translate this site

יום רביעי, 20 ביוני 2012

ריחות במקלחת - מהדורת אביב

הרבה זמן לא היתה בבלוג רשומה על טיפוח (מאז מהדורת חורף בעצם) ולכן הגיע הזמן לעדכונים ובמקרה שלי - משטח המקלחת! הפוסט יהיה בכלל לא קצר וכנראה שזאת דרך שלי לפצות על היעדרות מסוימת לאחרונה מהבלוג...

אז במה שגרת טיפוח אביבית שלי שונה משגרה בחורף אתן בטח תוהות? ובכן זה מאוד פשוט - כמה שיותר קליל, ככה יותר טוב! אם בחורף הזדקקתי ללחות ממושכת ופניתי לקרמים עשירים, כרגע יש מספיק לחות בחוץ והעור כבר אינו כל כך זקוק לה. גם ריחות שאני מעדיפה ונוטה להשתמש בהם לעתים קרובות יותר משתנים ובראש מתנגן לי סרטון של אישה קופצת על עננים כחולים ורכים מוקפת במזגנים קרירים שמפיצים ריחות של ים, פרחוניות, קרירות מקפיאה וניקיון. ככה בדיוק אני מדמיינת את עצמי בתקופת אביב - קיץ הנוכחית...
הפעם שיניתי מעט את הרקע של הצילומים ונכנסתי באמת לחדר אמבטיה כדי לצלם! ומכוון ומדובר בטיפוח הגוף אתחיל בנושא הכי "עליון" - שיער!

אני מרגישה שבמהלך חודשים אחרונים נושא השיער עבר אצלי שינוי של שלוש מאות שישים מעלות. בשנה שעברה הוא זכה ל"פינוקים" עממיים פשוטים בדרך כלל בזמן החפיפה. הכל היה טוב ונחמד עד שהגיע החורף ועימו גירודים וקשקשת.  ניסיתי פתרונות מקומיים לעניין אך ללא כל הצלחה. הישועה הגיעה מכיוון בלתי צפוי ומפתיע מאוד - מאז גילוי Iherb פתחתי לעצמי עולם שבו אני יכולה לפנק אותו בכל טוב ללא שבירת קופת חיסכון חודשית. הכוונה היא לא למוצרים יקרים שמבטיחים נסים ונפלאות כבר משימוש ראשון אלא במוצרים שנמכרים בארה"ב (AKA מדינה שבה הכל זול) בגרושים ועושים עבודה נהדרת!

את המסע להשגת שיער בריא ונקי יותר התחלתי לפני כשלושה חודשים בשילוב ניסיוני של שמפו וקונדישנר מאת Desert Essence. מכוון ויש לי שיער ארוך ושומני רק בקרקפת דאגתי לחפש שמפו בעל מספר ביקורות רב שקיבל לרוב המלצות טובות. לא התאכזבתי מ- Lemon Tea Tree כי הוא פשוט נכון. הוא מגיע בשפופרת לחיצה נוחה, נוזלי מאוד עם ריח לימונים לא מעיק. בניגוד לסטיגמה שדבקה בשמפואים ללא SLS (וכמובן שאין בו גם פרבנים וסיליקונים), השמפו מקציף מצוין ואינו מייבש. חשוב לי להדגיש כי הגרד הפסיק לחלוטין אך קשקשים עדיין נמצאים שם מדי פעם בכמות זעירה. כשבחרתי קונדישנר לא חשבתי יותר מדי והלכתי על Coconut המתאים לשיער יבש. נכון, אינני בעלת שיער יבש אך מכוון ואני בכל מקרה לא מורחת את הקונדישנר לאורך כל השיער אני יכולה לבחור בקלות גם מוצרים יותר מזינים (עם ריח אלוהי של קוקוס). את הקונדישנר לצערי סיימתי די מהר (חודשיים) אך השמפו עדיין נמצא בשימוש מדי פעם בניסיון לסיימו. ביחד הם זוג מנצח במחיר מעולה - כל אחד מהם עולה שש וקצת דולר!

לפני כחודש וקצת הזמנתי זוג שמפו וקונדישנר נוסף. יש איפשהו אצלי נקודה בראש האומרת כי זה טוב להחליף מדי פעם מוצרים לשיער, על מנת לא לתת להם להתרגל. ולכן הפעם נבחר דווקא שילוב של שמפו וקונדישנר התורמים לנפח שיער - סדרת Biotin B Complex של Avalon Organics. ציינתי כבר בעבר כי באופן מפתיע אהבתי בהם כמעט הכל - שיערי מרגיש נפלא והוא מקבל את הבוסט הדרוש בקודקוד הראש ולא נראה שטוח (תכונה שבדרך כלל מאפיינת שיער ארוך). דבר יחיד שמטריף אותי במקלחת הוא אריזתו של קונדישנר. מכוון והחומר עצמו די עבה ובקבוק פלסטי קשיח נוצרת בעיה של קושי בהוצאת קונדישנר. אני חושבת שבעתיד אזמין את השמפו שכן הוא עושה עבודה נפלאה! גם מוצרים אלו מאוד נגישים בתמחור - שבעה וקצת דולר לבקבוק מפלצתי.


מודה ומתוודה, כמעט ואין לי מוצרי פיניש לשיער. אני לא נוטה להשתמש במחליק ומייבשת לעתים רחוקות בפן. אחרי כל חפיפה על שיער רטוב אני משפריצה מספר פעמים את Instant Hair Conditioner של Lakme שסיקרתי גם בעבר. לדעתי זה מוצר חובה למי ששונאת להשתמש במרככים קרמיים למיניהם ועדיין מעוניינת ביתרונות של מרכך ללא שטיפה כמו קלות בהסתרקות ושיער בתחושה משית.

ב- Mythic Oil השתמשתי לא מעט בתקופה קרירה יותר, במיוחד כשייבשתי את השיער עם פן.יש לו ריח נהדר ומספיקה לחיצה אחת מבקבוק כדי לעטוף את השיער מכל הכיוונים בהגנה. חשוב לשים לב לא לעלות איתו יותר מדי לכיוון הקרקפת שכן הוא יכול מעט להשטיח את הנפח. לכן אני תמיד מקפידה רק על שליש תחתון של השיער שמקבל יחס משמן זה.

אם אתן צופות קבועות בגורואיות איפור וטיפוח ביוטיוב בוודאי שמעתן לא פעם אחת על שמן מרוקאי לשיער של Moroccan Oil. תהיו אולי מופתעות לגלות שמדובר במותג ישראלי לחלוטין שפשוט משווק את עצמו בצורה נכונה מעבר לים. הסקרנות הרגה את החתול במקרה הזה ובאחת הנסיעות לחו"ל בשנה שעברה רכשתי בקבוקון של 25 מ"ל של השמן על מנת להבין על מה כל המהומה. לפי הוראות יש לעסות כמות זעירה מהשמן על קצוות השיער ולהנות. באופן אישי לא הרגשתי WOW ממנו אך יכול להיות שזה בגלל ומכלתחילה אין לי שיער יותר מדי בעייתי שזקוק לבוסטים של לחות ושיקום. מרקמו די עבה ולכן אני ממליצה להיזהר עם הכמות. כשאומרים טיפה באמת מתכוונים לטיפה. גיליתי גם כי יותר טוב קודם כל לחמם את השמן בין האצבעות ורק לאחר מכן למרוח אותו על הקצוות. שימו לב גם שמשווקים את המוצר כשמן שעשוי משמן ארגן ובפועל במרכיבי השמן ניתן למצוא קודם כל הרבה סיליקונים ורק אחר כך את השמן עצמו (בדיוק כמו במיטיק). הוא לא כזה קשה להשגה ובדרך כלל מוכרים אותו בפרפומריות ומספרות שונות. מצאתי אונליין בלינדו לדוגמה את כל סדרת טיפוח לשיער.


ניקוי פנים וטיפוחו עבר גם הוא שינוי בחודשים אחרונים. חזרתי לשגרת טיפוח מוכרת ואהובה כי הבנתי שרק היא דואגת להשאיר את פניי אחידות, מאוזנות וללא הפתעות מעצבנות.

כל ערב אני מתחילה תמיד אבל תמיד בהסרת איפור. אם אתן עדיין נתקלות במצבים שבהן איפור אינו יורד מפניכן במשך מספר ימים או מקסימום בוקר למחרת - תתביישו לכן! את אותו הזמן שמושקע בהנחת איפור אפשר בהחלט גם להקדיש להסרתו.

המסיר שמשמש אותי להורדת איפור עיניים ונמצא בשלבי חייו אחרונים הינו מסיר איפור דו פאזי Di Maquillant Yeux Express מאת Bourjois. הוא החליף בחודשים אחרונים את המסיר שאני אוהבת ותמיד ממליצה - דו פאזי של גרנייה. כרגיל עם מסירים דו פאזיים המסיר מחולק לשתי שכבות - שומנית כחולה ומימית יותר בצבע תכלת. שקשוק של שתיהן נותן פורמולה אחידה שמסירה במהירות וביעילות איפור עיניים, אפילו את העקשני שבהם. הטריק שלי זה להשתמש בפדים של בלונס ולשתי עיניים לקחת פד אחד ולחלק אותו לשניים כדי שיהיו מעט יותר דקים. בצורה כזאת הם מסירים אפילו יותר מהר את האיפור. רק המחיר פה (ללא מבצעים) מעט גבוה למותג עממי - 75 ש"ח אך אם תשיגו אותו במבצעים של 20 - 25 ש"ח בהחלט מומלץ.

מסיר איפור נוסף שעובד בשבילי כמסיר All In One הוא Sebium H2O* מאת Bioderma. זוהי תמיסת ניקוי ללא שומן וללא סבון שמיועדת לניקוי עור מעורב עד שמן. התמיסה טוענת לניקוי עור בצורה עדינה וללא שטיפה או ייבוש. כפי שניתן לראות הנוזל מגיע בבקבוק פלסטי עם פתח שמוציא כמות חומר מדויקת. אני בדרך כלל משתמשת בפד חצוי לשניים לעיניים ועוד שניים לפנים. היתרון של מסיר זה על פני מסירים אחרים הוא שאתן מרגישות כאילו מים עם מעט ריח מנקים לכן את הפנים. אין פה תחושה שמנונית, יבשה או מגרה. המחסור באלכוהול ושמן עושים רק טוב. מכוון והחומר הוא עדין אני מוצאת שבמקרה של הסרת איפור עיניים עמיד הפורמולה עדינה מדי ויש צורך לעבור מספר פעמים על אותו אזור. לפנים לעומת זאת הוא מצוין, במיוחד עם מייקאפים פחות "כבדים". לדעתי המסיר הוא חובה לעור רגיש שסובל בעת הורדת איפור ואין לה את הזמן לאחר מכן לעבור לניקוי פנים מלא. אך אם אתן חושקות במסיר שעושה את העבודה במהירות וביעילות אולי כדי שתסתכלו לכיוון אחר. בארץ מחירו עומד על 130 ש"ח ל-250 מ"ל ולכן כדאי להמתין למבצעים שווים או לחפש באיביי אופציות פחות יקרות.

מסיר איפור פנים נוסף שתפס את מקומו בשגרת טיפוח הוא מסיר איפור 2 ב-1 Coloraway של Revlon מפוסט קניות משביר. זהו מסיר איפור פנים בלבד ואם תעזו לקרב אותו לאזור עיניים כפי שאני ניסיתי פעם אחת "תזכו" לצריבה שתבטיח שבפעם הבאה קריאת הוראות שימוש תצטרך לבוא לפני השימוש ולא אחרי... המסיר נמצא בבקבוק ארוך עם פתח די גדול ומצאתי את עצמי די נהנת ממנו למען ההפתעה, במיוחד כשמדובר באיפור פנים עקשני ועמיד במיוחד. הוא אינו נטול ריח (וחבל כי מי צריך ריח במסיר איפור?!), בצבע כחול ולדעתי 200 מ"ל יספיקו לי למספר חודשי שימוש. מכוון והוא אינו דו פאזי תחושה שמנונית איננה קיימת פה אך אני כן מרגישה צורך לסיים עם סבון ומי פנים (כמו תמיד) כדי לוודא שהכל הוסר כהלכה. אם המחיר יהיה הרבה יותר נמוך (כי 66 ש"ח למסיר של רבלון זה לא) אני בהחלט ארכוש בעתיד.


לאחר הסרת איפור אני ממשיכה בניקוי פנים עם סבון רימונים של Kart שממשיך איתי עוד מחורף ועושה עבודה מצוינת. בעוד שבחורף הסתפקתי בניקוי בערב בלבד, עכשיו אני מקפידה גם בבקרים להשתמש בסבון. הוא אינו מייבש, מנקה ביסודיות, מספיק להמון זמון ומיוצר בארץ. מה צריך מעבר?

עוד שני מוצרים נוספים שאליהם אני חוזרת פעם אחר פעם הם Super Lotion ו- Bio Repair Gel - שניהם של Holy Land. אלו מכן שקוראות ותיקות של הבלוג בטוח מגלגלות עיניים מרוב האזכורים שלהם אבל אני חייבת עוד הפעם להדגיש עד כמה שניהם מצילים אותי כל פעם מחדש. במי פנים אני משתמשת פעמיים ביום וג'ל בדרך כלל מסיים את שגרת הערב שלי.

בבקרים אני מקפידה תמיד על מקדם הגנה לפנים ולשם כך ישנם את Hydra Zen עם SPF30 של Lancome שאוטוטו מסיים את כהונתו משנה שעברה ומקדם נטו בלבד Face Factor בעל SPF30 שהזמנתי דרך Iherb מאת Kiss My Face. למרות שמדובר בשני מוצרים משני קצוות ניגודיים של עולם הטיפוח (מספר דולרים לעומת כמה מאות שקלים) אני נהנת משניהם באותה מידה!

ודבר אחרון שאין לשכוח הם קרמי עיניים! תשכחו מאנשים שאומרים שקרמי עיניים הם חובה רק מעבר לגיל 30 כי זה ממש לא נכון. אני מעדיפה למנוע קמטוטים עוד לפני שהם יוצאים ולא רק לטפל בהם לאחר מכן. בבקרים אני חייבת ג'ל עיניים שנספג מהר כדי שאוכל להתאפר בזריזות ולכן Relaxing Milky Gel Cream מאת Decleor הוא מצוין בשביל כך. אני עדיין חושבת שיש לו ריח מזוויע אבל את עבודתו הוא יודע לעשות...
בערבים כשאין צורך למהר ואפשר להעשיר את אזור עפעפיים על מנת לנסות להעלים את היובש שיש לי בצדדי עיניים אני פונה ל-Renergie Yeux, גם הוא לנקומי.אני כבר לקראת סיומו ובאמת שמדובר בפינוק נטו בלבד שכן אני לא משתמשת במתקן שנמצא בראש האריזה. הקרם בעצמו עשיר ונותן המון לחות אך הוא לא מעלים את הקמטוטונים שיש לי אלא רק מרכך אותם (בצורה מעולה יש לציין).


מספר פעמים בשבוע אני מפנה כחצי שעה לצורך מסכת פנים. בינתיים יש לי שלישיית מסכות ששתיים מהן זוכות לאהבה ואחת שלא עמדה בציפיותיי. 

את Mint Julep Masque של הלן המלכה סיקרתי לפני כחודש ואני עדיין מרוצה ממנה. גיליתי נקודה שהפכה את חווית שימוש בה ליותר מוצלחת. במקרה הזה יש לציית להוראות ובאמת כדאי להשאיר את המסכה רק לרבע שעה ולא מעבר. הבחנתי כי אם היא מושארת כחצי שעה זה גורם להופעת גירוי באזור הלחיים וליובש במקומות מסוימים. מאז היא "שואבת" הכל החוצה בצורה מלאה וסוגרת נקבוביות בצורה טובה.

שתי מסכות נוספות מאת Holy Land נקנו ברגע של ייאוש בסוף אפריל כשפניי היו במצב של שיגעון עונות והורמונים קופצים. הראשונה היא A-Nox Retinol אשר מיועדת לעור בעייתי. לפי כיתוב בגבה היא מבוססת על חומרים טבעיים ואמורה לספוח שומנים ולעזור בריכוך העור. בצדק בחרתי בגודל של 40 מ"ל בלבד כי היא אפורה בצבעה ומצחינה מאלכוהול ולא פלא כי זהו רכיב השני ברשימת מרכיבים. כמסכה היא עובדת מעולה אבל זה לא יגרום לי לרכוש אותה מחדש. 

Double Action Mask לשמחתי התגלתה כהרבה יותר מוצלחת! המסכה שמיועדת לעור שמן גם כן סופחת עודפי שומן ומסירה את שכבת תאי העור המתים. מה משותף לה ולמסכת הלן המלכה? ובכן מדובר בשני מרכיבים ראשונים בשני המוצרים - מים וקאולין (חימר) שידוע בסגולותיו הטובות לעור שומני. מכאן ניתן להסיק שאני חושבת על שתיהן באופן זהה כמעט. מסכת דאבל אכן עומדת בציפיותיי ולולא הייתי מנסה גם את מסכת מינט אולי לא הייתי מרגישה מעט מרומה כששילמתי עשרות שקלים על גודל של 50 מ"ל לעומת פחות מארבעה דולרים למסכה בגודל של פי ארבע. בכל אופן אם אתן מחפשות מסכה שנמכרת בארץ, מיועדת לעור שומני, ללא ריח מנטה ( כפי שיש במסכת מינט ואולי הדבר יכול לעורר גירוי כלשהו), בתקציב סביר כן תנסו את מסכת דאבל. 


שיער ופנים היה והגיע הרגע לעבור לטיפוח גוף. אצלי לא תמצאו סבונים קשים (אבל אולי בקרוב נשנה את זה) וכרגע במקלחת נמצאים שלושה סבונים נוזליים. כפי שניתן לראות אני מעדיפה בקבוקים לחיצים שנוחים לשימוש ומאפשרים לנצל את כל המוצר עד לטיפה אחרונה.

ג'ל רחצה פילינג שקדים* של L'occitane הוא מוצר שלכאורה אמור להיות שנוא על ידי. אני ושקדים ממש לא חברים טובים ואם תציעו לי עוגת שקדים רוב הסיכויים שאסרב בעדינות. אך בג'ל זה אני משתמשת מזה כחודש באופן קבוע שכן מעבר לשקדים יש לו ניחוח מעט מתקתק של של וניל שמערבב לתוכו את השקדים ויוצר תערובת שנעימה לי. ברור שזהו פילינג נוזלי מפונק ומפנק לחלוטין ובסכום שהוא נמכר (100 ש"ח לאריזה של 200 מ"ל) ניתן לרכוש כמה וכמה סבונים מפארמים אבל עד אז כנראה שאצטרך לחזור אליו כי עדיין לא מצאתי באיהרב תחלופה הולמת שתכיל גם סבון נוזלי וגם גרגירים טבעיים שעושים פילינג יומיומי לעור הגוף (כמובן שמוצר זה אינו מחליף פילינג גוף אמיתי). 

חלב גוף בריח Musk Oil מאת BeautyCare נרכש בספונטניות והתגלה כמאוד נעים! בעבור פחות מעשרה שקלים ביוטיקייר מציעים פורמולה חלבית עם ניחוח קל שמנקה ביסודיות ואינו מייבש את העור. מכוון ואני פחות מחבבת מאסק אלא יותר ריחות פירותיים לא אחזור לרכוש אותו שוב אך כן אפתח עיניים לריחות אחרים בליין.

ואיך אפשר שלא להזכיר את אחד הריחות הכי אהובים עליי בעולם?! אם הייתי יכולה להשתמש רק במוצרים בעלי ריח אשכוליות הייתי בשמחה עושה זאת ולכן סבון גוף של Avalon Organics שסיקרתי כבר יכול להישאר איתי לתמיד באושר ואושר.


חמאות גוף עד החורף לא יראו פה את אור היום ולכן אני מסתפקת בקרמי גוף קלילים שנספגים מהר ואינם משאירים תחושה דביקה. כתוספת לסבון גוף בריח אשכוליות וגרניום מקודם אני עובדת במרץ גם על תחליב גוף מאותה סדרה ונהנת מכל דקה. בימים שאני חפצה בריח נקי לגמרי אני פונה לסופלה גוף של Clean בריח Shower Fresh. אני לא מפתיעה את עצמי באהבה זאת כי גם פה בין ניחוחות שמרכיבים אותו יש למצוא לימון, מנדרין ותפוז. הסופלה לא באמת מרגיש כמו סופלה אבל הוא מאוד עדין, נספג במהירות ומשאיר ניחוח לאורך כל היום. בסטרוברי תמצאו את כל הליין במחירים מעולים. 


בבישום אני די מקובעת אך פתוחה להצעות וניסיונות. גם פה יש לי חלוקה ברורה של בישום לקיץ ולחורף. בקיץ אני מעדיפה כמה שיותר ריחות מרעננים, קלילים שיגרמו לי להרגיש פחות גרוע בלי מזגן (המצאה הכי טובה EVER). שלושת המנצחים שלי לחודשי קיץ נכון לעכשיו הם Fresh Laundry, Light Blue ו-Acqua Di Gioa שאותם סיקרתי

ניחוח חדש שניסיתי לאחרונה הוא Sakura* מאת מותג ישראלי Spring שלמרבה הפתעתי כמעט ולא מסוקר ברשת. הבושם מתואר כתערובת של תווי פירות כמו תפוח, אגס, שזיף עם תוספת ורדים. בניגוד לבשמים "כחולים" שלי שמריחים בצורה מאוד מרעננת ופרשית פה מדובר בריח מעט יותר מתקתק אך יחד עם זאת לא מבחיל. ככל שהזמן עובר הבושם נפתח יותר ומגלה תווים של מסק, אמבר ווניל ולכן גם הוא נכנס לתיק "חורף" שלי ויחכה למזג אויר יותר קריר. המחיר הוא מאוד עממי ועומד על 99 ש"ח ל-30 מ"ל לגרסת או דה פרפיום. 

מאז שצילמתי את התמונות ניסיתי כבר שלושה בשמים חדשים והספקתי להוסיף אחד מהם לשידה שלי... 


ודבר אחרון שאני רוצה לסיים הוא אולי נושא שפחות מקבל חשיבות בקיץ מכוון ויש לנו מספיק לחות בשביל כל העולם אך עדיין יש להתייחס אליו ברצינות - כפות ידיים. שגרת טיפוח יותר מעמיקה אני אשאיר לפעם אחרת אבל עכשיו אציין מספר קרמי לחות שמשמשים אותי לאחרונה:

קרם ידיים Polygonum של Moraz נמצא אצלי כבר לא מעט זמן ומדובר באחד הקרמים הכי טובים שניסיתי אי פעם. מה יש לא לאהוב בקרם ידיים בנוסחה ג'לית משהו, שמעשירה ונספגת מהר ובתוספת ריח מעולה ומחיר זניח? גם פה צריך להלל ייצור מקומי שניתן למחזור, אינו מנסה על בעלי חיים ונגיש לכולנו. אצלי הוא על תקן "קרם ידיים ביתי" שכן לא נוח לי לסחוב את אריזתו הגדולה בתיק.

קרם ידיים אינטנסיבי עם SPF15 מאת Crema זכה ממני לאזכור בעבר ואני עדיין מתקשה לסיים אותו. כנראה שזה בגלל הגודל והפחד שהוא יפתח לי פעם נוספת בתיק ויכתים כל דבר מסביבו. ולכן אני עדיין בחיפושים אחר קרם ידיים בעל מקדם הגנה באריזה נוחה יותר.

ואם מדברים על אריזה תרשו לי לציין לטובה את קרם ידיים חמאת שיאה פרח קקאו* של L'occitane שהושק לאחרונה במהדורה מוגבלת. בדיוק אריזה בגודל כזה אני נהנת לסחוב איתי בתיק. לא מרגישים אותה ואין חשש לפתיחתה. הקרם בעצמו אכן מריח מעט שוקולדי, נספג מהר ומעניק לחות לכפות ידיים אך אני תוהה האם אין קרם אחר שעושה בדיוק את אותה עבודה במחיר הרבה יותר נוח מאשר 49 ש"ח?

ומה איתכן? האם גם אצלכן השתנתה שגרת טיפוח לאחרונה? אילו מוצרים מקבלים מכן מנוחה ואילו זוכים לשימוש יומיומי?

18 תגובות:

 1. את משתמשת בהמון מוצרים!!! אצלי אין מצב להגיע לכמות כזו, אני מתחרפנת אם יש לי יותר מ-2 מוצרי טיפוח פתוחים בכל רגע נתון. מעדיפה להשתמש עד שמסתיים ולזרוק.
  אני רואה שהאקווה עומד להסתיים בקרוב! אל לשכתי בבקשה :-D
  אם את מחפשת קרם ידיים עם מקדם הגנה שהוא גם קטן ונוח לנשיאה בתיק ולא יקר - ממליצה לך מאד על קרם הידיים של לאקה. מעולה.

  השבמחק
 2. כשאמרת שהשיער עבר שינוי של 360 מעלות, התכוונת בעצם ל- 180 מעלות??
  (:

  השבמחק
 3. היי מרינה, פוסט חביב ביותר! את משתמשת גם במסיר איפור וגם בסבון פנים? אני משתמשת במסיר איפור רק לעיניים ובפנים רק בסבון, חלב פנים ומי פנים….גרמת לי לתהייה עכשיו:-)

  השבמחק
 4. thereisbeautyinallofus21 ביוני 2012 בשעה 18:08

  בהחלט כי אני תמיד רוצה להקפיד שהכל ירד לי בצורה מלאה, במיוחד דברים עמידים.

  השבמחק
 5. thereisbeautyinallofus21 ביוני 2012 בשעה 18:08

  חחחח משהו כזה ;)

  השבמחק
 6. thereisbeautyinallofus21 ביוני 2012 בשעה 18:09

  יש לי בעיה אני יודעת, אני תמיד קופצת ממוצר למוצר וקשה לי לסיים מוצרים מהר בגלל זה.
  ברור שיעבור אלייך, כולל בשמים של בעלי ;)
  ייבדק!

  השבמחק
 7. מעולה! וכל מילה נוספת מיותרת!

  השבמחק
 8. היי מרינה, אני מאוד אוהבת לקרוא את הבלוג שלך. גם אני קונה באיי הרב וכבר ביצעתי משם בערך חמש רכישות. אני מאוד אוהבת את הטונר של חברת ג'ייסון שנקרא סופר סי טונר (יש לו ריח של תפוזים), את ג׳ל הניקוי של אוולון אורגניקס שנקרא ויטמין סי ריניואל (גם בריח תפוז) ואת קרם הגוף של נוביאן הרטיג׳ בריח פפאיה וקוקוס. כמעט כל המוצרים שהזמנתי משם היו טובים ומשמשים אותי באופן יומיומי. נראה לי שאני מכורה...

  השבמחק
 9. thereisbeautyinallofus22 ביוני 2012 בשעה 18:59

  כיף לשמוע שאת אוהבת!
  אני כמוך, עשיתי גם 5 הזמנות והיד עוד נטועה.
  על מי פנים וקרם גוף כתבתי בבלוג בהזמנה ראשונה שעשיתי
  http://thereisbeautyinallofus.blogspot.co.il/2012/03/iherb.html

  השבמחק
 10. thereisbeautyinallofus22 ביוני 2012 בשעה 19:01

  תודה לין!

  השבמחק
 11. אז אתחיל מהמוצר ששבזכותך הזמנתי גם ואני מאוד אוהבת- מסיכת המנטה! היא מעולה, עוזרת לי בתקופה זו בה העור שלי מתחרפן!
  אני אוהבת את הריחות שאת בוחרת, בדיוק לעונה הזו, מרעננים והופכים את המקלחת והיציאה ממנה לחוויה מהנה במיוחד!

  השבמחק
 12. thereisbeautyinallofus24 ביוני 2012 בשעה 17:06

  היא באמת מעולה רק שימי לב לא להגזים איתה.
  אני חייבת ריחות מרעננים - חם לי!

  השבמחק
 13. השיער שלי שונה לחלוטין משלך.
  אצלי השיער יבש, דק מאוד ומתולתל.. וכרגע כמובן - צבוע!
  כך שאני צריכה מוצרים קצת אחרים לשיער.
  להרגשתי שמפו צריך לעשות משהו אחד בלבד - לנקות.
  לא מאמינה לכל סיפור הסיפורים של שמפואים שעושים יותר מזה.
  במיוחד כשאחרי השימוש בהם אני שמה מסיכה (בעבר מרכך)
  כך שהאפקט שלהם נעלם 3 דק' אחרי שאני שוטפת את השיער אחריו..
  הרבה יותר הגיוני לי להשקיע במסיכה טובה.
  הזמנתי לאחרונה מסיכה של קרסטז אבל האמת שלא יצא לי לבחון אותה עדיין (הגיעה רק אתמול :))
  אני תוהה אם היא תעזור לשמור על הצבע לאורך זמן, ואם תצליח לתת - שבועיים והילך אחרי הצבע בעיקר - תוספת לחות.
  אבל בעצם זה הדבר היחידי שאני מבקשת מהמוצרים האלה.
  כי עם השיער כמו שהוא, באורך שהוא, אין לי נשירה (שהיתה בכמויות בשיער ארוך יותר), אין לי שומניות או קשקשים (וגם מעולם לא היה)
  הדבר היחידי שהוא בעייתי באמת זה היובש.
  כמובן שיש את עניין הדלילות, אבל אני לא חושבת שיש מה לעשות נגד זה, זה טבע השיער שלי.

  אני מאוד אוהבת את המיטיק אויל, משתמשת בו על בסיס יומי.
  גם השמן ה"מקורי" של קרסטז מעולה אבל לדעתי במקרה הזה, ועבורי, סתם יקר מידי..
  לאחרונה הזמנתי את המיטיק אויל בגירסה קצת שונה. לכשיגיע למדינתנו החמה ואתנסה בו - אכתוב עליו.

  לאחרונה אני משקיעה במיוחד בשגרת הפנים שלי בגלל שזכיתי לביקור שסרב לעזוב של פצעים.
  ובכוונה אני כותבת פצעים ולא פיצעונים שעשוי לתת את הרושם שהם קטנים ולא מזיקים ;)
  במידה מסוימת אני מרגישה שאני "מגזימה" אבל העור שלי, דווקא משתפר..
  זה כולל מוצרי פילינג (גם אם עדינים) בשימוש יומיומי - פעמיים ביום - בערב להורדת האיפור ובבוקר לניקוי הפנים מ"שאריות הלילה" וכמובן הכנה לשיגרת האיפור
  בימים האחרונים אני גם משתמשת ב"ספוג" יעודי שמצד אחד מרגיש שהוא "מכסח" קצת את העור, מצד שני - שוב, העור שלי מרגיש טוב יותר
  כך שכנראה הוא לא כזה "עדין" כמו שהוא מציג את עצמו, הוא פשוט מתכסה פצעים בקלות ;)
  לאור המצב החדש יש לי לא פחות מ - 5 (!) מוצרים בשימוש שוטף ומתחלף לניקוי פנים, וזה לאחר שאחד נגמר לאחרונה..
  זה אחרי חודש אם לא חודשיים של יאוש מוחלט מהמצב. סוף סוף אחרי כמעט שבועיים של טיפול אינטנסיבי הפנים חזרו לעצמם.

  חייבת לעדכן אותך, בהמשך לנושא קרם פנים עם מקדם הגנה, הקרם פנים עמד בניסוי! היום ויתרתי על פריימר, הנחתי מעליו את המייקאפ והוא החזיק כל היום!
  עד לרגע זה (שטרם הורדתי כיוון שאני יוצאת עוד מעט מהבית..) היו הברקות כמובן, ונאלצתי לספוח שומנים אחרי שהות בשמש בדיוק בשעת הצהרים..
  אבל all-in-all ובמילה אחת - ואו.
  ובכל זאת, kiss my face יהיה חייב להבדק איכשהו :)

  השתמשתי קצת במסיכה של אהבה לתקופה קצרה, אבל אין לי סבלנות למסיכות..
  אני חושבת שבמשך שבועיים שלמים אפילו התמדתי 2-3 פעמים בשבוע (המצב היה קשה..)
  אבל גם לא הרגשתי שממש "קורה" משהו, וגם התהליך עייף אותי.
  יתכן שהמצב לא השתנה בגלל סטרס מתמשך באותה תקופה..
  אחרי הכל, העור שלנו הוא גם תוצר של מה שקורה לנו בגוף.. וסטרס משאיר את חותמו..

  אני די נאמנה לתחליבי גוף של נקה 7. במיוחד לחדש בריח קוקוס.
  ניסיתי את דאב בריח חלב קוקוס ונורא התאכזבתי. לא שמתי לב שכתוב - חלב!!
  וגם הריח עצמו אמנם מריח טוב בבקבוק אבל אני לא אוהבת את הריח שנשאר לי על הגוף לאחריו.
  חוזרים לנקה 7 :) מה חדש!

  אצל מיכל ראיתי שהמותג ספרינג מיוצר באבן יהודה - אהבתי הגדולה!!!!
  לכן חובה עלי (!) לנסות את המותג הזה ובהקדם!!!

  אני נורא אוהבת את המארזים הקטנים של לאוקיטן. ואכן יש לי תמיד בתיק אחד כזה.
  ובעצם, זה אותו אחד.. למה? כי בסופו של דבר אני תמיד מוצאת את עצמי מורחת קרם ידיים באוטו עם הקרם ידיים הקבוע שלי של פרולטה.. (תודה תודה לעדן שנתנה לי אותו כשקיטרתי שלא מצאתי אותם..)
  יש לי גם קרם ידיים בבית ליד הדלת וגם אחד במשרד על השולחן
  אבל אני נוגעת רק בזה של פרולטה..
  ואני מרוצה ממנו מאד גם עכשיו כשחם.

  השבמחק
 14. thereisbeautyinallofus5 ביולי 2012 בשעה 1:21

  אני גם חושבת שמסכה היא דבר חשוב אבל לי כל מסכה טובה כי חוץ מקשקשים אין לי בעיות. ניסית גם ספריי לחות ללא שטיפה? זאת דרך מעולה לספק לחות לשיער מבלי שטיפה
  אשמח לשמוע על שגרת פנים מעודכנת. לדעתי צריך לטפל כמה שיותר מוקדם וכמה שיותר טוב בבעיות שצצות. ואין מה לעשות, בדרך כלל יש כאלו.

  השבמחק
 15. האמת שהגעתי למסקנה שדווקא המסיכה שהיתה לילאחרונה פחות עשתה את העבודה.
  כנראה שההבדל בינינו בהרכב ומבנה השיער עושה את ההבדלים - כצפוי :)
  לא מכירה ספריי לחות ללא שטיפה. קרם לחות מן הסתם "כבד" מידי לשיער שלי. יש לך המלצה לספריי?
  מסכימה איתך, רק שלפעמים הגוף שלי מסרב להגיב. גם אם אני מטפלת הפצעים ממשיכים להופיע כי הם תסמין חיצוני לבעיה פנימית.
  הפוסט הבא שלי יהיה כנראה על שגרת ניקוי הפנים.

  השבמחק
 16. thereisbeautyinallofus5 ביולי 2012 בשעה 15:52

  הזמנתי לאחרונה ספריי לחות מאיהרב. אבל משהו שאפשר להשיג בארץ וכתבתי עליו זה ספריי דו פאזי של לקמה. מעולה ומספיק להמון זמן

  השבמחק
 17. http://www.dealcosmetics.co.il/items/1216329-%D7%A9%D7%9E%D7%9F-%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99-%D7%9C%D7%A9%D7%99%D7%A2%D7%A8-%D7%93%D7%A7-100-%D7%9E-%D7%9C-%D7%A9%D7%9E%D7%9F-%D7%9E%D7%A8%D7%95%D7%A7%D7%90%D7%99#features

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails