translate this site

יום רביעי, 14 בדצמבר 2011

איפור היום - Just an Illusoire

כמעט חודש עבר מאז שפרסמתי פוסט עם איפור היום פרופר והיום אני הולכת לכפר על כך עם הצגתם של הרבה גודיס חדשים שהצטברו לאחרונה ודורשים שחרור לעולם! הפעם אני אתמקד בשגרת "בסיס" חדשה שאימצתי לאחרונה כי כפי שרואים בחוץ, מזג אוויר נרגע ואני נהייתי מרוצה!C1 מימין ו-N2 משמאל

את אהבתי ל-Face&Body של מאק אני לא הסתרתי והיללתי אותו לא פעם. החיבה חזרה ובגדול עם הופעתו בחתונתי וגילוי שבשימוש עם מברשת 201 או 168 אני משיגה כיסוי וגימור די קרובים לשלמות (בשבילי לפחות). משפניתי לבקבוק שכבר היה לי בגוון C1 הופתעתי לגלות כי מרקם שלו מעט מוזר. זה ידוע שמייקאפ זה כעבור זמן מה מעט מסמיך וצבעו מכהה אך משהו בפורמולה שלו לא הרגיש לי נכון ולכן רכשתי גוון חדש, יותר ניטרלי - N2. אם תסתכלו בתמונה אחרונה תראו ש-C1 לא אחיד...


אם תמונות אלו לא עשו לכן חשק לרוץ ולחטוף קופסה אחת תמימה של Meteorites Perles מאת Guerlain אז אתן גיבורות! אני לא יכולתי לעמוד בפני הפיתוי ולכן היא נהייתה שלי. 
גרלן מגדירים את הפודרה כ-Illuminating Powder (פודרה מאירה) והשיקו אותה לראשונה כבר ב-1987! לפי דבריהם, אור מטשטש פגמים ופודרה זאת מנסה לשחזר אור בפנים. 
מבין שלושה גוונים בסדרה קבועה אשר מוצעים בסדרה רגילה בחרתי בגוון מס' 2 Teint Beige שמכיל שישה כדורי אבקה בגוונים שונים וביניהם פנינה, זהב, ורוד, סגול ועוד. 30 גר' של יופי מהפנט והכל ארוז בקופסה יפהפייה. לדעתי גוון זה יתאים לנשים עם עור בהיר עם תת גוון ניטרלי או מעט חמים. מס' 1 פונה יותר לנשים עם תת גוון קר ומס' 3 לעור יותר כהה. מדי פעם גרלן משיקים מהדורות מוגבלות עם וריאציות שונות של הפודרה וגם עם אריזה יוצאת דופן. 
הפודרה מגיעה בקופסת אלומיניום קלילה עם ספוגית בפנים שתפריד בין מכסה לכדוריות. מברשת פודרה איננה מצורפת אליה ועל כן השתמשתי במברשת פודרה מרבלון להנחתה. כבר בפתיחה ראשונה של המכסה הרחתי ריח שכל כך אופייני לגרלן ואם אתן רגישות לריחות במוצרי קוסמטיקה תתחשבו בכך. אפקט מתקבל? עור מעט זוהר (אך לא מבריק ומנצנץ) ללא גרימת שינוי למייקאפ שמתחתיו. בינתיים אני אמשיך להנות ממנה, במיוחד במזג אוויר קריר ונעים אך עם בואו של הקיץ היא תוחלף כנראה לפודרה סופחת שומנים שכן לי יש עור מעורב, כפי שתיארתי בפוסט על עור מאט
בהחלט פודרה ששווה את הכמעט 200 ש"ח שהיא עולה בדיוטי פרי. בפעם הבא שיהיה מבצע של 50% בארץ על גרלן (כי מחירה ברגיל עומד על מעל 300 ש"ח) תנו לה ניסיון - אבל רק אם אתן חפצות בגימור מואר ולא מאט... זמינה גם בסטרוברי!


איפה איפה הייתי בתחילת 2009 כשמאק השיקו קולקציה מוגבלת (אלא מה) ובה סומק במרקם ג'ל בשם Just a Pinch? לא באיפור זה בטוח שכן רק בזכותו של פיליפ גיליתי את הסומק וכשנחתתי בארץ ישר בדקתי באיביי האם הוא עדיין בר השגה. רכשתי אותו ללא התלבטות שנייה ולא התחרטתי מאז. 
הסומק שמגיע באריזת זכוכית עגולה (בדומה לפיינט פוטים ולפלודליינים) ומתואר באופן הבא על ידי מאק:"סומק ג'ל שקוף בצנצנת הנותן כיסוי של ברק ורוד לגוון פנים בריא. מרקם לח שמטשטש לתוך העור ומספק כיסוי שקוף נמוך עד בינוני". 
יש לו גוון שנראה מאוד מפחיד ממבט ראשון אך עם הנחה וטשטוש נכונים זוכים בהסמקה שנראית טבעית לחלוטין. ניסיתי אותו גם על שפתיים אך הוא טיבה ייבש אותן ולכן אני לא ממליצה להניחו כליפ סטיין לעתים קרובות מדי, אם בכלל. 
מכוון שחלקיכן התאכזבו לראות כי המוכר כבר אינו מציע את הסומק, פניתי אליו בשאלה אם הוא יביא עוד ונענתי בחיוב. לפי דבריו ביום חמישי זה הם אמורים לקבל עוד. המחיר הוא בסביבות 35$ כולל משלוח (רכשתי בהנחה שהיתה באותו רגע ושילמתי 31$). 
ואם בכל זאת אתן רוצות את אותו אפקט אולי כדאי שתבדקו את המוצרים הבאים וגם סומק קרמי של אינגלוט שמזכיר לי מעט את הסומק הזה. עדכון: לדעתי גם סומק יפני זה הוא דיופ ועוד יותר טוב שכרגע הוא זמין באיביי ב-16$. 


ואיך אפשר לסיים את הפוסט מבלי להזכיר את אחת הצלליות מסדרת Illusion D'ombre של Chanel? לשמחתי בסתיו אחרון נכנסו לקולקציה קבועה שישה גוונים מנצנצים של צלליות במרקם חדש - הן לא קרמיות כמו פיינפוטים או צלליות של שיסיידו, לא דחוסות כמו צלליות של ארמני או לוריאל אך גם לא מוסיות כמו של מאק או נוזליות כמו של עפרה או טו פייסד
בשאנל תמצאו תיאור מדויק אליהן ואם אתן כבר לא מתחברות מתיאורן עדיף להתרחק כלכתחילה: "צלליות עמידות ובעלות שימר חזק מאוד מציעים גיוון אמיתי. טקסטורה ג'לית חדישה אשר גם רכה וגם מרופדת מאפשרים להן להיות משומשות כצללית או איילנר. מכילה מברשת צללית/איילנר אשר עוצבה ופותחה במיוחד לפורמולה זאת". 
הפורמולה היא אכן יוצאת דופן שלא פגשתי עד עכשיו בשום מוצר אחר. חייבים לנסות כדי להבין. כרגיל עם רוב צלליות קרמיות הקופסה היא זכוכית שקופה עם מכסה שחור בצירוף לוגו שאנל. מברשת שצורפה אליה לא רעה בכלל ויכולה לשמש במיוחד לתיחום עם צללית כאיילנר. 
באופן לא מפתיע בחרתי בגוון 83 Illusoire והוא מהווה דוגמה לצללית טאופית. שילוב של אפור, סגול ומעט מאוד חום גורמים לה להיות כל כך רב ממדית ומנצנצת! לדעתי בגלל שאני בעלת תת גוון מעט חם עליי היא מתקבלת כטאופית אמיתי אבל על מישהי עם גוון קריר גוונים סגולים ישלטו יותר ויהיו קרירים. 
ועכשיו לחלק הכואב (וכמו תמיד עם שאנל זה המחיר) - בארץ מחירן עומד על 280 ש"ח (פי שניים ממחיר בארה"ב - 36$). בדיוטי פרי שלנו תשלמו 40$. באיביי כמובן עושים רווח ומבקשים 52$ ובסטרוברי נראו לאחרונה כל הגוונים אך בינתיים נשאר אחד במחיר מאוד סביר (41$) לפני הנחת נאמנות. 
הפעם הנחתי את הצללית בעזרת אצבעות מבלי לשים שום דבר מעליה אך עם פריימר מתחתיה. אני חושבת שצריך לשחק איתה עוד ולשלב אותה עם צלליות אחרות. בתמונות בגלל הפלאש היא נראת שקופה אך במציאות זה ממש לא ככה. 


ותמונות של כל האיפור:


 פנים
מייקאפ (עם מברשת 168):MAC face&body - n2
קונסילר (עם מברשת 224): GUERLAIN terracotta touch - 01 blondes
פודרה (עם מברשת פודרה של רבלון): GUERLAIN meteorites perles - teint beige 02
ברונזר (עם מברשת 138): CHANEL soleil tan de chanel
סומק ג'ל (עם מברשת מברשת 12 של ביוטיקייר): MAC gel blush - just a pinch
היילטר (עם מברשת 184): MAC beauty powder - snowglobe
גבות (עם מברשת 110 של ביוטיקייר): BEAUTYCARE silk eye shadow - 20

עיניים
פריימר: TOO FACED shadow insurence anti crease eye shadow primer
צללית: CHANEL illusion d'ombre - illusoire 83 הנחה עם אצבע וטשטוש עם מברשת 217
איילנר ג'ל: ESSENCE gel eyeliner - london baby 02 תיחום פנימי
מסקרה: COVERGIRL false lash effect fusion volume&length - black

שפתיים
ליפ גלוס: ESSENCE stay with me longlasting lipgloss - trendsetter 04

ומה איתכן? שיניתן את שגרת איפור בסיס שלכן לתקופה קרירה או שאתן עדיין משתמשות באותן מוצרים מהקיץ?

46 תגובות:

 1. איזה מראה רענן! הפודרה של גרלן מצאה חן בעיני מאוד, והצללית, והסומק... אלוהים אני רוצה את כל הפוסט! אבל ללא ספק אקנה את הפודרה אם לא בדיוטי אז בהנחות בארץ!

  השבמחק
 2. אויש מהממת אחת! אפילו העיניים שלך מנצנצות ;-)
  על הפודרה הזאת אני מפנטזת כבר שנים, לא ברור איך לא התנפלתי עליה במבצע 50% האחרון שהיה במשביר.....
  הצללית מהממת. הסומק פחות מלהיב אותי, יש לי סמקים במרקם קרם/מוס/ג'ל ככה שלא דחוף לי גם אחד של מאק עכשיו...

  השבמחק
 3. האיפור מהמם עלייך, במיוחד בתמונה השניה!
  תתחדשי...
  פנינה. (לא מצליחה להתחבר ואין לי כח להרשם מחדש...) ומזל טוב על החתונה כמובן:)

  השבמחק
 4. וואו אני לא רגילה לראות אותך עם צללית שחורה\אפורה!  אבל בכל זאת את יודעת איך לעשות את זה שיראה עדין ומקסים , התמונה האחרונה כזאת יפה! :]

  השבמחק
 5. הפודרה של גרלן נמצאת הרבה זמן בויש ליסט שלי, והיא גם תישאר שם כמה זמן כי אני רוצה אותה יותר בגלל שהיא יפה ופחות בגלל שהיא תהיה שימושית... אבל הצללית של שאנל! וואו! כשראיתי אותה בקופסית שלה הייתי סגורה על עצמי שהיא לא משהו אבל כשהגעתי לתמונות שלך הבנתי שהיא מדהימה ושאני רוצה גם! התמונות שלך מהממות :-)

  השבמחק
 6. אויש שאני מריירת כאן על המקלדת. את הפודרה יש לי בגוון 1 ואני מתה עליה , היא מאירה את הפנים בצורה שעד שלא מנסים לא מבינים. הסומק נראה פשוט חובה! [אני הולכת לבדוק תיכף מה נשאר] אהבתי איך שהוא מתקבל על העור .מאוד טבעי ובאמת כמו Pintch.
  הצללית נראית הורסת. שווה בדיקה . את פייס אנד בודי אני אבדוק בהזדמנות גם.
  מחכה לחלק ב'! [וג'?]

  השבמחק
 7. מוצרים מעולים אחד אחד!
  הפודרה של גרלן זה לשבת ולהסניף....
  אם היה חי עור פחות שמן הייתי רוכשת מבלי לחשוב פעמיים.
  בנוגע לצללית, איך היא אחרי 6-7 שעות?
  אצלי יש דיי הרבה הצטברות בקריס אם אני לא משתמשת בצללית מעל...

  השבמחק
 8. שמת לב שבאחת התמונות יש לך עין עם פלאש? ממש מיוחד בעייני!
  אוי הסומק... ממש ממש טבעי ומאוד מתאים לגוונים שלך...
  וגם הצללית מקסימה. יש לה גוון ממש מיוחד

  השבמחק
 9. מהממת!~
  יפה לך אסוף.... ואני חייבת את הצללית הזו של שאנל! :)

  השבמחק
 10. תודה קורין! גם הסתפרתי אז בכלל מרגיש לי מוזר ;)
  את בהחלט חייבת!

  השבמחק
 11. כן שמתי לב,זה בגלל פילטר חדש שיש לי בזמן אחרון. כל פלאש הופך לצורה של כוכב (אם תשימי לב בפוסטים אחרונים ככה זה יוצא)
  הסומק מאוד יפה גם לדעתי אבל יתרון שלו הוא שהוא לא נראה אבקתי על העור, אפילו מקרוב. 
  הצללית אכן מיוחדת ולא ראיתי דברים דומים למרקם הזה אף פעם. בהחלט שווה השעה!

  השבמחק
 12. אל תריירי על מקלדת אלא על כרטיס אשראי שלך :)
  אני אוהבת שהסומק קל להנחה ולטשטוש ולא כמו סטיין שמכתים ואם לא ממהרים יכול להשאיר סימנים. 
  אם יש לך עור דומה לשלי אז זאת בדיוק התקופה של פייס!

  השבמחק
 13. ככה זה, תמונות עושות תיאבון! תודה יקירתי :)

  השבמחק
 14. אני חושבת שבפוסטים הבאים אולי אעשה עוד וריאציה עם צללית זאת ומשהו מעליה כדי לעשות מראה דרמטי. אכן אני לא הולכת בדרך כלל עם אפורים אלא אם כן זה לאירוע. 
  תודה קארין!

  השבמחק
 15. תודה פנינה!

  השבמחק
 16. MY EYES ARE SPARKLING FOR YOU!
  אני זוכרת שכן רציתי אותה אבל לא היה :( 
  את אחת מאלו שמסתפקת בסמקים אחדים אני חייבת עוד תמיד...טוב נו יש לו גם ערך
  סנטימטלי בשבילי ככה שזה תירוץ

  השבמחק
 17. תודה ליאן! תכניסי את הכל לויש ליסט (זה מה שאני עושה LOL)

  השבמחק
 18. העור שלך נראה כל כך קורן ובריא!!! רואים שזה עור שמטופל כראוי (: (טפו טפו טפו חמסה חמסה-הייתי חייבת) אני חושבת שהאיפור הורס והכי חשוב מאוד הולם אותך!  מה זו מברשת מס 12 של ביוטי קייר, אני זוכרת מה זה 13 אבל 12 פרח מזכרוני... 
  ולגבי שגרת איפור הבסיס שלי בחורף- אז בדומה אליך גם אני סובלת מעור מעורב ואזור טי שנוטה להבריק ובקיץ אני מחפשת את המראה המאט לעומת החורף שאני מרשה לעצמי לנצוץ בעזרת היילטרים וסמקים מבריקים יותר ובגלל שהעור מתאזן ונרגע אני משתמשת במייק אפים במרקים קלים יותר עם רמת כיסוי נמוכה יותר.

  השבמחק
 19. הפודרת כדוריות הזו היא חלום שלי עוד מלפני שהתחלתי להתאפר אני חושבת :)
  אבל קשה לי נפשית להוציא כלכך הרבה כסף על מוצר שבתכלס לא הכרחי או בולט אז אני ממש משתדלת לא לעבור ליד הטסטר שלה בסופר פארם כל פעם שאני שם..

  הצללית של שאנל נראית מעלפת, הייתי שמחה לראות סוואצ' רווי יותר על היד אולי, כי בתמונות כמו שאמרת היא יצאה מעט שקופה ומעניין אותי כמה כהה היא יכולה להיות.

  והסומק נראה עלייך מצויין! אישית יש לי סומק קרם ואני לא מסתדרת עם ההנחה שלו אז גם על סמקי ג'ל בטח אוותר..
  וכמובן תתחדשי על הכל!

  השבמחק
 20. וואי מרינה הצללית של שאנל רואים שהמרקם שלה ממש מיוחד! את צריכה לצלם עוד איפורים איתה בניסיון לתפוס אותה טוב יותר:-) נראית ממתק אמיתי!

  השבמחק
 21. אני בהחלט לא סיימתי להתעסק איתה! אנסה למצוא שילובים מוצלחים כדי להראות. 

  השבמחק
 22. הפודרה של גרלן עושה לי חלושעס! 
  הסומק של מאק נראה ממש יפה! אותי תמיד מעניין מאיפה המוכרים האלו משיגים את המוצרים שיצאו במהדורה המוגבלת.
  הצלליות של שאנל מעלפות, אין מה להגיד. מאוד אוהבת את הצבע שבחרת ולדעתי הצללית מוצלחת גם סולו על כל העפעף, כי צלליות נוספות או צבעים נוספים נראה לי יצרו קצת "בלגן". מקסימום הייתי מוסיפה איילינר וזהו.

  השבמחק
 23. לדעתי היא שווה את מחירה במיוחד כשרוכשים אותה במבצעים. 
  שמתי לך על הקיר כדי שתוכלי להתרשם :)
  איך את מניחה את הסמקים? לדעתי מברשת דו פייברית מעולה להם. 

  השבמחק
 24. הפודרה של גרלן מקסימה, אין שום סיכוי שאני אשלם עליה כ"כ הרבה... אבל היא ללא ספק אחד הדברים הכי יפים שיוצרו
  תתחדשי על הסומק :) הולם אותך מאוד. דיי הפתיע אותי לשמוע שניתן עדיין להשיג אותו. אני עדיין לא מבינה למה מאק לא כוללים אותו בליין הקבוע או לפחות מחזירים אותו מדי פעם במסגרת של איזו קולקציה.
  האיפור הולם אותך מאוד, אלגנטי כרגיל :)

  השבמחק
 25. תודה לין. אני מרגישה שיש שיפור בעור בחודש אחרון אחרי החלפת שגרת טיפוח וטיפול פנים ומאוד מקווה שזה ימשיך ככה!
  12 זאת מברשת דו פייברית שקטלתי אותה בתור מברשת למייקאפ אבל בתור מברשת לסומק רגיל/קרם/ג'ל היא טובה. 
  http://thereisbeautyinallofus.blogspot.com/2011/06/blog-post_05.html
  יש לך מייקאפים מועדפים לחורף?

  השבמחק
 26. הפודרה הזאת נראה לי עושה חלושעס לכולנו, בכל צורה שהיא!
  לדעתי מ-OCC שזה חנויות אאוטלט של אסתי לאודר,קליניק,מאק,בובי בראון (כל הקונצרן) אבל אולי אני טועה....
  אין הרבה מבחר בהן האמת שממש אהבתי. אני רוצה לבדוק עוד הפעם שבוע הבא את הירוקה מהסדרה אבל בעיקרון זהו. כל השאר לא כאלו מעניינות. 

  השבמחק
 27. גם לא בהנחה? גם לא אם את יודעת שהיא ענקית ותחזיק לך לפחות שנה-שנתיים? סתם מעניין מה את חושבת...
  אני גם לא מבינה, מה גם שגדולי מאפרים של מאק רואים בו אוצר!
  תודה יקירה, שמחה שאהבת :)

  השבמחק
 28. נזכרתי שיש לי את מס 12 של ביוטיקייר משתמשת בה גם כן להנחת סומק..
  אני חושבת שגם החתונה וכל ההתרגשות עושה לך טוב.. אני זוכרת שלפני החתונה יצאו לי פה ושם פצעונים מהלחץ אבל אחרי החתונה העור שלי היה מושלם למשך תקופה מסויימת. (:
  לגבי השגרת טיפוח שלך - זה מה שכתבת בפוסט טיפוח האחרון? אם יש משהו מיוחד שאת עושה לאחרונה אשמח לשמוע..ילדתי לפני פחות משלושה חודשים אז אני רוצה לנצל את החורף להחזיר את פרצופי למצבו הרגיל.. LOL
  לגבי מייק אפ לחורף- אני פשוט מאוהבת בהלפטי מיקס סרום של בורז'ואה.. הוא מתקבל עליי טבעי ובוהק במידה הרצויה.. לא תארתי לעצמי שהוא יגרום לי לוותר על הקולורסטיי והדאבל וור לייט אבל מסתבר שכן...

  השבמחק
 29. Illusoire מדהימה. אפשר ליצור איתה מראה עדין ליומיום וגם מעושן יותר דרמטי ללילה.
  בהחלט שווה את המחיר האופייני לשאנל.
  האיפור מקסים כרגיל!

  השבמחק
 30. זה מה שאני רוצה לעשות בפעם הבא-לנסות ליצור איפור יותר דרמטי, אולי בתוספת צללית מעליה. מקווה שהיא לא תתייבש לי מהר...
  תודה רבה!

  השבמחק
 31. הי,
  גם לי יש את המיקאפ של מאק C5 ואכן פורמולה לא אחידה, עם המון נקודות קטנות בתוך החומר...
  זה מעיד שזה לא טוב לדעתך/ניסיונך?
  יש לי אותו 7 חודשים- הוא אמור עדיין לתפקד לא?
  אשמח להארה,
  תודה,
  ענבל.

  השבמחק
 32. היי ענבל!
  תראי הלכתי עם מייקאפ שלי לחנות וביקשתי שיגידו גם חוות דעת. לדבריהם הוא בסדר כל עוד אין ריח מקולקל. הפורמולה מסמיכה עם הזמן. אבל לי הוא עדיין לא מרגיש כמו בעבר ולכן רכשתי אחד חדש. 

  השבמחק
 33. ולא שמתי לב שהשתמשת בלונדון בייבי!
  גם אני איתו היום, אבל בתור אייליינר... מתה על הצבע שלו :)

  השבמחק
 34. לא רציתי להעמיס יותר מדי מידע בפעם אחת ;)

  השבמחק
 35. תודה רבה. הוא אכן עדיין נותן ביצועים טובים והריח בסדר גמור  אז אשאר איתו.
  :)

  השבמחק
 36. האמת שלא ניסיתי עם מברשת דו פייברית..
  ניסיתי פעם או פעמיים עם האצבעות ופעם אחת עם מברשת הסומק/קונטור של ביוטיקר (106).
  עם המברשת זה היה מוזר מדיי, ועם האצבעות הרגשתי שאני לא מצליחה לטשטש אותו טוב ולפזר כמו שצריך.
  אציין גם שאני לא מניחה סומק על תפוחי הלחיים אלא לאורך עצמות הלחיים כדי לתת מראה קצת יותר מחוטב לפנים, אז בכלל יש לי צורך לטשטש טוב כדי שלא יראה כמו פס ורוד מוזר..
  יש לי פנים עגולות (או עגולים? פנים זה זכר או נקבה?!:)) ולחיים שמנמנות וכשהסומק רק על תפוחי הלחיים אני מרגישה שזה אפילו יותר מנפח את הפנים :)

  השבמחק
 37. לדעתי תני צ'אנס לדו פייברית. אני טובלת אותה ממש בעדינות בסומק ואז (מעל ברונזר שמחטב את הפנים) מניחה מעט מהסומק וגם מעל תפוחים. מטשטשים את כל העסק וזה עובד. 

  השבמחק
 38. אני בהחלט אנסה!
  יש לי גם דו פייברית ספייר מאיזה קיט מברשות סיני מזוייף שהזמנתי מאיביי, נראה איך זה יעבוד איתה.
  אני מקווה שיעבוד טוב כי דווקא אהבתי את המראה של הסומק קרם (מדובר בנטורל של ניקס שקניתי באשמתך), הוא נותן מראה סמוק טבעי..

  השבמחק
 39. נטורל גם מעולה!

  השבמחק
 40. אילו רק הפייס&בודי היה מתאים לעור שמן יותר, כי הוא יכול להיות ממש מעולה לימים שאני רוצה רק לאחד את גוון הפנים ולא יותר מזה.
  אני בחיפוש אחר גרסה דומה לעור שמן,
  בזכות הפוסט נתתי אתמול לצללית של שאנל הזדמנות נוספת, אומנם זה היה רק ליציאה לילת ל3-4 שעוץ, אבל עם כמות נאה של פריימר מתחת החזיק מעולה!

  השבמחק
 41. גם בחורף הוא לא מתאים? 
  אני שמחה לשמוע שהוא החזיק מעמד. אולי גם מתחת לצללית?

  השבמחק
 42. במקרה נחתה אצלי פודרה מטאוריטים מאחת הסדרות המוגבלות שהיו פעם.
  שלי עם כדוריות בצבע לבנדר.
  היא אכן מאירה (אני חושבת שהיא נותנת לי ברק בהיר מידי באיזשהו אופן קשה לי קצת להסביר..)
  וכיוון שהיא רק מאירה ולא ממש מקבעת את המייקאפ שמתחתיו היא לא ממש מועילה לי..
  אולי אשתמש בה ככה בנגיעות אחרי הפודרה הרגילה שלי..

  קצת קשה לי סומק שבה במרקם כזה כי אני מעדיפה עבודה עם מוצרים יבשים..
  אולי זה פחד של "מתחילים"..

  הצללית מעלפת ביותר!!!
  מתקבלת על העין שונה לחלוטין ממה שציפיתי שהיא תראה.
  אני מסוקרנת מאיך היא תראה עם צללית מעליה.

  אצלי יש המון שינויים לאחרונה..
  אגיע מתישהו לסקר את כולם :)
  נראה איכשהו שחוץ מהקולורסטיי הכל עובר שינויים..
  הקונסילר, קרם הפנים, הפודרה, הסמקים..

  השבמחק
 43. נחתו עלייך דברים טובים! תנסי לא להניח אותה בכבדות ואז היא לא אמורה להבהיר. היא מאירה ממש מעט (זה לא שרואים את הנצנצים) . לדעתי היא מקבעת אבל על עור שומני זה יראה זוועה. בקיץ אני לא חושבת שאתקרב אליה בכלל עם עור מעורב כמו שלי. 
  תתחילי להתגבר על הפחד! סמקים קרמיים הם מוצר מעולה ועם הנחה נכונה נראים מאוד טבעיים. 
  הצללית היא היחידה שמאוד אהבתי מתוך סדרת צלליות חדשות של שאנל. 
  יאלה אנחנו מחכות!

  השבמחק
 44. העור שלי בסה"כ מעורב.. אבל יכול להיות שבאמת לקיבוע של קולורסטיי צריך משהו קצת יותר.. עמיד? מקבע?
  גם ככה אני מרגישה שיש לי יותר מידי סמקים, את רוצה שאני אוסיף קרמיים? חחח
  העלתי פוסט ראשוני.. ואי, יש לי כ"כ הרבה לפרסם!!!

  השבמחק
 45. איזה קטע גם אני משתמשת בפייס אנד בודי של מאק גוון C1 ואחרי כמה זמן הוא באמת נעשה לא אחיד וכהה יותר. זה כבר הבקבוק השני עם הבעיה הזאת.

  השבמחק
 46. זה כנראה בגלל שהוא על בסיס מים. אני ממליצה לך לשמור אותו במקום חשוך ותמיד לסגור את בקבוק היטב כדי שלא יחשף לאויר. 

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails