translate this site

יום רביעי, 8 בפברואר 2012

בקרוב אצלנו - בובי בראון עולה לישראל!

בחודש מרץ הקרוב תפתח בקניון רמת אביב חנות של מותג איפור אמריקאי Bobbi Brown. על מה כל ההתרגשות ומהומה אתן בטח תוהות. ובכן ראשית לא לעתים קרובות אנחנו מקבלות חנות איפור חול"ית שלמה של מותג אחד ויחיד כי בעצם פעם אחרונה שזה קרה היה בשנה שעברה עם Inglot הפולנים שעלו אלינו בהפתעה ו-Mac שפותחים סניפים כמו פטריות אחרי גשם, כבר קרוב לעשר שנים. שנית מדובר במותג איפור (שלפני שהכרתי את עולם איפור חשבתי שמדובר בגבר בכלל ואין גם להתבלבל עם בובי בראון aka בעלה לשעבר של ויטני) עם מגוון רחב ומעניין של מוצרים וגוונים בדרך כלל טבעיים שמכוון את מוצריו לכל אישה שאוהבת איפור ממותגי high end. ולבסוף - צריכה להיות סיבה מיוחדת על מנת להתלהב ממותג שלא נמכר לפני כן בארץ?! אם בובי בראון נמכרת ביותר מחמישים מדינות בעולם - גם לנו מגיע!

Bobbi Brownעל מנת להבין מעט את סגנון האיפור של בובי כדאי להתבונן בתמונות פרומו של קולקציות קודמות:

קיץ 2008

אביב 2010
קיץ 2011
סתיו 2011
חגים 2011
אביב 2012
אביב 2012

בובי אומרת שיופי אינו נעוץ בלהיראות מושלמת אלא הינה חגיגה של אינדיבידואליות אישית. השקפה זאת נראת בכל תמונות פרומו שהמותג משחרר - ההרגשה היא שאיפור של בובי אינו מנסה להסתיר את העור מתחת אלא רק להעצים את תווי פנים של הדוגמנית ועל ידי כך לעורר בנו מחשבה והשראה. בובי מחזקת זאת על ידי אמונה כי "איפור הוא דרך בשביל אישה להראות ולהרגיש כמו עצמה, רק יותר יפה ויותר בטוחה בעצמה". זאת היא מנסה להשיג בעזרת מוצרי איפור קלים לשימוש בגוונים על זמניים אשר נבראו בשביל ליצור מראה חלק, טבעי ובריא.

בין רגעים חשובים בטיים ליין שלה ניתן למפות מספר נקודות: ב-1980 בובי עברה לניו יורק על מנת לעבוד כמאפרת (אחרי סיום לימודי איפור תיאטרלי בקולג'). 1981 היוותה שנה שבה בובי איפרה בפעם ראשונה בהפקת מגזין גלאמור. ב-1987 הופיעה נעמי קמפבל על שער ווג עם איפור של בובי. 1990 היוותה שנה שבה בובי יצרה עשרה גווני ליפסטיק לבישים בשיתוף פעולה עם כימאי מכוון ועד אז לא יכלה למצוא מוצרי איפור שלא נראו מלאכותיים מדי. שנה לאחר מכן, ב-1991 ליין שפתונים פרי פיתוחה מופיעים לראשונה בברגדוף גודמן בניו יורק ולמרות שהיא ציפתה למכירות צנועות של 100 ליפסטיקים בחודש, כל המאה נמכרו ביום אחד בלבד. ב-1992 בובי משיקה מייקאפ סטיק עם תתי גוון צהובים - מה שנחשב דאז כמהפכני שכן רוב המייקאפים עד אז היו על בסיס ורוד. שלוש שנים לאחר, ב-1995 מושק ליין טיפוח ותוך כדי מוכרת את החברה לקונצרן אסתי לאודר (אך ממשיכה להיות מנהלת קריאטיבית של המותג). ספר ראשון (מתוך שישה) על איפור ויופי מושק לראשונה ב-1996 ביחד עם אתר אינטרנט. פורמולה חדשנית של איילנר ג'ל נולדת ב-2001 וזוכה מיידית בפרסים. באתר של המותג תוכלו להנות ממידע רחב על מוצרי החברה, הדרכות מצולמות והיסטוריה של בובי.

מוצרי הדגל של המותג שכדאי לבדוק בעת ביקור בחנות לדעתי הינם:

Creamy Concealer Kit - "כולן נראות יותר יותר טוב ורעננות עם קונסילר עיניים. זהו הסוד מכוון שהוא מיידית מרים ומאיר את הפנים." ערכת קונסילר ופודרה לקיבוע מכילה היצע רחב של 14 גוונים ולכן כל אחת תוכל למצוא את הגוון הנכון בשבילה. למי שלא מעוניינת בערכה שלמה יש בסדרה גם מתקן (בתתי גוונים אפרסקיים או ורודים), קונסילרים (בעלי תתי גוון צהוב), קונסילר בסטיק, פלטת קונסילרים ומייקאפים למקצוענים וטוש מאיר לאזור עיניים.


Long Wear Gel Eyeliner - " זה באמת גורם לעיניים לבלוט. בגלל שזה מבוסס על ג'ל, האיילנר נמרח ללא משיכות ויש דקה לשחק איתו לפני שהוא מתקבע. הוא לא נמרח ונשאר במקום עד שמסירים אותו.". אני חושבת שהיללתי מספיק את האיילנרים אלו בעבר. הפורמולה נהדרת, נוחה לעבודה ובאמת נשארת עד להסרה. פלוס נוסף זה שיש היצע רחב של גוונים משגעים ולעתים רואים עוד מבחר במהדורות מיוחדות.


Rich Color SPF12 - "אני אוהבת פורמולה זאת מכוון והיא משלבת כיסוי מלא בצבע ומרקם קליל. גוון אהוב עליי הוא Heather Pink, גוון נייטרלי יומיומי שאני יכולה למרוח ללא מראה". ליפסטיקים של בובי עברו איכשהו מתחת לרדאר שלי למרות כל ההלל שאני שומעת עליהם (במיוחד טמפליה שמאוד אוהבת אותם). הגוונים נראים לבישים ומרקם מעולה. אחד כבר בדרך אליי ועל כן צפו בקרוב לדיווח! אך למי שחובבת ליפ גלוסים - גם הם קיימים ומשגשגים (בשש פורמולות שונות).


Shimmer Brick - "יש משהו בעור זוהר שכל כך יפה. למראה מואר מבפנים אני מניחה את השימר בריק מעל עצמות לחיים אחרי הנחת סומק." שימר בריקים הם בעצם אסופה של חמישה גוונים שונים בפורמולה אפויה אותה ניתן להניח בכל מקום שרוצים להאיר ולכן הוא יכול לשמש כהיילטר, סומק או צללית. הכל התחיל בגוון Bronze (בתמונה למעלה) ומשם התגלגל לעוד גוונים שונים - ורוד, קורלי, שנהב ועוד. לעתים אנו נראה את השימר בריקס במהודורות מוגבלות. סקרתי בעבר שני גוונים בסדרה - קורלי וורוד. במחלקת לחיים תמצאו גם סמקים בפורמולות שונות.


Skin Foundation - "פורמולה זאת נותנת עור אחיד ויפה ולא נראה כמו מייקאפ." בובי מציעה יותר מעשרה מייקאפים בפורמולות שונות ככה שכל אחת תוכל למצוא את האחד בשבילה. את סקין היא מייעדת לכל סוג עור שרוצה להיראות טבעי ועם מבחר של 14 גוונים בטוח תוכלו לקלוע לגוון שלכן.

Shimmer Wash Eye Shadow - "שימר אינו בהכרח רק לערב. במהלך היום אפשר להניח צללית שימרית בצורה שקפקפה כדי להאיר את אזור העיניים". בתור חובבת צלליות שימרית (ופחות מאט) אני ממתינה בקוצר רוח לנסות את סדרת הצלליות של בובי. אך אם שימר הוא לא מועדף עליכן אין מה לדאוג - ישנן גם צלליות בגימור מאט ומטאלי. יתרה מכך, צלליות קרם במגוון רחב של גוונים קיימות גם כן בליין. פלטות צלליות במהדורות מוגבלות הוא לא דבר נדיר לליין ואם אתן חושקות באוסף צלליות בגוונים רגועים ושקטים תמצאו אותן פה. בדומה למאק או אינגלוט בובי מציעה פלטות של שלישיות/רביעיות או שלישיות לצלליות וסמקים. כל סומק/צללית אשר נמכרים ברגיל יכולים להיכנס לפלטה.


Skincare - "איפור מעולה מתחיל בעור בריא וזוהר. כל אישה צריכה ללמוד כיצד להיות מומחית לעור שלה." למעט איפור לבובי יש ליין שלם ומוערץ של טיפוח. תוכלו למצוא בו קרמים שונים לעיניים, פנים, מקדמי הגנה, מסירי איפור (יש אפילו שמן להורדת איפור) ועוד.

Brushes - כיצד יודעים שמברשות איפור של ליין כלשהו מוצלח? נכנסים לאיביי/גוגל ורואים את כמות העצומה של חיקויים. ליין מברשות של בובי הוא רחב מאוד ודי יקר. עם מבחר עצום של יותר משלושים מברשות ונראות יוצאת דופן (ידית בז'ית) כל המברשות נראות כתחלופה לא פחות טובה למברשות איפור מחברות אחרות. תזכרו תמיד דבר אחד -  באם רוכשים מברשות של הליין אונליין - בובי אף פעם לא מוציאה סטים של מברשות הכוללים יותר מ-4-6 מברשות יחדיו (סט יחיד שזמין בארה"ב במהדורה רגילה מכיל 6 מברשות ועולה 175$).

ובנושא שאני יודעת שחלק מכן ישאלו וירצו לברר - ניסויים בבעלי חיים. לפי הנאמר באתר רשמי של בובי בראון "לא, בובי בראון מחויבת למניעת ניסויים בבעלי חיים. אנו מחויבים לבריאות ובטיחות הצרכן ולהבאת מוצרים לשוק אשר מצייתים לחוקים בכל מדינה שמוצרינו נמכרים בה. אנו לא מבצעים ניסויים בבעלי חיים על מוצרינו או מרכיביהם, ולא מבקשים אחרים לעשות ניסויים בשמנו, למעט כשנדרש על פי החוק. אנו מעריכים את המוצר הסופי בניסויים קליניים על מתנדבים." מכאן ניתן להסיק שהמותג אכן עושה ניסויים, בדיוק כפי שחברת האם שלו "אסתי לאודר" ואחיותיה - מאק, בובי בראון וכו' שכן כולם מוכרים את מוצריהם בשוק הסיני שדורש ניסויים בבע"ח.


ומה איתכן? מה אתן חושבות על בובי בראון? ניסיתן מוצרים שלה בעבר? המלצות/השמצות?

32 תגובות:

 1. אני אוהבת את המוצרים של המותג ומחכה לראות איך תראה החנות ומה יהיה במגוון.
  פחות מתחברת ללוק הטבעי מדי, יותר אוהבת את המוצרים שלא תלויים בלוק כזה או אחר.

  השבמחק
 2. לדעתי הם מאוד יצליחו בארץ תחושת בטן כזאת :) יש להם מוצרים מאוד מוצלחים אני אישית ניסיתי Sheer Finish Loose Powder את פלטה של קונסילירים BBU שהיא פשוט מצויינת!!! והאיתי מרוצה מאוד. מעינין מה היה טווח מחירים בארץ, יותר יקר ממאק זה בטוח. אני בטוחה שאת מאוד תתחברי למותג בארץ דווקא בגלל הגוונים הטבעים

  השבמחק
 3. הם מגניבים מאוד ואני אוהבת את המוצרים שלהם. אני בכלל שמחה שבתקופה האחרונה יש יותר ויותר מבחר של איפור במחירים שונים. כמה שיותא אופציות זמינות, ככה יותר טוב.

  השבמחק
 4. אני מקווה שהם יביאו את כל הליין לארץ ולא "יחסכו" מאיתנו משהו. הלק הטבעי זה סימן ההיכר של המותג לדעתי ואני לא זוכרת שראיתי בקולקציה שלה אי פעם גוונים "משגעים" מדי כמו שאנחנו רואים אצל מאק לדוגמה...

  השבמחק
 5. לא בטוח שיהיה קהל שיסכים לשלם סכומים גבוהים על איפור אבל זה שהם פותחים חנות ועוד ברמת אביב זאת כבר נקודת פתיחה מעולה. בטוח שיותר יקר ממאק, אפילו בדולרים זה ככה. 

  השבמחק
 6. יש לך המלצות למוצרים שניסית ואהבת?
  גם אני - בורז'ואה,רימל, אינגלוט ועכשיו בובי, כל מה שבא ברוך הבא!

  השבמחק
 7. איזה פוסט מצוין ומשמח! אני מאוד אוהבת את המוצרים של בובי בראון. המומלצים האישיים שלי: השימר בריק הוורוד ומברשת הסומק המדהימה שלה, שלצערי עוד לא מצאתי משהו שמתקרב לאיכות שלה. 

  השבמחק
 8. אני ממתינה בדריכות להגעתם! (-:
  המראה שהם משקפים הוא תמיד
  מוקפד, נקי וטבעי.
  יש לי כמה מוצרים שלהם וכשחושבים על זה אני מרוצה מכולם,
  כך שבשמחה אצרף להם חברים...חח

  השבמחק
 9. אני מאוד אוהבת את השפתונים של החברה, אני מאוד אוהבת את הכיסוי והמבחר של הגוונים. שמעתי דברים מעולים מעולים על האיליינר ג'ל ועוד לא יצא לי לנסות בעצמי, כך שזה הדבר הבא מבחינתי.

  השבמחק
 10. שימר בריק ורוד אכן מעלף אבל לא יתאים לכל אחת (נקבוביות וזה). את מברשות שלה אני רוצה למשש קודם כל! ניסית מברשות של מאק?

  השבמחק
 11. יש לה כמה סדרות בשפתונים ממה שראיתי. מחכה ששלי יגיע בקרוב ואז נראה איך הם. 
  איילנר שלהם מעולה במיוחד בצבעים יותר מיוחדים שאין למותגים אחרים. אחרת אם זה שחור/חום אפשר למצוא ביותר זול בחברות אחרות.

  השבמחק
 12. אני ממש שמחה שהם מגיעים! יש מגוון רחב של מוצרים שקראתי עליהם ברשת, ואני מאוד רוצה לנסות.
  לאור השפתון שלהם שיש לי- אני ממש מצפה שהמוצרים יהיו מעולים! ואני מקווה שאת הולכת להנות משלך!!
  מתחילה לעבוד על wishlist

  השבמחק
 13. הם איכותיים ומייצרים אאל"ט בעיקר באירופה את המוצרים. הויש ליסט תפגע לך עמוק בכיס ;)

  השבמחק
 14. אני כמו כולן מחכה לפתיחת החנות ברמת אביב ומאוד סקרנית לגבי המגוון והמחירים שיהיו. בכל מקרה זה משמח שמותגים חדשים התחיל ולהיכנס לשוק הישראלי ושיש לנו היום הרבה יותר מבחר ממה שהיה בעבר.
  אני מאוד אוהבת את הג'ל ליינר שלה ומתכוונת לבחון גוונים נוספים. גם הליפסטיקים מאוד מסקרנים!
  שימר בריק היה המוצר הראשון של המותג שניסיתי והוא לגמרי עשה לי חשק לנסות גם את המוצרים האחרים :)

  השבמחק
 15. המחירים יהיו לדעתי די גבוהים, ברמה של אסתי לאודר אבל בלי הנחות. כפי שאמרתי היום בפייס לדעתי שפתון יעלה כ-140-150 שזה ברמה של גרלן (אחרי הנחה) אבל מכלתחילה המותג מכוון לנשים בוגרות עם כסף. 
  איזה גוונים יש לך? יש לי מאווי וירקרק. ליפסטיק אחד בדרך אלי (יש מצבע שווה בסטרוברי!)
  שימר בריקים מעולים אבל לא תמיד מתחשק לי על לוק מבריק משהו

  השבמחק
 16. מאוד מסקרן לראות את החנות, וכיף שהרבה מותגים חדשים מגיעים אלינו,
  יש לי רק מוצר אחד של המותג- את השימר בריק.
  ואני אוהבת אותו מאוד. למרות שלאחרונה אני פחות משתמשת בו.

  השבמחק
 17. נכון? אני מקווה שנראה בישראל עוד ועוד מותגים חדשים. גם לנו מגיעה לחלום על איזה ספורה אחד!
  נדמה לי שבעולם יופי שלנו לרובנו יש שימר בריק אחד לפחות בגלל סטרוברי ;)

  השבמחק
 18. בראש הרשימה האייליינר:) 

  השבמחק
 19. תמונות הפרומו, עיצוב המוצרים, הלוגו- הכל אצל האשה הזו אומר שיק נקי אלגנטי ומואר. אני מאד אוהבת את הדגש על עור נקי וזוהר עם לחיים סמוקות ועיניים רגועות יותר. אני תמיד נעצרת פה ליד הדוכן שלה בהתפעלות, אם כי מודה שהדבר היחיד שרכשתי עד היום (מברשת קונסילר) דווקא אכזב. וכן גם פה היא יקרה.

  השבמחק
 20. אין לי ציפיות למחירים נמוכים ואני מקווה שהם לא יגזימו עם התימחור כמו באיפור היוקרתי. 
  האיילינרים שלך יותר מיוחדים כי הם שימריים. לי יש את SEPIA INK שהוא חום "קר" קרמי. הייתי מזמינה עוד, אבל הם חסרים בסטרוברי כבר מלא זמן. 
  היה ליפסטיק אחד ששקלתי להזמין בסטרוברי, מן קורלי בוהק כזה, אבל הוא כבר נמכר. 
  אני לא תמיד מספיקה להשתמש בשימר, כי זה מסוג "האקסטרות" שאני משתמשת בהם רק כשיש לי זמן להתפנק.

  השבמחק
 21. את צודקת בקשר לנקבוביות... אני דואגת להן טוב טוב לפני שאני משתמשת בסומק. אין ספק שהוא מצריך עבודה מוקדמת של כיסוי סביר + כדי להשתמש בו, אבל הוא ממש שווה את זה ;)
  ניסיתי מברשות של מאק, אבל אני מודה שבקטנה ולא מספיק. (עכשיו עשיתי משלוח מ - SIGMA ואני מקווה שהן באמת טובות ומצדיקות את הבאז שיש סביבן).

  השבמחק
 22. אני שמחה שהם עולים לארץ, ולו כדי שתהיה לנו ההזדמנות להסוויטצ' בחנות קודם לפני שאנחנו מזמינות ברשת ;-)
  מבובי בראון ניסיתי בינתיים רק את המברשות דווקא!

  השבמחק
 23. אני שמחה שיש גל עכשיו של חברות מעולות שעולות לארץ. קראתי שהקונסילרים והקורקטורים שלה ממש טובים, מה שטוב בשבילי כי אני לא מוצאת שום קונסילר שיסתיר את הפצעונים שלי :( אני מקווה שבעתיד תהיה חנות בצפון!

  השבמחק
 24. מסכימה איתך מאוד. זה לא מותג צעקני או כזה שמנסה להיראות כמתקדם מדי או אופנתי במיוחד. שקט ורגע אצלה. קניתי בדוגלס איילנר ג'ל והסטנד היה יאמי...

  השבמחק
 25. בדיוק, למרות שאין הרבה מוצרים שלה אונליין. לפעמים מביאים לסטרוברי אבל זה בכמות קטנה

  השבמחק
 26. נכון? זה כיף כשיש עוד ועוד אפשרויות!

  השבמחק
 27. בהחלט מותג שאני שמחה שמגיע לארץ. מאוד אוהבת את המוצרים שלה... (מה שניסיתי...)

  השבמחק
 28. נכון ואני לא ראיתי הרבה דברים דומים במותגים אחרים. 

  השבמחק
 29. נמתין בסבלנות :)

  השבמחק
 30. לגמרי גם לנו מגיע! בקצב הזה אני עשויה לחשוב שאנחנו לא מדינת עולם שלישי ;)

  לרוב תמונות הפרומו של בובי בראון לא התחברתי. קשה לי לומר מה בדיוק ה"עניין" כמו שאין עניין.. אין שום דבר שמוסיף איזשהו צל של עניין לקולקציה. אני מבינה טבעיים, אבל למה לא לשים בכל זאת איזה אייליינר מעניין, או אפילו תכשיט או לא יודעת סיכה בשיער שתתן איזשהו שבירה למראה הנקי הנקי הזה.
  לכן לא צפוי שהתמונות שכן אהבתי היא השניה (עם הפרחים האלה סביב הצוואר) ובעיקר בזכות השפתון שהוא מאוד נעים ומחמיא.
  התמונה השניה היא חגים 2011 שאני לא יודעת אם מה שעושה לי את הייחוד זה מה שהדוגמנית משקפת בהבעה שלה, או שסוף סוף יש לנו קצת צבע (כחול בעיניים..)
   אגב, תמונת אביב 2012 לדעתי מפוספסת לחלוטין. הבנו נמשים זה מיוחד ויפה. אבל ל התמונה, ההבעה של הדוגמנית ואפילו גוון השפתון לי אישית לא משתלבים.

  כמובן כל זה לא אומר שלא אוהב את המותג לכשיגיע. כי כולנו צריכות גם מוצרים בסיסיים בכל מקרה :) וגם אני לא מאוד מחבבת אימג'ים כך שצריך גם את זה לקחת בחשבון..

  נראה שבובי היתה מאוד פעילה ב 30 שנה האחרונות. בהחלט מרשים!

  לאחרונה אני בחיפוש אחרי קונסילרים מעניינים כך שאין ספק שזה מוצר שאשמח לבדוק אצלה. ג'ל ליינרים זה תמיד טוב! ;) דווקא השימר בריקס שהם הכי מפורסמים (לפחות אני שמעתי עליהם הכי הרבה..) ודווקא הם הכי פחות מדברים אלי..

  לצערי, בגלל המצב של אסתי לאודר (והחברות תחתיה, כולל בובי בראון וכמובן מאק) לא ארכוש (בקרוב..) מוצרים של המותג. אבל לא נורא, זה יאפשר לי לקרוא יותר ביקורות מבנות כאן בארץ שירכשו מוצרים של המותג הזה וכמובן יספרו חוויות :)
  הרמיזה ברורה ;)

  השבמחק
 31. אני חושבת שאת יותר בחורה של "אילמסקה" או "ליים קריים" ואין שום דבר רע בזה. כל אחת והטעם שלה ואזור שבו היא מרגישה בנוח. קולקציות חגים הן בדרך כלל יותר "חגיגיות" לכריסמס ומפה הצבע. בובי בנתה את עצמה במו ידיה ואני מאוד מעריכה את זה! חבל שהם תחת קונצרן זה ומתנהגים ככה :(

  השבמחק
 32.  אני חושבתש בהחלט אפשר לתת את תואר "אכזבת השנה" לאסתי לאודר.. אחרי כ"כ הרבה שנים (לדעתי יותר מ 20) שהם מניפים את דגל הארנבון, ככה להסיר אותו ועוד בפני הסינים :/ וכמה חבל שבדיוק ככה הם פוגעים בכ"כ הרבה חברות שאין להם שום קשר לניסויים בבע"ח (ע"ע מאק).

  אין ספק שיש לי המון הערכה לאישה כמו בובי בראון שקידמה את עצמה כ"כ יפה והביאה לעולם שלנו את המותג הזה.

  אגב, לאילמסקה משום מה לא התחברתי. טרם הבנתי למה :P
  בעוד שהאימג'ים של בובי בראון משעממים, שלהם הרבה פעמים פשוט מכוערים!

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails