translate this site

יום שבת, 26 במאי 2012

IHERB TAKE 3

אני מרגישה שפוסטים התחדשויות מ-IHERB הפכו אצלי למנהג קבוע - מקבלת הזמנה אחת מ-IHERB ועוברת לתכנון הזמנה הבאה. האתר הזה ממכר באופן רשמי, במקביל לסטרוברי ואיביי! מאז שהתחלתי להזמין ממנו קניות שלי בפארמים מקומיים לצרכי טיפוח ירדו פלאים וכמעט ואינם קיימים.  הסברתי בעבר באופן מפורט ומנומק על האתר ואיך להתמצא בו וגם הצגתי שתי רכישות קודמות. היום אמשיך באותה המסורת ואראה את הזמנתי השלישית. מכוון ואני בזמן אחרון בדיליי הספקתי להתנסות ברוב המוצרים ויש לי רשמים ראשוניים. 

בנוהל הרגיל אתחיל עם טיפוח ולאחר מכן אעבור למברשות ואיפור - דברים טובים תמיד משאירים לסוף ;)


Biotin B-Complex Therapy Thickening Shampoo מאת Avalon Organics הוא אחד השמפואים (7.92$ ל-414 מ"ל) הכי נמכרים באתר ובעל יותר מאלפיים סקירות, לרוב כולן חיוביות. לכן הייתי חייבת להזמין אותו, במיוחד לאחר ששמפו קודם שלי התחיל להראות סימני גסיסה. ההבטחה היא לשיער מלא נפח ובו זמנית מעודדת צמיחת שיער, מנקה ומזינה את זקיקי השיער ומחזקת אותו. הנוסחה מועשרת בביאוטין, פרוטאין חיטה, ויטמין E ועוד כל מיני מרכיבים טבעיים ואורגניים. 
כבעלת שיער ארוך, מעט דק אך הרבה ממנו אני עדיין לא הצלחתי לגבש דעה על השמפו. מה שכן אפשר להגיד היא העובדה כי גיליתי שאני פחות מעדיפה בקבוקי שמפו קשיחים עם פיה צרה שכן הם פחות נוחים לתפעול במקלחת. האידאל בשבילי היא שפופרת לחיצה שממנה אפשר לסחוט כל טיפה. עוד נקודה שאולי כדאי לשקול לפני שמזמינים את השמפו היא הריח. לשמפו זה יש ריח צמחוני עם מעט ניחוח לימוני שלא באמת משאיר אחריו שובל ריח מרענן ופרחוני שחלק מכן רגילות אליו. מצד שני מאז שהתחלתי להשתמש בשמפואים טבעיים ללא חומרים מזיקים אני מרגישה שיפור ניכר בשיער מכל הבחינות - גירוד, קשקשת, ברק ונשירה. הפורמולה של שמפו היא נוזלית וכמעט שקופה וכמובן שהוא מתקצף נפלא. מאוד אוהבת בועות וכמה שיותר מהן, יותר טוב!
בליין המותג תוכלו למצוא עוד לא מעט סוגי שמפואים וקונדישנרים. 


Biotin B-Complex Therapy Thickening Conditioner מאת Avalon Organics הוא אחיו (7.29$ ל-397 מ"ל) לצוות של שמפו מלמעלה ושניהם משתלבים בצורה הרמונית. מכוון ויש לי שיער ארוך אני נוטה בדרך כלל לסיים מהר יותר את הקונדישנר מאשר שמפו ולכן אצטרך לאחר סיומו לשקול האם ארצה להשתמש בצמד זה או לעבור הלאה על מנת לנסות דברים חדשים ושונים (כזאת אני, הרפתקנית!). גם פה נושא אריזה מעט מפריע לי שכן החומר הרבה יותר סמיך משמפו ולכן פיה קצרה כפי שיש לקונדישנר זה "מאתגרת" אותי במקלחת. 


The Original Mint Julep Masque מאת Queen Helene היא מסכת חימר (3.84$ ל-226.8 גר') ששמעתי וקראתי עליה המון וגם דיגדג לי באצבעות לגלות על מה מדובר והאם היא באמת מצדיקה את שמה הטוב. המסכה מיועדת לייבוש פצעונים, ניקוי ראשים שחורים (נקבוביות סתומות במילים אחרות) וצמצום נקבוביות מוגדלות. לפי הוראות יש להניח את המסכה מעל פנים וצוואר נקיים, לחכות כ-15 דק' עד הקשחת המסכה ולשטוף. יש הבטחות לפנים נקיות, מרעננות וחלקות. 
מכוון ולי "מנטה" מתקשרת לכל מה שירוק לא הופתעתי לראות מסכה בצבע ירוק משפתחתי את השפופרת (הענקית יש לציין, במיוחד ביחס למסכות פנים רגילות). לא רציתי להיות שפן ניסויים של עצמי בלבד ולכן שידלתי את בעלי להתמרח  בה "רק בשביל חוות דעת". מיותר לציין שהוא התלהב ממסכה "גברית" שכזאת כי הרי מה יכול להיות רע במסכה ירוקה סטייל שרק בריח מנטה?! שנינו אכן יצאנו עם פנים נקיות, חלקות עם נקבוביות מצומצמות. מאז אימצתי אותה לשגרת טיפוח שבועית בהנאה ומשתמשת בה כפעמיים בשבוע. חשוב להדגיש כי לדעתי אין היא תתאים לעור יבש וגם בחודשי חורף אני חושבת שעדיף יהיה לפנות למסכות יותר סלחניות ולא מייבשות מדי. 
בליין המותג תוכלו למצוא גם שטיפות פנים עם גרגירים, מסכות שונות נוספות ודאודורנטים. 


Olive Oil Treatment For Nails & Cuticles מאת Nutra Nail הוא ניסיון ראשון שלי עם מוצרי ציפורניים באתר. החלטתי לגשש לאט והתחלתי בשמן זיתים טיפולי (5.50$ ל-15 מ"ל) לציפורניים וקיוטיקלס (עור מסביב לציפורניים). השמן מבטיח להזין ולטפח תוך כדי ליחוח ציפורניים ומניעת שבירתם. מעבר, גם את העור מסביב הוא לא שוכח ומרכך אותו. כל מרכיבי השמן הם טבעיים ומכילים שמן זית ושמן חמוציות. מכוון ואני בדרך כלל מנסה להשתמש בשמנים שונים לציפורניים מייד חיבבתי את השמן. לשמן כמעט ואין ריח והוא נספג לאחר דקות ספורות תוך כדי השארת עור מרוכך ומתאים לצילומי קלוז אפ.
בליין תוכלו למצוא גם לק בסיס, מייבש, מחזק, מסיר קיוטיקלס ועוד.


Eye Kabuki Brush מאת Everyday Minerals היא מברשת עיניים (8.99$) בצורת קבוקי מוקטנת! במהלך שיטוטים באתר נתקלתי במברשות שונות וגם מייקאפים של everyday המינרלית. מכוון ואתר בית שלהם כבר אינו שולח לישראל אף פעם לא התעמקתי במוצרים שלהם במיוחד אבל כשגיליתי מברשות התחלתי להתעניין יותר.
המברשת מומלצת להנחת צלליות על עפעפיים וטשטושן. כמובן שכל המברשות מיוצרות מסיבים מלאכותיים סינתטיים עם ידית במבוק. אני הולכת בקרוב להרחיב על מברשות עיניים בפוסט נפרד ושם תוכלו לראות השוואות ורשמים יותר מעמיקים על המברשת. בינתיים אני יכולה כבר להעיד כי מברשת זאת רכה בצורה יוצאת דופן ולדעתי יכולה לשמש לא רק כמברשת טשטושים ועיניים אלא גם כמברשת לטשטוש קונסילר.


Beautiful Expressions Kabuki Set מאת EcoTools הוא סט (13.95$) של ארבע מברשות מיני קבוקי. חברה צעירה זאת (קיימת סך הכל כארבע שנים) מתמחה במברשות ומוצרי עזר טיפוחיים אקולוגיים ומיוצרים ללא פגיעה בבעלי חיים תוך כדי שימוש בסיבים סינתטיים. ידיות של מברשות אלו עשויות מאלומיניום ממוחזר וכל מברשת מיועדת לשימוש אחר: Buff Flat Top (ימנית) לדחיסת חומר ובעיקר אבקות, Contour Domed (שניה מימין) לסומק, Bronze Angled (שניה משמאל) להצללה וברונזר ו-Conceal Round (שמאלית) לקונסילר או אפילו מייקאפ נוזליים. כל מברשת מסומנת עם ציור אחר ולכן קל לזכור למה כל אחת מיועדת (אם זה עדיין לא מגיע בצורה אינטואטיבית למתאפרות חדשות שביניכן). הן רכות מאוד ונעימות למגע. רק מברשת קונסילר מאוד דחוסה וכל השאר פלאפיות ומפוזרות. בשביל הנחה לא מדויקת זה מעולה. בהחלט סט מומלץ ועוד במחיר מצחיק שכזה. וציינתי עד כמה הן קטנות וחמודות?! אני צריכה עוד זמן כדי לגלות שימושים נוספים לכל מברשת ומברשת ובהזדמנות אמסור עליהן רשמים סופיים.
דרך אגב למי שמחפשת מברשות נוספות וסטים זולים (עד 15$) ממליצה לבדוק את שאר המברשות בליין.


Organic Wear Mascara מאת Physician's Formula היא מסקרה (9.55$ ל-7.5 גר') טבעית ואורגנית מאת מותג שכבר סקרתי בעבר. באיהרב תוכלו למצוא לא מעט מוצרים שכולם נטולי כימיקלים, חומרים משמרים, חומרי ריח וכמובן ללא התאכזרות בבע"ח. המסקרה טוענת להארכה, נפח והפרדה כלומר הכל בהכל. אם גם לכן היא מזכירה את המברשת של לאש בלאסט של קאבר גירל אתן לא היחידות. כדי לראות האם גם תוצאות זהות היא מסוגלת להביא תצטרכו לחכות במתח ;)
בינתיים קראתי גם המלצות חמות על שתי מסקרות נוספות בסדרה: Lash Boosting Mascara ו-Jumbo Lash Mascara.


קיבלתי שתי מתנות עם ההזמנה - מיני מרמלדה של St. Dalfour בטעם תפוז סיני ודוגמית של קרם פנים מאת Madre Labs.


ואני חייבת להזכיר לבסוף את אחד הדברים הכי טעימים (ומוזרים) שאכלתי אי פעם - שוקולד עם מלח ים. אני די הרפתקנית בשוקולד ואכלתי (ומאוד אהבתי) שוקולד עם צ'ילי אבל עם מלח עדיין לא ניסיתי. הטעם מעניין - מתוק ומלוח בו זמנית ואני ממליצה להזמין אפילו את הגודל המוקטן כדי לנסות. כיף גם למצוא שוקולד שאינו מכיל דברים לא נחוצים אלא רק מעט מרכיבים כמו בשוקולד של Chocolove. למי שתזמין את השוקולד תחכה גם הפתעה קטנה בפנים...

אז זאת הייתה סקירה של הזמנה שלישית מ-Iherb. אם תרצו לראות גם את הרביעית בקרוב תנו לי לדעת בתגובות! ואל תשכחו להשתמש בקוד Lof979 להזמנה ראשונה ולקבלת הנחה של 5$ (או 10$ ברכישה מעל 40$)!

ומה איתכן? התחדשתן לאחרונה בחבילה אפורה מ-Iherb? המלצות או השמצות?


25 תגובות:

 1. EcoTools
  בהחלט קנייה מעניינת אני זוכרת שבפעם הקודמת גם רכשת מברשות של

  לעיניים האם את עדיין משתמשת בהם ?והאם את ממליצה עליהם?

  השבמחק
 2. תתחדשי!
  היום בדיוק השתמשתי במסיכת חימר-מנטה בפעם הראשונה.
  אין לי נקבוביות פעורות או שחורים אבל עדיין התחשק לי לנסות, היא הייתה ממש כיפית (למרות שבשלבי הסיום היא כלכך התייבשה שבקושי הצלחתי למצמץ) והשאירה עור ממש נעים אחריה.


  והם שלחו לי בחבילה מתנה סרט מדידה.. WTF??
  לא שאני אוהבת ריבות וכאלה, אבל איזו מין מתנה זו סרט מדידה?? זה רמז שעליי לצמצם היקפים?:D

  השבמחק
 3. תתחדשי! איזה קניות שוות :)

  אני קניתי שמפו ומרכך של דזרט אסנס (בריח קוקוס מתקתק), אבל הבעיה שהשמפו מעניק נפח לשיער ואני לא זקוקה לזה, אני כנראה אעביר לאמא שלי.

  אני מסכימה איתך שהמסיכה מצוינת לעור שמן.

  הוספתי בגללך את השוקולד עם המלח ים, שמתי עליו עין עוד מההזמנה הראשונה :))

  גם אני קיבלתי (בנפרד) את הדוגמיות של ריבת תפוז סיני (יאמי!) וקרם הלחות (היה לי טוב לעור שלי - מעורב/שמן ואני שוקלת להזמין אותו).

  אני מחכה לסקירה שלך של המסקרה :) לא ידעתי שיש להם כמה סוגים.

  השבמחק
 4. thereisbeautyinallofus28 במאי 2012 בשעה 22:32

  תודה!
  היא באמת מתייבשת מאוד אבל זה גם תלוי בכמה זמן משאירים אותה. אני אוהבת שהיא מרעננת ומשאירה תחושת ניקיון אחריה.
  אל דאגה, גם לי הם שלחו סרט מדידה בהזמנה רביעית :(

  השבמחק
 5. thereisbeautyinallofus28 במאי 2012 בשעה 22:33

  יכול להיות שהתבלבלת? כי פעם שעברה רכשתי מברשות של ריל טכניקס. ואני עדיין משתמשת בהן!

  השבמחק
 6. thereisbeautyinallofus28 במאי 2012 בשעה 22:33

  תודה מירב!
  אני עדיין משתמשת בשמפו של דזרט ואת קונדישנר שהיה בריח קוקוס סיימתי. מוצרים מעולים.
  בהחלט יש להם כמה סוגים. מקווה שהסקירה תבוא בקרוב!

  השבמחק
 7. אחחח איך אני אוהבת פוסטים עם רכישות מאייהרב!
  הארנק קצת פחות... בחודשיים האחרונים ביצעתי כבר 4 או 5 הזמנות משם. חולני קצת, לא? ;-)

  חייבת להוסיף את ה-2 סנט שלי לגבי המסכת מנטה -
  למי שסובלת משחורים על הפנים המסכה הזאת היא פתרון מעולה. בתור אחת שניסתה בערך כלללל דבר בתקווה להיפטר מהנודניקים (טוב, פרט לטיפול פנים - יש לי טראומה מטיפול מלפני מספר שנים שהשאיר לי פנים אדומות ונפוחות) אני חייבת לציין שהפתרון הכי יעיל שמצאתי עד היום הוא שימוש במסכה הזאת ל-15 דקות, שטיפה במים חמימים, מיד אחר כך לשים את המדבקות להסרת השחורים (ביורה או לייף, לא משנה - שתיהן עושות את העבודה יופי), לחכות עוד 15 דקות - ולהתלהב/להיגעל בו זמנית מכל הדרעק שיוצא החוצה.

  לגבי השמפו - אני מתלבטת זמן מה אם לרכוש אותו, הרגשת שינוי בנפח השיער?
  יש לי שיער חלק, ארוך ודק כמעט בלי נפח, אני מחפשת פיתרון יעיל (פרט לפן עם אוויר קר)

  אגב, השוקולד הזה יושב לי פה ממש על ידי (יחד על כלללל שאר הטעמים שנמכרים שם - הפלפל חריף, טופי, פטל וכו') ואני מתלבטת אם לפתוח אותו כבר או לא.
  שוקולד ומלח זה בהחלט שילוב מנצח, כמו קרמל ומלח. הניגודים יוצרים ממש מסיבה בפה :-)

  השבמחק
 8. וואו את באמת מכורה לאתר הזה :-P
  אני עד עכשיו הזמנתי משם רק את המברשות של ריל טכניק....
  אני שמתי את עיניי על המברשות הקטנות של אקוטולס, וויתרתי בנתיים כי שמעתי ביקורות שהן קטנות , ,
  מדי.. אשמח לשמוע מה את חושבת עליהן יותר לעומק, אחרי שתתנסי איתן.

  השבמחק
 9. thereisbeautyinallofus28 במאי 2012 בשעה 22:35

  מודה ומתוודה!
  הן קטנות וחמודות אבל לדעתי פחות מתאימות לשימוש מקצועי אלא יותר לאישי, בגלל ידיות קצרות שלהן.

  השבמחק
 10. thereisbeautyinallofus28 במאי 2012 בשעה 22:35

  נכון? זה כמו רשימת מכולת מורחבת. בכלל פוסטים קניות הן THE BEST!
  תחשבי על כמה את חוסכת בקניות בארץ כל עוד את מזמינה משם ולא רוכשת שום דבר פה
  אני מתלהבת מכל מה שיוצא החוצה במדבקות (אני משתמשת במדבקות של ביוטיקייר)
  השיער שלי לא דליל ויש לי הרבה ממנו ככה שאני לא פרמטר נכון לשאלה זאת לצערי. רציתי בעיקר שמפו זול וטבעי וזה מה שהיה פה. לדעתי אני אחזור אחריו לדזרט כי הוא יותר נוח לתפעול
  היה לי מוזר בפה אבל עדיין טעים! תהני :)

  השבמחק
 11. היי, איזה יופי של רכישה ! אני עשיתי השבוע סוף סוף את ההזמנה הראשונה שלי מהאתר שלהם - מברשות של EcoTools ושל Real Techniques והציפיות בהחלט גבוהות :)

  השבמחק
 12. הבלוג הכי ממכר והכי משחית!!!
  תתחדשי.. המסיכת מנטה נשמעת מעולה!!!!!

  השבמחק
 13. הו מרינה מרינה! האתר הזה בהחלט מנקר עיניים (ואת הארנק!) רציתי לשאול לגבי המסיכה לאיזה עור היא מתאימה לדעתך. יש לי בגדול עור רגיל ובאזור ה-טי שומני עם נקבוביות פעורות. נראה לך שהיא תתאים?
  ותתחדשי על הכול כמובן!! גם אני רכשתי את הסט המוקטן של מברשות אקוטולס, אבל עדיין לא השתמשתי בהן מספיק כדי לגבש דיעה.

  השבמחק
 14. כיף לדעת שיש שותפים להתמכרות :)
  לכן בוודאי שאשמח לשמוע רשמים גם מהקנייה הרביעית

  השבמחק
 15. ממש יופי של רכישות. תמיד כיף להכיר מוצרים חדשים וטובים במחירים אטרקטיביים. תתחדשי!

  השבמחק
 16. מרינה, אני מתחילה לראות שיש לנו טעם דומה! (:
  לפני שאשכח, נאי מתה על שוקולד עם מליחות ויד כזה שנמכר בארץ, של לינדט, מעולה! עם מלח ים, משהו סופני...
  דבר שני, אני כבר ממש בסוף הבקבוק של השמפו הזה ומאוד מרוצה! קניתי בתקופה של שיער חלש ונשירה מעצבנת, והמצב השתפר פלאים! אני ממש מרוצה ממנו... אזמין בקבוק נוסף בקרוב.
  ובנוסף, המסקרות האלה על הכוונת שלי ומתכננת לנסות בקרוב, נראה לי שאחכה לדעתך!
  וכמובן תתחדשי על הכל ותיהני...
  (:

  השבמחק
 17. הי מרינה!
  אני משתמשת בשמפו הזה כבר חודשיים ומאוד מרוצה ממנו!!! נראה לי שעכשיו אני אזמין גם את הקונדישינר...

  השבמחק
 18. thereisbeautyinallofus28 במאי 2012 בשעה 22:46

  אני אוהבת שפורפרת לחיצה שאפשר לסחוט כל דבר ולא בקבוק קשיח כזה. אריזה של שמפו דזרט אסנס לדוגמה מעולה!

  השבמחק
 19. thereisbeautyinallofus28 במאי 2012 בשעה 22:47

  לגמרי אבל זה לא חודש אלא חודשיים ויותר לקח!
  נכון, שמתי לב לכשרות!

  השבמחק
 20. כלה בקלות איפור מקצועי28 במאי 2012 בשעה 22:47

  ראיתי בצילום שלשוקולד יש הכשר האם מצוין באיזה שהוא מקום אם מדובר בחלב ישראל או חלב נכרי?

  השבמחק
 21. thereisbeautyinallofus29 במאי 2012 בשעה 10:35

  הזמנת עוד משהו מעניין?
  ותתחדשי מראש!

  השבמחק
 22. לא הפריע לך\לכן המגיבות שצריל למלא את המספר כרטיס אשראי ואי שפר לשלם עם פייפאל או משהו כזה?

  השבמחק
 23. thereisbeautyinallofus31 במאי 2012 בשעה 23:45

  לי לא מפריע כי אני עוקבת אחרי חיובים מקרוב אבל למי שכן יש אפשרות לרכוש כרטיס אשראי נטען בדואר ולהשתמש בו

  השבמחק
 24. טרם הזמנתי iherb למרות שהרכישות שלך בהחלט עושות לי חשק :)
  לאחרונה אני מנסה לקצץ בהוצאות אז אני אפילו לא מנסה לחפור באתר הזה ולעשות לי רשימה זה לגמרי לא בריא ;)
  אז בנתיים אהנה דרך ההזמנה שלך :)

  ראיתי את אחד הססטוסים שכתבת על השמפו הזה. ללא ספק מוצר שהייתי שמחה לנסות.
  יש לי שיער דליל ויבש. אין לי ממש נשירה, פשוט השיער שלי הוא כזה, דליל..
  אבל אני תמיד מחפשת מה שיעשיר אותו ויעזור לו להיות רך יותר.

  אני משתמשת במסיכה של לוריאל פרופשונל במקום מרכך. משתמשת עכשיו בכזו ששומרת על הצבע בשיער (לא שאני יודעת או מרגישה שזה עובד...)
  קודם השתמשתי במסיכה לשיער דליל.
  אני מאוד אוהבת את הריכוך והנעימות שהמסיכה נותנת לשיער שלי. עדיף בהרבה ממרכך.

  לאחרונה אני מתמשת במסיכה של אהבה ואני מאוד מרוצה! מתכננת עליה סקירה בקרוב :)

  אני זוכרת שורד ממה בבקבוק אמרה כמה פעמים שהיא משתמשת בשמן של CND בשביל צילומים ואך ורק לצילומים
  כי אף אחד מהשמנים שהיא ניסתה לא באמת עשה עבודה מעבר לנקודתי לצילומים..
  אני מעדיפה כבר לשים קרם ידיים יותר קליל כי הוא כן מרגיש שעושה משהו גם אם לא הרבה..

  המברשת נשמעת מעניינת למרות שקשה לי להבין איך ממש משתמשים בה כמברשת עיניים...

  רכשתי את סט מברשות העיניים שלהם ואני מאוד מרוצה!
  השתמשתי במברשות ההנחה לצלליות קרם, אבל אתמול ברגע של מחסור במברשת הנחה, השתמשתי באחת להנחה של צללית
  התפלאתי שהיא עשתה עבודה נפלאה!
  אני מאוהבת גם במברשת הזוויתית שלהם (ויש לי 2 כאלה)

  מצחיק לקבל שתי דוגמיות כ"כ שונות באופי שלהם! חחחח
  השוקולד נשמע מגניב לגמרי!!! יש מצב שהייתי מנסה אותו, רק אם אני יודעת שהשוקולד הוא לא מריר כי אני רגישה לזה :/

  תתחדשי על הכל! היה תענוג ;)

  השבמחק
 25. thereisbeautyinallofus3 ביוני 2012 בשעה 23:22

  את מוזמנת ועוד איך להנות דרך ההזמנה שלי LOL

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails