translate this site

יום שלישי, 13 במרץ 2012

Beauty Is Back - סקירת SS12 Trends מאת MAC

מי אם לא MAC יעשו לנו סדר בטרנדים ששלטו במסלולי האופנה בתצוגות אביב/קיץ של 2012? לצורך הסדר ודיווח לכן נכחתי בפרזנטציה ובה התארחה senior artist (אלו שמאפרים בכל תצוגה בשבוע האופנה) קרי בלייר ששמחה להגיע אלינו הישר מניו יורק. למי שתוהה - לא, לא כל אחד יכול להירשם לאירוע כזה והם בדרך כלל מיועדים למאפרים אשר מחזיקים בכרטיס מאק פרו. לאלו מאיתנו שאינן מקצועיות אני ממליצה לקרוא גם את הפוסט על סדנאות מאק טכניק
קרי התגלתה כאישיות כובשת וכריזמטית עם ידע עצום בכל מה שקשור למאק ואני כמכורת איפור חובבנית ניסיתי לעקוב ולרשום לעצמי כל מידע וטיפים אשר יכולים להקל עם מלאכת האיפור ואולי ללמוד מספר דברים חדשים. מקריאה זריזה של קורות חייה, קארי נמצאת במשפחת מאק כבר כשש עשרה שנים ומתוכן אחד עשרה כמאפרת בתצוגות אופנה.כיף היה גם לגלות שהיא מתחזקת בלוג ציפורניים מגניב.כשהיא דיברה ואיפרה אני הקשבתי ורשמתי. 


לפי מאק "אחרי האנדרוגניות והקשיחות של העונה שעברה, אביב קיץ 2012 חוגג את תחיית הגישה הנשית והחושנית לאיפור". במסלולי התצוגות שלטו ארבע טרנדים בולטים. קרי עברה איתנו על כל טרנד וטרנד והדגימה על ארבע דוגמניות שונות את הנקודות החשובות באמת. תוך כדי ההדגמה חשבתי לעצמי כיצד אוכל לאמץ את הלוקים לאיפור יומיומי ולדעתי כל אחת תוכל לאמץ לעצמה טכניקות/מוצרים שונים לאיפור יומי. 


הטרנד הראשון שהוצג היה Ath-Elite ומתואר כ"אפקט רטוב המועצם בלחות. העור העונה הוא במראה לחותי, ספורטיבי ובעל רעננות ספא. הוא קרוב לערום אבל איננו חשוף או בלתי מעובד - מרקם העור החדש עוסק בשלמות עילית ובהעצמת הבריאות והלחותיות שלו. על דגש ומוצרי טיפוח ושפע של עיבוד טרום ופוסט הבסיס הוא הכרחי. אין שום רלוונטיות בבסיס בכיסוי מלא העונה. אנחנו רוצים בסיס הנראה מושלם, אבל עדיין מאוד שקוף ומלא נעורים". 
איך משיגים אותו? "הסוד טמון במה ששמים מתחת או מעל לקרם הבסיס. הכנה בפריימרים, התזה, צחצוח, לחות, עיסוי של העור. הכל על מנת להקנות לו תחושה סופר לחותית. היילטס וגלוס חוזרים ובגדול. כמעט ולא מפדרים בכלל או במידה וכן, מוסיפים כל כך הרבה היילטס רטובים שהאפקט שנוצר עדיין ספורטיבי ולחותי. חשוב לא לשכוח גבות מלאות אך לא גבריות או כבדות". זהו הטרנד שקורא לכל אחת to prep and prime yourself!
שורה תחתונה: נקי, אתלטי, עור dewy, רעננות, ערום, פשוט.


כל הדוגמניות הגיעו כבר מאופרות לבמה (מכוון וזאת הייתה תצוגה לעיתונאים ולא למאפרים) וקרי השתמשה במספר מוצרים כדי להדגיש או לדבר עליהם. 
במראה של רחלי, הראשונה הייתה צללית לגבות - Concrete (בגוון חום טאופי) שומשה להדגשת גבות. Shine Mixing Medium (מוצר במאק פרו) הונח בכל מקום שבדרך כלל היינו מניחים היילטר. זהו בעצם חומר על בסיס שעווה שאמור לתת אפקט רטוב. תחשבו על קרים קולור בייס רק בלי צבע! ליסה השתמשה במוצר זה באחד הסרטונים. צללית אחרת שקרי הדגימה כצללית לאיילנר היא Carbon (שחור מאט) האגדית. מה שהיה מרענן היא הצורה שבה צויר האיילנר - עם מרווחים במרכז קו הריסים! בטרנד זה כמעט ולא השתמשו במסקרות ולכן גם פה קרי החליטה לוותר עליה. סומק גם כן לא ראינו אך נעשתה הצללה עם פודרת Sculpting (פודרה במספר גוונים אשר מיועדת להצללות, גם כן מוצר פרו) בעזרתה של מברשת פנים לא מוכרת וכנראה חדשה שעדיין לא הושקה. השפתיים אופרו בעזרת שפתון Viva Glam II (ורוד בז') אך לא בעזרת מברשת לשפתיים אלא עם אצבעות שהעניקו מראה לא מושלם מדי. הטאצ' האחרון נעשה עם פידור בעזרתה של פודרת Prep+Prime. זהו מראה שהכי אהבתי בו את הצורה שבו העור עשוי. 


טרנד הבא הוא Nouv-Eau. "מגוונים רומנטיים בהשראת הטבע צורות מפותלות ורגישות הצבע של ארט נובו ועד לצד העדין של זוהר שנות ה-20. הצד הרך יותר של העונה מדבר על הכתמת העור בשטיפות של צבע. מראות איפור אלו עוסקים במתן פרשנות מחודשת לנשיות על ידי תפיסת רוח העשור. שפתיים ולחיים מקבלים הכתמה בגווני אפרסק, משמש ותות. הטרנד מכוון יותר לעיניים - העפעפיים וקו הריסים התחתון מקבלים חיים ונימה במגוון אחד מטושטש ושטוף של צבע מים פסטלי או בגוונים הדומים לצבע העור".
איך משיגים אותו? "טקסטורות של עור שני בפודרות, קרמים ומברשות גדולות יותר. מברשת גדולה יותר מעניקה שחרור באפליקציה". 
שורה תחתונה: רומנטיות, שנות ה-20, שטיפות של צבע, מיקוד בעיניים, חושני, מעודן, אולטרה נשי.


קרי ציינה כי העור של נועה הוכן עם קרם לחות חדש שעדיין לא הושק בארץ. מחיטוט קצר ברשת התברר כי Prep+Prime Moisture Infusion יתחיל להימכר באפריל ויכנס לליין קבוע ביחד עם מוצר נוסף - Skin Smoother. שתי צלליות שעורבבו לקבלת מראה של יין הן Hepcat ו-Brown Script. כפי שאתן רואות הצלליות לא נשארו רק על העפעף אלא טושטשו בכל אזור העיניים ולחיים עליונות. נעשה תיחום תחתון עם עיפרון שפתיים Current (אדום סגול) כדי להשיג מראה "בוכה". מסקרה False Lash דאגה לריסים. קרי ציינה שמייקאפ סטודיו Sculpt שומש בלוק. סומק Fever (אדום בורגונדי מאט) הונח גם הוא וטושטש גם כצללית. על שפתיים קרי הניחה ערבוב של שני ליפסטיקים -  Cyber (סגול מושחר) ו-Media (אדום סגול) גם עם אצבעות. היא אמרה שדחיסה של הצבע עם אצבעות נותנת מראה של סטיין. ברק טבעי של המייקאפ נוטרל רק באזור ה-T עם פודרת פרפ+פריים. כזה לוק יפה לחורף!


טרנד שלישי הוא Ore-Inspired. "בכל קיץ מתחבטים בשאלת היופי הבלתי נמנעת: שיק שזוף, או לא?. לחלוטין אין מדובר העונה בשיזוף מדברי. מדובר פחות בחימום גוון העור עצמו ויותר על שימוש בגוונים הקשורים ורלוונטיים לשיזוף להדגשת השפתיים, הלחיים והעיניים. חשבו על מטאליים, נחושת וקרם, חלודה, טרקוטה ופיץ ודחקו הצידה כל דבר אשר הינו שטוח, מאט ומבוסס על חום. גווני שיזוף עם אדג' מטאלי". 
איך משיגים אותו? "הפוקוס ניתן לתווי הפנים, אך העור עדיין הינו הקנבס האולטימטיבי למראות האיפור האלו. עבדו ביד קלה על הבסיס וצרו מבנה עצמות אתלטי עם הילייטס מטאליים. אנחנו משתמשים הרבה במטאל X ב-Fusion Gold או ב-קרים קולור בייס בגוון Shell מעליהם". 
שורה תחתונה: יוקרתי, אדג' מטאלי, ברונזה, עצם לחי אולימפית.


למראה זוהר כזה לא יכלה להיות להתאים מישהי יותר טוב מלאה שניר מ"מעושרות". 
כבסיס הונח שמן Care blend שמאפרי מאק מאוד אוהבים וקונסילר Mineralize החדש בכל המקומות הדרושים. התרשמתי שהקונסילר די לחותי והרגיש לי מאוד נעים. קרי הציגה גם צלליות מטאליות חדשות מקולקציית אביב עתידית Extra Dimension. מסווטצ' זריז הן הרגישו כשילוב של צללית אבן רגילה וקרמית ואני מצפה שאם הן יהיו עמידות הן ינחלו הצלחה אדירה. מעבר לכך, גם פה מסקרה False Lash אמרה שלום וריסים בודדים הונחו לפני כן. מעל קונסילר הונחה פודרה Careblend דחוסה. כדי להעניק הילייטס לעצמות לחיים קרי ערבבה שני MSF חדשים גם הם. לא משנה כמה חומר הונח הם נראו כל כך טוב! על שפתיים עורבבו שני ליפגלוסים חדשים מסדרת Sheen Supreme (שבוע הבא אמורים לנחות אצלנו) - Black Tea ו-Jasmine Honey. הייתי די בשוק כאשר קרי שלפה איילנר נוזלי בגוון זהב Super Slick והניחה ממנו במרכז השפתיים. האפקט היה מדהים!


מראה אחרון והכי אופנתי היה Neo-N. "בהשראת אמנות הגרפיטי, דינמי, מופשט, אורבני באופן מוחלט. מלא יופי ולא גרפיטי-גראפי. לבישת צבעים פלסטיים סינתטיים כנגד עור רענן ומעובד. הצהרות הצבע העז של העונה מצטיינות בעידון מסויים. צבע טהור אבל לא פופ-ארט. 
שורה תחתונה: גרפיטי, נגיש, חושני, צבע טהור, נימפות ניאון, קליידוסקופ של כאוס. 


 WOW נכון?  מצלמה שלי השתגעה ולא הצליחה להעביר את הצבע כפי שהוא נראה במציאות - ניאון ירוק שהושג על ידי ערבוב של שני Lipmix - כחול וצהוב (אם חשבתן מייד על OCC אתן לא לבד).  מעבר לכך המייקאפ שהותאם לורד היה Match Master וקרי אמרה שגוון 10 שומש במסגרת הפנים וגוון 8 במרכז, כדי להעניק אפקט מואר טבעי. בכוונה צילמתי גם את ציפורניי הדוגמנית שכן קרי ציינה שבקרוב נראה השקה של לקים עם שמות תואמי שפתונים וזה אמור להפוך לטרנד ענק - התאמת שפתונים ללק. הלק הורוד שנראה על ציפורניי הדוגמנית תואם לשפתון ורוד בזוקה בשם Saint Germain.


מה שנראה כמו פודרה זהו ה-Skin Smoother. נטע סקלי (סיניור ארטיסט של מאק בארץ) אמרה שהוא אמור להחליק את העור. נשמע כמו פריימר קומפקטי. הרגיש לי די סיליקוני אך מאוד נעים. כנ"ל לגבי הצלליות - היא נמרחה כמו צללית קרמית קלילה וטושטשה בצורה נפלא.


צילמתי גם את שולחן העבודה של קרי לאחר הסיום. כי כזאת אני - חטטנית ;). תמונות קבוצתיות עם קרי, נטע ואיזבל ני:


ומה איתכן? איזה טרנד אתן הולכות לאמץ לאביב-קיץ הקרובים?

15 תגובות:

 1. גם אני מאד נהנתי באירוע. למדתי המון, היכרתי מוצרים חדשים וקרי מקסימה!

  השבמחק
 2. אני אוהבת את הלוק הראשון מאוד!
  מצחיק כי עד לא מזמן השתמשתי רק במייקאפים מאט ועוד הייתי מפדרת עליהם כדי שחלילה לא יהיה קצת ברק, ובזמן האחרון פתאום מתחשק לי מראה חי ואפילו מעט לח :)
  השאלה היא אם גם בקיץ יתחשק לי להיות לחה, לא בטוחה לגבי זה..
  תודה על הסיקור!

  השבמחק
 3. thereisbeautyinallofus13 במרץ 2012 בשעה 19:42

  גם אני. איילנר מאוד מוזר שם אבל העור נראה נפלא. תהני מעור כזה כל עוד זה אפשרי כי בקיץ אנחנו בטוח נחפש פודרה!

  השבמחק
 4. thereisbeautyinallofus13 במרץ 2012 בשעה 19:42

  מצפה לקרוא על חוויה שלך!

  השבמחק
 5. השני הוא האהוב עליי.
  מאד "זוהר", אבל לא יותר מידי (:

  השבמחק
 6. בטוח.. הפודרה שלי כבר כל החורף נטושה במגירה, אני קצת מתגעגעת אליה...
  בנתיים המראה הכי "לח" שהיה לי זה עם הטיינט מיראקל, כל שאר המייקאפים שלי לגמרי מאט :)
  ההיילייטר שעווה הזה נשמע מעולה למשימה הלחה אבל אני חושבת שאני עקומה מדי בשביל להתעסק עם ברונזרים/היילייטרים, אני בדוק אראה מוכתמת :)

  השבמחק
 7. נשמע מאוד מלמד ומעשיר.
  את מאוד זריזה:)

  עושה ממש חשק לקחת מברשת ולהתחיל להתאמן!

  השבמחק
 8. thereisbeautyinallofus14 במרץ 2012 בשעה 9:28

  באמת שהיה ככה. אני תמיד אוהבת לראות מאפרים של מאק בעבודה. הם ברמה אחרת לדעתי. 

  השבמחק
 9. thereisbeautyinallofus14 במרץ 2012 בשעה 9:28

  מסכימה מאוד!

  השבמחק
 10. thereisbeautyinallofus14 במרץ 2012 בשעה 9:29

  שלי דווקא לא, אבל אני מפדרת בקלילות במרכז הפנים בלבד ולא בכל מקום. היילטר הזה הוא בלי צבע, רק נותן מראה טיפה רטוב. 

  השבמחק
 11. היי מרינה, באילו מברשות השתמשו לעבודת העיניים  (צלליות) ?

  השבמחק
 12. thereisbeautyinallofus16 במרץ 2012 בשעה 12:08

  מכוון ואיפור עיניים כבר נעשה, אין לי מושג. אך אני יכולה לברר. 

  השבמחק
 13. הכי התחברתי ל-NOV-EAU בגלל הגוונים שבחרו וגם אהבתי את המראה שיצרו ללאה. ציפיתי מעצמי התלהב דווקא מהמראה הראשון אבל בסה"כ הוא די רגיל ולא חידש הרבה. 

  השבמחק
 14. thereisbeautyinallofus17 במרץ 2012 בשעה 21:06

  אני גם אהבתי את שני הלוקים האמצעיים. בלוק הראשון מה שהיה יוצא דופן זה צורת הנחה של איילנר. מגניב לדעתי. 

  השבמחק
 15. המצב שלי מדרדר מרגע לרגע (ואני עוד עם קפה ביד..)
  קראתי - המאפר קרי בלו..
  https://www.google.co.il/search?q=carrie+blue+terrier&hl=iw&client=firefox-a&hs=98V&rls=org.mozilla:en-US:official&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=l3RwT8HaFomH8gOgvfS_DQ&ved=0CC4QsAQ&biw=1680&bih=900

  ואו! ממש בלוג מיוחד יש לה!
  קצת טראשי :P

  ממש לא אהבתי את ה"תיחום" של העין באיפור הראשון.
  ראיתי גם אצל ישראלה תמונה של רחלי ולדעתי זה ממש ממש לא מחמיא לה..

  אני אף פעם לא מתחברת למראות בסגנון של האיפור של נועה.
  אני מבינה שזה לשם ההדגמה אבל עדיין.. בעיה שיש לי עם הרבה "מראות" שכאלה..

  המראה של לאה נראה קצת יותר "אמיתי" למרות שהוא פשוט שזוף ומבריק מידי.
  שוב, אני מבינה זה לשם ההדגמה.. וזה עדיין מפריע לי שלא מראים משהו "לביש" ו"אמיתי"
  אלא משהו שאני צריכה לעשות לו "פירוש אישי"

  לא הייתי אומרת WOW אלא יאק..

  כנראה שהמאורעות האלה פשוט לא בשבילי.. :)

  לגבי מה הטרנד שלי?
  אני משערת שאצלי זה פשוט עניין של מה הרכש החדש שלי שעושה לי חשק להשתמש בו
  אצלי אין קשר בין עונת השנה לבין האיפור שלי. כמו בלקים זה משהו פנימי יותר.
  למרות שאני מודה שבחורף מתחשק לי כהה יותר :)
   

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails