translate this site

יום ראשון, 22 ביולי 2012

מיומנה של מסדרת

סדר, ארגון ודיפוט הם לא מושגים חדשים בשבילי בתחום האיפור אבל יכול להיות שבשביל חלק מכן הם כן? לכן הפוסט הזה נועד לתת הצצה קטנה למה קורה "מאחורי קלעים" באוסף האיפור שלי עם המלצות מניסיון אישי לארגון נכון של איפור ולקים. 

אך קודם מעט רקע על אחסון ותנאי "מחייה" שלי. שטחי אחסון שלי מפוזרים בשני מקומות עיקריים בבית - חדר שינה ובאמבטיה. בחדר שינה אני שומרת את כל אוסף האיפור שלי והלקים ובאמבטיה נמצאים מוצרי הטיפוח. אני מוצאת כי זאת שיטה הכי מוצלחת וחסכנית בזמן כי באמבטיה אני אף פעם לא מתאפרת (תנאי אור לא מספיק טובים לכך) ויש שם שינויים תכופים בטמפרטורות. מדוע זה רלוונטי? כי מוצרי איפור לא אוהבים שינויים קיצוניים בטמפרטורות ככה שעדיף תמיד לשמור אותם במקום סגור, חשוך וקריר. מוצרי טיפוח אוהבים להיות ממוינים לפי תדירות השימוש. כלומר אלו שאני מושיטה את ידי אליהם באופן יומיומי גרים על הכיור בצד ואלו שזוכים ליחס מס' פעמים בשבוע או מנוסים לצורך סקירה - מעל מראת הכיור, במדף. 

בחדר שינה נמצאת שידת שלוש מגירות המוקדשת אך ורק לי ולאיפור שלי. כמובן שאני עדיין חולמת על שידות מאיקאה אך לצערי בגלל חוסר מקום זה בינתיים בלתי אפשרי. במדף עליון נמצאת קופסת מגירות מפלסטיק לבן (אם יש לכן עצות לאיפה למצוא מגירות שחורות כולי אוזן) המכילות את אוסף שפתונים, גלוסים ובאלמים שלי אשר ממוינים לפי גוונים (מגירה לבאלמים, שפתונים צבעוניים, ניודיים וגלוסים). אני מוצאת כי שיטה זאת היא הכי נוחה בשבילי. עוד אפשר לראות שם את מיכלי זכוכית המחזיקות מברשות (מלאות כשלושת רבעי עם פולי קפה שנותנים ריח משגע לקצוות המברשות), בשמים נוכחיים שלי, פלטות שנמצאות בשימוש קבוע ותיקים. מתיקים אלו אני חיה בחודשיים אחרונים, מאז שאני מתאפרת באופן יומיומי ואין לי זמן לחפור במגירות ולחפש את המוצרים. מה גם שבדרך הזאת יותר קל לי להעביר את המוצרים למקום אחר בעת הצורך (בגלל בן זוג שלא מבין למה צריך להתאפר במשך יותר משתי דקות) ולנסות לצורך סקירות. ברגע שהמוצרים נמאסים עליי הם עוברים לשידה למקומם המיועד (הכל מחולק לפי קטגוריות) ואת מקומם תופסים חברים חדשים. 

תיקי איפור שבהם נמצאים פריטים הקלים לגישה


אוסף הלקים שלי מתגורר בשתי קופסאות פלסטיק רחבות שנרכשו לפני מספר שנים ב"אופיס דיפו" וכל אחת מהן מכילה בסביבות החמישים - שישים לקים. בפנים כולם מסודרים לפי מותגים. מצאתי כי זאת הדרך הכי קלה ומהירה בשבילי למצוא לק לאחר שניסיתי לסדר אותם לפי גוונים. במיוחד בגלל זה יש לי גלגלי לקים שמגלים אילו לקים דומים, זהים או הממש שונים יש לי.

קופסאות לקים פתוחות

וכמובן שלא הזכרתי את קובץ אקסל שמרכז את כל הקניות שלי בתחום הזה כולל שמות, מחירים, תיאורי צבע והאם נסקרו בבלוג. אין דבר שמשגע אותי יותר מלא למצוא מידע על מוצר שרכשתי בעבר ובאמצע כתיבת סקירה אינני זוכרת פרט כלשהו לגביו! כמו כן, ברגע שהמוצר נגמר או מועבר הלאה השורה שלו זוכה לצביעה בצבע כחול כהה. כן אני מוזרה, מודה באשמה!

נתחיל עם חידושים אחרונים אצלי:


את תיק מברשות של WOW רכשתי לאחרונה לאחר שהתיק של ביוטיקייר התחיל להיות קטן וצפוף מדי. ישנם שני הבדלים בין התיקים - תיק של ואו יכול להכיל שמונה עשרה מברשות (לעומת ארבע עשרה של ביוטיקייר) והוא נסגר עם שני מגנטים לעומת קשירה של ביוטיקייר. כרגע אני עדיין לא מרוצה מהפתרון הזה כי אף אחד מהתיקים אינו יכול להכיל מברשות ריל טכניקס שלי (כי יש להן בסיס רחב שאינו נכנס לתיק) ומברשות קבוקי קטנות ולכן אני חושבת על רולים אחרים, כאלו שאין להם בסיס סגור למטה. בנוסף, למברשות פנים עם ידית שמנה יש מעט מאוד מקום ברולים ולכן מברשות כאלו כרגע נמצאות בכוסות עם פולי קפה. הרול של ואו משמש למברשות עיניים (ויש לי הרבה מהן) והרול של ביוטיקייר למברשות פנים יומיומיות. יתרון של שניהם - הם די זולים ועשויים מחומר סינתטי וקלים לניקוי עם מגבון לח. רול של ביוטיקייר מתומחר ב-11.90 ש"ח ורול של ואו יותר יקר - 25 ש"ח.


מסידור מברשות אעבור לסידור איפור. כרגע כל מה שקשור לאיפור עיניים עכשווי שלי מתאכסן בתיק איפור Secrets Beauty* מאת IGA. מותג זה שייך למאפרת ישראלית ענבר גור אריה ומוצריה נמכרים בין היתר בפרו שופ. לפי האתר התיק עשוי מ-PVC עבה, בעל ידית נשיאה ורוכסן. תא פנימי גדול מוקף בפנים בתאי אחסון קטנים. אורכו 23 ס"מ והגובה 14 ס"מ.
כפי שאמרתי, לבינתיים התיק מכיל את כל מוצרי עיניים שלהם אני זקוקה באופן יומיומי אם כי לא רק. בנוסף נמצאים שם מוצרים שאני מנסה ומחכים לסקירות כלומר התיק די מלא. בצידי התיק אני מעמידה את כל המסקרות, עפרונות, טיובים ועוד. במרכז התיק מספר פלטות עיניים שונות עומדות כולל פלטות של מאק, Unii ועוד. לדעתי התיק מעולה ויתאים מאוד לנסיעות כי הוא באמת יכול להכיל את כל הדברים הדרושים, כולל טיפוח ויחד עם זאת אינו תופס מקום רב. למי שנמצאת במצב כמוני וחייבת להתאפר לרוב לא במקום שבו נמצאים מוצרי איפור תמצא את התיק נוח לנשיאה והעברה. שקיפות התיק מאוד יעילה ועוזרת לראות כבר מראש מה כל תא מכיל. כרגע מחירו עומד על 98 ש"ח, מחיר לא נמוך אך כדי לחכות למבצעים שווים כי מדובר בתיק איכותי, גמיש שלא יתבלה בשנים הקרובות.


בשיטוטי ביוטיקייר אחרונים מצאתי תיק חדש ונפלא ב-25 ש"ח בלבד. זהו תיק איפור מתקפל המחולק לארבעה תאים שקופים עם רוכסנים והכל מתגלגל לתיק אחד. הבד מרגיש איכותי מאוד ויעמוד בפני המון משקל (כפי שאני מוכיחה בתמונה). פה נמצאים מוצרי פנים יומיומיים שלי, גם מחולקים לקטגוריות - מייקאפים, סמקים, קונסילרים ופריימרים/מקדמי הגנה. גם זה תיק שיהיה נוח במיוחד לנסיעות, במיוחד למוצרים נוזליים, מברשות, עפרונות ומוצרים לשפתיים.


פלטות איפור* של Unii עלו לארץ בעזרתה של מישל מהבלוג "מעבדה" שהחליטה לייבא אותן מכמה סיבות. היא מרגישה כי הפלטה עשויה מחומר הרבה יותר איכותי מפלטות מתחרות בשוק. בנוסף הפלטה מעוצבת, יפה, מגיעה במספר גוונים ומאפשרת חלוקה נוחה הצלליות. מעבר, הפלטה מיועדת לא רק לצלליות אלא גם לסמקים, מברשות, עפרונות ככה שהיא מתאימה מאוד לנסיעות. לכל פלטה מצורף דף הסבר (באנגלית) כיצד יש לדפט ודף מגנטים. בדף הבית של המותג תוכלו לראות המון טיפים ותמונות. אני הכי אהבתי להסתכל על כל הפלטות של הרוכשות ומה הן מכילות.
לעומת פלטות אחרות שיש לי מדובר בפלטה ממוגנטת יותר קטנה, עבה מעט עם הסגר ביטחון נוח ותוספת נהדרת של מראה. כרגע הפלטה מכילה רק צלליות של מאק (נכנסות לשם ארבע עשרה מהן). היא בהחלט מרגישה איכותית ולא קלה לריסוק כמו זאת של מאק. מכוון ואין לה חוצצים אין הגבלה על מה ניתן להכניס לתוכה - הולך באמת הכל.
הקושי היחיד כרגע כפי שאני רואה הוא שהפלטה זמינה רק בעמוד פייסבוק ומחירה הוא גם אינו נמוך (אם כי  גם בארה"ב באתר הבית הפלטה מתומחרת ב-29$) ועומד על 105 ש"ח בתוספת דמי משלוח.

ואם הזכרתי דיפוט אז הנה השיטה שלי לדיפוט מהיר והכי קל בעולם:


צללית של מאק מסדרת פרו לונגוור (אשר גדולה יותר לעומת צלליות מאק רגילות) רצתה להשתחרר ולעבור לחבריה לפלטה. לכן קודם כל בעזרת סכין שחררתי את החלק של הצללית מהקופסה. פעולה שלוקחת בדיוק מספר שניות.


את הקופסה משאירים בינתיים בצד וצללית הונחה על מחליק שיער מחומם (200 מעלות). תנו לזה דקה-שתיים להתחמם והורידו בזהירות למשטח חלק את הצללית וכמובן הפכו אותה.


את קצה הסכין דחפו לתוך הפלסטיק שכבר הספיק מעט להתרכך והוציאו בעדינות את אריזת האלומיניום. מזהירה, זה חם! נקו את שאריות הדבק עם אלכוהול (אני האמת מדלגת על שלב זה).


טייק שתיים עם מחליק - כדי להוריד את שם הצללית אני מחזיקה את הקופסה למעט שניות על המחליק ואז מקלפת בעדינות עם פינצטה. יורד בקלי קלות.


שלב אחרון זה להדביק על הצללית מגנט ומדבקת שם וסיימנו! אפשר להשתמש במגנטים שדבוקים לכל מקרר ומקרר ולהצמיד אותם בעזרת דבק. לי יש גליל מגנטים נדבק ואני פשוט גוזרת אורך רצוי ומדביקה לצללית.


זה בדיוק מה שעשיתי גם לצלליות קרליין החדשות (סקירה בקרוב!)

ואם אנחנו כבר בנושא של Do it yourself רציתי להראות עוד שיטה קלה ביותר לאיחוד של מוצרי איפור שהתרסקו. כשכל פלטת אינגלוט התרסקה על הרצפה צללית אחת סבלה במיוחד. חיפשתי ברשת מה לעשות ומצאתי כי שיטה שהכי קלה בשבילי היא הבאה:


כל מה ששרד מהצללית העברתי לקופסית שקופה ופירקתי אותה עוד יותר עם קיסם. 


מס' טיפות של אלכוהול רפואי 95%, ערבוב ונוצרה עיסה קרמית. השתדלו לא לטפטף יותר מדי אלא לאט לאט עד שיהיה מרקם סמיך אך לא נוזלי מדי.


מעבירים את הכל חזרה לקופסת האלומיניום ומשטחים.


עם מגבת נייר לחצתי בעדינות על הצללית כדי שתדחס יותר ונתתי לה לנוח ולהתייבש בערך כיממה. אני שמחה לדווח שהיא חזרה לקדמותה! מי שיותר מנוסה ממני בדחיסת צלליות ופיגמנטים היא מיטל לכן אני ממליצה על פוסט שלה בנושא.

ומה איתכן? כיצד אתן מסדרות ומאחסנות מוצרי איפור וטיפוח שלכן? האם דיפוט היא מילה זרה בשבילכן?

מוצרים המסומנים ב* התקבלו מהחברה לסקירה

33 תגובות:

 1. יש לך הרבה מוקדי אכסון!
  אצלי זה מחולק יותר במגירות של רהיטים ופחות בתיקים נפרדים. יש לי שידה לבנה של איקאה ועוד 4 מגירות קטנות בשולחנות איפור בחדר השינה + מגירות בארון + בארון האמבטיה. כשמסתכלים על זה ככה, גם לי יש הרבה מוקדי אכסון.......

  השבמחק
 2. thereisbeautyinallofus22 ביולי 2012 בשעה 12:51

  לגמרי. הייתי מעדיפה שהכל יתרכז על השידה אבל בגלל החצי השני זה בלתי אפשרי. כמובן שגם המגירות של השידה מלאות

  השבמחק
 3. או פוסט מגניב! אצלי הכל מסודר בשידת מגירות של איקאה עם חוצצים...אהבתי את התיק אחסון של ביוטיקייר, נראה מעולה לנסיעות, ארכוש לי אחד.בנוסף שאלה, אחרי שאת עושה דיפוט לצללית של מאק , מקבלים אותן בארץ בבאק2מאק ללא הפוט של הצללית? כי הבנתי שלא כל סניף מוכן...

  השבמחק
 4. אצלי יש שידה רחבה שיש בה 2 מגירות גדולות, ובהן מאוחסנים בעיקר מוצרי טיפוח שמגיעים בבקבוקים (קרם גוף, מי פנים וכו׳). לקים מאוחסנים ב-2 מגירות בשידה ליד המיטה. האיפור מסודר על השידה, הרב בקופסאות פלסטיק שקופות/ קופסאות גלוסי/ כוסות. הסידור הזה לא מושלם, יש הרבה מוצרים שלא זוכים לשימוש כי הם לא מול העיניים שלי, עדיין מנסה לחשוב על סידור שים קסם אך הניצול!

  השבמחק
 5. thereisbeautyinallofus22 ביולי 2012 בשעה 13:25

  גם אצלי יש שידה והכל שם מסודר אבל כפי שציינתי בגלל שלא מתאפשר לי להתאפר מולה לפעמים אני כבר מעדיפה לשים בתיקים ולהעביר למקום אחר.
  התיק של ביוטיקייר מפתיע מאוד כי הוא איכותי ושווה הרבה יותר מ-25 ש"ח.
  בהחלט אפשר להחזיר את הקופסאות ללא החלק של האלומיניום! אני מחזירה לשם רק את החלק הפלסטי שממנו הוצאתי את הצללית (מחברת חזרה) וזהו.

  השבמחק
 6. thereisbeautyinallofus22 ביולי 2012 בשעה 13:25

  לגמרי מבינה אותך!

  השבמחק
 7. איזה פוסט כייפי! אני מאוד אוהבת פוסטים כאלה שחולקים בהם םתרונות איכסון כאלה ואחרים!
  אני קניתי לפני כמה וכמה חודשים שולחן עבודה חדש מאיקאה ובו יש שתי מגירות רחבות שמאכלסות כמעט את כל האיפור שלי וגם קניתי שידת 5 מגירות תואמת שבה מאוכסנות בעיקר המברשות ושאר ירקות... כמו אצלך, גם הטיפוח שלי נמצא באמבטיה ומסודר גם הוא לפי שיטת ה-שימוש יומיומי ליד הכיור והשאר בארונות :)
  כשרק התחלתי לדפט קראתי איפושהו שכדאי להניח משהו שיחצוץ בין הפלסטיק של הצללית והמחליק אז אני מניחה נייר אפייה ביניהם, כדי שחלילה לא אהרוס את המחליק!

  השבמחק
 8. מרינה הפתעת כרגיל עם הפוסטים שלך.
  היה ממש כיף לראות אתחלק מתיק איפור שלך מחכה לראות קצת יותר.
  גם המדריכים שהוספת מאוד שימושיים ותורמים כל הכבוד.

  השבמחק
 9. thereisbeautyinallofus23 ביולי 2012 בשעה 14:27

  תודה רחלי, מנסה להיות לא שגרתית.

  השבמחק
 10. thereisbeautyinallofus23 ביולי 2012 בשעה 14:27

  כיף לשמוע!

  השבמחק
 11. thereisbeautyinallofus23 ביולי 2012 בשעה 14:28

  גם אני ובגלל זה חולקת את פתרונות שלי.
  השולחן ומגירה שאת מתארת זה באמת נוח!
  אני אפילו לא צריכה את הנייר אפיה. כבר יודעת לעבוד ככה...

  השבמחק
 12. פוסט מעולההההה :-)
  עושה חשק לעשות סדר באיפור שלי חחח

  השבמחק
 13. thereisbeautyinallofus23 ביולי 2012 בשעה 15:08

  גשי עכשיו ומייד לסדר LOL

  השבמחק
 14. הפלטה נראת כמו פתרון נהדר, יש לי מלא צלליות שבא לי לדפט, שלא בהכרח יכנסו לפלטה של מאק. חבל שהיא כ"כ יקרה אבל... :((
  אני מאד אוהבת את התיקים של ענבר גור אריה... יש לי אני חושבת בסביבות עשרה תיקים שלה, והם עשו לי סדר רציני במזוודת האיפור :-)

  השבמחק
 15. הפלטה מהממת אבל המחיר מופרז. עכשיו אני בדילמה,
  אגב אני מתקשה לראות איך היא מחליפה את תיק האיפור שנלקח מחוץ מחוץ לבית כי אין לה נפח. לאן ייכנסו מוצרים שאינם שטוחים או זעירים? כי אם צריך אותה בנוסף לתיק אז זה כבר פחות אלגנטי.
  ועדיין בא לי עליה קשות.
  אצלי הכל מאורגן בשולחן האיפור היפה של איקאה, מעין שולחן צר וגבוה בצורת ח עם פלטת זכוכית, ומגירה רחבה. בתוך המגירה מונחות קופסאות חציצה מאקריל שקוף שמכילות המון. היות ולמכורות זה
  לא מספיק יש גם סדרת מגירות אקריל שקוף שקניתי כאן בדי.אמ

  ועומדות על השולחן עצמו בפינה.
  אני מאד אוהבת איחסון שקוף שמאפשר לראות מה מסתתר בפנים.
  המברשות עומדות בצנצנות זכוכית רחבות על מדף זכוכית בתוך ארון הבגדים, ומוצרי טיפוח כמובן בארון
  האמבטיה.

  השבמחק
 16. MUJI אגב חברת האיחסון הכי יפה היא

  http://www.muji.eu/

  השבמחק
 17. זה הפוסט הכי מועיל שקראתי עד היום. כל מוצרי האיפור והטיפוח שלי מעורבבים יחד בהמון מקומות. אני כל כך לא מסודרת. אני רוצה להיו! היום אתחיל לסדר את הדברים, אקנה את התיק אחסון מברשות של וואוו ואתחיל. נראה לי שאת כל הלקים אני יכולה לשים בקופסאות גלוסי ריקות בתוך מגירה גדולה. אני אנסה את זה ואראה מה קורה.

  השבמחק
 18. thereisbeautyinallofus25 ביולי 2012 בשעה 0:20

  תודה, שמחה שאהבת. הסידור שלי ממש לא מושלם אבל היי חיים עם מה שיש.
  יש לקים שיותר מדי גבוהים מכדי שיהיו סגורים אבל קופסאות של גלוסי טובות לסידור איפור/טיפוח

  השבמחק
 19. thereisbeautyinallofus25 ביולי 2012 בשעה 0:21

  תראי זה המחיר בכל העולם, כולל ארה"ב. תחשבי על זה שאת קונה והן לא יתבלו כמו פלטות נייר (Z פלטות)
  הפלטה מיועדת רק למוצרים מדופטים ולא מדברת על שאר מוצרי האיפור.
  סידור שלך נשמע מעולה! אני מכירה את מגירות של מוג'י. אלופות!

  השבמחק
 20. thereisbeautyinallofus25 ביולי 2012 בשעה 0:22

  יש לך עוד פיתרון שלא סיקרתי כי לא ניסיתי - Z פלטות. הן גם לא זולות אבל יותר גדולות ושקופות.
  עשרים תיקים, לא רע בכלל!

  השבמחק
 21. איזה פוסט מבורך! אני לאחרונה צדה אחר כל תמונה או רעיון מקורי לאחסון מוצרי קוסמטיקה למיניהם. אשמח ומאמינה שגם נשמח (ברבים) לראות עוד הצצות לתוך עולם האיפור שלך וצורת ארגונו ואחסונו.

  השבמחק
 22. הי הייתי שמחה לדעת איפה קונים את המגירות האקריליות לא מצאתי די אמ

  השבמחק
 23. thereisbeautyinallofus25 ביולי 2012 בשעה 10:14

  מקווה שיכולתי לעזור לך!
  אולי בהמשך אעלה עוד תמונות באינסטגרם ובפייס :)

  השבמחק
 24. thereisbeautyinallofus25 ביולי 2012 בשעה 10:16

  מכוון וענת לא גרה בארץ לא ניתן כרגע לפי ידיעתי להשיג מגירות אקריליות בארץ

  השבמחק
 25. טוב שאני לא עושה "ממש" מאחורי הקלעים לאיפור שלי.
  או שהכל בבלגן נוראי על השולחן (שזה מאחורי הקלעים האמיתי :))
  או שהכל בסדר מופתי מטורף חחח
  זה נע ונד בין המצבים האלה כל יום..
  בדר"כ אני משאירה שולחן טירוף בלגן כשאני יוצאת לעבודה
  ואז כשאני חוזרת בשעות הערב מתישהו או לפעמים כשאני הולכת לישון אני מסתדרת בחזרה את השולחן
  כל דבר למקומו.

  אצלי יש מעט מאוד בחדר האמבטיה כיוון שאין בו ממש מקום (מדפים/מגרות) למוצרי הטיפוח
  כך שבעצם הכל בחדר וגם לזה מצאתי מקום "בלחץ".
  אני תמיד אוהבת לשנות מיקומים, ארוניות, מגירות וכו' לאיפור שלי.
  אבל בדירה הזו, האפשרות הכי סבירה היא מדפים ומתקן תלוי ללקים (שיש עליו גם דברים אחרים)..
  יש לי מגירה אחת גדולה (בשולחן האיפור) שיש בה מוצרים "קצת מעבר" שאני לא משתמשת כל הזמן
  או לא צריכה כל הזמן על השולחן. אבל זהו..

  אני משערת שמגוון המוצרים שלך והכמות בכל מקרה גדולה יותר משלי כך שדי הגיוני שתצטרכי יותר מקום אחסון :)
  אהבתי מאוד את הרעיון של פולי הקפה!!! בעוד חודשיים אני צריכה לעבור דירה, אולי נעשה את השינוי הזה עם המעבר!

  ביום יום לא נוח לי להשתמש בתיקים לאחסון.
  ואני גם לא נוטה להתאפר מחוץ לבית.
  אם למישהו יש בעיה עם משך הזמן שלוקח לי להתאפר שיתמודד!! חחחח

  אבל כמובן שזה לא מונע ממני לאהוב מאוד תיקי איפור, וכמה שמכילים יותר - ככה יותר טוב!
  כי מידי פעם גם יוצאים לחופש וצריכים לקחת איתנו דברים.
  במקרה שלי אני לוקחת בערך ה-כ-ל כי אני לא יודעת מה ארצה לעשות חחח

  לא מתחברת לרולים למברשות. מצד אחד זה יותר היגני למברשות שלא משמתמשים בהם
  מצד שני, איכשהו אופן האחסון הזה לא מסתדר לי.

  התיק של IGA מדהים!!! גם האיכות שלו וגם כמות המוצרים שיכולים להכנס!
  אני בהחלט חושבת שהוא יכול בכיף להכיל את כל המוצרים שלי - כל מה שצריך לשגרת איפור בסיסית וכל הצלליות שלי
  למרות שלא עשיתי מבחן מהימן עדיין :)
  תכננתי לצאת לחופש עם התיק הזה אבל בפועל החופש בוטל (וסופית שלשום..)

  תיק המשולשים שהוא בעצם חיקוי לתיק פריס של IGA מדהים בעיני!
  אני חושבת שראיתי לראשונה את התיק הזה אצל יעל באחד המפגשים של פורום איפור.
  מאז, שמתי עליו עין אבל עוד לא ידעתי מאיפה אני יכולה להשיג אותו..
  אתמול הזמנתי אותו מפרושופ :)
  מעדיפה בהחלט לרכוש את המקורי כי ברור לי שהאיכות תשתלם.

  מיכל הביאה את פלטת ה UNII מעט באיחור בשבילי, אחרי שהזמנתי פלטה בעיצוב אישי מ ETSY.
  היא הרבה פחות עמידה מזו של UNII, מצד שני, כמו שאמרתי, אני לא באמת מוציאה פלטות מהבית
  ואם כן, אני צריכה להזהר עם הכל גם ככה :)
  העיצוב שלה ממש מגניב, אבל את צודקת, מעט יקר.. מצד שני, משלמים גם על הגימיק והעיצוב.
  לדעתי בכל מקרה, הפלטה איכותית יותר מזו של מאק בצורה משמעותית!!!!
  כך שאי אפשר להשוות אותה אליה.
  הפלטה של אינגלוט פחות ורסטילית והאמת, לא הכי קלה שגם זה צריך לקחת בחשבון ביחס לתועלת ביחס למחיר
  ומה בעצם רוצים לעשות עם הפלטה.

  שיטת הדיפוט עם המלחם/מחליק היא השיטה האידיאלית מבחינתי!
  קיבלתי מלחם כזה במתנה, לא זוכרת אפילו ממי וזה השימוש היחיד שלו אצלי חחח
  אני הרבה פעמים מעדיפה להניח את הפאן על נייר אפיה. יותר נקי בעיני.

  טפו-טפו, טרם קרה לי שצללית נפלה לי והתרסקה.
  זה כן קרה לי עם צלליות שדחסתי (בדיוק 2)
  אבל לא לצלליות רגילות.
  הפתרון שלך אידיאלי! יש חומר שמחבר בין המולקולות בצלליות "רגילות" (הכוונה ל"לא מינרליות")
  כך שאלכוהול בהחלט מספיק.
  אני מעדיפה ללחוץ לא עם האצבע אלא עם "מטבע" (משטח כולשהו) בכדי שיהיה אחיד יותר.
  וכמובן - תודה רבה על הקישור לפוסט שלי :]

  השבמחק
 26. thereisbeautyinallofus27 ביולי 2012 בשעה 1:32

  כיף תמיד לקרוא תגובות שלך! כמו מיני פוסט בעצמו ;)
  התיק של ביוטיקייר נרכש עוד לפני שידעתי שהוא דיופ לתיק אחר של IGA אבל אני יכולה להגיד כי הוא באמת מרגיש מאודדדד איכותי!

  השבמחק
 27. :]
  לא חשבתי ממש לחפש תיקים לאיפור בביוטיקר, פעם רכשתי שם תיק, לא שהוא לא היה עשוי מחומר שנראה די עמיד, הוא היה פושט ברמות, היה נוח לדחוס את כל הדברים בפנים (לא הדרך האהובה עלי..) ואחרי זה ראיתי שיש להם חוץ מזה דברים די בסיסיים ולא נוחים אז לא חזרתי לבדוק.

  השבמחק
 28. הפלטה של UNII קצת יותר עמוקה מפלטות אחרות, ולכן חלק מהעפרונות / מברשות קטנות יכולות להיכנס אליה

  השבמחק
 29. את האמת ניסיתי לעשות את השיחזור של הצללית אבל לאחר יממה היא עדיין נורא אבקתית, זה אמור לקרות או שאני פשוט צריכה לקחת אלכוהול של 95% כמו שלך.?

  השבמחק
 30. thereisbeautyinallofus28 במאי 2013 בשעה 11:49

  עם מה ניסית לעשות? עשיתי רק עם 95% אלכוהול....

  השבמחק
 31. עשיתי עם 70, אבל בקישור שהוספת ראיתי שהיא הוסיפה שם עוד משהו נראלי קראו לו בלינדר, זה נחוץ?

  השבמחק
 32. thereisbeautyinallofus28 במאי 2013 בשעה 12:33

  זה נחוץ עם צלליות מינרליות או פיגמנטים יותר. תנסי לעשות עם 95% ולדחוס כהלכה.

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails