translate this site

יום שני, 20 בפברואר 2012

קופסא פתוחה - סקירת גלוסי בוקס מהדורת פברואר 2012

לאחר שהייתי בהשקה של קופסת יופי גלוסי בוקס הישראלית מיהרתי (כנראה כמו עוד הרבה נשים כמוני) לעשות מנוי לחודש הנוכחי - פברואר. ההבטחה הייתה לקופסה מיוחדת ומרגשת לקראת יום אהבה בינלאומי!
החודש הקופסה בעצמה הייתה בצבע ורוד פוקסיה (כמובטח) והיא כנראה תשמש אותי כקופסת ארגון לדברי מניקור שלי (אל תזרקו את הקופסה - תמחזרו אותה לאחסון איפור/טיפוח). לקופסה צורפה גלויה אשר בירכה אותי עם יום אהבה והבטיחה כי קופסת מרץ תהיה מוקדשת לחג פסח, שכולה התחדשות ופריחה. 
פתחתי את הקופסה וראיתי שישה מוצרים: שני מוצרי איפור (אחד בגודל רגיל ואחד בגודל מיוחד), שני מוצרי טיפוח (בגודל מיוחד), מוצר טואלטיקה (בגודל מיוחד) מוצר בישום (גודל מיוחד). שמחתי לראות שהפעם קיבלתי מוצרים שלא ניסיתי בעבר (למעט הסבון). 


אתחיל עם Universal Lip Glow של Loreal. זהו שפתון "אוניברסלי" (85 ש"ח) שקוף אשר מדגיש את הצבע הטבעי של השפתיים. הוא משנה את צבעו כתגובה של הפורמולה לחומציות של העור. אם אתן חושבות שראיתן משהו דומה בעבר בבלוג - אתן צודקות. הוא מזכיר מאוד את השפתון של קלרינס שרכשתי בקיץ. בכל אופן, האפקט עליי מאוד עדין ונותן טיפת גוון ורדרד לשפתיים. הוא מרגיש מלחח ונעים על שפתיים ולא הבחנתי בריח מיוחד. מצוין למי שלא אוהבת שפתונים דומיננטיים.


את פריימר לאיפור (401 ש"ח) L'or של Guerlain פגשתי בלייב לראשונה בהשקה של גרלן והופנטתי מיופיו. כפי שהוסבר, הפריימר מכיל פתיתי זהב המעניקים לעור זוהר ואחידות ללא ברק ואמור לקבע איפור לאורך זמן. מכוון וניסיתי כבר את הפריימר השני של גרלן שמחתי לראות את אחיו לסדרה. בקבוקון שנכלל בקופסה מגיע בגודל של 5 מ"ל (שישית מגודל מלא) ואמור להספיק ללא מעט איפורים. בדיוק פריימר שנוח לקחת לנסיעות.
מהשקה זכרתי שפריימר זה מיועד בדרך כלל לעור בוגר שכן הוא מאוד מלחח. הפריימר בעצמו אינו מרגיש סיליקוני אלא במרקם ג'לי -מיימי ונספג במהירות בעור. הוא משאיר אחריו חלקיקי ברק זעירים וגימור אחיד וסאטני. בינתיים לא הספקתי להתאפר איתו ולכן אעדכן בהמשך.


סבון נוזלי לגוף (66 ש"ח) מאת Sabon בריח פטשולי, לבנד ווניל בגודל 125 מ"ל. ניסיתי אותו בשנה שעברה והוא שימש כסבון ידיים. נחמד.


Hydration Cream Mask היא מסכת לחות עשירה (140 מ"ל) מאת Ahava איננה כל כך רלוונטית לי שכן אין לי עור יבש/רגיל שחסרה לו לחות. המסכה מתוארת כמסכת לחות במרקם קרמי ומטרתה לפצות את העור מיידית בלחות החסרה לו. חבל לראות מוצר שאינו קולע להגדרה של סוג עורי (שמילאתי בפרופיל יופי של גלוסי).


עוד מוצר שאינו תואם לצרכיי היא מסכת שיער (110 ש"ח) Brilliance מאת Wella. המסכה שהגיעה בקופסית של 25 מ"ל מיועדת לשיער צבוע, עבה ופגום המעצים ומדגיש את הברק והזוהר של השיער. המסכה אמורה לשמר ולהדגיש את חיוניות של שיער צבוע. יש לה ריח מעולה ולמרות שהיא מיועדת לסוג שיער לא שלי אני חושבת שאנסה אותה, ולו רק בשביל סקירה שכן גם ככה הגודל יספיק לפעם-פעמיים בלבד.


מוצר נוסף שהוגדר על ידי צוות גלוסי בוקס כ"צ'ופר" הוא בושם לגברים (470 ש"ח)  Bang Bang של Marc Jacobs. העברתי לבן זוג שלא התלהב בכלל מהריח. לדבריו הבושם "סתמי". תמוהה בעיניי מדוע בקופסה היתה צריכה להיות דוגמית בושם לגברים...

בסך הכל אהבתי את תכולתה של קופסת פברואר ושני מוצרים ש"עשו" אותה היו השפתון של לוריאל ופריימר של גרלן. היה לי מעט מוזר לראות שבחלק מחבילות שקיבלו אחרות הייתה צללית של Life ובושם נשים של Versace. זה יצר לדעתי מצב של חוסר הוגנות שכן אם משווים מוצר של לייף לעומת מוצר של גרלן אפשר לדעת מראש באיזה צד מרבית מנויות יעדיפו להיות.

ועכשיו לכמה נקודות שעלו לי לגבי השירות:

- שמתן לב שעד עכשיו המנויות ולקוחות פוטנציאליות אינן יודעות בדיוק אילו מותגים יכללו בקופסה? כשעלתה שאלה כזאת בעמוד פייסבוק של גלוסי בוקס הם ענו כי הם עובדים עם 99% של חברות בארץ. הייתי שמחה לדעת אילו מותגים לא נכללים כדי לדעת מה כן לרכוש בעצמי. 
- למנויות קופסאות פברואר כמוני חיכתה הפתעה ו"צ'ופר" - המשלוח אשר היה מובטח לפני כן באמצעות דואר רשום הפך להיות באופן קבוע למשלוח באמצעות דואר שליחים או כפי שהם מכנים אותו Premium Delivery. היום נרשם כי "שידרגנו את השירות זה ייקר לנו באופן משמעותי את עלויות התפעול, אבל העיקר שתהיו מרוצות". ואני תוהה - האם כדאי היה לשדרג (ולייקר) את השירות מבלי לתת הודעה מראש ואפשרות בחירה בעניין? הרי כולנו יודעים ששירות דואר שליחים זה שירות מסורבל ולא נוח לחלק מאיתנו...
- ייקור החבילה מחודש שלישי לפעילות ב-15 ש"ח הוא דבר מאכזב ביותר, במיוחד כשהשירות עוד לא הוכיח את עצמו בפני לקוחותיו (המחיר החדש - 75 ש"ח - רק למנויות חדשות). "בעקבות בקשות מצידכן החלטנו לשפר את השירות ולהעביר באופן גורף את כולכן לדואר שליחים, כמובן שזה גורר עלויות גבוהות מאוד של תפעול ומשלוח. מחודש אפריל ואילך קופסאות גלוסיבוקס ימכרו ב 75 ש"ח לחודש כולל דמי משלוח ותפעול. כל המנויות שנרשמו לפני עליית המחיר ימשיכו במחיר הישן (59.5 ש"ח) עד הודעה חדשה". חבל לראות כי רק מנויות "ותיקות" זכו למחיר הבסיסי. זה אומר שאם הפסקתי עכשיו מנוי ואני רוצה בעוד חודש או חודשיים לחזור אצטרך לשלם 75 ש"ח. ההרגשה שמתקבלת אצלי היא כי זאת דרך "להחזיק" מנויות מלבטל את המנוי. כל הקונספט הוא מחיר נגיש מהתחלה ושווה ערך למחיר שבחו"ל! מעבר לכך נוצרה הרגשה כי בעתיד תהיה עליית מחירים לכל הלקוחות. 
- בעקבות מספר שאלות רב היום בדף פייסבוק נציגי גלוסי בוקס ענו בצורה לא הולמת כי: "המחיר לא עולה ללקוחות קיימים. על מה המהומה?" ו-"אף מחירון אינו ניצחי... בינתיים המנויות הראשונות הנאמנות מרוויחות מחיר מסובסד. כמות התלונות שהיו לנו על דואר רשום היו לא הגיוניות, הבעיה העיקרית היתה שהדואר פשוט איבד (!!) חבילות, אנחנו בטוחים שלאורך זמן השירות החדש יוכיח את עצמו". ואני אומרת - האם לא כדאי קודם כל להוכיח את עצמך?
- אני חושבת שמן הראוי זה לקבל הודעה אוטומטית למייל. מותג שמבסס את פעילותו בעיקר על גבי רשת וירטואלית צריך להיות תמיד זמין ותמיד מעודכן וכך גם להתייחס ללקוחותיו. באם היה נשלח מייל עם מספר חבילה למעקב (בדיוק כפי שקורה לרוב בהזמנות באיביי או סטרוברי) רוב הפניות לשירות לקוחות/דף פייסבוק לא היו מתרחשות. 

האם אמשיך את המנוי? לפני היום בבוקר ,גם לאחר שפתחתי את החבילה, חשבתי שכן אך בעקבות תגובה של גלוסיבוקס כבר לחצתי על כפתור ביטול. קבלת תגובה האומרת כי "גברת יש יופי לכולנו היקרה :) שימי לב כמה פוסטים רשמת עם כל כך הרבה תלונות ולחצים על מה יהיה עם החבילה שלך והכל הסתדר.... שידרגנו את השירות זה ייקר לנו באופן משמעותי את עלויות התפעול, אבל העיקר שתהיו מרוצות"  גורמת לי לתהות האם בצוות של גלוסיבוקס מבינים מה זה שירותיות ומענה הולם ללקוחותיו. כמה אפשר להרוס במספר מילים... חבל מאוד ששירות מתחיל עם כל כך הרבה פוטנציאל אינו יודע מהן עשרת הדברות של שירות. 


ומה איתכן? קיבלתן את קופסת פברואר? מה דעתכן עליה? המלצות/השמצות?

63 תגובות:

 1. לא יודעת אני התאכזבתי מאוד. קיבלתי את המסיכה לשיער וציינתי בפירוש אין לי צורך במוצרי שיער! הגלוס כבר קניתי בעבר והוא לא היה לי טוב, הוא התגבש ועשה לי תחושה לא נעימה עם השפתיים. הבושם של ורסצה חמוץ לי ואני אוהבת מתוקים וציינתי את זה בפרופיל שלי גם. הסבון של סבון נחמד והמסיכה של אהבה לא מתאימה לסוג העור שלי שגם מילאתי בפרופיל.. מה יצא ששילמתי 60 שקל על קופסא קשיחה בצבע פוקסיה!

  השבמחק
 2. זכותך המלאה. כנראה שפרופיל היופי הוא אולי רק קו מנחה בצורה כללית מאוד. אני התאכזבתי לא מהקופסה אלא מכל מה שמסביב.

  השבמחק
 3. אני קיבלתי את הסבון (שישמש כסבון ידיים), השפתון של לוריאל (הפנטום גלוס של קרליין נותן יותר צבע אבל זה לחותי יותר, מסכה של אהבה ושל וולה. 
  דוגמית של בושם של ז'אן פול גוטייה קוקוריקו. 1 מ"ל!!! (מה זה???? לפי מה שהבנתי היה אמור להיות טרוול סייז!) ורגע? בושם גברים? מה קרה מתי עשינו ניתוח לשינוי מין?
  ואת הצללית של לייף שהיא ממש בהירה אבל יותר מדי כהה בשביל לשמש כהיילייטר. 
  אני טיפה מאוכזבת מהחבילה הרי בכל זאת ולנטיינ'ס ציפיתי ליותר, אבל בגדול אני רותחת בגלל הדואר השליחים (שאצלי זה בכלל סיפור כי השליח ה"נחמד" הפך את השם ושם המשפחה שלי לעיסה של צלילים ואפילו לא טרח להתנצל, מה שדיי הרתיח את אמא שלי, שקיבלה את החבילה במקומי)
  ומה זה הקפיצה במחיר?! עוד לא הספקתם לרכוש מוניטין נורמלי אתם כבר מעלים מחירים?! שלא נדבר על התגובות בפייסבוק! 
  בקיצר השירות לקוחות לא משהו. נראה לי שאבטל. 

  השבמחק
 4. אני מאוד מסכימה בכל הדברים שאמרת, *במיוחד* הנושא עם המעקב ולא התשובות התלויות באוויר של "אנחנו שולחים את החבילות עד ה20 בחודש", וואלה אני יכולה לקבל את זה גם בחודש הבא... מה עשינו?
  אין אפשרות לעקוב אחרי המשלוחים, האתר נורא דל באפשרויות ובפרטים ומה שעברת עם השירות לקוחות בכלל סעיף מרתיח בפני עצמו, ייתכן שאחרי החבילה הזאת ועם העלאת מחירים אני גם אבטל. למזלי גלוסיבוקס זה לא שטראוס והם לא מוצר בסיס חח

  השבמחק
 5. טרם קיבלתי את החבילה, ואני די מצפה לה.
  מצד אחד, בגלל מילוי הפרופיל אני כן מסוקרנת אילו מוצרים אני אקבל (בהשוואה לאחרות), אבל אחרי ששמעתי על כמה חבילות אני מבינה שההבדל בין החבילות היא הצללית של לייף לעומת הפריימר של גרלן ?!?!?!??!?!?!??!?!
  שהרי כמובן ששני המוצרים "מתומחרים" אותו הדבר, גם מבחינת שם החברה והמיתוג וגם מבחינת "ערכם" הכספי... 
  העניין השני הוא הבושם, מדוע צריך לקבל מוצר בונוס לגברים?! פעם אחרונה שבדקתי אני אישה, שילמתי על חבילה לנשים, ואני *מאוד* מקווה שאף אחד לא יתן לי מוצר בונוס שאין לי בו שום עניין או צורך.. מבחינתי זה לא "בונוס".
  אני כן בעד דיפרנציאליות בחבילות, אבל אני לחלוטין נגד המצב שנוצר כרגע.
  לגבי השירותיות של החבר'ה האלה - מהסתכלות זריזה (וגם מעמיקה יותר) בעמוד הפייסבוק של השירות, כל מי שכתבה "קיבלתי את החבילה! איזה כיף!" נענתה מיד בתשובה "אנחנו שמחים בלה בלה בלה" לעומת זאת, כל מי ששאלה שאלה זכתה להתעלמות ואם זכתה לתשובה היתה מתלקקת ולא קשורה (כי הרי *את* התלוננת וקיטרת כ"כ הרבה...)
  אני מאוד מאוכזבת מהשירות הזה עוד לפני שקיבלתי את החבילה. ואני מודה, שהסיבה היחידה שלא ביטלתי את השירות, זה שאני רוצה לראות אחרי הכל מה קיבלתי ולא רק זה, אם אבטל עכשיו - כפי שאמרת - אהיה בעונש ואצטרך לשלם 20% יותר על השירות עבור משלוח שברור שלא תקף עבורי כיוון שאני כמעט אף פעם לא בבית וכיוון שאני גרה לבד אף אחד לא יוכל לקבל את החבילה. מה גם שדואר שליחים זה השירות הגרוע ביותר שנתקלתי בו - בחיים! וגם אם יתנו לנו מספר עוקב, המענה של הסתומים האלה פשוט לא יאומן בחובבנות שלו. דואר ישראל אמנם מאבד מידי פעם חבילות, אבל בעלות של 10.70 ש"ח מקבלים מספר עוקב. המספר הזה מאפשר - כמה מפתיע - לעקוב אחרי החבילה. ואני מודה שטרם נתקלתי בחבילת דואר רשום שהלכה לאיבוד..

  לגבי המוצרים עצמם :)
  אני חושבת שהחבילה שלך מאוד נחמדה בסה"כ (אולי כי אצלך יש את גרלן ולא את לייף :P) מאכזב שמוצר השיער והמסיכה לפנים לא הותאמו לפרופיל שלך כי ברור שבמקרה של שני המוצרים האלה, לחברה יש מוצר לכל סוגי השיער כך שזה רק עניין של "טרחה" בהתאמת המוצר ללקוחה (והרי זה מה שהם הציעו לנו, לא? הנה הם שוב לא עומדים במה שהם מבטיחים).
  השפתון נראה חמוד מאוד. משהו שבאמת יכול להתאים לכל אחת ונראה לי שגם נחמד לקבל. הפריימר של גרלן הוא ללא ספק גולת הכותרת. את המוצרים של סבון אני מאוד אוהבת, ואני שמחה שגם הם חלק מהיוזמה של גלוסי. אני תמיד שמחה לקבל מוצרים שלהם. רק שאת הנוכחי *בטוח* אעביר הלאה כי אני שונאת את שילוב הריחות הזה.. מה שכן, אני חושבת שהערך של המוצרים שלהם שווה בתוך הקופסה הזו כי אמנם הם לא חברת "יוקרה" אבל יש להם ייחוד ועניין שאין בחברות סופר פארם רגילות.

  ואכן את צודקת שהם לא בסדר בזה שלא אמרו אילו מותגים מצפים לנו בהמשך. אני נוטה לשער שזה בגלל שהם עדיין לא יודעים בעצמם אבל לא רוצים להודות בזה..

  השבמחק
 6. בכוונה לא הזכרתי את פנטום של קרליין כי הוא גלוס ולא שפתון. לכן השוותי לדברים שהם די דומים. גם אצלי הסבון יהיה לידיים. אוהבת שהוא מזכוכית. מוזר מאוד שקיבלת דוגמית של 1 מ"ל. זה אמור להיות 4-5 מ"ל. בכל אופן הם מחויבים לחמישה פריטים ומבחינתם הבושם הייתה "צ'ופר". 
  גם אני ציפיתי ליותר בגלל ולנטיינס...וגם אני כעסתי על כפיית דואר שליחים מבלי לשאול קודם. הקפיצה במחיר לגמרי איננה לגיטימית. 
  אני כבר ביטלתי...

  השבמחק
 7. אני עדיין לא קבלתי את הקופסא אבל מאחר ואני כבר יודעת מה יש בתוכה, מסכימה עם כל מה שאמרת. חבילה מאכזבת ושירות מאכזב.
  מי שלא קיבלה את הפריימר של גרלן בעתם קיבלה חבילה רק עם מותגים עממיים, ועל זה לשלם 60 ש"ח לדעתי לא שווה. יכלו לדחוף איזו דוגמית של מוצר יוקרה.
  צללית של לייף ?? WTF ??
  די מרגיז העניין עם שרות שליחים. קבעתי איתם למחר, וצצה לי הלוויה מחר ולא אהיה בבית. אין לי את מס' החבילה, כי גלוסיבוקס בניגוד ל*כל* אתר שאי פעם הזמנתי ממנו, לא שלחו לי מספר חבילה אז אין לי אפשרות לבקש מהם שיבואו מאוחר יותר.

  השבמחק
 8. ההבדל היחיד הוא פריימר של גרלן/צללית של לייף וגם סוג בושם שמקבלים. 
  סך הכל הייתי מרוצה מהחבילה ואם לא הייתי מקבלת מענה לא מוצדק על הבוקר היום, הייתי ממשיכה עם השירות. 

  השבמחק
 9. לפחות החבילה שלך מנחמת יותר מזאת שהוצגה בThe Beauty News ולא כוללת צללית של לייף/ בושם של ורסצ'ה אבל אכן דוגמים של בושם לגברים אכן מאכזבת...
  מצד אחד אני שמחה שלא נרשמתי לשירות ומצד שני הם מייקרים אותו וזה קצת חבל אם ארצה להצטרף בעתיד :/

  השבמחק
 10. דוגמית* וכל הבשמים של ורסצ'ה מזעזעים

  השבמחק
 11. החבילה עצמה היא לא זאת שאכזבה אותי וכפי שרשמתי - הייתי ממשיכה את המנוי. גם לדעתי יש משהו לא הוגן בקופסה שכן חלק קיבלו מוצר יוקרתי וחלק לא. 
  שירות שליחים לא רק שמעצבן אלא גם לא רלוונטי במקרה כמו שלי שכן הזנתי תא דואר בסניף דואר. יודעת איפה נמצאה החבילה שלי? בתא דואר בסניף דואר. מה עשינו בזה?

  השבמחק
 12. היא מנחמת אבל חבל שחלק מהמנויות הרגישו רע...
  הייקור אינו מתקבל לדעת, במיוחד כשהם כופים על לקוחות שלהם שליחת קופסה דרך דואר שליחים. 

  השבמחק
 13. ריסים ורסיסים20 בפברואר 2012 בשעה 22:31

  טוב - אין לי כוח לכתוב כל מה שכתבתי לך בפרטי לגבי נושא השירות. רק בכללי אגיד שהיו להם כמה בעיות מהותיות בהתנהלות: היו חייבים לעדכן מראש שהוחלט לצ'פר החודש ולשלוח עם שליחים, ולא להגיע למצב של כיבוי שריפות אחרי שמנויות מעדכנות שקיבלו עם שליח ומקפיצות אחריהן בלחץ את כל המנויות שלא קיבלו עדיין.
  גם אני מסכימה איתך שזה ממש לא נראה טוב שהקפיצו את המחיר בקושי חודש אחרי ההשקה. אני חושבת שעכשיו גם דמי המשלוח בכלל לא פרופורציונליים לחבילה. 50% מעלות החבילה דמי משלוח. זה כמו שהיינו מזמינות מוצר בסטרוברי או באתר אחר והיו מבקשים מאיתנו לשלם עליו 50 ש"ח דמי משלוח. היינו מזמינות? לא...........
  לעניין החבילה - באמת שניסיתי להתאפק ולא להציץ אבל כבר כולם חשפו את החבילות שלהם, אז כבר נכנסנתי גם לכאן :)
  אני חושבת שדווקא יצאה לך חבילה די סבבה. לא הפילה אותי, אבל גם לא ציפיתי שתפיל אותי :)
  מסיכת לחות זה מעולה, לאו דווקא לעור יבש. אני משתמשת במסיכות לחות והעור שלי רגיל ובקיץ מעורב.
  ומסכות לשיער צבוע מתאימות לכולם לדעתי :) הייתי משתמשת במסכות כאלו גם כשלא צבעתי את השיער. כי ההתייחסות בשיער צבוע היא לשיער פגום או יבש, והמסכות האלו בדר"כ מזינות.
  אני מאוד מקווה לקבל את הפריימר של גרלן ולא הצללית של לייף, אבל אני לא חושבת שיש מקום להשוואה, גם כי הפריימר הוא דוגמית או גודל מוקטן, וגם יש כאלו שהפריימר הזה לא רלוונטי להן.
  מלכתחילה לא ציפיתי בכלל שתכולת החבילה תהיה אחד לאחד מותאמת לפרופיל שלי. הם גם ציינו את זה שישתדלו שמוצר אחד או שניים יותאמו לפרופיל, אבל טבעי שלא כל החבילה תוכל להיות מותאמת אישית. אני זוכרת שהם אמרו את זה במפורש.
  עוד לא קיבלתי את החבילה שלי, אבל יש כאן רק מוצר אחד בגודל מלא לפי מה שאני רואה...
  לא יודעת מה לעשות לגבי החודש הבא. בזמנו החלטתי שהחודש הזה יהיה מדד לחודש הבא, ואני ממש לא יודעת כרגע מה לעשות (אחכה לקבל את החבילה)

  השבמחק
 14. אני טועה או שה"סבון" של "סבון של פעם" הוא לא סבון אלא שמן אמבט? כתוב עליו שמן אמבט...

  השבמחק
 15. זה SHOWER OIL. בגלויה רשום "סבון נוזלי לגוף"

  השבמחק
 16. כפי שציינתי, מבחילה עצמה אני די מרוצה ולא הייתי מבטלת את המנוי לולא מה שקרה לאחר מכן. 

  השבמחק
 17. כפי שציינתי, מחבילה עצמה אני די מרוצה ולא הייתי מבטלת את המנוי לולא מה שקרה לאחר מכן.

  השבמחק
 18.  אני מבינה אותך. אני חושבת שבסה"כ החבילה בהחלט שווה (לפחות את הגירסה שאת קיבלת)
  מה שכן, אני חושבת שהאכזבה היתה כפולה בגלל שהחבילה סה"כ היתה "רגילה" והובטח משהו מיוחד וחגיגי לכבוד הולנטיינז.
  לפי זה שהחבילה של מרץ צריכה להיות על פריחה ואביב לכבוד הפסח, אני מבינה שכל חודש הם ימציאו שטות חדשה למשוך עוד לקוחות..

  השבמחק
 19. מסכימה שלא היה שום התייחסות ליום אהבה חוץ מגוון הקופסה. 

  השבמחק
 20. LOL האתר שלהם תקול. איך איך ידעתי שזה יהיה, ברגע שאני אחליט שבא לי לבטל. 
  טוב אין בעיה מחר מתקשרים לשירות הלקוחות שלהם. 

  השבמחק
 21. יכול להיות שהייתי מרגישה קצת יותר טוב אם הייתי מקבלת את הפריימר של גרלן במקום הצללית של LIFE ועדיין, לדעתי הם פישלו ובגדול.

  השבמחק
 22. הם אומרים שהם עושים "עדכון שרתים"...

  השבמחק
 23. כמה אמת יש בדברייך...

  השבמחק
 24. לא התלהבתי לגלות שאני ראויה מבחינתם לקבל את הצללית של לייף... 
  למרות זאת, אני פחות מאוכזבת מהתכולה, כי אני כן רואה בזה סוג של חבלי לידה.
  אבל אני מאוד מאוכזבת מהיחס וה"שירות" שלהם.
  הלקוח תמיד צודק, במיוחד שמדובר על כמות גדולה של לקוחות שמתלוננות.
  חבל, הלוואי וחברה אחרת תרים את הכפפה ותלמד לקחים מכל הטעויות שנעשו פה.

  השבמחק
 25. אני בסדר גמור עם החבילה אך מאוד מאוכזבת ופגועה מהיחס שקיבלתי מהם. חבל מאוד שהם לא יודעים כיצד לדבר עם לקוחות. 

  השבמחק
 26. אני קוראת סמויה כאן ומאוד אוהבת את הפוסטים שלך. הייתי חייבת להיחשף רק כדי להגיד לך שיצאת מלכה בתגובה שלך אליהם. אני נרשמתי לקופסא ואמרתי לעצמי לתת לקופסא הזו 3 הזדמנויות. המחשבה מאחורי זה הייתה שב2 -3 קופסאות הראשונות הם יפציצו כלומר ינואר פברואר ומרץ ומכיוון שנרשמתי לאחר ה"5 דקות" בהם נגמרה קופסת ינואר הסתכלתי על זה כך שבקופסא של אפריל אני כבר אראה את אופי המוצרים ברגיל בלי ההפתעות של ההתחלה  אבל כמו שנראה יותר שזה יהיה הפוך אני אצטרך לחכות כדי לראות אם משהו ישתפר. אני עדיין בדעה שלי של לחכות 3 חודשים ואז להחליט למרות שיש לציין שעדיין לא קיבלתי את החבילה ולא יצא לי להתעסק בבלגן עם השליחים.. מה גם שיש לי סניף דואר מאוד מקצועי 5 דקות מהבית שלא מיועד להרבה אנשים וגם ככה אני רגילה ללכת לפחות פעם בשבוע בשביל חבילות מחו"ל. למרות כל מה שחפרתי פה אני מבינה שדווקא כן היית מרוצה (יחסית) מהחבילה פשוט היחס שלהם הוא זה שגרם לך לעזוב (ובצדק). לפי דעתי הידע שלך וההתעסקות הרבה באיפור היא זו שמראה שהקופסא לא מיועדת לך כי את לא קלולסית  בנושא כמוני וכמו רבות אבל אין ספק שבנות ישראל לא פרייאריות ולא ישארו מנויות רק כי אולי בעתיד תהיה קופסא ממש טובה והם יתחרטו או יהיה להם יקר אחר כך לחזור למינוי. מצטערת שפרקתי הכל פה פשוט לא ראיתי סיבה לכתוב זאת בדף של גלוסי בין כל המירמור (שלפעמים נראה קצת מוגזם) והחוסר מקצועיות של הצוות שאחראי על דף הפייסבוק ורציתי לשבח אותך על תגובתך הבוגרת בדף הפייסבוק וסקירה על מוצרים כפי שחווית אותם ללא הכעס (לכל בן אדם קשה להפריד חוויה לא נעימה ונתינת דעה אובייקטיבית)

  השבמחק
 27. סיוון שמחה שהחלטת להגיב :)
  אני חושבת שאין צורך להשתלח בהם כפי שהם עשו לי, הרי בסופו של היום הנזק כבר נעשה (ולא על ידי). 
  את חשבת בצורה לגיטימית שכן בדרך כלל שירות חדש שרוצה להוכיח את עצמו משקיע על ההתחלה. מה גם שהציפיה שעוררו בנו לגבי קופסת פברואר הייתה עצומה. 
  חבל מאוד שאחרי עליית מחירים נכנס שיקול של האם לסיים את המנוי או לא ואם כן אז לשלם יותר. זה לא אמור להיות ככה בכלל. זה מאוד מקומם. 
  החבילה אכן הייתה בסדר גמור. אני דווקא כן הייתי רוצה שירות כזה, כי בשבילי בתור בלוגרית יופי זה כיף לנסות מספר מוצרים ולסקור אותם פה בבלוג. 
  המרמור בדף שלהם, בין אם מוצדק ובין אם לא זכאי למענה הולם וסבלני, בדיוק כמו במענה טלפוני. אני מספיק בוגרת בשביל להפריד בין סקירת מוצרים לדברים אישיים :)

  השבמחק
 28. מרינה, את צודקת בכל מילה. 

  גם אני ראיתי לנכון לסיים את המינוי וכתבתי את הסיבות לכך (ההטעייה, ההתייקרות ושירות הלקוחות הגרוע) בדף הפייסבוק של גלוסיבוקס.
  קצת מפריע לי לראות שיש נשים שמקבלות את ההתנהלות (הכושלת) שלהם בעיניים עצומות אבל אני מניחה שזה עניין אינדיבידואלי. 
  בכל אופן תודה רבה על סקירת המוצרים!

  השבמחק
 29. אלינור בסופו של היום כל אחת אחראית להתנהגות של עצמה. כפי שאמרתי בפייסבוק אין לי שום עניין בזה האם אחרות יעשו/לא יעשו מנוי לשירות. אני כן מרגישה אחראית לדווח על חוויותיי עם שירות זה. מפה והלאה-ההחלטה היא בידיכן. 

  השבמחק
 30. דבר ראשון כל הכבוד על הפוסט ועל הכנות, בקשר לקופסא ונעזוב כרגע את עניין השרות בצד. אני אישית רואה את אותה הקופסא עם אותם מוצרים יותר מ 50 פעם רצה בפייסבוק, אז השאלה שלי איפו 90% מהמותגים שהם אומרים שהם עובדים איתם? ומצד שני האם אנחנו הבנות שופטות אותם מהר מידי כי בסך הכל זה שרות חדש וברור שיקח לו זמן לבנות את עצמו, לכן אני כבר לא יודעת מה לחשוב

  השבמחק
 31. אז זהו שאני לא יכולה לעזוב את השירות בצד כי הם מפרים את כל ההבטחות שהבטיחו בהשקה. זה לא מקובל לשירות חדש כמוהם שעדיין לא הוכיח את עצמו (ואני לא מדברת על פגיעה אישית)
  תראי גם בקופסאות חו"ל לא כוללים המון מוצרים שונים. תמיד יש רק אחד/שניים שונים. הם התכוונו שבכל קופסה יהיו מותגים שונים, חודש אחרי חודש (סביר להניח שחודש הבא לא נראה גם מוצר של סבון/לוריאל). 
  אני לא שופטת אותם מהר מדי אלא מציבה עובדות כפי שהם. הם היו צריכים קודם לבנות את עצמם ורק אז אולי לעשות שינויים כלשהם. להגיד על עצמם כי "לאורך זמן השירות יוכיח את עצמו" ותוך כדי להעלות מחיר למנויות חדשות זאת חוצפה וזלזול כלפי המנויות ואלו שמעוניינות להצטרף לשירות. 

  השבמחק
 32. זה נשמע לי עסק נכלולי מההתחלה. גם בגלל הקונספט, שהוא בסך הכל קצת "למכור קרח לאסקימוסים" ואין בו ממש וגם בגלל המנכ"ל שהם בחרו לעצמם - דן מנו? איי שיט יו נוט. מתמודד חלקלק בתוכנית ריאליטי לא נתפס בעיני כסמל האמינות וההגינות.

  השבמחק
 33. אני מחכה לחבילה שלי, 
  כמובן שהייתי סקרנית וכבר הסתכלתי בפוסטים השונים מה התכולה,בינתיים אני לא מבטלת את המנוי, ומחכה לראות מה נקבל בקופסה הבאה.בתנאי כמובן שמחיר המנוי לא יעלה.   

  השבמחק
 34. אני עוד לא קיבלתי את "חבילת הולנטינס"....בהיתחשב שהיום ה 21 לחודש, קיבלתי תשובה שהם ב "חבלי לידה"...אז אם יש "חבלי לידה" אז מין הראוי שיקחו חצי מחיר ו"יתגלחו על חשבוני" אבל לא במחיר מלא,  גם אני ביטלתי את המנוי שלי, כבר לא מעניין אותי מה יהיה הלאה, כשאקבל את החבילה, אספר לך מה אני קיבלתי.
  בכל מיקרה, חבל מאוד שזה לא עומד בסטנדרטים שהם הבטיחו.
  אני הבנתי שהמוצרים הם חדשים, וסבון של פעם, עם כל האהבה שלי אליהם, הוא מוצר ישן שלהם.

  אני לא מצליחה להבין איך זה שמותג שעובד בצורה כל כך יעילה בכל כך הרבה ארצות, דווקה פה עושה את זה בצורה כל כך חובבנית, אחרי שהזמין בלוגריות, עשה פרזנטציה כל כך מפוצצת, ובסוף לא עומד מאחורי מה שנאמר.

  חבל.

  השבמחק
 35. דווקא לי הקונספט קסם, במיוחד כשבארץ יש בעייתיות בנושא דוגמיות. זה מאוד נוח לקבל קופסת הפתעות הביתה עם מוצרים חדשים שתוכלי לנסות ואז להחליט האם לקנות. 
  מי עומד בראש מיזם אינו מעניין אותי בכלל... הנקודה שרציתי להעביר היא כי ישנם כרגע כשלים במערכת ובמקום לתקן אותם לא ננקט שום צעד. 

  השבמחק
 36. אני מקווה שתהיי מרוצה ממנה :)

  השבמחק
 37. מראש אמרו שכל החבילות יוצאות עד ה-20 ומקבלים אותם כמה ימים לאחר מכן. נאמר שאתמול (20) הם הוציאו את כל החבילות. עם זה אין לי בעיה. מקובל. החבילה לדעתי לא הייתה מיוחדת וקשורה לולנטיינס בכלל (חוץ מהאריזה). המוצרים אינם חייבים להיות בהכרח חדשים וגם לא ציפיתי לזה. הפריימר של גרלן נמצא בשוק כבר לא מעט שנים. 
  גם לי זה פשוט נראה חובבני ולא שירותי ומקצועי. 

  השבמחק
 38. אני עדיין לא קיבלתי את הקופסה! אתמול במקרה בעלי היה בבית, וקיוותי שאולי יביאו את החבילה המיוחלת. אבל זה לא קרה. אני בעבודה ומן הסתם יביאו לי את החבילה כשאני לא אהיה בבית.... וישאירו לי פתק ואני אצטרך לעשות טלפונים כדי לתאם איתם בשעות שבהם הם ואני בעבודה. והאפשרות שיביאו לי את החבילה לעבודה לא ניראת לי...... בקטעים כאלה אני אוהבת פרטיות ולא רוצה שכולם יראו מה הביאו לי מהדואר....
  לעניין תכולה, אני מאוד מחכה לשפתון, אני אוהבת שפתונים טבעיים ולא כבדים.
  תכל'ס נראה לי שאני אהיה מרוצה מהחבילה, אני רק מקווה שאקבל גרלן ולא לייף.....
  הדבר שמכעיס, מסע פרסום שגלוסי בוקס עשו לחבילה של פברואר. הם מבטיחו משהו סופר מיוחד..... אולי זאת הבעיה. לא צריך להבטיח משהו שלא מתקיים.
  אני חושבת שלא היו כל כך הרבה תלונות אם לא היו מבטיחים מלהחתחילה את השמיים, העננים והכוכבים.........

  השבמחק
 39. נכון שכל הבעיות עם קבלת חבילה לא היו קורות אם הן היו נשלחות בדואר רשום ואז כל אחת הייתה ניגשת עם הפתק לסניף דואר שלה בזמנה החופשי? כאלו "הפתעות" אני לא אוהבת, במיוחד כשמכריחים מנויות חדשות להצטרף לשירות זה ולשלם עליו עוד יותר. 
  הציפיות שהם עוררו בהחלט לא תאמו למציאות וחבל שכך. 

  השבמחק
 40. אני החלטתי לתת להם עוד צ'אנס. זה מיזם חדש ולדברים חדשים לוקח קצת זמן להשתפר ולהתפתח..... נראה מה יהיה במרץ ובאפריל....

  השבמחק
 41. אותו סיפור אצלי.כתבתי כמוך בדיוק בפרופיל שלי וזה מה שקיבלתי

  השבמחק
 42. אני מסכימה איתך.
  גלוסיבוקס יצרו הרבה רעש לקופסת "ולנטיין" מה שגרם להרבה ציפייה ורצון לנסות את המיזם החדש מהרבה לקוחות.
  הבעיה היא שהקופסא של ינואר לדעתי הייתה כבר הרבה יותר מושקעת וחגיגית.
  אז נכון,
  זה היה מבאס לקבל צללית של לייף (מבאס מאד) אבל העניין הוא יותר על השירות ולא על הקופסא (כפי שציינת)
  הם פשוט לא עמדו במילה שלהם.
  לי דווקא השירות שליחים לא רע אבל העליית מחירים כבר על ההתחלה ואי עמידת מאחורי המילה שלהם הם אלה שיוצרים את האכזבה הגדולה.
  לבטל או לא עדיין לא החלטתי אבל זה בהחלט עומד על הפרק ...
  חבל,
  הם יכלו להצליח ובגדול.
  הם התחילו בצורה שיווקית טובה ועכשיו זה נראה רק בלאגן חובבני.

  השבמחק
 43. אני לא במקום של לתת להם עצות לגלוסי על ניהול תקין אבל אין ספק שמשהו פה התפקשש, ובגדול. 

  השבמחק
 44. גם אני עוד מחכה לחבילה שלי ומאוד מקווה לגרלן במקום לייף..

  אתמול מאוד התעצבנתי על שירות הלקוחות שלהם , ועל העלאת המחיר עוד לפני  שהוכיחו את עצמם , אבל בכל זאת אתן להם הזדמנות נוספת להוכיח את עצמם ולהשתפר , כמובן שלא בכל מחיר.

  השבמחק
 45. נרשמתי בינואר לקופסא של פברואר וחייבו אותי פעמיים! ראיתי בפייסבוק שלהם עוד הרבה תלונות על חיוב פעמיים ותהיתי אם מדובר בשיטת מצליח או שבאמת "המערכת שלהם חדשה" כמו שהם טענו. ביקשתי לבטל חיוב אחד ואמרו לי בשירות לקוחות שזה לא אפשרי ולכן יבטלו את כל ההזמנה (ואני אומרת איזה מזל שביטלו! מרפי מת עליי ובטוח הייתי מקבלת גם צללית של לייף וגם בושם לגבר!).
  בכל אופן, אני מציעה לכולן לבדוק אם אכן חוייבו פעם אחת בלבד או פעמיים.

  השבמחק
 46. הקופסא שלי זהה לשלך!
  האמת, אחרי שקראתי הרבה תגובות מבואסות בכל מיני מקומות (וניסיתי לא לקרוא על תכולת הקופסא כדי לקבל הפתעה) כבר לא כל כך התלהבתי כשהשליח הביא לי אותה לפני כמה ימים. הורידו לי את החשק מראש. ידעתי שאמור להיות שם איזה מותר של לייף וכבר הייתי מוכנה לזה מראש :).
  כשפתחתי אותה אהבתי להפתעתי! 
  ברור שאי אפשר לצפות שבכל קופסא אקבל רק מוצרים שאני אוהבת או צריכה וגם אמרו שבקופסא הזאת כולנו נקבל את אותם המוצרים ורק אחרי זה יתחילו לשלוח לפי פרופיל היופי. אבל בסה"כ אני מרוצה. כבר הספקתי לנסות את המסיכה לשיער והיא מעולה! המוצר היחיד שלא ברור לי למה הוא הגיע אלינו הוא הבושם לגבר.  
  לעומת זאת ההתנהלות של גלוסיבוקס לא מובנת לי, כי הרי אמרו מראש שהחבילה תגיע בדואר רשום ו"השידרוג" שהם עשו בהפתעה יצר את הבלגן הגדול שהם לא מסוגלים להתמודד איתו בצורה אלגנטית. אז למה? יש תחושה כאילו שירות הלקוחות שלהם לא עומד בעומס והתשובות שהם כותבים לתלונות ממש לא לעניין, שלא נדבר על זה שזה מיזם חדש שהמטרה שלו לא רק לצבור לקוחות אלא גם לשמור עליהן לאורך הזמן. עצוב.
  עצוב גם שעברת "חוויית שירות" כזאת דווקא בשירות שהיה אמור להיות כייפי. ההפסד כולו שלהם.
  אחרי הכל, כבר אין לי חשק לכתוב על הקופסא שלי, למרות שאני מרוצה.
   

  השבמחק
 47. אני מקווה שהם ישתפרו בחבילות הבאות :)

  השבמחק
 48. מקווה מאוד שהם ישתפרו

  השבמחק
 49. אני בדקתי ולא חויבתי אבל תודה על התזכורת

  השבמחק
 50. שלא תביני לא נכון - אני אהבתי את הקופסה עצמה ואין לי בעיה איתה. הדרך שבה התייחסו אליי ספציפית היא זאת שגרמה לי לבטל אותה. 

  השבמחק
 51. כשאני מסתכלת רק על הקופסא בלי כל הבלאגן מסביב- בסה"כ אני מרוצה ממנה. אבל כשאני מסתכלת על הצורה שבה הדברים נעשים זה נותן הרגשה רעה מאוד. דואר שליחים לא נוח לי בשום צורה, בטח כשאין הודעה מראש. מהניסיון שלי עם הדואר הם לא איבדו אף פעם דואר רשום שלי. גם המחיר החדש גבוה במיוחד. הם היו צריכים לתת את השירות של דואר שליחים בתור אופציה למי שרוצה. לא צריכה שיסבסדו אותי, רוצה שיתנו לי שירות בסיסי.
  ולגבי התכולה- ממש מכעיס לגלות שחלק מהבנות קיבלו צללית של לייף וחלק קיבלו פריימר. באופן ספציפי יש לי "מזל" וקיבלתי צללית של לייף שכבר יש לי. היא אומנם אחלה צללית, אבל אי אפשר להשוות אותה לפריימר של גרלן [שהיה כ"כ מתאים לי עכשיו :( ]
  גם התגובות שלהם פשוט מזעזעות, מי לימד אותם לתת שירות? יש דרך להתנסח :/

  אני ממש עצבנית על כל הסיפור מסביב, מצד אחד אני אוהבת את הקופסא ורוצה לתת להם צ'אנס, מצד שני השירות שלהם מוציא את החשק

  השבמחק
 52. זה בדיוק מה שאני מרגישה :/
  הקופסא עצמה ממש בסדר ואני מרוצה ממנה, אבל כשמסתכלים על הכול מסביב זה פשוט מאכזב

  השבמחק
 53. איזה תגובות מבישות, פשוט בושה וחרפה. תאוות בצע ושירות מתחת לכל ביקורת, אפס עניין אמיתי בלקוח. הישראליות במלוא הדרה, אין להם מושג איך פונים ללקוח ובוודאי לא איך משמרים לקוח. אני צופה קריסה של היוזמה בתוך כמה חודשים, ומגיע להם

  השבמחק
 54. מאוד מסכימה איתך. 

  השבמחק
 55. טוב , אחרי שקיבלתי [סוף סוף] את הקופסא שלי אני יכולה להתפנות לקרוא את הפוסט שלך :)
  הקופסא בסה"כ היתה נחמדה , לא יותר מנחמדה . בינונית מינוס. ההתנהלות הגועלית וכל מה שמסביב הוציאו לי את האויר מהמפרשים . בושה. אין דרך אחרת לתאר.
  האמת שדווקא מהליפסטיק מאוד שמחתי כי רציתי לקנות אותו דרך הרשת כי הוא לא היה נגיש בארץ אז זה היה נחמד לקבל . הצללית של לייף אחלה אבל ציפיתי לקצת יותר [למרות שהפיגמנט של הצלליות שלהם מצוין] ואת סבון אני מכירה מלפני ולפנים [אבל זו לא הבעיה של גלוסיבוקס] - את השאר אני צריכה לבחון.
  תם ונשלם מבחינתי . המנוי בוטל . התגובות שלי על הקיר של גלוסיבוקס שנמחקו וסתימת הפיות הזו כדי לאפשר תגובות מחמיאות על הקיר שלהם , זה הדבר שיותר החליא אותי. ביי ביי דן מנו .

  השבמחק
 56.  נדחפת.. :P

  שמחה שקיבלת את הקופסה - באמת סוף סוף!
  הבנתי שלא כולן קיבלו את אותן הצללית של לייף. שלי ממש ממש ממש ממש משמימה. לא רואה אפילו צורך לפתוח את עטיפת הפלסטיק בשביל לדעת שלעולם לא אושיט אליה את היד (מדהימה שלא תהיה..)

  אני ממש בהלם שגלוסי מחקו תגובות על הקיר שלהם!! התנהגות כ"כ לא תקינה! לא אומרת שעד עכשיו הם היו מלאכים, כן? אבל בכל זאת, אנשים לא טיפשים, היה שם משהו לפני רגע שלא היה מחמיא ועכשיו הוא לא?!

  אני חושבת שהם לא לקחו בחשבון שהפייסבוק עם הפריסה והרישות שלו מדהים! אבל יש לו גם חסרונות.. והם גם לא קלטו שאובר באז יכול לעשות באז קיל..

  השבמחק
 57. מסכימה איתך בזה שהיא הייתה בסדר. הייתי נותנת להם עוד צ'אנס לולא כל מה שמסביב. אם הם חכמים הם יעשו קופסאות מרץ שוות למנויות שנשארו. 

  השבמחק
 58. הם מוחקים תגובות בטענה שיש ספויילרים וכו'. טוב נו לא מפתיע אותי שום דבר כבר בהתנהגות שלהם

  השבמחק
 59. קיבלתי הבוקר את הקופסא שלי (בשמונה פתאום הייתה דפיקה בדלת..)! האמת, גם אני ביליתי את השבוע האחרון בתהיה מה קורה איתה, אבל בגלל שראיתי שאני לא היחידה שמחכה, פשוט התעזרתי בסבלנות. והאמת - כל כך שמחתי לקבל אותה!! (: זה היה ממש כייף! אפילו שכבר ידעתי מה תיהיה התכולה. נראה לי גם נפלתי על קופסא "טובה" שיש בה גם את הפריימר (מוצר שבחיים לא חשבתי שיהיה לי) וגם בושם נשים (:

  הקיצור - אני ממש מרוצה, ומקווה שזה יצליח כדי שאוכל לקבל עוד קופסאות כאלה (בעלי היה בשוק מהתגובה המצחקקת והמאושרת שלי), ורק חבל לי על זה שהעליבו אותך ועוד הרבה אחרות ועל כל השירות הרשלני הזה שיצר אווירה שלילית, סביב שירות שצריך לספק רק אווירה חיובית. 

  ואני חושבת שאולי אני יודעת מה עשה את ההבדלים במוצרים. לפי דעתי זה לא רק ההעדפות שלנו אלא בעיקר הגיל ורמת השכר... יכול להיות שהמותגים היוקרתיים יותר נשלחים לאלו שציינו הכנסה גבוהה יותר? שאלה.

  השבמחק
 60. כפי שציינתי כבר לא פעם לי לא הייתה בעיה עם הקופסא והייתי בשמחה ממשיכה את המנוי. לא היא זאת שגרמה לי לבטל את המנוי. אני גם לא הצקתי לאף אחד אלא רציתי לקבל מענה על איך השליח אמור להגיע לתא דואר שהזנתי ככתובת. היחס שקיבלתי היה מתחת לכל ביקורת ובנוסף העלאת מחירים ללקוחות חדשות הם אלו שגרמו לי לבטל את המנוי. 
  אני בוודאות יודעת שגיל/רמת שכר לא משחקים בקופסה הזאת. לדעתי זה קשור למלאי מוצרים בלבד. 

  השבמחק
 61. את לגמרי צודקת. אין לי ספק שבמקומך גם אני הייתי מבטלת, כי לא הייתי יכולה להמשיך להינות אחרי שקיבלתי יחס לא נעים. לכן חבל לי שהם נתנו לשירות לקוחות להרוס משהו שיש לו פוטנציאל להיות מאוד כייפי. ומסכימה גם לגבי העלאת המחיר. בדיוק התלבטתי האם לעשות לחברה כמתנה ליומולדת מנוי לכמה חודשים, ובעקבות שינוי המחיר ויתרתי. גם בגלל שזה כבר יקר וגם בגלל שלעשות עוד מנוי במחיר שונה גורם לי להרגיש פראיירית.

  אבל בכל זאת היה חשוב לי גם לומר מילה טובה, כי כאמור - הקופסא עצמה מאוד שימחה אותי (:

  השבמחק
 62. התלבטתי עם עצמי עם כדאי או לא להירשם לשירות....עזרת לי מאוד תודה

  השבמחק
 63. thereisbeautyinallofus14 במרץ 2012 בשעה 11:04

  שמחה שיכולתי לעזור!

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails