translate this site

יום רביעי, 11 בינואר 2012

תות קריר לחורף

רבות מכן הביעו רצון לראות הדרכות מצולמות והסברים על איפורי יום שאני עושה ולכן החלטתי להשתדל מדי פעם להעלות פירוט השלבים בעת איפור. אני חושבת שזה יועיל הן לחדשות שביניכן שרק עושות צעדים ראשונים באיפור וגם לוותיקות ביניכן שרוצות פשוט לשאוב השראה ולראות ב"פעולה" מוצרים שונים שמסתובבים ברחבי הבלוג. אם יש לכן שאלות שעולות במהלך ההסברים אתן כמו תמיד מוזמנות לשאול בתגובות ואני אענה בשמחה!

לאיפור של היום לא הייתה השראה אלא רציתי לנסות מספר מוצרים חדשים שסקרתי לאחרונה בבלוג . התקבל לוק שעורר אצל בעלי תגובה "יפה אבל יותר מדי חזק" ואני אומרת - מה גברים מבינים?! 
אז כן, זאת אני. בהירה בצורה מפחידה ונטולת איפור. מכוון ואנו עומדות בתקופת חורף אני מוצאת כי אין לי צורך כרגע להשתמש בפריימרים לפנים ולכן ישר אחרי שגרת טיפוח יומית חורפית משהו (גם על זה מתוכנן פוסט בקרוב!) אני ניגשת ישר למייקאפ. בשלב זה אני גם ממליצה להניח ליפ באלם על שפתיים כדי לרכך אותן ולהכינן לשפתון/גלוס. 


תסלחו על פרצופים "רציניים" שאני מנסה לעשות אבל אתן לא מדמיינות עד כמה זה קשה להתאפר ולצלם באותו זמן!

מייקאפ
בכל אופן כדי להגיע לגוון שלי אני מערבבת שני גוונים של אותו מייקאפ - Vitalumiere Aqua מאת Chanel. הגוונים הם BA30 שמתאים לי בקיץ ו-B10 שמתאים לפניי עכשיו אך אני רוצה "לחמם" אותו (פניי יותר בהירות מאזור המחשוף עקב שיזוף לפני חתונה ולכן אני מעט מכהה את המייקאפ). ביקורת מקיפה על המייקאפ תבוא בקרוב כי אני יודעת שאתן סקרניות לשמוע עליו אבל מספיק שאני אגיד כי הוא מעולה. 
את המייקאפ ערבבתי על גבי גב כף היד עם מברשת 201 של פרו ביוטי, הנחתי במספר נקודות על הפנים וטשטשתי. מאוד פשוט ויעיל. כרגע אני בתקופה של "קבוקי למייקאפ" אבל לפעמים אני מניחה עם מברשת זוויתית או דו פייברית


קונסילר
אחרי מייקאפ מניחים קונסילר. קונסילר בחצי שנה אחרונה שלי הוא עט של גרלן ולמרות גודלו הקטנטן הוא מסרב להיגמר. אני סולדת מקונסילרים צהובים ומעדיפה גוון סלמוני משהו. הטשטוש מתבצע בעזרתה של מברשת טשטושים לעיניים 224 של מאק. מוצאת כי היא עושה הרבה יותר טובה מאשר מברשת קלאסית של קונסילר. 


ברונזר
כדי לא לשעמם את עצמי נטשתי את ברונזר קרם שאנלי וחזרתי להתעניין בברונזר של סטילה. אני מקווה שהוכחתי לכן כי ברונזר יכול להיראות טבעי ואינו צריך להיראות כמו שני קווים חדים מתחת לעצמות לחיים. הכל שאלה של כמות וגוון. מברשת 332 מניחה מצויין את הברונזר בצידי הפנים וכך יוצרת מסגרת. 


סומק
הולכת להפתיע עם בחירה לסומק לפוסט כי הוא עממי (ואין יותר עממי מזה). למרות שלפי הגיון בריא הייתי אמורה להניח סומק בתת גוון קר התחשק לי דווקא משהו חמים וניטרלי ולכן סומק מס' 6 של WOW נבחר למשימה. גם עליו יהיה פוסט (עם עוד כמה סמקים עממיים). תגידו גם שלום למברשת 168 אשר מאוד שימושית להמון דברים - מייקאפ, ברונזר, סומק. הכל תלוי במצב רוחי. 


פודרה
פודרה שנמצאת כרגע בשלבי בחינה היא פודרה שקופה של רימל למראה מאט אותה אני נוהגת לפזר רק במרכז הפנים עם מברשת רחבה (134 של מאק). אני מבריקה בדרך כלל רק באזור ה-T ועל כן לא מרגישה צורך להניח פודרה מאט על כל הפנים. 


גבות
אני לא אובססיבית לגבי גבות אבל מכירה בעובדה שעדיין צריך לדאוג להן. התלבטתי האם להשקיע בעיפרון גבות דו צדדי של שאנל ולבסוף ויתרתי. בחודש שעבר רכשתי בדיוטי עיפרון גבות אוטומטי ממאק בגוון Fling (טאופי בהיר) שדואג למלא לי את הגבות מבלי שהכל יראה גס מדי. לאחר מכן הן זוכות לסירוק עם מברשת גבות של ביוטיקייר (3 ש"ח לא צוחקת). ואם תהיתן למה אני לא עושה את הגבות בשלב מוקדם/מאוחר יותר יש לי תשובה לכך! ההיגיון שלי אומר כי אם אעשה את הגבות לפני פודרה לדוגמה יש סיכוי שחלקיקי פודרה יגיעו לגבות  וילכלכו אותן. מצד שני אם אסדר את הגבות בסוף, אחרי צלליות יכול להיות כי אגזים עם כהות הצלליות שכן גבות דואגות למסגר את הפנים ובדרך כלל ממעיטות את הצורך באיפור עיניים כבד. 


היילטר
כדי לקבל מעט זוהר בצידי הפנים אני משתמשת בהיילטר של מאק שסקרתי לאחרונה. מברשת אהובה עליי לכך היא מניפה של מאק. רכות כזאת עוד לא פגשתן! הדרך הנכונה להנחת היילטר היא לעבור עם מברשת מעל עצמות ותפוחי לחיים, בדיוק במקום שבו אני מסמנת בתמונה עם המברשת. כמו כן אני מניחה מעט חומר מתחת לעצם הגבה וכמובן אפשר להוסיף גם מעל האף, שפה וסנטר אך אלו בדיוק המקומות שאני אוהבת שישארו מאט ולא יבריקו.


עיניים -פריימר
מתחילים את איפור עיניים עם פריימר. לאחרונה אני בודקת פריימר של Essence ונדהמת איך מוצר שעולה מעט יכול להיות כל כך טוב. מכוון ויש לי עפעף שומני רוב הצלליות (גם קרמיות) לא מחזיקות עליי מעמד למספר רב של שעות ולכן פריימר הוא מאסט. 


ממשיכים עם צללית קרמית של שאנל שכולכן כל כך אהבתן. הנחה עם אצבעות נותנת תוצאות הכי טובות (לא חייבת להיות מדויקת) וטשטוש עם מברשת טשטושים של רבלון בקלילות בקפל.


עיניים - צלליות
בצלליות ניסיתי שילוב של כל הצלליות מפלטה של לנקום: את הגוון הכי כהה (סגול טאופי) הנחתי על כל עפעף עם מברשת גדולה, גוון בז' עם מברשת עיפרון בזוית פנימית של העין ובשקע שילוב של שתי צלליות אחרות. אני חושבת שכבר ציינתי כי אני לא מחובבות גדולות של שיטה מסורתית של איפור מעושן כהה שדוגל בצבע הכי כהה בשליש חיצוני, בינוני באמצע ובהיר בהתחלה. צורת עיניים שלי לא מאוד מתאימה לאיפור כזה ולכן אני מעדיפה לרכז את רוב הצבע ליד קו ריסים. נעשה גם תיחום תחתון באותם גוונים. 


עיניים - עיפרון
עם עיפרון של לנקום נעשה תיחום עליון ותיחום תחתון פנימי. כפי שאמרתי הוא ממש לא שווה את ההשקעה - רק תראו את התמונות למטה - לא נשאר ממנו כמעט זכר! בדרך כלל אני עובדת עם איילנר ג'ל והוא עמיד למשך שעות, כולל בתוך קו המים. 


עיניים - טשטוש
באיפור עיניים אין יותר חשוב מטשטוש של הכל. במידה ולא נעשת עבודת  טשטוש טובה הכל נראה די מוזר. עם אותה מברשת עיפרון מלמעלה טשטשתי את קו העיפרון עם צללית סגולה ומשכתי מעט למעלה את האיילנר.


עיניים - מסקרה
עיגול ריסים (חובה תמיד!) ומסקרה של לנקום בשתיים או שלוש שכבות. לדעתי עושה עבודה לא רע בכלל. 


במספר צעדים פשוטים הושג איפור עיניים פשוט אך מדגיש על סקלת גוונים שנחשבים מבחינתי לטבעיים עם מעט "קרירות". אם לא הייתי מצלמת כל צעד וצעד זה היה לוקח לי כחמש דקות או אפילו פחות מכך.


 ואיך אפשר "לשדרג" איפור עיניים מבלי להוריד ולהתחיל הכל מחדש? בעזרתן של צלליות מינרליות או פיגמנטים! הפעם הצמדתי בתנועת "הדבקה" צללית מינרלית חדשה של עפרה. היא מנצנצת, מבריקה מעט ויכולה להקפיץ כל איפור עיניים פי כמה.

תוצאות סופיות:


כל הנבחרת לאיפור של היום:פנים
מייקאפ (עם מברשת 201 של פרו ביוטי): CHANEL vitalumiere aqua - b10 beige pastel + ba30 beige ambre 
קונסילר (עם מברשת 224): GUERLAIN terracotta touch - 01 blondes
פודרה (עם מברשת 134): RIMMEL stay matte pressed powder - transparent
ברונזר (עם מברשת 332 של ביוטיקייר): STILA sun bronzing powder - 2
סומק (עם מברשת 168): WOW blush - 06
היילטר (עם מברשת 184): MAC beauty powder - snowglobe
גבות (עם מברשת גבות של ביוטיקייר): MAC eye brows - fling

עיניים
פריימר: ESSENCE i love stage eyeshadow base 
צללית קרם: CHANEL illusion d'ombre - illusoire 83 הנחה עם אצבע וטשטוש עם מברשת טשטושים של רבלון בשקע
צללית: LANCOME ombre absolue palette - baby glam צללית סגולה על עפעף עליון ותחתון עם מברשת 235, צללית בז' בזוית פנימית של העין עם מברשת 219, שילוב של צלליות לבנדר וורודה בשקע העין עם מברשת טשטושים של רבלון. שדרוג: צללית מינרלית derma mineral loose eyeshadow - mikah עם מברשת 239 על עפעף עליון ובזוית פנימית של העין. 
איילנר: LANCOME crayon khol - noir תיחום עליון ותחתון פנימי וטשטוש עם מברשת 219 וצללית סגולה מפלטה
מסקרה: LANCOME hypnose precious cells - noir 01

שפתיים
שפתון: MAX FACTOR - midnight mauve 711, ESSENCE -fairytale 72

מקווה שהתות היה מובן ואם יש לכן בקשות/תגובות/הערות/הצעות לשיפור התותים בעתיד  זה המקום והזמן להשאיר תגובה!

46 תגובות:

 1. מהממת! התגעגענו לתותים :-)
  אני כמוך עושה גבות תמיד אחרי שלב פודרה, אבל אחרי עיניים. העיניים אצלי בד"כ קובעות את הטון של הלוק, אז אני לא רוצה לכפות על עצמי טון אחר בגלל גבות עשויות מידי/פחות

  השבמחק
 2. תודה רבה!! יצא מובן וברור כ"כ. אגב כל כמה זמן את עושה ניקוי מברשות? שוב תודה יעלי

  השבמחק
 3. שמחה שיכולתי לעזור יעל. 
  אני מנקה מברשות פעם בשבוע (שטיפה עם מים חמים ושמפו) ובין לבין עם מנקה מברשות 

  השבמחק
 4. תודה! באמת? אני לא אוהבת להשאיר אותן לא ממולאות קצת ומגלה כי בד"כ מעמיסה פחות באיפור עיניים 

  השבמחק
 5. מקסים! כל הכבוד על ההשקעה :)
  הצללית של שאנל פשוט מהממת עלייך!

  השבמחק
 6. יצא ממש יפה ומחמיא!
  תמסרי לבעלך שזה ״בקטנה״ (-:
  העיקר שיוצא יפה!
  מחכה לסקירה של המייקאפ, מסקרן אותי...

  השבמחק
 7. מקסים!! וממש עדין .. .. ציפיתי לראות לוק כבד בגלל ההערה של בעלך אך הופתעתי מלוק נקי וטבעי למדי!

  השבמחק
 8. אהבתי מאוד את האיפור העדין אבל עם נוכחות, שמאוד מחמיא לך.
  את הצללית של שאנל , ראיתי שהיה בסטרוברי, אבל כשרציתי לקנות אותה,היא כבר אזלה מהמלאי. ממש התאכזבתי , היא מהממת !

  השבמחק
 9. יפה מאוד, כרגיל !
  הפוסט הזה שכנע אותי סופית שאני צריכה את הצללית של שאנל...
  מזל שאת פה :)

  השבמחק
 10. תודה על התות ! אינפורמטיבי ומקסים ביותר. המראה המתקבל מקסים.

  השבמחק
 11. מהמם... כהרגלך!
  בעיניי זה בדיוק במידה הנכונה, ממש לא יותר מדיי!
  גם אני, כמו כולן פה, נתקפתי חשק עז לצלליות של שאנל בזכותך...
  העניין הוא שאני עוד "בתולת שאנל", עם כל אהבתי לאיפור יוקרתי זה תמיד נשאר על הגבול של גרלן, אסתי לאודר, שיסיידו...
  שאנל זה לגמריי עליית מדרגה, לא? :)

  השבמחק
 12. איזה תות כייפי!
  ואת כ"כ רצינית בכל התמונה.
  התוצאה הסופית מקסימה ומאוד לבישה (ומתאימה כמעט לכל אחת)
  מעניין אם יש דיופ לצללית הזאת.

  השבמחק
 13. המראה הזה כל כך פשוט לביצוע ונראה כל כך יפה! אהבתי במיוחד את השילוב בין צבע הצללית והשפתון.
  המייק אפ של שאנל נראה מהמם! האמת הייתי בטוחה שבפעם שעברה רמזת על פייס אנד בודי :)
  בדיוק קניתי את הקבוקי 332 של ביוטיקר אבל טרם ניסיתי אותה. יש לי הרגשה שהיא תחיה טוב עם ההלטי מיקס של בורז'ואה. 
  לא מזמן בדקתי את הצלליות של שאנל, ממש אהבתי את הסגולה ואת השחורה! בינתיים אמתין לנסיעה הבאה לחו"ל ונראה לי אקח לי אחת מהן. 
  בזמן האחרון אני מנסה להתידד עם מעגל הריסים. לפני זה חשבתי שאני ממש לא צריכה אותו ורוב המסקרות עיגלו לי את הריסים יופי. ועדיין יש הבדל גדול איתו ובלעדיו. 

  השבמחק
 14. ואו
  מקסימה כ"כ!
  מחמיאמ לך מאוד

  השבמחק
 15. יפהפה!
  האם ישנו תחליף זול למברשת המניפה?

  השבמחק
 16. אני בטוחה שיש אצל חברות כמו ביוטיקייר וואו מברשת דומה. גם באיביי בטוח אפשר למצוא. 
  http://www.ebay.com/sch/i.html?rt=nc&LH_BIN=1&_nkw=FAN+BRUSH&_clu=2&_fcid=100&_localstpos=&_sc=1&_sop=15&_stpos=&_trksid=p3286.c0.m301&gbr=1 

  בסטרוברי יש מברשת מניפה של ג'יין ארדל
  http://ilen.strawberrynet.com/makeup/jane-iredale/white-fan-brush/99407/#DETAIL 

  השבמחק
 17. תודה קרין,כיף שאהבת!

  השבמחק
 18. נכון?אני לא בעד דברים מסובכים ולכן משתדלת לא לסבך אף פעם. וילומייר אקווה הוא שונה מפייס אבל רק לטובה. היא מסתדרת נפלא עם הלטי. מניסיון.
  את השחורה לא בדקתי אבל ראיתי שהיא יפה. לשחורות אין לי חשק כי הן לא ממש שימושיות בשבילי. ברור שרק בחו"ל!
  בשבילי מעגל ריסים זה חובה, במיוחד עם ריסים ישרים כמו שלי.

  השבמחק
 19. הרצינות זה לא בכוונה ;)
  עדיין לא שמעתי על דיופ לצללית וזהרק מעיד על המיוחדות שלה.

  השבמחק
 20. במציאות זה נראה מעט חזק יותר כי כמו תמיד תמונות "מורידות" מעט מהצבע.
  אח צלליות של שאנל...משכנתה :(
  אם קונים שאנל בחו"ל/סטרוברי משלמים הרבה פחות מאשר בארץ, במיוחד למותגים יוקרתיים. אפילו סיסלי יותר יקר!

  השבמחק
 21. שמחה שיכולתי לעזור!

  השבמחק
 22. ולפני זה לא שוכנעת סופית?!LOL
  באמת מזל... ;)

  השבמחק
 23. כיף שאהבת! לדעתי היא עוד תחזור לסטרוברי.בטח נגמר להם המלאי והם יחדשו אותו בקרוב. 

  השבמחק
 24. במציאות זה נראה מעט יותר כבד. הוא לא רגיל אליי עם עיניים יותר "כבדות" מאשר רגיל.גם לשפתון אדום הוא לא רגיל... 

  השבמחק
 25. תודה. אח צללית הזאת נראה לי מושלמת על כולן!

  השבמחק
 26. מרינה,
  תות מקסים! מאוד מחמיא לך האיפור!
  כן ירבו תותים כאלו... :)

  השבמחק
 27. מקסים כמו תמיד, הצללית של עפרה ממש שידרגה את המראה הסופי
  אני דווקא מאוד רוצה את השחורה של שאנל, ראיתי שעשו בה שימוש כאייליינר או מעל האייליינר וזה יצא מרהיב ממש. אני חושבת שהיא מסוג הצלליות שאפשר לשחק איתן הרבה (בעצם, כמו שאת עושה עם הסגולה). בהשראתך גם אני הנחתי באחת ההזדמנויות את הצללית הזו של שאנל מעל התיחום וזה יצא מקסים.

  השבמחק
 28. הממ כנראה שאני לא מספיק מתאפרת עם צלליות כהות מאוד או שחורות כדי לחשוק בשחורה. אין ספק שהיא יכולה להיות ורסיטלית. 

  השבמחק
 29. תודה! אני מאוד אשתדל להביא עוד תותים :)

  השבמחק
 30. יפהפייה!

  חייבת את הצללית של שאנל! ראיתי שיש בסטרוברי אבל לא בגוון הזה. האחרים פחות יפים

  השבמחק
 31. אני מאד נהנית ללמוד איך להתאפר (ויש לי הרבה מה ללמוד). את ממש עושה חשק להתאפר וזה נראה מהמם עליך. בעקבות הבלוג שלך התחלתי להתעניין הרבה יותר בנושא האיפור. תמשיכי כך! כיך מאד לקרוא אותך!

  השבמחק
 32. יעל אני שמחה שיכולתי לעזור! איפור אמור להיות כייפי ואני מקווה שתמשיכי ללמוד פה יותר ויותר

  השבמחק
 33. היא שם!

  השבמחק
 34. מתברר שכבר לא :( אבל אם אראה אעדכן!

  השבמחק
 35. מהממת! איזה תות מושקע ומקסים. אהבתי את הפירוט והתמונות , בהחלט אפשר להבין מזה המון ולעקוב אחר השלבים. הלוק הסופי הורס ואת יפה לא פחות גם ללא איפור כלל.

  את גורמת לי להשבר ולשקול את הצללית של שאנל..... [חור, כיס...תשלימי לבד :-D]

  השבמחק
 36. אני יודעת שלא:) 
  היא בהחלט מיוחדת.. אני מרסנת את עצמי!

  השבמחק
 37. שמחה שאהבת! אני מקווה שיכולתי באמת לעזור לאחרות שלא תמיד מבינות או חושבות שזה מסובך. חחח אני נראת "טבעית" בלי איפור אבל "טבעית מודגשת" עם, ככה לפחות אני חושבת ;)
  את תקני אותה לבד החודש בחו"ל!

  השבמחק
 38. את מהממת גם בלי האיפור!
  ההדגמה מעולה וההסברים יעילים.
  התוצאה הסופית יפהפיה.
  נהניתי!

  השבמחק
 39. תודה ניבה. אני שמחה שהעברתי את ההדגמה כהלכה :)

  השבמחק
 40. ממש אהבתי :) התוצאה הסופית יוצאת מקסימה :)

  השבמחק
 41. תודה, שמחה שאהבת!

  השבמחק
 42. מקסים! גוון הצלליות ממש מחמיא לעיניים שלך בצורה מושלמת! הצללית של עופרה הקפיצה מאד את המראה....וכמובן הצללית של שאנל נראית מעולה ביותר, רק מראה שאם צלליות נוספות מעליה היא בכלל זורחת!

  השבמחק
 43. תודה! אני חולה על צללית של שאנל ומונעת מעצמי לא להשתמש בה כל הזמן, אחרת לא אגע בדברים אחרים שיש לי ;)

  השבמחק
 44. אהבתי מאוד את האיפור!
  אני לא חושבת שהוא כהה מידי, אני חושבת שהוא בדיוק מתאים לעונה :)
  אהבתי מאוד את השידרוג עם הצללית של עפרה (אבל איך את מסתדרת עם הקופסה המזעזעת?!?!?)

  השבמחק
 45. שמחה שאהבת! במציאות הוא נראה מעט יותר כהה אבל עדיין לא "כבד מדי". 
  הקופסה של הצללית מסתובבת. אני אפילו לא הייתי צריכה לפתוח כדי להוציא צללית אלא השתמשתי בשאריות שהיו על מכסה. 

  השבמחק
 46. אוי אני דבילית, חשבתי שמדובר על צורה אחרת של אריזה.. זאת האריזה החדשה, אני נתקלתי במארזים הישנים - יאק!

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails