translate this site

יום שישי, 2 בדצמבר 2011

קופסאות שכולנו מצפות לפתוח בקרוב

שירות "קופסאות איפור וטיפוח" עד הבית צצות בשנה אחרונה כמו פטריות אחרי גשם ואין יותר מאושרת ממני. מדוע? כי סופסוף גם ישראל תזכה לקבל שירות כזה! (אך על כך בהמשך). 


מהן בעצם קופסאות יופי? ובכן מדובר בשירות עד הבית באופן חודשי או שנתי (או לפחות עד תיבת הדואר) אשר מביא לכן מספר מוצרים בגודל מוקטן מתחום איפור וטיפוח ארוז כולו באריזה יפהפייה וכל מה שאתן צריכות לעשות זה לשלם בעבורו סכום כל חודש. מרגש? מפתיע? מאכזב? את זה תגלו רק כשתפתחו את קופסת יופי שלכן שכן אין אפשרות לדעת או לקבוע מראש מה תקבלו בהן. מעבר לכך, במידה ותהיו מרוצות מהמוצר ותרצו לרכוש אותו בגודל המלא לא תצטרכו להתחנן בפני חברים או בני משפחה שיביאו מחו"ל אלא לגשת לאתר של הקופסה המבוקשת ולהזמינו משם (אך לא תמיד). נשמע כייפי לא?


אך לפני שממשיכים הלאה ארצה לעשות סקירה קצרה על מה מתרחש בעולם ומה אנחנו צריכות לצפות (כך נראה) בישראל. ואם תהיתן וכבר הקלקתן על אתרים חכו - לצערי אף שירות בינתיים לא שולח לישראל. 


בקנדה:
הבטחה: חברי גלים מקבלים קופסה מובחרת עם 4-5 פריטי דוגמית deluxe size  מתחום איפור, טיפוח, שיער, בישום, כלי איפור ולקים. הקופסה נשלחת ב-10 לכל חודש. הפריטים מותאמים לפי פרופיל יופי שכל רוכשת עתידית ממלא באתר. 
רישום: גלים מציעים רישום שנתי אשר מזכה קבלת קופסת גלים אחת בשנה וצבירת נקודות. ניתן גם להירשם רק לחודש. רוצים להפתיע מישהו? גם כן אפשרי - לתקופה של שלושה, שישה או תשעה חודשים (וגם שנה אפילו). 
עיצוב: ורוד מתקתק עם דף הסבר מלא בפנים. 
מותגים: Ahava ,Ainhoa, Alpure, B. Kamins, Balmshell, Beautyblender, Blinc, Borghese, Butter London, Caudalie, Jemma Kidd, OPI, La Roche Posay ועוד.
תוכן: בחודש נובמבר המנויות קיבלו לק בגודל מלא של RGB, שני פקטים של שמפו ומרכך של Rahua, אמפולת טיפוח של Lisa Watier, איילנר בגודל מלא של Annabelle, וקרם פנים של Orlane. 
בונוסים: יש תוכנית נאמנות המציעה נקודות בעבור רישום לקופסה באופן חודשי, שנתי, מילוי סקר בסוף כל חודש, רכישת פריט בגודל מלא ושליחת חברים לרישום. ברגע שאוספים מספיק נקודות ניתן לרכוש איתם מוצרים בגודל מלא באתר. 
ביטול: אפשרי על ידי שליחת מייל.
מחיר: מנוי שנתי 110 דולר קנדי  ומנוי חודשי 10 דולר קנדי. המשלוח אם תהיתם, חינמי. 
שורה תחתונה: כמות המוצרים בגודל מלא בקופסאות אחרונות מעלה את ערכה של קופסה פלאים!


הבטחה: שירות מנוי חודשי השולח 4-5 דוגמיות מוצרי יופי עד לפתח ביתך בקופסה שיקית. הדוגמיות מתחום טיפוח, איפור, בישום ושיער. דוגמיות אלו נבחרו על ידי מומחי יופי שלהם. הדגש הוא על מוצרים בגודל נסיעה, כאלו שמקבלים במתנה בעת רכישה ולא לשימוש יחיד. הפריטים מותאמים לפי פרופיל שממלאים באתר. ביחד עם קופסה מקבלים גם כן דף הסבר האומר  כיצד להשתמש בכל מוצר. הקופסה מתקבלת בשבוע שני של כל חודש. 
רישום: חודשי, רבעוני (כל שלושה חודשים) וגם שנתי שעליו תקבלו חודשיים חינם. 
עיצוב: שחור מעוצב עם כיתוב לבן ומדבקה אשר מציינת את שמה של המנויה. 
מותגים: Stila, Benefit, Calvin Klein, Dermalogica, Essie, Purminerals, Lancome, Shu uemura, Shiseido, Nars, RMK, Clinique, Ahava, Moroccan Oil, Seche Vite ועוד. 
תוכן: בחודש נובמבר המנויות קיבלו בושם של Lise Watier, פריימר שפתיים של Mereadesso, מכתים שפתיים ולחיים Posietint של Benefit, קרם לחות לפנים של Benefit, וערכת תה של Teopia. 
בונוסים: בעבור שלושה חברים שנרשמים לשירות מקבלים קופסה חודשית אחת חינם. אין אפשרות של רכישת מוצרים בגודל מלא דרך האתר. 
ביטול: על ידי שליחת מייל. 
מחיר: מנוי שנתי 120 דולר קנדי, מנוי חודשי 12 דולר קנדי ומנוי רבעוני (כל שלושה חודשים) 36 דולר קנדי. המשלוחה חינם. 
שורה תחתונה: מבחר המותגים מרשים ביותר!


הבטחה: בעבור 10$ מצטרפים לשירות ומקבלים 4 דוגמיות אשר נבחרו בקפידה. גם פה ממלאים פרופיל יופי וכך השירות מתאים את הקופסה לצרכיך. הייחודיות בקופסה זאת היא שהמותגים הם "TOP" (ומכאן שמם). 
רישום: חודשי. הקופסה נשלחת בכל ה-10 לחודש. 
עיצוב: יוצא דופן - גליל מאורך.
מותגים: Benefit, Shu Uemura, Stila, Dr. Brandt, Deborah Lippman, SkinCeuticals ועוד קצת. 
תוכן: בחודש נובמבר מנויות קיבלו לק בגודל מלא של Deborah Lippman, קרם ידיים בגודל מלא של Cake, גלוס מיני של Stila, סרום עיניים של Dr. Brandt
בונוסים: ניתן לרכוש את המוצרים בגודל מלא ישירות דרך האתר. 
ביטול: מתבצע אונליין בכל זמן שנרצה. 
מחיר: 10 דולר קנדי.
שורה תחתונה: שירות די פשוט ללא אופציות רבות אך האיכות המוצרים מדברת בעד עצמה. בארה"ב
הבטחה: כל חודש מקבלים קופסה המלאה ב-4-5 מוצרים בגודל מוקטן מתחומי איפור, טיפוח, בישום, גוף ושיער. המוצרים מותאמים אישית לאחר מילוי סקר יופי. 
רישום: חודשי או שנתי. הקופסה נשלחת מהמשרדים ב-10 לכל חודש. 
עיצוב: חום עם נגיעות ורודות.
מותגים: Ahava, Anastasia, Bare Minerals, Benefit, Blinc, Clarisonic, Deborah Lippmann, Dr. Hauschka, Elizabeth Arden, Guerlain, Japonesque, Jouer, Kerastase, Kiehl's, Korres, Nars, Phyto, Smashbox, Zoya ועוד. 
תוכן: בחודש נובמבר קיבלו מנויות ספריי לשיער של Oscar Blandi, פילינג גוף של LaRocca, לק מיני של Zoya, מסיר איפור של Klorane ושוקולד מאת ChocoPod. 
בונוסים: קבלת נקודות עבור רישום שנתי/חודשי, קופסאות מתנה בעבור אחרים לתקופה של שלושה/שישה חודשים או שנה.  ניתן לרכוש את המוצרים בגודל המלא דרך אתר הקופסה. בנקודות שמקבלים ניתן להשתמש לצורך רכישת מוצרים אלו וכל רכישה מזכה בעוד נקודות - נקודה בעבור כל דולר שמבזבזים ו-100 נקודות הופכים ל-10 דולר לרכישה חדשה. אם מביאים חבר מקבלים 50 נקודות. עם סקירת מוצרים זוכים ב-10 נקודות. פרויקט צד חדש שמבטיח קופסה דומה רק לגברים!
ביטול: דרך פרופיל אישי או דרך מייל, לפי העדפה אישית. למנוי שנתי אין אפשרות לבטל את המנוי אך ניתן להקפיא. 
מחיר: 110$ בעבור מנוי שנתי (ומקבלים 110 נקודות), 10$ עבור מנוי חודשי (ומקבלים 10 נקודות ). כמו כן
שורה תחתונה: עם ייצוג כזה רחב של מותגים אי אפשר להתווכח וגם צבירת בונוסים לא מזיקה.


הבטחה: במשך השנה מנויי Testtube יקבלו ארבע קופסאות (לפי עונות השנה) מרגשות ושונות מלאות במוצרי גודל דה לוקס
רישום: כאמור המנוי הוא בעבור קופסה אחת אשר מושקת כל שלושה חודשים. 
עיצוב: טיובה ארוכה בצבעי ירוק - לבן. 
מותגים: Estee Lauder, Obagi, Dr. Brandt, Jane Iredale, Skin Medica, Loreal Paris, Moroccan Oil, Ahava, Garnier, Philosophy, Mally ועוד. 
תוכן: קופסת סתיו 2011 הכילה באלם לרגליים של Kerstin Florian, מתקן כתמים כהים מאת Garnier, ממלא ומצמצם קמטים של Hydroxatone, סרום לריסים של LashFood, סבון אמבט מאת Kneipp, 
בונוסים: לא נראו בונוסים מיוחדים. 
ביטול: ניתן לבטל בכל עת. 
מחיר: 29.95$ +8.95$ דמי משלוח בעבור קופסה כל שלושה חודשים. 
שורה תחתונה: רוצות מעט להירגע בין קופסה לקופסה ובאמת לתת הזדמנות לנסות הכל? כנראה ש-Testtube היא בשבילכן. 


ושירות  חדש שרק לאחרונה הושק על ידי חמשת גורואיות מ-Youtube שנקרא MyGlam. לדברי דף הפייסבוק שלהם הם סולד אאוט בינתיים ואינם מקבלים חברים חדשים. בבריטניה
הבטחה: 5 מוצרים בגודל מיניאטורי ממותגי יוקרה. מילוי פרופיל יופי עוזר לשירות לבחור את המוצרים המתאימים לטעם אישי. גם פה תמצאו בכל חודש נושא. 
רישום: חודשי בלבד. 
עיצוב: ורוד פסטלי עם לוגו שחור מוטבע באמצע קופסה. 
מותגים: Ahava, All For Eve, Batiste, Daniel Sandler, Dermalogica, Illamasqua, Loreal, Murad, Rahua, Stila, Weleda, Xen Tan ועוד. 
תוכן: לכבוד כריסמס קופסת נובמבר הכילה מוצרים המיועדים לחג. בפנים נמצאו מלח אמבט של Dead Sea Spa, בושם של Illamasqua, קרם ידיים של Arbonne, קרם לחות של Monu, מדבקות לציפורניים של Nail Rock. 
בונוסים: בעבור כל סקירת מוצר (20 הנק') והבאת חבר (200 נק') מקבלים נקודות. ברגע שצוברים 1000 נקודות, מקבלים קופסה חינמית לגמרי. 
ביטול: אפשרי דרך שליחת מייל לשירות. 
מחיר: 10 ליש"ט ו-2.95 ליש"ט דמי משלוח. 
שורה תחתונה: קופסאות עם נושאים זה תמיד כייפי אבל צריך לדאוג שתמיד יהיה לפחות מוצר איפור אחד בכל קופסה. 


הבטחה: קבלו קופסה כל חודש המכילה 5-6 מוצרים בגודל דה לוקס בכל תחומי יופי. 
רישום: חודשי. הקופסה נשלחת בין 10 ל-20 בכל חודש. 
עיצוב: ורוד פסטלי רך.
מותגים: Cargo, Jane Iredale, Korres, Macadamia, Zoya ועוד מותגים (די לא נפוצים). 
תוכן: בחודש נובמבר המנויות קיבלו קרם גוף של Dead Sea Spa, קרם פנים של Korres, שקיות של שמפו ומרכך מאת Rahua, מסכת פנים של Vines, שפתון של Studio Makeup. 
בונוסים: לא נצפו בונוסים יוצאי דופן וחבל. 
ביטול: ניתן לבטל בכל עת דרך האתר. כמו כן ניתן לקבל החזר במידה ושולחים את הקופסה חזרה (המוצרים לא פתוחים או משומשים). 
מחיר: 10 ליש"ט ועוד 2.95 ליש"ט עבור משלוח.
שורה תחתונה: עיצוב בניחוח צרפתי לא תמיד מוכר. 


הבטחה: חמישה מוצרים בגודל דה לוקס ועוד בונוס כלשהו מאת אתר קניות אונליין Feelunique. בכל חודש יש נושא שסביבו הקופסה בנויה. 
רישום: חודשי או שנתי. מנויות מקבלות את הקופסה בשבוע ראשון של החודש. 
עיצוב: שחור חלקלק עם נגיעות פוקסיה
מותגים: Nuxe, Jemma Kidd, Bliss, Tigi, Caudalie, Xen-Tan, Decleor ועוד. 
תוכן: נובמבר הביא איתו את נושא של "מוכנה למסיבה" והכיל: ג'ל טיפולי לשיער של Goldwell, פודרה מאט לשיער מאת Schwarzkopf, בושם Prada, מטלית לניקוי פנים של Emma Hardie, פודרה שימרית של Belle Pierre ומשזף של Xen Tan. 
בונוסים: ניתן לרכוש מוצרים בגודל מלא דרך האתר. 
ביטול: ניתן לבטל בכל עת במנוי חודשי. 
מחיר: 9.95 ליש"ט בעבור מנוי חודשי או 109.45 ליש"ט בעבור מנוי שנתי (משלמים בעבור 11 חודשים ומקבלים 12). 
שורה תחתונה: תמורה נאה בעבור המחיר וגם אפשרות של רכישת המוצרים מעולה. 


לדעתי קופסאות יופי מתאימות למגוון רחב של לקוחות - אלו שיודעות ומבינות בעולם היופי וגם נשים הרפתקניות שרוצות לנסות מגוון רחב של מוצרים ומותגים חדשים בלי לשבור את הבנק. חוץ מהן נשים שרק מתחילות לגשש בעולם היופי ופחות יודעות מה הן אוהבות או מעדיפות יכולות להנות מקופסאות באותה מידה. עדיף לנסות מוצר מוקטן ולזרוק כי לא אהבו מאשר להשקיע בגודל מלא ואז לגלות כי פיתחתן אלרגיה. ערכם של המוצרים הנמצאים בקופסאות חול"יות בדרך כלל שווה הרבה יותר מערך שאותו משלמות המנויות ובזה כל היופי!
למי קופסאות לא יתאימו? לאלו שמקובעות על מוצרים מסוימים ולא מעוניינות לנסות שגרה אחרת (וזה לא תמיד רע אגב), רגישות למרכיבים מסוימים או פשוט לא מעוניינות באפקט ההפתעה שכרוך בשירות זה. ברכישת מנוי לקופסאות אלו צריך לשמור על ראש פתוח ולהנות מאפשרות של קבלת קופסה ארוזה יפה המכילה מוצרים שלא בהכרח הייתן בוחרות או קונות לבד. 
ומה מתרחש אצלנו בינתיים? ובכן שירות קופסאות יופי עדיין אינו זמין לנו אך כבר "מחממים" אותנו עליו משני צדדים שונים. מצד אחד יש לנו את מיזם גלוסיבוקס הישראלי שכבר העלה דף אינטרנט עם אפשרות רישום מייל וגם דף פייסבוק פעיל. לפיהם השירות אמור לעלות כ-50 ש"ח בעבור חמישה מוצרים בגודל מיוחד. 
מנגד Shinebox עם סלוגן הקיטשי אך מחמם לב "Let Your Beauty Shine" מבטיחה את אותם הדברים וגם פה השירות עדיין לא הושק. דף פייסבוק קיים וגם אתר הוקם עם רישום מייל.  


האמת? אני רק מחכה ומצפה לפתיחת השירות כדי שאוכל לראות סופסוף האם גם אנחנו נקבל מותגים שווים כמו Benefit, Zoya, Xen Tan וכו', מותגים שבדרך כלל לא זמינים יותר מדי לג'אנקיות איפור שבינינו. אשמח גם לראות שהשירות יציע דברים מעבר לקופסה עצמה כפי שראינו בשירותים אחרים למעלה. בין היתר יהיה נחמד לקבל הוראות שימוש, התאמת מוצרים על ידי מילוי סקר, נקודות בונוס עבור המלצות והבאת מנויים אחרים, אפשרות לרכישת מוצרים בגודל מלא באתר וביטול שירות מנוי בכל עת. כמובן שגם מחיר משחק נקודה חשובה בסופו של דבר ועל קופסה כזאת אני מצפה לשלם מחיר הגיוני. 


אל תאכזבו אותי קופסאות יופי ישראליות...


מה אתן חושבות על שירות קופסאות יופי ועל תחילת הפעלתו בארץ? מתלהבות? סקפטיות? חוששות?

52 תגובות:

 1. איזה מגניבבבבבבב אני מחכה לזה!אני אוהבת מוצרים מוקטנים.

  השבמחק
 2. ובדיוק בשביל מישהי כמוך שירות כזה הוקם! מחכה בסבלנות (או שלא) גם אני. 

  השבמחק
 3. תודה על הפוסט המפורט! 
  אני בדרך כלל מתעלם מפוסטים של בנות מחו"ל שמקבלות את הקופסאות האלו, כי לא כיף לדעת שאני לא יכולה לקבל גם. לדעתי זה מעולה שהולכים להשיק את השירות הזה בארץ, אני רק מקווה שישווקו את זה נכון ושיביאו מותגים "שווים" שאין לנו כאן. אני מאוד סקרנית.
  באופן כללי אני מרגישה שיש סוג של התעוררות בתחום האיפור בזמן האחרון. סוף סוף יהיה לנו את אינגלוט ואת בובי בראון, קופסאות היופי. כיף! אני מקווה שגם בפארמים יתחילו מתישהו להפנים את הגישה השיווקית שנהוגה בחו"ל ויעשו שינויים גם. 

  השבמחק
 4. את מבקשת קצת טו מאצ' - פאמרים בגישה שיווקית מחו"ל?! NO WAY!
  אבל אכן אנחנו מחכות לאינגלוט, רימל, בובי בראון. אולי גם נקבל מתישהו את ספורה?!
  גם אני מקווה למותגים שווים ולא משהו שניתן למצוא גם בארץ. 

  השבמחק
 5. על גלוסיבוקס ובורדווה פריווה שמעתי רק תלונות. אני מקווה שהישראלים יהיו מוצלחים יותר.

  השבמחק
 6. וואו, חתיכת סיקור הרבצת פה, יפה לך על ההשקעה :)
  לא ידעתי שהולכת להיות השקה של שתי קופסאות, נחמד לדעת. ברגע הראשון התלהבתי מהרעיון מאוד, אבל אחרי מחשבה שנייה ושלישית אני עדיין מתלבטת. מצד אחד זה כיף להשקיע סכום קטן כל חודש ולקבל חוויה של ציפייה והפתעות, מצד שני אפשר גם 'ליפול' ולקבל מוצרים שלא מתאימים לי, בסכום שיכולתי להשקיע במוצר אחר.
  השאלה הגדולה מה יהיה בארץ ואיך הדברים ייעשו, איזה מוצרים יהיו וכמה מקצועי זה יהיה. נקווה לטוב :)

  השבמחק
 7. תראי קראתי הרבה סקירות בבלוגים שקיבלו את הקופסאות. הרבה תלונות היו על מוצרים עצמם. אז אני מבינה שאי אפשר לקלוע לטעם של כולם אבל תמיד אפשר לנסות ולהראות שמנסים. 
  מקווה כמוך שפה יהיה מוצלח והכי חשוב - נקבל שירות הולם. 

  השבמחק
 8. לקח לי כמה שעות היום לכתוב ולהיכנס לכל אתר אבל רציתי לרכז את כולם כדי שנוכל באמת לראות מה הרוב מציעים. 
  הנה את רואה? תקראי פה/פייס ותישארי תמיד מעודכנת!
  נכון, ובגלל זה ציינתי שזה לא מתאים לכולם. אני שמחה שיש אפשרות של מנוי חודשי כי תמיד אפשר לבטל אם רואים שלא מתחברים לרעיון של הקופסה. 
  אכן נקווה!

  השבמחק
 9. אני חולמת ועדיין לא איבדתי תקווה שמשהו טוב יקרה כאן בפארמים :). 
  נראה לי שהפארמים לא ירצו כאן את ספורה. מצד שני אם הייתה כאן ספורה זה היה מציב להם רף יותר גבוה. 
  הדף של גלוסיבוקס וגם הקופסא נראים בעיני אטרקטיביים יותר

  השבמחק
 10. מתלהבת לגמרי :) מכה בקוצר רוח לקופסאות הישראליות :)
  והסקירה שלך מגניבה :) לא ידעתי על כ-ל החברות האלה, למרות שהכרתי את התופעה (ושמעתי על הופעתה בארץ :))

  השבמחק
 11. כפי שציינתי, הן צצות בשנה אחרונה בכל מקום (בעולם) ככה שזה היה בלתי נמנע שמתישהו הן יגיעו גם לפה. 
  שמחה שנהנת!

  השבמחק
 12. את באמת אופטימית :)
  לדעתי ספורה בעצמם לא רוצים לבוא לפה ולא בגלל סיבות כלכליות
  נכון? גם אני חושבת שזה נראה נקי, פשוט ומעט נשי. 

  השבמחק
 13. אני מקווה שיהיה נארס....

  השבמחק
 14. גם אני! נארס עושים לי חלושס כל פעם שאני מסתכלת לכיוונם 

  השבמחק
 15. אני כלכך מחכה שזה יגיע! זה נשמע כיפי לגמרי.
  כמוך, גם אני מקווה שלפחות החברות שישלחו מוצרים שלהן יהיו חברות מגניבות ולא סתם חברות עממיות שלא ירגשו אותי יותר מדי, גם אם זה סמפלים משתלמים וכו'.

  מעניין אם תהיה אפשרות לבחור מאפיינים כלשהם שיסננו את המוצרים שנקבל, נניח סוג עור, גוון עור, רגישויות.
  גם הייתי מעדיפה לא לקבל מוצרים של חברות שמנסות על בע"ח...

  השבמחק
 16. יש לי מנוי כזה בקנדה (לכתובת של אחי שגר שם אני כל הזמן מקבלת חבילות ממנו לארץ) דבר מאוד נחמד משתלם כלכלית, בסה"כ זה מאוד כיף אף פעם את לא יודעת מה תקבלי. מקבלים לפעמים מוצר בגודל מלא.  

  השבמחק
 17. מאוד מאוד!
  אם יהיו בקופסאות מוצרים של חברות כמו קרליין, שיק או ג'ייד אני מאוד אתאכזב כי אלו מותגים שאני יכולה להשיג גם לבד. 
  אני מאוד מקווה שיהיה שאלון אבל בכל מקרה כפי שראיתי בכל חודש רוב המוצרים הם זהים. 
  לגבי ניסויים בבע"ח אני לא חושבת שזה יהיה כל כך בר ביצוע מבחינתם כי זה אומר שהמון חברות יורדות מהפרק...אבל תמיד אפשר לקוות

  השבמחק
 18. אוי מעולה!!! של איזה מותג?
  נכון לגמרי כיף לקבל גודל מלא. 

  השבמחק
 19. של GLYMM אני חושבת לרשם ל Testtube גיסתי אומרת שהוא הרבה יותר שווה, בארץ אני לא מוכנה לשם יותר מ 50ש"ח בחודש. קשה לי לאמין שזה יעבוד כאן, יותר מידיי מורכבכל הנושא אני לא חושבת שיש אינטרס למותגים שאין להם נציגות בארץ לשהקיע בזה, מקווה שאני טועה.

  השבמחק
 20. thereisbeautyinallofus3 בדצמבר 2011 בשעה 0:17

  טסטטיוב נשמע ונראה כשירות מעולה. כדאי לך ;)
  אני מקווה שאת טועה הפעם :)

  השבמחק
 21. איזו סקירה מושקעת! תודה מרינה :) לא ידעתי שקיימות כל כך הרבה קופסאות כאלה...

  משכו אותי במיוחד הלוקס בוקס, והבירצ'בוקס (הלק מיני של Zoya קנה אותי).
  ראיתי סרטונים מעטים של יוטיובריות שפתחו את הבירצ'בוקס מול המצלמה,
  והן לא נראו לי מתלהבות במיוחד מהמוצרים שקיבלו... אבל יכול להיות שאני טועה.

  בכל מקרה, בהחלט מסקרן לראות מה יהיה עם הקופסאות בארץ.
  בזכותך גיליתי שהן יגיעו אלינו! גם מהפוסט הזה וגם מסטטוס שכתבת בפייסבוק מתישהו.

  השבמחק
 22. 40-50 ש"ח לחודש זו לא הוצאה נוראית, אני מקווה שבארץ המנוי לא יעלה משמעותית יותר.

  השבמחק
 23. thereisbeautyinallofus3 בדצמבר 2011 בשעה 8:49

  השתדלתי :)
  דווקט הבירצ' לא נראה כמעניין במיוחד אצלי למרות שיש להם המון מותגים
  נחכה ונראה!

  השבמחק
 24. thereisbeautyinallofus3 בדצמבר 2011 בשעה 8:53

  לפי תמחור של כל הקופסאות אצפה לשלם בין 40 ל-60. מעבר לזה יהיה יקר ולא שווה לדעתי. 

  השבמחק
 25. לא ידעתי שקיים דבר כזה חביב (הרבה חידושים גיליתי מאז אני משוטטת בבלוגיה)
  בעיני זה מקסים מ 2 סיבות: 1. התנסות במוצרים שונים שלא הייתי רוצה לקנות כמוצר מלא לפני שאדגום אותם.
  2.  חשיפה לפריטים שלא תמיד נגישים/זמינים/הכרתי.

  אם בישראל יהיה שירות ומבחר כמו שתיארת באתרים בחו"ל, אז 50 שקלים שהם מחירם של קפה ועוגה הוא יותרר מסביר לדעתי.
  באם ניתן לצאת מהתכנית בכל רגע ואין מחויבות לטווח ארוך, אני שם.
   

  השבמחק
 26. פוסט מעולה! לגמרי חידשת לי

  השבמחק
 27. שמחה שיכולתי לעזור :)

  השבמחק
 28. לגמרי מסכימה איתך. אם המחיר יהיה סביר וגם המוצרים מוצלחים שירות כזה רק יכול להצליח! זה בדיוק העניין-במנוי חודשי אין מחויבות ואפשר תמיד לבטל. 

  השבמחק
 29. יופי של פוסט! חידשת לי :-)
  מחכה בקוצר רוח לשירות הישראלי.
  גם אני מקווה שיביאו מוצרים של NARS.

  השבמחק
 30. איזו השקעה מרינה, יפה לך :) נראה אחלה לקבל קופסת הפתעות בכל חודש ולהתנסות במוצרים חדשים, אם זה יצא במחיר של 50 ש"ח זה בהחלט יכול להיות משתלם וכייף. רק שיביאו מותגים שווים...

  השבמחק
 31. השתדלתי :)
  אני מסכימה, נשמע כמו רעיון מגניב ואני מקווה שהוא יושם בצורה טובה בארץ.

  השבמחק
 32. איזו השקעה!
  אני כנראה רשומה לכל הקופסאות מכל העולם כבר :) (זה שהם לא שולחים לארץ זה פרט שולי...)
  מעניין אם יהיו בקופסאות הישראליות גם מותגים שלא נמכרים בארץ...

  השבמחק
 33. טנקיו!רשומה בחשק נכון?!LOL
  אני מקווה שיהיו רק מותגים שלא נמצאים בארץ אחרת זה לא מעניין

  השבמחק
 34. שיחקת אותה לגמרי עם הפוסט! נהניתי לקרוא כל מילה וקראתי כל מילה בסבלנות רבה . מכיון שיש לנו 2 קבוצות מתחרות אני לחלוטין נרגשת ומצפה לראות מה ילד יום . אני חושבת שהגיע הזמן שגם לנו יהיו פינוקים כאלה עם מוצרים בינלאומיים . גם לישראליות מגיע! :)

  השבמחק
 35. כהרגלך, סקירה מעמיקה ומפורטת. לא הכרתי את כל הקופסאות האלה...
  מעניין ממה אנחנו נהנה

  השבמחק
 36. איזה פוסט מעולה, תודה!

  www.talpromakeup.co.il

  השבמחק
 37. פוסט  מצויין! את כבר יודעת שאני מצפה לקופסאות האלה תקופה ארוכה, מחכה להשקה של הקופסאות הישראליות!!

  השבמחק
 38. תודה יקירה! מחכים מחכים....

  השבמחק
 39. את כותבת מאילת?!
  יש המון קופסאות ואת רובן הכרתי מסקירות בבלוגים שונים. ככה זה כשמנויים ליותר מ-200 בלוגים שונים. 

  השבמחק
 40. אני רואה שהוא פופולרי בקרבתכן! כיף לשמוע שנהנת :)
  בינתיים 2 ואולי נזכה בשלישית?! האם יהיו הצלחה או כישלון? לא נדע עד שלא נדגום 

  השבמחק
 41. דבר ראשון מגניב לגמרי השירות שיש בעולם לקופסאות האלה. עבורי לפחות, שדי נזהרת במוצרים שאני מנסה ולא מכירה, זה ייכול להיות אידיאלי. התשלום באמת לא נוראי בכלל והתמורה מדליקה לגמרי.
  מקווה שגם השירות הישראלי יהיה שווה. למרות שקשה לי לחשוב על זה שיהיו שם מותגים שלא מגיעים לארץ.. אבל אוליאני טועה..

  השבמחק
 42. thereisbeautyinallofus7 בדצמבר 2011 בשעה 9:50

  זה בדיוק שירות שיתאים למישהי כמוך!
  אני מאוד מקווה שיהיו שם מותגים שלא משווקים בארץ!

  השבמחק
 43. פוסט מעולה- מעניין באמת מה יגיע לארץ ואיזה מותגים יהיו בפנים, אני כולי סקרנית.

  השבמחק
 44. תודה הרמוני! אני חושבת שהם יגיעו בקרוב מאוד לארץ :)

  השבמחק
 45. אני ממש אוהבת את הרעיון של קופסאות-היופי האלה ואני כבר המון זמן רוצה לעשות מינוי לאחת.
  לפי מה שאני יודעת, הקופסא של פיליוניק התחילה לעשות משלוחים לישראל לא מזמן!
  מי שלא רוצה לחכות לקופסה הישראלית יכולה להירשם לפיליוניק כי אני בטוחה ב-99% שהיא עושה משלוחים לישראל, ואפשר גם לבדוק שוב :)

  השבמחק
 46. לצערי לישראלים אין אפשרות לעשות מנוי בחול מבלי קרובי משפחה...

  פיליוניק לא עושים משלוח לישראל אלא רק לאנגליה, זה רשום בתקנון שלהם
  http://www.feelunique.com/beautybox/terms

  השבמחק
 47. http://ilovethisbox.com.au/

  השבמחק
 48. thereisbeautyinallofus29 במאי 2012 בשעה 10:38

  אין מה לעדכן לצערי. בארץ כרגע חוץ מגלוסי אף אחד לא הרים את הכפפה.

  השבמחק
 49. I live in ny and I have few subscription boxes.
  הכי שווה זה test tube

  השבמחק
 50. Test tube in USA עולה 30$ . הם היו שולחים קופסא 4 פעמים בשנה . עכשים הם שולחים 6 פעמים בשנה(פעם בחודשיים) המוצרים הם לרוב טיפוח לפנים ושיער. חלק מהמוצרים בגודל מלא. לרוב מוצרים יקרים מאד. אני קיבלתי מוצרים שעולים 200-300$ בגודל מלא. בנוסף עכשיו מקבלים עוד בונוסים יותר מוצרים. חוברת עבה מאד מגיעה כל פעם עם המוצרים. שם יש את כל המידע על חידושים אחרונים בתחום קוסמטיקה/שיער/ניתוחים פלסטיים.
  אני לא יודעת אם השירות הזה יגיע לארץ ו כמה זה יעלה.
  למי שרות הזה טוב? לאלה שאוהבים קוסמטיקה ו רוצים לנסות דברים חדשים. אבל זה שרות הכי יקר ( מקבלים בערך 8 מוצרים ועוד בונוס כמה מוצרים קטנים ( זה מה שקיבלתי ביולי)
  לדעתי זה הכי שווה ( אני מנויה לעוד כמה שרות קופסאות אבל שם מקבלים לפעמים שטויות כמו לקים או סיכות לראש 

  השבמחק
 51. My glam יש לי חודשיים. עולה 10$ לחודש. פעם ראשונה שקיבלתי את זה בדואר הייתי מאד מאוכזבת. לא שווה. מקבלים תיק איפור קטן כל פעם עם 5 מוצרים( או 5 יחד עם תיק איפור, לא זוכרת) אני רציתי לבטל את השירות אבל חיקיתי לעוד משלוח לראות אולי חודש אחר יהיה שווה יותר. אז באמת היה שווה. מוצרים טובים יחסית ל 10$
  יש גם ״sample society" בשיתוף עם allure magazine . אני מנויה כבר שנה . זה עולה 16$ לחודש מקבלים מגזין פעם בחודש ו 5 מוצרים שדי שווים. לרוב בגודל לא מלא. אבל יש מוצר אחד או שניים בגודל מלא.
  המוצרים הכי יקרים מניסיון שלי זה test tube I sample society
  Glossy box לא ממש נראה לי. זה עולה ב USA 20$ הסתכלתי ביו טוב מה אנשים מקבלים , לא השתעכנעתי

  השבמחק
 52. תודה על השיתוף והמידע!

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails