translate this site

יום חמישי, 29 במרץ 2012

Staintastic פנטסטיק!

אם יש מוצר אחד שהתעניינתי בו בחודשים אחרונים וחיכיתי בקוצר רוח לבואו זהו ליפ סטיין של YSL. כשפגשתי אותם לראשונה פנים מול פנים בדיוטי פרי  בתחילת החודש הייתי באקסטזה. עמדתי עם דיילת בדוכן אשר ראתה עד כמה חשקתי בהם הציעה להסוויצ' אותם בשבילי - את כולם - כדי שאוכל לבחור גוונים. המומה מעט (הרי מי מאיתנו מקבלת בדרך כלל יחס כזה מדיילת יופי?!) החלטתי על שני גוונים והמשכתי להכיר אותם מקרוב ולהתאהב בהם יותר ויותר. משחזרתי הביתה גיליתי שיש לי באוסף לא מעט ליפסטיינים ממותגים אחרים הבנתי שהגיע הזמן לסקור את כולם. זהו בדיוק נושא הפוסט להיום - ליפסטיינים!
ליפ סטיינים או Lip Stains הם "מכתימי שפתיים" אשר נותנים לנו את מראה של "זה צבע טבעי של שפתיים שלי" או "הרגע אכלתי קרטיב, נראה לך שמרחתי משהו?!". מה מייחד אותם משפתונים רגילים אתן בטח תוהות? ובכן ראשית אלו מוצרים נוזליים (עם מרקם מיימי או ג'לי) ונחשבים למאוד עמידים. כמו כן אין בהם נוכחות של שעווה. בעוד ששפתון רגיל אנחנו מניחות על שפתיים שנצבעים באופן זמני, ליפסטיינים מחדירים צבע לשפתיים ולא רק מונחים מעל. כפי שציינתי, בדרך כלל ליפסטיינים מבטיחים עמידות יוצאת מן הכלל - לאחר זמן ייבוש קצר הם לא אמורים להימרח כלל. מסיבה זאת אפשר להשתמש בהם כבסיס לשפתונים וגלוסים על מנת לתרום לעמידותם. האם יש להם חסרונות? ברור שכן, כמו כמעט לכל מוצר. לא בכדי אני יכולה להשוות שפתיים עם סטיינים למדבר צמא למים כי לרוב הם מייבשים... על כן הייתי ממליצה תמיד לפני הנחתם של ליפסטיינים לעבור טיפול לחותי מועשר הכולל סקראב לשפתיים וליחוח עם ליפ באלם. אין מחזה יותר גרוע משפתיים מוכתמות עם קילופים...

אז מה יש לי באוסף?


MAC היו בין הראשונים שהביאו את החידוש לתודעת הציבור הרחב כשהשיקו את Pro Longwear Lipstain Markers בקיץ 2010 (והיו הנושא לאחד מפוסטים הראשונים שלי). בהתחלה זה היה ממש מוזר להשתמש במוצר שנראה כמו טוש לציור אך לאט התרגלתי לרעיון. השימוש בהם התגלה כמאוד פשוט - מציירים מעל שפתיים יבשות ומחכים לייבוש הלוקח כדקה. כפי שהבחנתם לרוב, בדרך כלל מוצרים שמעניינים אותי נבחרים בזוגות ולכן גם לא לא סטיתי מכך כשרכשתי את Purposefully Red (אדום קורל מלוכלך) ו-Runaway Ripened (פטל שזיף אדום). עם סטיינים חשוב לזכור להתמקד בעיקר בגוונים כהים יותר מפיגמנט שפתיים טבעי כדי שאפשר יהיה להבחין באיזשהו אפקט. הפיגמנט בסטיינים אלו מאוד חזק ולכן כל טעות שנעשית היא קריטית.
לאחר שימוש די מועט במרקרים של מאק הבנתי מספר עובדות: כיסוי שלהם מאוד נמוך, פיגמנט מעולה וכל העסק מייבש לי את השפתיים בצורה נוראית. לאחר מספר שעות הן נראו די רע, במיוחד אם שתיתי או אכלתי - ההיעלמות לא הייתה אחידה במיוחד ואם הייתי מנסה לצייר מחדש השפתיים נראו לא טוב. עם ליפגלוס מעל (שקוף או צבעוני) המצב היה יותר טוב.
איפה וכמה? בזמנו המוצר עלה 99 ש"ח וכמו שקורה במאק הרבה הוא יצא במהדורה מוגבלת שזה אומר שאין להשיגם כעת בשום מקום. כפי שכבר ציינתי, מאק לא היו הראשונים וגם לא האחרונים שמציעים לנו ליפסטיינים. את אותה הפורמולה אפשר להשיג גם ב-Cover Girl בשם Outlast Lipstain (באיביי מ-8$ ומעלה). Maybelline מציעים מוצר די זהה עם Color Sensational (זמינים בארץ וגם באיביי) ו-Revlon שיכללו מעט והוסיפו באלם מצידם השני כאשר השיקו במקביל למאק את Just Bitten וגם אותם יש להשיג בארץ. המלצה שלי -  לדעתי אפשר להסתפק באופציות ה"זולות" כדי לפחות לנסות פעם אחת את הפורמולה ולהחליט האם היא מתאימה לכן או לא. אם יש לכן שפתיים שנוטות להתייבש אך אתן עדיין מתעקשות לנסות ליפסטיין, תעבדו איתם בשכבות - מתחת לשפתון או ליפגלוס.


את Posietint של Benefit המוקטן (זעיר יש לומר - 2.5 מ"ל) קיבלתי כחלק מסט. למען האמת אני לא בטוחה אם הייתי רוכשת את המוצר לבדו, אך שמחתי לגלות את הליפסטיין הזה. בנפיט מתארים את הסטיין כ"סטיין שפתיים ולחיים בצבע ורדרד אשר משאיר חותם של כתם שקוף על לחיים ושפתיים". בניגוד לאריזה של מאק, בנפיט משתכללים ומציעים את המוצר בקופסה עם מברשת המקלה על שימוש - מורחים מספר טיפות על לחיים ומטשטשים במהירות עם קצות אצבעות ולאחר מכן מניחים עם המברשת על שפתיים, בדיוק כמו עם שפתון נוזלי. התוצאה? לוק תמים ומתקתק שכן מקבלים הרמוניה נהדרת בין לחיים ושפתיים עם פיגמנט לא דומיננטי במיוחד. מבחינת פיגמנט אין לצפות להפצצה של צבע, בדיוק כמו בליפסטיינים בהירים בגרסת טוש. לא הבחנתי בטעם לוואי או ריח כפי שקורה לעטים במוצרים מסוג זה. כפי שבנפיט מבטיחים אכן הבחנתי בעמידות לאורך כל היום, במיוחד על לחיים. באם חשקה הנפש בגוון אחר אולי Benetint (ורוד כהה) או Cha Cha (מנגו) ימצאו חן בעיניכן יותר.
איפה וכמה? גרסה רגילה נראת כמו בקבוק לק עם 12.5 מ"ל ומחירו בארה"ב עומד על 29$. בלוק פנטסטיק תמצאו אותו ב-24.5 פאונד וגם כחלק מקיטים. יקר בהחלט ולכן מצאתי גם תחלופות יותר זולות: Fresh Cherry Lip tint בגוון Pink ממותג קוריאני Etude House שעולה באיביי רק 8$. מאסיה קפצתי לאנגליה ומצאתי העתק אצל MeMeMe (שמעתיקים הרבה דברים ממותגים אחרים ככה שזאת לא הפתעה) את Poppy Tint בחמש ומשהו פאונד. הקטצ'? מוצאים אותם רק באנגליה או באיביי במחיר יותר גבוה.


שמעתן ששוק אסייתי משתלט לאט ובזהירות על שוק טיפוח ואיפור מערבי? לא? תמתינו עוד קצת לטרנד הזה... זה רק התחיל בשנים אחרונות עם קרם BB.
בכל אופן, Etude House הוא מותג איפור וטיפוח קוריאני מאוד ידוע ופופולרי באסיה עם מוצרים באריזות חמודות באיכות טובה ומחירים נגישים. את Aloha Dear Darling  Tint בגוון Blue Hawaii Red מצאתי באיביי כשחיפשתי ליפסטיינים אסייתים. קראתי ביקורות, ראיתי את המחיר והזמנתי. הופתעתי? או כן ולטובה יש לציין. קודם כל אין פה יותר טושים אלא אריזה סטנדרטית של ליפ גלוס עם תכולה של 5 גר' ומברשת שבקצה ספוגית קטנה ונעימה. ריח? ענבים משגעים ומתוקים, בדיוק כמו הצבע של הסטיין. הפורמולה נהדרת - דלילה, מעט ג'לית שמונחת בשכבה דקיקה על שפתיים ולא מייבשת. כמובן אפשר להעמיק את הגוון על ידי הוספת שכבה נוספת של צבע.
איפה וכמה? איביי היקר מציע את הגוון במחיר זעום של פחות מ-7$. למותג יש עוד מספר גוונים - פטל, אדום וכתום.


כנראה שלא רק במאק אוהבים להוציא מהדורות מוגבלות או להפסיק ייצור של מוצרים כי הנה, גם חברת האם שלה - Estee Lauder נוקטת באותה גישה. את Lip Stain Duo בגוון Cherry Stain מסדרת Double Wear לא הכרתי או ראיתי עד שלא פגשתי בו בתיקו של מאפר בחתונתי. משהוא הוציא שפתון דו צדדי והראה לי שזה ליפסטיין בעצם מאוד הופתעתי כי שפתונים דו צדדים בסגנון זה בדרך כלל אמורים להיות שפתונים עמידים, לא?
ברור שכאשר חזרתי לארץ מיהרי לחפש אותו ולרכוש מרגשות סנטימנטליים! לדעתי הפורמולה של צ'רי דומה מאוד לפורמולה של ליפסטיין קוראיני - מינוס ריח ענבים (אותו החליפו לריח אופייני של אסתי - שזיף מתוק) ותוספת של גלוס שקוף אשר אמור ללחח שפתיים ולקבע את הסטיין. למעט שני שינויים אלו מדובר בסטיין שנעים להנחה על שפתיים, מתייבש במהירות אך אינו מייבש (מאוד) ונותן גוון ורוד-אדום בינוני שדוהה בצורה יפה. למרות הבטחה של עמידות למשך 12 שעות אני חושבת שהוא עמיד אבל לא לפרק זמן כזה ארוך.
איפה וכמה? כאמור, בחנויות לא תשיגו אותו וגם לא ברשת (למיטב ידיעתי). את שלי רכשתי בנובמבר מסטרוברי וכרגע יש במלאי גוון אחר, קורלי. אך אל דאגה, באיביי TonyMoly בגוון Cherry Pink נראה לי דומה (ללא גלוס שקוף).


לבסוף אנחנו קופצים מדרגה בהתהוותם של ליפ סטיינים ומגיעים ל-Rouge Pur Couture Vernis מאת YSL שהושקו בחודש שעבר מלווים בהתלהבות עצומה בשבילי. כפי שציינתי בתחילת הפוסט שניי גוונים רכשתי בדיוטי ולאחר כשבועיים חזרתי לעוד מנה במבצע של אפריל ו-50%.
אז על מה כל ההתלהבות מצידי? ובכן במותג מתארים את רוז' ורניס כ"לא בדיוק שפתון, לא בדיוק גלוס אבל הרבה יותר מאשר צבע לשפתיים" ומבטיחים כי זהו "מוצר עם עמידות יוצאת דופן, רענן וקל, מרקם שאינו נוזל ואינו נמרח. השפתיים משוחות בסוג חדש של ברק וצבע וההנאה מתחזקת על ידי תחושה יוצאת דופן של נוחות". לפי הבנתי הפורמולה היא חדשנית ומורכבת ממים, שמן מרכך ושמן סיליקון שתורמת לנוחות השפתונים על שפתיים בתוספת ברק וצבע עמוק.
העיצוב, כמו תמיד אצל YSL נקי, יוקרתי ופשוט לשימוש. אפליקטור דומה לא ראיתי - ספוג מעוגל ונטוי שמאפשר מריחה אחידה ומהירה. כדי לוודא שהשפתון סגור יש לסובב את הפקק ולשמוע צליל סגירה. אני מאוד אוהבת שישנו חלון שבעדו רואים את הגוון. למוצר ישנו ריח אופייני ל-YSL (מנגו) וכאן יכול להיות שתפסיקו לחבבו במידה ואתן רגישות לריחות חזקים.
מבחינת הבטחות - הכל מקוים ועל כן אני מתלהבת שכן יש פה שילוב מעולה של עמידות המאפיינת את סטיינים, רכות של שפתונים נוזליים (לדוגמה אלו של שאנל) וגימור מבריק של גלוסים. הם קלילים ואינם מורגשים על שפתיים בצורה בלתי רגילה, ניתן להעמיק את הגוון על ידי הוספת שכבה נוספת, אין דביקות מעצבנת כמו שיש לגלוסים (ובגלל זה אני אוהבת ליפסטיינים) והם עמידים. לא עמידות שגורמת לשפתיים לצרוח מיובש כעבור שעות ספורות אלא עמידות יפה שדוהה עם ברק ולבסוף משאירה הכתמה יפה ומחמיאה על שפתיים. רובם שרדו יפה אצלי אוכל ושתיה במשך שעות מרובות ועל זה מגיע להם צל"ש. את הנחתם אני תמיד מבצעת מעל שפתיים יבשות ונקיות. מתחילה עם שכבה דקה אחת, ממתינה מעט ומעל מניחה עוד אחת על מנת להקפיץ את הגוון הראשוני. יש לציין כי הצבע שנראה בסווטצ' או בהתחלה על שפתיים הוא אינו התוצר הסופי ומתייבש לעתים כהה יותר. מבין תשעה עשר גוונים המוצעים בחרתי בארבעה והם:
Rouge Vintage 5 - אדום וינטאג'. עליי לדעתי הוא מתקבל כסוג של ורוד כהה בשכבה ראשונה אך מעמיק עם כיסוי נוסף. קישור לפוסט עם סווטצ' שפתיים.
Corail Aquatique 7 - אלמוג ים. גוון הכי פחות מכתים מארבעתם. בחרתי בו כי רציתי צבע בהיר יחסית מהסדרה ואחרי שראיתי איך רוב הבהירים לא שרדו את מבחן מגבון לח אצל דיילת התקבעתי על קורלי חם.  קישור לפוסט עם סווטצ' שפתיים.
Rouge Gouache 11- אדום גואש. גוון שיכול להיראות מאוד יומיומי ומכתים בשכבה אחת או כמאוד עמוק ובוהק בשתיים או שלוש. זה הגוון שהראתי בפייסבוק.
Fuchsia Dore 14- פוקסיה זהובה. היחיד מבין ארבעתם ובו יש שימר זהוב מזערי.
איפה וכמה? מחיר רשמי בארץ 180 ש"ח אך עם מבצעים של 50% הם עולים 90 ש"ח. מחיר מעולה לדעתי שנותן הזדמנות לדגום אותם בארץ ולא לחפשם ברשת.

Benefit, Mac P, Mac R, Estee Lauder, etude House, YSL - 5,7, 11, 14
אחרי ניסיון הורדה על מגבון לח

וחלק מהסטיינים על שפתיים. היחידים שאינו בתמונות וקישורים הם אלו של בנפיט, מאק ואסתי לאודר. תראו אותם בהמשך.

Rouge Gouache 11
Fuchsia Dore 14

 Blue Hawaii Red

 ומכוון וחלק מכן ביקשו קלוז אפ על איפור עיניים:פנים
פריימר: GUERLAIN meteorites perles
מייקאפ :  MAC face&body - N2
קונסילר (עם מברשת 224):  GUERLAIN terracotta touch - blondes 01
פודרה (עם מברשת 134): CHANEL poudre universelle libre - clair 20
ברונזר (עם מברשת 138): STILA sun bronzing powder - 02
סומק (עם מברשת 168): LAURA MERCIER cheek colour - crushed hazelnut
גבות (עם מברשת גבות של ביוטיקייר): MAC eye brows - fling + brow set - beguile

עיניים
פריימר: TOO FACED shadow insurence anti crease eye shadow primer
צללית קרם: CHANEL illusion d'ombre - illusoire 83 עם אצבע על עפעף עליון ותחתון
צללית: MAC - patina על עפעף עליון ותחתון עם 239,  naked lunch בזוית פנימית עם 3 של ג'ייד, MAC - copperplate בשקע ובשליש חיצוני
איילנר: MAC fluidline - blacktrack תיחום עליון ותחתון פנימי עם מברשת 41 של עפרה ומעליו צללית showstopper עם מברשת 214
מסקרה: GUERLAIN la 2 de guerlain - noir 10


ומה איתכן? ניסיתן ליפסטיינים? המלצות/השמצות?


51 תגובות:

 1. פוסט טרנדי! ;-)
  מכל החבורה כאן יש לי רק את בנפיט, גם בגרסת הבנטינט וגם בגרסת הפוזי. משניהם לא נפלתי, אם כי את הפוזי אני אוהבת יותר למרות שעל השפתיים קשה לראות גוון שלו. על הלחיים קצת יותר. לא ארכוש שנית...
  ה-YSL ניראים טוב אבל אני לא יודעת למה לא מתחשק לי עליהם לאחרונה למרות שיש מבצע. אולי בעתיד :-)

  השבמחק
  תשובות
  1. אני?טרנדית?! אל תעליבי :P
   את בנפיט אני מחבבת אבל לא יותר מדי. לדעתי הגרסה הורודה מתאימה למישהי מאוד חיוורת. הם די מימיים. אני אובססיבית בקשר ל-YSL בזמן אחרון...

   מחק
 2. הסטיינים של YSL מאוד עושים לי חשק , אבל אני לא אוהבת את המראה הגלוסי שלהם.
  ניסית למרוח אותם והעביר בין השפתיים טישו כדי לספוג את הסטיין?.. אם זה עובד גם ככה אין ספק שאני קופצת להתחדש באחד.

  השבמחק
  תשובות
  1. שאלה טובה! גם אני אוהבת להוריד מעט את הברק עם טישו.
   ד״א איפה הם נמכרים כרגע ב90 שח אחרי הנחה? באיביי הם עולים הון!!!

   מחק
  2. לא ניסיתי כי אני אוהבת אותם איך שהם אבל לוקח להם זמן לדהות

   מחק
  3. תודה! אם כך אתייצב שם ביום ראשון, הצבע הזה עושה לי חלושס :)
   שבת נפלאה!!!

   מחק
 3. חיכיתי לפוסט שלך על הליפסטיינים של YSL. (-:
  אהבתי את המראה שלהם!
  הסטיין של אסתי גם נראה נחמד, בחיים לא נתקלתי בו מעניין מתי הוא יצא ואם הגיע לארץ בכלל...

  השבמחק
  תשובות
  1. כפי שאמרתי, אני מאוד אוהבת אותם כרגע. יש להם פורמולה חדשנית ונהדרת.
   אאל"ט הוא יצא במהדורה מוגבלת ב-2007 ולא היה חלק מליין קבוע, אבל יכול להיות שאני טועה.

   מחק
 4. רוקמת חלומות30 במרץ 2012 בשעה 7:11

  בעבר היה לי ליפסטיין מעולה של לנקום,
  הוא היה עמיד, לא ייבש את השפתיים, והיה לו צבע משגע !
  אני מאוד אוהבת ליפסטיינים אבל את השניים האחרונים שקניתי
  של Josie Maran לא אהבתי.
  אהבתי את האיפור שלך !
  ודרך אגב הזמנתי השבוע את ה- illusoire מסטרוברי השבוע
  :-) 

  השבמחק
  תשובות
  1. אני זוכרת שקורין אמרה לי שללנקום יש גלוסים דומים, לא ניסיתי. לדעתי כל הסטיינים בסגנון של הטושים הם אותו דבר ואלו לא הכי מלהיבים אותי. שמחה שאהבת את האיפור, משהו דרמטי לשם שינוי!
   אוי הצללית הזאת טחונה אצלי כל הזמן לאחרונה והולכת נהדר עם כל צבעי צלליות. תהני!

   מחק
 5. איזה פוסט משגע! ממש אהבתי את הסטיינים של YSL עלייך ואני כל פעם מופתעת מחדש לשיולבים היפים שאת עושה עם  ה-Illusoire... :)

  השבמחק
 6. איפור העיניים שלך הורס!

  השבמחק
 7. thereisbeautyinallofus30 במרץ 2012 בשעה 11:53

  תודה מרינה, משתדלת מדי פעם להשקיע באיפור כהה ;)

  השבמחק
 8. thereisbeautyinallofus30 במרץ 2012 בשעה 11:54

  בשבילי הם אחת התגליות הכי טובות של השנה וזה אומר הרבה. עם אילוסייר אפשר לעשות כל כך הרבה. לא נראה לי שהיא יכולה להיראות רע!

  השבמחק
 9. thereisbeautyinallofus30 במרץ 2012 בשעה 11:55

  הבנתי מקורין שגם להם יש משהו דומה, אם כי זה נראה יותר כמו שפתון נוזלי?
  אני לא מחבבת במיוחד סטיינים בטוש. לא יודעת, מייבשים אותי מאוד וצריך להשקיע יותר כדי לגרום להם לעבוד. 
  תתחדשי!היא מדהימה. גם את הבולשת דרדרתי ;)

  השבמחק
 10. thereisbeautyinallofus30 במרץ 2012 בשעה 11:56

  אחחח כמה אני אוהבת אותם, קשה לא להתלהב. 
  ממה שהצלחתי להבין, הם יצאו במהדורה מוגבלת ב-2007

  השבמחק
 11. thereisbeautyinallofus30 במרץ 2012 בשעה 11:56

  לא ניסיתי כי אני אוהבת אותם כמו שהם. אחרי שהם דוהים, הם נראים יותר כסטיין. 

  השבמחק
 12. thereisbeautyinallofus30 במרץ 2012 בשעה 11:57

  אני, טרנדית?! אל תעליבי ;)
  זה של בנפיט נחמדים אבל לא משהו שהייתי רוכשת בגודל מלא. 

  השבמחק
 13. הליפסטיינים האלו של YSL נפלאים. היחידים שגם מחמיאים וגם לא מייבשים לי את השפתיים.
  יש לי כמה גוונים, אני חושבת שממה שיש פה יש לי את 7 אבל הוא באמת מאוד טבעי.
  עדיף לקחת אותם בגוונים החזקים יותר.
  הכי אהבתי עליך את מס' 14 (תודי שאת מופתעת שלא אמרתי 11...LOL)

  השבמחק
 14. לפני שהיה לי אומץ וכוח לעבוד עם שפתונים חיפשתי בטירוף אחרי ליפסטיינים. זה אחלה פטנט לדעתי, בתקופה האחרונה קצת "עבר" לי מהם וכרגע אני עובדת בעיקר עם שפתונים וגלוסים, אבל לא יזיק לי גם איזה ליפסטיין או שניים [או עשרה, אני יודעת? מה שיצא]
  אחלה פוסט :)

  השבמחק
 15. וואו וואו וואו מרינה! כמה יופי!  חיכיתי לפוסט הזה ואהבתי הכול בו :) קניתי שני מהליפסטיינים האלה ובאופן 'מפתיע' הטעם שלנו שוב דומה - 11 ו-14. בדרך אליי גם ליפסטיין של PIXI. האמת היא שאלה הליספסייטינים הראשונים שלי, אז זה מאד מרגש :)

  השבמחק
 16. איזה כיף לקרוא ולהחכים!
  הראשון שניסיתי הוא של YSL בגוון 14 (בזכותך!!)
  אז אני מפחדת להתאכזב ממוצרים אחרים.. בכל זאת התחלתי מגבוה (סתם, אני אוהבת לנסות הכל!)
  אני מאוד אוהבת את התוצאה והצבע שלו, וגם את המראה "אכלתי הרגע ארטיק" שנשאר שעות ארוכות.
  שמתי לב שכאשר מורחים בחיפזון, כאשר הוא יורד- הוא לא יורד בצורה אחידה.
  אבל עדיין, הוא מעולה!! ואני סקרנית כעת על כל השאר.

  השבמחק
 17. פוסט מעולה! הליפסטיינים של איב סאן לורן נראים ממש מעניינים ויפים! הצללית של שאנל כמובן מככבת היא הולמת אותך מאד.....איפה בדיוק יש את ה50% האלה? אבוי לארנק....:-)

  השבמחק
 18. לא ניסיתי ליפסטיינים. הייתי על הסף וכמעט קניתי את אלה של רבלון, אבל בסוף הגעתי למסקנה שלא אשתמש בהם כי השפתיים שלי מאוד מתייבשות.
  על הסטיינים של YSL הסתכלתי בתחילת החודש ושקלתי לקנות אחד, אבל הגעתי למסקנה שכרגע זה לא באמת נחוץ לי אז הייתי חזקה ולא קניתי.

  השבמחק
 19. thereisbeautyinallofus31 במרץ 2012 בשעה 12:29

  את טובה בדחיית סיפוקים ;)

  השבמחק
 20. thereisbeautyinallofus31 במרץ 2012 בשעה 12:30

  כפי שאני טוחנת כבר זמן מה הם מעולים.
  הצללית של שאנל כל כך טובה שאני לא מפסיקה להשתמש בה!
  יש באפריל עד 15.4 50% על כל השפתונים וגלוסים.

  השבמחק
 21. תגידי את זה לבן הזוג שלי ;)

  השבמחק
 22. thereisbeautyinallofus31 במרץ 2012 בשעה 12:31

  נכון שהוא יפה?! כל עוד תהיי בסקאלה של הכהים את לא תתאכזבי. הגוונים הזוהרים (כתומים ואדומים) גם מאוד טובים אם כי פחות מכתימים. אלו שמאוד בהירים/טבעיים לא ממש משאירים סטיין. צודקת לגבי טיב ההנחה. 

  השבמחק
 23. thereisbeautyinallofus31 במרץ 2012 בשעה 12:32

  זה כבר לא "מפתיע" אותי שקנינו אותו דבר LOL!
  תתחדשי מראש ותהני :)

  השבמחק
 24. thereisbeautyinallofus31 במרץ 2012 בשעה 12:33

  לדעתי את מאוד תהני מאלו של YSL כי הם משלבים את שלושתם ביחד. אם את רוצה בעיקר סטיין אז אלו של ETUDE גם מעולים (ומריחים מצוין)

  השבמחק
 25. thereisbeautyinallofus31 במרץ 2012 בשעה 12:34

  ה-7 אצלי מתקבל כורוד עמוק ובמציאות דומיננטי, מתאים לעבודה וכן משאיר הכתמה יפה בסוף. מסכימה לגבי הגוונים החזקים. בבהירים/נייטרלים לא רואים את האפקט כראוי.
  ממך אני כבר לא מופתעת ;)

  השבמחק
 26. האיפור עיניים שלך הורס כמו תמיד,יצא לך לנסות את הלפסטיין של רבלון?

  השבמחק
 27. אני מרגישה שהסטיינים של YSL בכלל לא אמורים להיות בקטגוריה הזו. מעבר לעובדה שהמראה שלהם שונה מרוב הסטיינים התחושה והתוצאה הסופית מאוד שונים. הסיבה שלא השתמשתי עד כה בסטיינים היא שלא אהבתי כל כך את צורת האפליקטור (הרגיש לי שזה מתייבש מהא) וגם התוצאה על השפתיים באמת הייתה כמו כתם ארטיק, כלומר משהו יבש למדי וגרם לי לחוש תחושה יבשה במעט. הסטיינים של YSL  לדעתי נופלים בתפר בין הגלוסים לסטיינים, הם הרבה יותר לחים ולא נראים יבשים, מצד שני הם לא לחים ועמידים יותר מגלוסים פשוטים. מה שאני בעצם מנסה לומר זה שהמוצר של איב סאן לורן פשוט יוצא דופן, התחושה על השפתיים לא דומה שלום גלוס/ליפסטיין שניסיתי עד כה, אני ממש מרגישה שמישהו החליק את השפתיים, זה מאוד לח ומצד שני עמיד, וגם כששכבת הברק יורדת נותר "כתם" צבע על שפתיי שמלווה אותי כל היום. לי יש את את מס' 15 שזה מעיין ורוד פוקסיה שיכול להתאים ליום יום וגם לערב, תלוי בכמות החומר שאשים על שפתי.

  השבמחק
 28. אני מודה שמשכו אותי דווקא שני הליפסטיינים מצד שמאל [של YSL] , הפחות כהים. אני לא חובבת כהים אז אני אולי לא קהל היעד אבל שני השמאליים בהחלט יעשו את העבודה מבחינתי גם אם לא ישארו לזמן רב.
  אלו של מאק ממש לא משכו אותי גם כשהם יצאו והיו חדשים בשוק. אולי זה העיצוב בצורה טוש שמפריד בינינו אבל זה פשוט לא מושך להשתמש בהם.
  שני הלוקים שלך מהממים! :)

  השבמחק
 29. אף פעם לא ניסיתי סטיינים, עד שקניתי את אלו של YSL והתאהבתי בהם קשות. יש לי את 7 ואת 15 והם כרגע בשימוש יומיומי קבוע אצלי (במיוחד ה-15). אצלי אני לא רואה הכתמה של השפתיים, אולי בגלל ששניהם יחסית בהירים. הם לגמרי עושים חשק לחזור לעוד, מוצר מעולה!

  השבמחק
 30. thereisbeautyinallofus31 במרץ 2012 בשעה 17:02

  את הגוונים הבהירים לא ממש אהבתי כי כפי שאמרת, הם לא משאירים סטיין אבל אם את מרוצה תהני מהם :)
  עם מבצע כזה  מי יכולה לעמוד בפניהם?

  השבמחק
 31. thereisbeautyinallofus31 במרץ 2012 בשעה 17:03

  יש להם המון מבחר (יש לך לינק לראות את כל הסווטצ'ים אצל קרלה) ככה שגם מי שאוהבת גוונים סולידיים, תמצא שם מה שהיא אוהבת. 

  השבמחק
 32. thereisbeautyinallofus31 במרץ 2012 בשעה 17:03

  כפי שציינתי בפוסט, הם סוג של סטיינים אבל גם מעבר ועל כן הם נחשבים אצלי עליית מדרגה בקבוצה של סטיינים. 

  השבמחק
 33. thereisbeautyinallofus31 במרץ 2012 בשעה 17:04

  לא, לא ניסיתי אותם אבל הביקורות ברשת סבירות פלוס. 

  השבמחק
 34. הו! חיכיתי לפוסט הזה. הליפסטיינים נראים עלייך מעולה, אהבתי במיוחד את מספר 11 של YSL..
  והצללית הזו של שאנל כ"כ יפה, כל מה שאת עושה איתה יוצא מדהים!

  השבמחק
 35. thereisbeautyinallofus31 במרץ 2012 בשעה 21:58

  לקח לי מעט זמן אבל בסוף יצא לאויר. הצללית מאוד מיוחדת לדעתי ואחת הטובות של שנים אחרונות. מאוהבת בה!

  השבמחק
 36. מתה על ליפסטיינים! אני מתכננת לקנות את הסטיין של YSL.
  יש לי אחד של מייבלין שבינתיים אני מאד נהנית ממנו.

  השבמחק
 37. מוצר מעולה, תנצלי את המצבע הזה כל עוד את יכולה

  השבמחק
 38. ניסיתי שני ליפסטיינים של חברות עממיות (מהמזרח) ואת שניהם לא אהבתי.
  ההעלמות שלהן היתה מזוויעה והן הדגישו כל דבר שלא היה מושלם בשפתיים שלי.
  לכן אמרתי NEXT!
  למרות שנורא רציתי שהמוצר הזה יעבוד עבורי..

  הבנפיט נשמע ממש חמוד :)
  נראה שילוב מעניין.

  אני חושבת שהליפסטיין הראשון שהיה אצלי היה של ETUDE (כי הוא דומה בעיצוב לזה שצירפת)
  אבל בחיי שאני לא זוכרת ואני אפילו לא זוכרת איפה הוא..
  ( יש מצב שנתתי אותו לאחיינית שלי בת ה 4... )
  בכל מקרה, הרשמים שלי ממנו היו שהוא מכתים מאוד קלות את השפתיים, בשביל לקבל מראה אדום צריך 17,000 שכבות
  וכל פעם לחכות לייבוש.. אחרת זה מתחרבש.
  ובסופו של דבר הוא יורד בצורה מאוד לא חיננית..

  האדום הגועש של YSL מדהים!!!!
  אין ספק שאחפש אותו בכדי לשנות את גישתי השלילית למוצר הזה :)

  ממש אהבתי את האיפור!
  קצת יותר מעושן ממה שאני רגילה לראות עליך ואולי דווקא בגלל זה ממש אהבתי ;)

  השבמחק
 39. איזה ליפסטיינים ניסית?
  הסטיינים של YSL הם משהו מעבר לסטיין הרגיל. כפי שרשמתי הם שלושה מוצרים באחד -גם שפתון נוזלי, גם גלוס וגם סטיין. 
  האיפור אכן יצא הפעם כהה מהרגיל :)

  השבמחק
 40. הראשון שניסיתי היה ETUDE (לפי העיצוב של הבקבוק) השני של פלדיו משהו כזה.. רכשתי מהאתר של מייקאפ גיק

  השבמחק
 41. לא זוכרת אם הגבתי בבלוג שלך עוד או לא, אני כן זוכרת שאני מתכננת להגיב כבר זמן רב. תענוג של פוסט ותענוג של בלוג. היי :)

  השבמחק
 42. תודה רבה יעל, שמחה שאת נהנת!

  השבמחק
 43. אוקיי, אני בשוק! לא ידעתי שיש עוד כמוני בארץ שמשתמגעות ומזמינות ושופוהוליקיות של איפור! יאי!

  השבמחק
 44. thereisbeautyinallofus8 ביולי 2013 בשעה 8:11

  יש ועוד איך יש! את מוזמנת להיכנס לפורום איפור בתפוז וגם קבוצת איפור מכורים בפייסבוק!

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails