להיראות עייפות אך בהנחה נכונה ועדינה יש מצב שהיא תעבוד יפה, במיוחד בשילוב עם צללית הבאה. 
Carbonized - חום כהה בגימור ולוקס פנינה. אני נמסה ברגע שאני רואה צלליות במרקם זה ולכן זה לא מפתיע ששילוב של המרקם וגם גוון טבעי עושים לי את זה. 

בגזרת השפתונים הכל רגוע:
Secret Lover- ורוד בהיר עם פרוסט צהוב. ממש לא כוס התה שלי שכן גוונים כאלו "מוחקים" אותי. גוונים כמו אלו תמיד מזכירים לי נשים שזופות יתר על מידה עם שפתון ורוד בהיר. סופר מזעזע. 
Peachstock- אפרסק בז'י במרקם סאטן. שפתון בקולקציה קבועה של מאק פרו. עוד גוון שמטרתו למחוק שפתיים. נקסט. 
Offshoot - ורוד ניטרלי בינוני במרקם קרימשין. לדעתי גוון מאוד יפה שיעבוד על מרבית גווני עור. 
Oh, Oh, Oh - שזיף ברונזה עם פנינה במרקם לאסטר. יהיה מעניין לנסות אותו על שפתיים. 

ליפגלוסים - אני לא אוהבת את מרקם גלוסים רגילים של מאק ולמדתי לאורך זמן שלא משנה עד כמה הגוון יפה, אני לא יכולה לשים אותם בגלל דביקותם. 

בחלק זה ישנם גם שני Cream Color Base - אלו מוצרים קרמיים רב תכליתיים שיכולים להתאים לאזור עיניים, פנים ושפתיים (תלוי בהוראות ובפיגמנט-הפעם הם לא בטוחים לשפתיים). Seaside הוא ורוד אפרסקי רך ונראה בהיר מספיק כדי לשמש כסומק קרמי לבהירות שבינינו או כהיילטר לכהות עור. Take Root הוא חום אדום שלדעתי יהיה טוב כהצללה לעור בינוני עד כהה. אני לא רואה בהם כמוצרי מאסט בשבילי. 

אחרונים חביבים הם סמקים. Stunner מתואר כקורל ורוד בהיר. זאת רק אני או שמאק מנסים לדחוף סומק קורלי בכל קולקציה?! בכל מקרה, אין ספק שהוא נראה יפה ובטוח יחטף כי מה לעשות שכולנו אוהבות סמקים קורליים-ורודים. Equilibrium לעומתו הוא סומק ברונזי בהיר. אם אתן מחפשות סומק חום ניודי בהיר אני ממליצה לכן לבדוק אותו. 

מקולקציה קבועה: ישנם 4 עפרונות - שני עפרונות שפתיים (ורוד טבעי וחום) ושני עפרונות עיניים (חום ושחור). אני מדלגת כי הם נמצאים בקולקציה קבועה ותמיד אפשר להשיגם. עוד מקולקציה קבועה: מייקאפ סטודיו פיקס, פודרה סטודיו פיקס ומברשת 190 למייקאפ. 

שורה תחתונה - יש לי הרגשה שלא תפספסו עם אף אחת מהצלליות פה. השאלה היא רק אם יש לכן משהו דומה כבר באוסף. אני הולכת לבדוק מקרוב את mythical ו-carbonized. במחלקת שפתונים תכוונו לקראת תקופה יותר קרה עם offshoot ו-oh, oh ,oh. כל השאר מבחינתי הם לא מאסט אלא תלויים במה יש כבר באוסף אישי. 


בחלק שני המיקוד הוא על Xee (אסייתית) ו-Sharon (המבוגרת) ועיקר הגוונים פה הם קרירים ומעושנים. לסווטצ'ים תקליקו

בחלק זה מאק מחזירה Shadesticks (צללית בסטיק) בחמישה גוונים שונים כשהיחיד שתפס אותי הוא (כמה לא מפתיע) Street Cool (טאופ סגול אפור בינוני). עד כמה שאני מנסה לאהוב את שיידסטיקים, אני לא מוצאת את עצמי נוגעת בהם לעתים קרובות (יש לי שלושה). יש להם מרקם קרמי אך לא מספיק קרמי והם לא מאוד קלים לטשטוש. אולי עדיין לא מצאתי את הגוון המתאים?

אגלה לכן סוד - עד עכשיו רכשתי רק פלטת צלליות אחת ממאק. מה זה אומר? שבדרך כלל אני לא מחובבות של רביעיות של מאק. תמיד יהיה שם גוון אחד/שניים שיש לי או שלא מצא חן בעיני. עם פלטת Lady Grey הסיפור הוא לא שונה - אני אוהבת רק שתי צלליות משם ולכן גם הפעם אוותר. בסך הכל היא נראת כפלטה טובה ורגועה, ואם אתן רק מתחילות עם צלליות של מאק כדי שתשקלו אותה כי מבחינת מחיר היא כדאית.

אם יש לכן קרייב למברשת טשטושים חדשה אל תוותרו על 226 - מברשת טשטושים שיצאה לפני שנתיים במהדורה מוגבלת ומאז נעלמו עקבותיה. חובבות מאק התחננו שיחזירו אותה והנה קיבלו אותה עוד הפעם. 214 שגם מופיעה פה נמצאת באופן קבועה ולכן אפשר שלא למהר להשיגה. 

לקים וליפגלוסים מבחינתי הם ברי דילוג גם פה. 

שורה תחתונה: Street Cool & 226 הם היחידים ששווים הסתכלות שנייה. אם אתן רוצות להתחדש בפלטה חדשה ואין לכן משהו דומה באוסף - Lady Grey נראת לא רע בכלל. 


Shirley & Nicole מככבות בחלק אחרון של הקולקציה שמתמקדת בצבע שחור עם נגיעות צבעוניות. לסווטצ'ים הקליקו

ארבעת שפתונים אחרונים הם בעלי נוכחות ללא ספק - Runaway Red הוא אדום עשיר עם תת גוון קר, Rebel הוא מקולקציה קבועה ומתואר כסגול ורוד בוהק (לא לבעלי לב חלש). Prince Noir הוא סגול עמוק גותי במרקם מאט. אחרון חביב הוא Smoked Purple - סגול חציל שלא נראה לי כלביש ביומיום ונמצא במאק פרו. אף אחד מהשפתונים פה לא זועק את שמי שכן אני ממש לא מלכת לילה. 

גם פה יש שני לקים ועוד פלטת צלליות (שלפי ביקורות ברשת נשמעת כגרועה ביותר) שלא כל כך מעניינים אותי. כמו כן תמצאו מברשת 211 לאיילנר. אני אישית מסתדרת יותר עם מברשת זויתית להנחת איילנר (263). 

השארתי את הטוב ביותר לסוף - פלודליינים! למי שחיה מתחת לאדמה ולא מכירה את Fludlines הרשו לי להכיר אחד מאיילנרים ג'ל הכי טובים שיש. עד שלא הכרתי את בלאקטראק (שחור מאט) לא ידעתי מה זה איילנר. מכוון שיש מעט מאוד גוונים בקולקוציה קבועה, כל השקה של גוון חדש מלווה בהתלהבות. הפעם יש ארבעה גוונים במהדורה מוגבלת:
Dark Envy (ירוק מושחר), Dark Diversion (שזיף מושחר), Midnight Blues (כחול מושחר), Avenue (שחור חום עם פנינה זהובה). לדעתי? כולם מומלצים ורק עם יש לכם סלידה מאיילנר מעט יותר צבעוני, תוותרו. אבל מסווטצ'ים הם נראים מאוד לבישים ויכולים להוות דגש מעניין ומעט צבעוני באיפור יומיומי. 

שורה תחתונה: פלודליינים, פלודליינים ועוד פעם - פלודליינים. 

מה אני מתכוונת לרכוש? פלודליינים, צלליות, שפתון ואולי מברשת טשטושים. 

מחירים:
צלליות - 94 ש"ח
פלטת צלליות - 221 ש"ח
שיידסטיק - 101 ש"ח
מברשת 214, 226 - 139 ש"ח
שפתונים - 89 ש"ח
ליפגלוסים - 89 ש"ח
לקים - 69 ש"ח
פלודליינים - 98 ש"ח
מברשת 211 - 109 ש"ח
עיפרונות עיניים - 89 ש"ח
עיפרונות שפתיים - 79 ש"ח
קרים קולור בייס - 101 ש"ח
סומק - 112 ש"ח
מייקאפ סטודיו פיקס, פודרה סטודיו פיקס - 169 ש"ח
קונסילר סטודיו פיקס - 102 ש"ח
מברשת 116, 190 - 195 ש"ח


ומה איתכן? יש לכן ויש ליסט משלכן לקולקציה?

כל התמונות לקוחות מפה

26 תגובות:

 1. אני בהחלט מתה לפלודליינים הם נראים ממש מקסים !
  אני רק לא יודעת אם יהיה לי עוד ב8 שאני יהיה באילת, את חושבת שישאר לי משהו ? חח או שאני פשוט יקנה פה ביותר יקר וזהו ? 

  השבמחק
 2. רציתי לאהוב את הקולקציה הזו, באמת שרציתי, אבל חוץ מהפלודליינים היא שיעממה אותי מאוד :(

  השבמחק
 3. סקירה למופת! כפי שאת כבר יודעת, אני מפנטזת על הOH וMYTHICAL כבר מזה זמן.. חוץ מזה הליינרים כמובן ניראים לי מפתים, הקרים בייס SEASIDE ומברשת 226. לצערי לאור מגבלות תקציב כנראה אסתפק רק בשני מוצרים.. :-(

  השבמחק
 4. תודה יקירה
  לי יש חולשה לאיילנרים ג'ל, כמעט כמו לצלליות. מתה עליהם! ואם אומרים "מושחר" אני שם. 
  איכשהו SEASIDE לא עושה לי את זה בכלל. 
  אני הולכת להתפרע נראה לי ;)

  השבמחק
 5. בתור מי שראית כבר הרבה קולקציות כנראה ששום דבר פה לא "מחדש" לך אבל תסכימי איתי שפלודליינים ומברשת 226 הם חובה!

  השבמחק
 6. אני לא יודעת אבל אם את לא רוצה לקחת סיכון עדיף שלא תוותרי עליהם...

  השבמחק
 7. אני מתכננת רק על הפלואידליינים

  השבמחק
 8. יש לי רשימת כל כך ארוכה, אני חייבת לצמצם אותה איכשהו (-:
  לדעתי המברשת טשטושים חובה, בעיקר לעפעף קטן/מעט נפול, יש לי אותה מהקולקציה הקודמת והיא נהדרת, שוקלת לקנות גיבוי.
  אני בונה על שלושה איילנרים (את הסגול הזמנתי מאיביי בקולקציה הקודמת שהוא לא הגיע לארץ-צבע מאוד יפה)
  יש שיידסטיק שאני רוצה, CCB, צללית, 3 שפתונים (שאני אעשה עליהם B2M) ו2-3 גלוסים , הא, ואת מברשת 211...קשה קשה ..חחח (-:

  השבמחק
 9. תחשבי טוב מה כבר יש לך ועל מה את יכולה לוותר...

  השבמחק
 10. מוזר לקנות גוונים של חורף כשקייצי בחוץ (למרות שכבר רכשתי קרדיגן אחד).

  הצלליות והשפתונים מאוד יפים. אני בשלבי גישושים עם מאק. אם אסתדר עם המרקם - שפתון ניוד.

  השבמחק
 11. האייליינרים בהחלט חובה, זכיתי בביד באיביי בחום במחיר קצת נמוך יותר אז אני מרוצה, את הסגול יש לי מהקולקציה הקודמת, ירוק יש לי של בובי בראון אז אני לא רואה צורך לקנות עוד אחד. הכי חשוב שיהיה חום :) זה בהחלט הצבע שלי
  המברשת נראית נפלא, רק שיש לי מברשת דומה לה, רק מעט קטנה יותר של שאנל, זה בהחלט מצרך חובה, אבל גם הפעם אני לא רואה סיבה לקנות עוד מברשת. בהמשך לפוסט של אפי, מברשות כבר לא מצליחות לרגש אותי כמו פעם, כנראה שבאמת הגעתי למצב של רוויה.

  השבמחק
 12. שאלה קטנה - מברשת 211 היא מוגבלת??
  מתי הקולקצייה יוצאת בגרנד קניון? ביום ראשון או ב-1 לספטמבר?

  ובאשר ל"וויש ליסט" - אני עדיין מגבשת את הרשימה שלי... :)

  השבמחק
 13. בפרסומים הראשונים של הקולקציה התעלפתי מהפלוואידליינים אבל אחרי שראיתי סווצ׳ים ההתלהבות שכחה קצת, אולי ציפיתי למשהו אחר. אבדוק את הירוק והחום בלייב, נראה אם אתלהב.
  אציץ גם בסומק.
  שאר הדברים היפים (צלליות בעיקר) הם לא דברים שיהיו שימושיים אצלי יותר מדי אז אני מוותרת.

  השבמחק
 14. נראה כאילו במאק ממש השתדלו הפעם אבל לא הצליח להם.
  אין כלום בקולקציה שעושה לי את זה חוץ אולי מה- Peachstock שגם ככה נמצא קבוע בפרו אז אין מה למהר...

  השבמחק
 15. נראה לי אז שאת "רוויה" ממאק כי לי הפלודליינים בעיקר עושים את זה וגם 226. אני מתלבטת עדיין לגבי השפתונים. וכמובן שתי הצלליות. טוב את רואה שהדרדרתי ;)

  השבמחק
 16. המממ אני חושבת שכן אבל אני לא בטוחה. 
  ממה שהבנתי, ביום ראשון. 

  השבמחק
 17. נחמד! תתחדשי. יש לי ירוק שחור של בובי בראון ולפי תמונות הם לא מאוד דומים אז אני רוצה אותו גם. 
  יש לי גם מברשת של רבלון שכולם אומרים שהיא דומה אבל לדעתי 226 תהיה הרבה יותר רכה. ואני תמיד אוהבת לאסוף מברשות של מאק!

  השבמחק
 18. כן החלטתי ללכת לחפש בכפר סבא מתישהו אחרי בצפר חח מתי אמור להגיע בכללי לארץ ב1.9 ? או מתישהו אחר ?

  השבמחק
 19. ב1.9 מתחילים למכור, אחרי צהריים וביום ראשון ערב לקוחות

  השבמחק
 20. נראה לי שאני רוויה מאיפור בכלל...LOL
  נכון, הפלואידליינים ממש הורסים, אבל בינינו, כמה אפשר שיהיו לנו, בטוחה שכמוני יש לך המון אייליינרים, איך אפשר להגיע להכל יותר מפעמיים שלוש?... אין לזה סוף.

  השבמחק
 21. דווקא איילנרים ג'ל אין לי הרבה (כל כך) ואני משתמשת בהם לרוב ולא בעיפרונות. 

  השבמחק
 22. מרינה את מתכננת לרכוש את כל הפלודליינים ? או רק חלק ? אם רק חלק איזה את מתככנת לרכוש ?

  השבמחק
 23. את כולם! 

  השבמחק
 24. החלק הניודי משעמם לחלוטין.. כמוך, אני לא אוהבת את המראות ה"מחוקים" האלה.. :/
  ואכן, בכל קולקציה חייבת להיות לפחות סומק קורלי אחד שיש סביבו באז בלתי ברור בעליל...
  ואגב, הדוגמן ממש מגניב בעיני :P

  אני איתך גם בעניין השיידסטיקים. יש לי 2 ונדיר שאני משתמשת בהם. לא אוהבת את אופן העבודה איתם. כך שגם כאן, לא מעניין אותי איזה צבע יצא, שאחרות יהנו ממנו..
  לעולם לא קונה רבעיות, רק בבודדים.. 

  את הרבל אהבתי עלי, אבל אהבתי עלי גם שפתונים אחרים וכיוון שהיה קיץ, לא ממש התאים לי ללכת עליו. לא פוסלת שארכוש אותו שוב (בחורף באמת מתאים יותר..)
  הלקים של מאק לא ממש מעניינים אותי הם עולים פי 3 (או פי 2 אחרי הנחת מאפר נגיד) מלקים לא פחות איכותיים כמו OPI ESSIE וכו'. אז בשביל מה? :/
  הפלואידליינים נראים מבטיח! הייתי שמחה לשים את ידי על ארבעתם! אבל לאחרונה אני מחפשת פתרונות זולים יותר (בדרך אלי 3 ליינרים זולים וחודש הבא יתווספו עליהם עוד 3). ברור לי שאין על מאק אבל גם ברור לי שיש גבול מה חשבון הבנק מוכן לספוג ;)

  השבמחק
 25. נראה כי שיידסטיק אחד מקולקציה כבר יש ;)
  יש לי חולשה לפלודליינים של מאק. חייבת את כולם!

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails