translate this site

יום שני, 9 בינואר 2012

All Rise To Lancome

לנקום הוא מותג שלא הראה נוכחות בולטת מדי בשגרת איפור אצלי לפני פתיחת בלוג זה ומעט מידע שלרוב שמעתי עליו היה קשור להשקות חדשות של מסקרות. אך כפי שאתן בוודאי מבינות ברגע שמתחילים לנהל שגרת איפור תקינה ובו זמנית בלוג כל זה משתנה שכן כמעט ולא ניתן לברוח ממותג זה - אלא אם כן מאוד מתאמצים!
מעט טריוויה על לנקום שאהבתי לגלות לפני שאצלול למוצרים עצמם: הידעתן שלנקום היא חברה שחוגגת כבר 77 שנים להיווסדה? אם תשימו לב לאריזה תמיד תמצאו סמל של ורד מוטבע על כל מוצר ולא בכדי - שמה של החברה נלקח מתוך טירת Lancosme  שבצרפת וורדים שצמחו באזור זה היוו השראה לסמל. כמו כן, בשנת 2000 נוצר ליפ גלוס ראשון בשפופרת - ג'וסי טיוב הידועים. לנקום משתפת פעולה עם המון שחקניות אך הייתה זאת שחקנית איסלה רוסליני שקטפה לאורך 14 שנים קמפיינים וגם בתה לא איחרה להגיע ומ-2009 מהווה דוברת מותג. לצידה מככבות פנים כמו ארלניס סוסנה, קייט וינסלט, אן התוואי, ג'וליה רוברטס, פנלופה קרוז ואמה ווטסון. לנקום גם לא זרים לעולם יו טיוב שכן לפני כשנתיים הם החתימו את מישל פאן למאפרת הבית (לא מחובבות שלה אבל oh well...). חשוב לציין כי רבות מוצאות שלנקום היא מחוץ לרשימת קניות שלהן מכוון והמותג שייך ללוריאל שעד לכתיבת שורות אלו מבצעים ניסויים בבע"ח. 

מכוון ואני תמיד אוהבת לראות את סגנון איפור המופיע בקמפיינים של מותגים החלטתי לצרף כאלו לכל מוצר (גם אם ידוע לכולנו שהכל מרוטש עם תוספות של ריסים מלאכותיים!).
ועכשיו לסקירות קצרות של המוצרים וברשותכן אתחיל עם טיפוח:


יחסיי עם תמצית פנים Visionnaire, תמצית מתקנת ל"מראה עור מושלם" לא התחילה ברגל ימין. אחרי שני ניסיונות הופיעו לי פצעונים שלא ידעתי האם לקשר לתמצית או לשינויים אחרים שהתרחשו בחיי. לאחרונה החלטתי לתת לה הזדמנות נוספת ובינתיים אין "חברים חדשים" שאומרים לי שלום. לפי המותג, תמצית זאת היא מולקולה חדשנית המסייעת ביצירה מחדש של עור יפה הנראה חלק יותר, מוצק יותר ואחיד יותר. אז למוצקות אני לא זקוקה אך כן הייתי שמחה לקבל עור יותר חלק, אחיד ופחות אדמומי ממה שיש לי עכשיו שכן יש פה ושם אזורים שדורשים "שיפור" (כמו אזור הסנטר שבשנה אחרונה די סבל והשאיר עקבות). 
השימוש בתמצית די פשוט - אחרי שטיפת פנים ומי פנים ולפני קרם לחות אני מוציאה מהשפופרת כשתי לחיצות שמספיקות לי לכל הפנים ומעסה לתוך העור. הנוזל עצמו לבן עם מעט ברק ובמגע עם העור הוא נספג מיידית. אין בו מקדם הגנה ולכן הוא אינו מחליף כזה וכן יש צורך בקרם לחות מעליו אם כי שמתי לב שלרוב אני מדלגת על שלב זה או פשוט מניחה מעליו ג'ל פנים. בינתיים אחרי שבוע של שימוש פעמיים ביום כן הבחנתי כי באזור סנטר הסימנים שנשארו מעבר נראים יותר זעירים ופחות אדמומיים. בכל מקרה אעדכן בעתיד עם מסקנות סופיות.  
כמה? סרומים זה עסק יקר ולכן בעבור 30 מ"ל תיפרדו מ-445 ש"ח ובעבור 50 מ"ל תשלמו 575 ש"ח. בסטרוברי ניתן למצוא אותו במעט פחות ולכן המלצה שלי היא לחכות למבצעי 50% על טיפוח יוקרתי שקורים מספר פעמים בשנה לאחרונה. 


את מוצר טיפוח לעיניים Renergie Yeux קיבלתי להתנסות כבר לפני כשלושה חודשים והחלטתי שזהו מוצר שצריך לתת לו זמן  כדי להגיע לתובנות לגביו (כמו עם רוב מוצרי טיפוח). מדובר במארז דו קומתי המסייע בחידוש מראה העור באזור עיניים. קרם עיניים "הרגיל" כפי שאנחנו לראות אותו נמצא בתחתית האריזה והוא אמור לעזור להילחם בסימני הזדקנות באזור עיניים. מוצר שני, זה שלמראה עין נראה כמו קונסילר ושוכן בחלקו העליון של המארז הינו טיפוחי בעל גוון שאמור להעניק מראה יותר מואר סביב העיניים. 
אז מה גיליתי בעת שימוש יומיומי? התברר לי כפי שלרוב דברים בחיים יש "שני צדדים למטבע" גם פה הדבר נכון שכן את צידו התחתון של מארז אני אוהבת הרבה יותר מאשר את צידו העליון. כבעלת שני קמטים די נראים לעין בצידי העיניים רציתי לראות האם הקרם יהיה מסוגל להעלים אותם או לפחות להוריד את נכוחותם. לצערי זה לא קרה אך אזור זה נשאר מלוחח באופן מתמיד ולא נראה הידרדרות במצבם. הקרם בעצמו הינו מעט "כבד" ולכן לוקח לו מספר דקות להיספג כראוי. אם תמהרו להתאפר מעליו ללא פריימר תגלו כי כל צללית תצטבר בקפל. מניסיון. לפי הוראות הייתי אמורה להניח את המוצר השני שהודגש והוסבר כי אינו קונסילר אלא אמור להאיר את אזור העיניים. ובכן נוכחתי לדעת שהוא מחוויר או "מקספר" אותי יותר מדי שכן הוא כל כך בהיר וצהוב שאפילו עליי נראה מלאכותי מדי, במקרה ואני לא מתאפרת. באם הנחתי מייקאפ וקונסילר מעליו אזור העיניים אכן נראה יותר בהיר ומואר. מעניין לדעת מדוע בארץ המארז מוצע רק בגוון אחד בעוד שבארה"ב יש שלושה גוונים שונים... 
חייבת לציין כי מאוד אהבתי את תוספת של מראה במארז שהתגלתה כשימושית, בעיקר בנסיעות. אני גם חושבת שברגע שאסיים את קרם עיניים (יש לי עוד כחצי קופסה) אשאיר את החלק העליון ביחד עם מראה להמשך שימוש. 
בנקודה תחתונה בשבילי המארז הוא סוג של פינוק ולא הכרחי לשגרה יומית. הוא כמו ממתק - כיף לי כשהוא קיים אך אני לא בהכרח זקוקה לו. 
כמה? 400 ש"ח בעד מארז שכולל 15 מ"ל של קרם עיניים ו-4 גר' של מוצר טיפוח מאיר. בסטרוברי המוצר הינו 315 ש"ח. 


את מארז הבא רכשתי בקנייה אימפולסיבית בעת סיבוב בסופר פארם בתקופת חגים. חשבתי שבמחיר של מסקרה (ואפילו פחות נדמה לי) אוכל לנסות שלושה מוצרים מבית לנקום אז למה לא. 
מסקרה Precious Cells (הושקה לראשונה ב-2010) מסדרת Hypnose המהוללת היא תגלית שלקח לה זמן להתפתח לאט לאט. המסקרה אשר מבטיחה לדאוג ולטפח את ריסיי מועשרת בתמצית יקרה של תאי צמח תפוח ואמורה לעזור לטעון את הריסים בחומר מזין. אריזה סטנדרטית שחורה מוזהבת בירכה אותי לשלום ובצירוף של מברשת רזה וארוכה התחלתי בעבודה. גיליתי כי כדי להשיג מראה של ריסים מלאים ושחורים יש לעבוד איתה בשלבים ולכן רק 2-3 שכבות ישיגו תוצאות יפות אך די טבעיות (אם לא נזהרים עלולים להיווצר גושים). אהבתי את העובדה שהיא בעלת פורמולה נעימה, אינה נמרחת, לא מרגישה "כבדה" וקלה להסרה. 


מוצר מוצלח שני שהיה במארז הוא מסיר איפור דו פאזי בגודל מוקטן Bi - Facil. שמעתי עליו כל כך הרבה שבחים בשנים אחרונות שכבר לא ידעתי למה לצפות מסך הכל מסיר איפור דו פאזי. ובכן - הוא כל מה שמבטיחים שהוא וזה אומר הסרת איפור (כולל איפור עמיד) ללא בכי, דמעות או צריבה (ומדברת מרכיבת עדשות מגע). השאלה שנשאלת היא האם תהיו מוכנות להוציא 182 ש"ח (ללא מבצעים או כ-130 ש"ח בסטרוברי) בעבור בקבוק של 125 מ"ל כשיש עוד אופציות ריאליות לא פחות טובות בשוק. עדיף רכישות כאלו לשמור לחו"ל שם המחירים יותר הגיוניים. 

מוצר אחרון מתוך קיט הוא עיפרון עיניים שחור Le Crayon Khol בגוון Noir (שחור). אני שמחה שלא רכשתי אותו בנפרד שכן אז הייתי נורא מצטערת. צר לי לנקום אך מדובר בפרומולה כושלת - השחור שאמור להיות הוא לא כזה שחור, העיפרון אינו רך וחימום על גבי גב כף היד לא עוזר. הכי חשוב מהכל היא עמידות שאינה קיימת במוצר זה. התאפרתי איתו מספר פעמים בקו פנימי של ריסים ואחרי דקות אחדות לא נשאר לו זכר. נקסט. 


על מייקאפ  Teint Miracle כתבתי מספיק בעבר ועל כן לא אפרט גם היום אך אין ספק שמדובר במייקאפ איכותי שמתאים במיוחד לתקופת חורף. הוא מעניק כיסוי נהדר מבלי להיראות עמוס ומצטלם עוד יותר טוב. אם תמצאו את הגוון שלכן אני ממליצה לנסות דוגמית. רביעיית פלטת צלליות (268 ש"ח) Baby Glam הוא ניסיון ראשון שלי עם צלליות לנקום. הפלטה מורכבת מארבעה גוונים פסטלים ונעימים - בז' (שמשמש אותי להארות בזוית פנימית של העין ומתחת לעצם הגבה), לבנדר וורוד (אותן אני מניחה על כל העפעף למראה בהיר,  מעל צללית כהה או בשקע לטשטוש צללית כהה) וסגול מעט טאופי (כתיחום או צבע ראשי על עפעף). גיליתי שאני יכולה לעשות מיליון שילובים עם הפלטה ועדיין להשיג מראה טבעי ולא מאיים מדי. הצלליות פיגמנטיות במידה בינונית בפני עצמן אך מעל צללית קרם ופריימר משתפרות. חשוב לציין שכולן מבריקות מעט ואם אתן חובבות צלליות מאט זאת לא פלטה בשבילכן. מומלצת בעיקר למי ש"חוששת" מצבעים חזקים מדי ומעוניינת בפלטה קלילה ליום יום. 


ואסיים את הפוסט עם הבטחה לכן - אתן תראו אותי בקרוב עם שפתון אדום!
אך בינתיים תיאלצו להסתפק בתמונות וסווטצ'ים בלבד של שפתון אדום קלאסי (178 ש"ח) בשם Caprice מסדרת L'absolu Rouge  שהושק לאחרונה בשיתוף עם עם קייט וינסלט לקרן כובע הזהב. העמותה אשר פועלת לשיפור חייהם של ילדים אוטיסטים תקבל חלק מרווחים על מכירת קולקציה ואני תמיד מברכת שיתופי פעולה כאלו. נכון הגוון הוא אדום קלאסי אך העברתי את כתיבת שורות אלו איתו על שפתיים ונהנתי מכל רגע. הוא לחותי בדיוק כפי שאני אוהבת עם צבע אדום מלא לא מתנצל ולא ייבש את שפתיי אפילו לרגע. גם עיצובו של הליפסטיק לא מזיק - אריזה שחורה קלאסית עם לוגו כובע מוזהב מוטבע עליו וסגירה מגנטית. 

זה היה ארוך אך אני שמחה שהצלחתי לרכז את כל המוצרים מאותו הבית בפוסט אחד. 

ומה איתכן? ניסיתן את המוצרים בפוסט? יש לכן המלצות/השמצות למוצרים אחרים מבית לנקום?


31 תגובות:

 1. יש לי את הפודרה מסדרת כובע הזהב והיא מהממת....

  השבמחק
 2. היא אכן נראת מדהימה!

  השבמחק
 3. יצא לי להתנסות עם לא מעט מוצרים של לנקום...
  המוצלח ביותר עבורי הוא המייקאפ טיינט איידול, שהוא כמעט מושלם מבחינתי..
  אני גם משתמשת זמן מה בתמצית ג'ניפיק, ומרוצה מאד.
  התנסתי במסקרה הזו שסקרת כשהיא רק יצאה, בעיקר משום שאני תמיד מחפשת מסקרות עם אפקט טיפוחי כלשהו, והאמת היא שלא אהבתי אותה. הגושים עצבנו אותי, היא התייבשה דיי מהר ולא הרגשתי שיפור במצבם של הריסים... :/
  אגב, בתמונה עם המסקרה - השתמשת גם בפריימר של מאק??

  ועוד דבר מוצלח מבית לנקום - הביוטי בוקס האחרונה - להיט! (אגב, גם שם יש שפתון אדום מוצלח..)
  אני עוד רכשתי אותה במחיר מלא (אוף!) ובמחירה הנוכחי היא בכלל שווה!

  השבמחק
 4. למה כמעט לגבי המייקאם?
  אני גם לא מאמינה להבטחות על טיפוח בתוך המסקרה... בתמונה אני בלי פריימר. האמת די זנחתי אותו לאחרונה, לא יודעת למה אפילו
  לדעתי השפתון האדום שיש בתוך הקופסה זה CAPRICE. תבדקי את השם. הקופסאות באמת שוות, במיוחד אם לא מותנות ברכישה אחרת. 

  השבמחק
 5. בדקתי ו.... צדקת! זה אכן אותו השפתון... הוא פשוט מופיע שם רק עם המספר (132) ולא עם השם...
  בעניין המייקאפ - הוא "כמעט" מושלם רק בגלל שלא ניסיתי הרבה אחרים (5. אולי 6..) וכבר שנים שאני "נאמנה" לו, אז אולי אני מפספסת משהו... :) מצד שני, אני סה"כ מרוצה ולא רואה סיבה להחליף....

  השבמחק
 6. אם את אוהבת אותו והוא מתאים לך אז באמת אין מה להחליף. 

  השבמחק
 7. טוב יש כאן הרבה על מה להגיב, אז אני אעשה את זה מסודר!
  את הויזיונר את כבר יודעת שאני מאד אוהבת. את הדואו של קרם עיניים וקונסילר פחות אהבתי, הקרם עיניים אפילו קצת שרף לי!
  המסקרות של לנקום הן דווקא לא האהובות עלי, חוץ מווירטואוז שהיא לדעתי מוצלחת.
  את המייקאפ לא ניסיתי, את הפלטה ניסיתי ואהבתי ואת האדום הזה יש לי לדעתי בגרסה מוקטנת (כמובן מהליין הרגיל, לא מקייט ווינסלט).
  פיו זה היה ארוך!

  השבמחק
 8. אוי אני מתה על לנקום. אני חושבת שהם החברה האהובה עליי. מוצרי הבסיס שלהם פשוט מעולים (עם השאר אני מודה שיש לי קצת פחות ניסיון...חוץ מהמסקרות בעצם). המייקאפ (טינט מירקל) והקונסילר שלי שניהם של לנקום, אחרי הרבה חיפושים והרבה ניסויים, אני נאמנה לשניהם והם הכי טובים בשבילי שמצאתי. המסקרות טובות גם (יש לי את וירטואוז, והיה את היפנוז), אבל לא הוכיחו את עצמן מספיק בשביל שאשאר נאמנה אליהם (בכל זאת- המחיר...), והן מתייבשות נורא מהר. בכל אופן, אחלה פוסט, מאד נהנתי. ד"א, לגבי הניסויים בבע"ח - לפני כמה זמן סאם מפיקסיוו השתמשה במוצר שלהם ואז שאלו אותה והיא כתבה שהיא כתבה להם באופן אישי והם אמרו לה שהם לא עושים.. לא שאני כבר מאמינה לשום דבר בנושא הזה, אבל מעניין מה נכון. 

  השבמחק
 9. אני יודעת שאת אוהבת אותם. עם קונסילר שמעתי המון ואולי אנסה אם אמצא גוון מתאים. 
  עם הזמן אני מאמינה יותר ויותר שחבל להשקיע במסקרות שגם ככה אחרי מספר חודשים נזרקות, במיוחד שיש טובות לא פחות בשוק. 
  יכול להיות שהם בעצמם מצהירים שהם לא עושים (והרבה אומרים ככה) אבל כל עוד הם נמצאים ברשימות פטה מבחינת כולם הם נחשבים. וכמובן שהם שייכים ללוריאל...

  השבמחק
 10. וואו המסקרה נראת ממש ממש טוב!
  תמיד כשאני בסופר פארם אני לא יכולה שלא לעצור ליד הצלליות ולקשקש לי כל אחת מהצלליות שברביעיות על היד. הגוונים כל כך יפים ועדינים ...
  את לא אוהבת לשים שפתון אדום? O: כל שישי בערב זה הדבר הראשון שאני שמה. כמובן שלא בצורה מוגזמת כי אז זה באמת נראה יותר מידי כבד


  http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=754821

  השבמחק
 11. אני מאוד רוצה לנסות את ה-Renergie Yeux כבר הרבה זמן! מהבדיקה שלך נראה שהוא בהחלט שווה בחינה :). גם ראיתי היום שהוא נמכר באפריל ב-40% הנחה...

  השבמחק
 12. אם יש הנחה כזאת אז בהחלט כדאי לנסות כי הוא מספיק לדעתי עם שימוש יומיומי לכחצי שנה. 

  השבמחק
 13. מאוד אהבתי את השפתון והצלליות (יכול להיות שיש לי את הגרסא הקודמת של השפתון, אני לא בטוחה)
  אני רוצה לנסות את המסקרה מאוד! שמעתי עליה לא מעט- אבל כרגע אני בעודף מסקרות! 

  ועכשיו כל שנותר הוא להמתין לאיפורייך!
  ואם הקונסילר בהיר לך- אז הוא בטח ממש ממש ממש בהיר!
  חבל שלא הביאו את הצבעים הנוספים, הרי חלק גדול מנשות ישראל לא לבנות במיוחד:)

  השבמחק
 14. תבדקי, כי השפתון שייך לליין קבוע עם אריזה רגילה. על מוצר מנצח לא מוותרים כפי הנראה!
  גם אני בעודף מסקרות אבל זה לא מנע ממני לבדוק עוד ;)
  האיפורים בהחלט יהיו. זה לא קונסילר אלא מוצר להארה ובגלל שהוא כזה בהיר אי אפשר להשתמש בו לבדו, לצערי. 

  השבמחק
 15. מחר אחפש אם נשאר על השפתון עוד רמז למי הוא ומה הוא:)

  חבל, אני מחפשת מוצר להארה- אבל אני טיפונת יותר כהה ממך, כך שאני חושדת שהתוצאה לא תהיה להיט.

  השבמחק
 16. יש פה כמה מוצרים שחשבתי לנסות ככה שזה פוסט מאוד משמח:) הויזיונר מתאים לעור צעיר? על המסקרה הזו דווקא לא שמעתי אבל השתמשת בהיפנוז/ היפנוז דרמה/ דול בעבר? 

  השבמחק
 17. שמחה שהפוסט עזר לך :)
  הויזיונר אמור להתאים לכל עור ומכוון ואנחנו פחות או יותר באותו גיל לדעתי הוא יתאים לך (אלא אם כן יש לך עור מושלם שאינו צריך שום "תיקונים"). 
  השתמשתי בעבר רחוק באחת המסקרות ואני כבר לא זוכרת באיזו לצערי.

  השבמחק
 18. אם את מחפשת מוצר להארה עדיף לפנות למוצרים כמו קונסילרים עם אפקט הארה כמו טוש אקלה שיותר מאיר מאשר מסתיר או עטים אחרים בסגנון...

  השבמחק
 19. לצערי העור שלי לא מושלם כמו שהייתי רוצה ולכן תיקונים הם דבר מבורך:) בהחלט מתכוונת לרכוש אותו כשיהיו מבצעים ידידותיים. תודה רבה

  השבמחק
 20. מרינה - יופי של פוסט:)
  אפשר להגיד שאני די אוהבת את לנקום. אבל כמו כל חברה, יש להם גם דברים מעולים אבל גם נפילות. אני משתמשת עכשיו בחורף בטיינט מיריקאל והוא פשוט נפלא. היה לי בעבר את ה-BI-FACIL ועד כמה שזכור לי הוא באמת היה אחלה, אבל לא משהו יוצא דופן או שאין בחברות אחרות. השפתון האדום נראה מקסים כבר בסווטץ' - מענין איך הוא נראה עליך.. לי יש את אחד השפתונים מהסדרה L'absolu nude (משהו אפרסקי ורדרד , לא זוכרת את המספר), אבל אני מאוד מאוד אוהבת אותו:). ניסיתי בעבר גם את המסקרה - לדעתי ההיפנוז הרגילה, ואני זוכרת שהיא התייבשה לי ממש מהר ולא ממש נפלתי ממנה, אבל עם זאת יש לי חברה שמוכנה להישבע בה, ועליה היא נראית באמת מליון דולר. הפלטה נראית נחמד, אבל אותי אישית היא לא מרגשת (אולי כי אני די אדישה לסגולים/ורודים). האמת, נראה לי שהצלליות הראשונות (היוקרתיות:)) שלי היו של לנקום - מלפני מלא זמן, ועדין יש לי אותן (מדופטות כבר ועדין מתפקדות)... מסכימה לגבי העיפרון השחור שלהם, פשוט גרוע. פעם ניסיתי אותו וחשבתי עליו בדיוק את מה שרשמת. בתחום הטיפוח, השתמשתי במשך מספר שנים בקרם/ג'ל לחות שלהם שיצא לפני כשנה מהמגוון, ומאז החלפתי ושיניתי קרמים, הבא שאני  מתכוונת לנסות זה הhydrazen neurocalm ליום וללילה...
  בקיצור, סורי על החפירה:)

  השבמחק
 21. שמחה שאהבת את הפוסט אולגה ואת לא חופרת!
  לחורף טיינט מיריקל באמת מעולה כי אין צורך לדאוג שהוא ימס מחום. בקיץ עליי לפחות הוא פחות עמיד. מסכימה לגבי מסיר איפור -הוא טוב אבל יש אופציות סבירות יותר ממותגים יותר זולים, כמו גרנייר. קראתי טיפ לגבי מסקרות שמתייבשות מאוד מהר ואצטרך לבדוק בעצמי - להחזיק את המסקרה סגורה כדקה מתחת למים חמים וזה עוזר "להחיות" אותה. יש לי את קרם לחות +מקדם הגנה מסדרת הידרהזון וסקרתי אותו פה בעבר. מעולה ואני שומרת את מה שנשאר לאביב/קיץ הקרוב. 

  השבמחק
 22. מאוד אוהבת מוצרים של לנקום (חלק יותר וחלק פחות כמובן), אבל בסה"כ מוצרים מאוד איכותיים בדר"כ.

  כבר הרבה זמן שאני רוצה לנסות את המוצר הכפול הזה לעיניים, ולא יוצא לי לבדוק אותו בפארם. הוא מגיע בגוון אחר?

  את הטיינט מיראקל אני אוהבת, בעיקר בחורף. מאוד אוהבת את המסקרות שלהם והשפתון הזה להיט אצלי, ואני מחכה בקוצר רוח לראות אותו עלייך!

  השבמחק
 23. ברור שאין הצלחות תמיד באף מותג. אז זהו שהוא מגיע בשלושה גוונים רק בארה"ב לצערי. בארץ רק בגוון הזה. אין לי מושג למה החליטו להביא לפה רק אותו. כנראה קשור לעובדה שמוכרים אצלנו את המוצרים של אירופה ... או לא. 
  אני גם אהבתי אותו עליי!

  השבמחק
 24. אני ממש אהבתי את הפודרה מהסדרה עם הכובע! היא נותנת מראה ממש מואר ואחיד...
  ויש לי גם פריימר לפנים של לנקום שלדעתי עושה עבודה טובה...

  השבמחק
 25. הפודרה אכן נראת מעולה! אשמח לראות סקירה על הפריימר אצלך. 

  השבמחק
 26. אני לא מתחזקת בלוג אבל להלן ההתרשמות שלי מהפריימר (
  http://www.lancome-usa.com/La-Base-Pro/1000205,default,pd.html):
  ראשית אציין כי זה הפריימר לפנים הראשון שלי, ככה שאין לי הרבה למה להשוות..
  הוא בא בבקבוק זכוכית עם משאבה - מאוד נוח והיגייני (בניגוד לפריימר של קלרינס ושל לוריאל שבאים בקופסה ואני אישית פחות אוהבת).
  המרקם שלו הוא ג'לי "משי" כזה והוא חסר צבע, נדרשת כמות מאוד קטנה בשביל לכסות את כל הפנים (אני מורחת עם האצבעות) והוא מותיר את הפנים חלקות ונעימות למגע (דומה לסרום אידיאליסט של אסתי לאודר).
  אני משתמשת במייק אפ healthy mix serum עם הפקק האדום של בורז'ואה ומאז שאני שמה מתחתיו פריימר אני משתמשת בחצי כמות מייק אפ לעומת בלי פריימר (בערך 3/4 מלחיצה מלאה), וגם לדעתי המייק אפ נמרח באופן יותר אחיד.
  לגבי עמידות המייק אפ - המייק אפ של בורז'ואה די עמיד עלי בכל מקרה אז קשה לי להגיד אם הוא עמיד יותר בזכות הפריימר.
  הוא לא קומודוגני ונטול שומן שזה היה לי מאוד חשוב, אבל יש בו סיליקונים לדעתי...
  הוא עלה לי ביחד עם הפודרה במבצע 250 ש"ח (זה היה מבצע של "קני ב-300, קבלי 50 ש"ח הנחה + 30%)...

  השבמחק
 27. פעם ממש נהניתי מג'וסי טיובס גם המסקרה hypnose drama הייתה נהדרת. בינתיים יש לי רק את המייק אפ של לנקום ועוד לא יצא לי לנסות את המוצרים האחרים שלהם. 
  לדעתי יש להם מבחר לא רע בכלל של שפתונים והסדרה עם הכובע נראית מפתה מאוד. 
  מחכה לראות אותך עם השפתון האדום, אולי אני אעיז גם יום אחד, מי יודע :)

  השבמחק
 28. שמעתי רבות על היפנוז רגילה ודרמה .בטח אנסה בעתיד.
  חבל שיש רק שפתון אחד באריזה מיוחדת. אני אהיה מספיק אמיצה לאדום!

  השבמחק
 29. כתבת בדיוק את ה"בעיה" שלי עם לנקום. נו, הניסויים, אבל חייבת לציין שהם מותג שאני מוצאת בו לא מעט פריטים מעניינים.
  נחכה שנה ונקווה שכל החברות לא יעשו יותר ניסויים :)

  אהבתי את התוצאות של המסקרה. ממש מדגישה יפה את הריסים.
  מסכימה בהחלט לגבי המסיר איפור הדו-פאזי.
  האמת, לאחרונה יש לי בעיה. אני מסירה את האיפור (לרוב) עם ג'ל לניקוי פנים
  טכנית, הוא לא לאזור העיניים, אני מודה.. אבל זה הכי נוח לי.
  אם נשארות שאריות זה רק מתחת לעין קצת ואז אני לוקחת מסיר עיניים דופאזי על מקלון אוזניים ועוברת מתחת לעין.
  ולמה השיטה הזו היא השיטה הקבועה שלי? כי תמיד כשאני משתמשת בדופאזי על כל העין לניקוי אני מרגישה שאיזושהי חתיכה של צמר גפן נכנסה לי לעין
  לא יודעת אם זה נכון או לא נכון או רק נדמה לי, אבל הצמרונים העגולים השטוחים האלה הרי ידועים כגרועים.
  וצמר גפן "רגיל" זה בטח לא הפתרון.. קטע די מתסכל..

  אהבתי מאוד את השפתון הזה אצל קורין ואני ממש מצפה לראות אותו עליך!!! :)
  מברכת את לנקום על העבודה בשיתוף עם עמותה לקידום אוטיסטים. רק חבל שהם עדיין שייכים ללוריאל..

  השבמחק
 30. אני מקווה שבעתיד נראה יותר ויותר חברות אשר מפסיקות לעשות ניסויים. הבעיה היא כמובן עם שוק סיני שדורש ניסויים בשביל למכור שם. 
  אני עושה את זה גם לפעמים גם עם דו פאזי. לא יכולה להסיר איפור עם משהו אחר. אני לא משתמשת בצמר גפן רגיל אלא בבלונס (שטוחים עגולים).

  השבמחק
 31. אני גם משתמשת בעגולים השטוחים אבל של לייף והם גרועים :(

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails