translate this site

יום ראשון, 21 באוקטובר 2012

איפור היום - Monotonic Natural

איפור מונוטוני (או יותר נכון מונוכרומטי) אף פעם לא היה כוס התה שלי ואני לא חושבת שבאמת הראתי אחד כזה מתישהו. כשאני כותבת מונוטוני אני מתכוונת לשימוש של גוון אחד בכל האיפור - החל מצללית, סומק ושפתון. זה יכול להיות בגוון טבעי כמו אפרסק - חום או מעט יותר פרוע אם משתמשים במוצרים אדומים. מכיוון אני לא מהרפתקניות במיוחד ועדיין רוצה להראות איפור שימושי - בחרתי בגוונים אפרסקיים/חומים על מנת להדגים את האיפור. אלו מסוג הצבעים שנראים יותר טבעיים ומשתלבים טוב במיוחד באיפור סתווי שנוטה להכניס אותי למצב רוח עצוב משהו. אנצל את ההזדמנות היום ואסקור גם מספר מוצרים חדשים שיצאו לאחרונה אשר הרכיבו את המראה. 


הראשונים בתור אלו סמקי Color Code* מחודשים (110 ש"ח) של Careline. לפי קרליין מדובר בסמקי פודרה המיוצרים בטכנולוגיה חדשה המעניקה לסומק מרקם משיי, מראה טבעי ועמידות לשעות ארוכות. בסדרה ישנם עשרה גוונים ומתוכם ארבע התקבלו לסקירה: Baby Blush 01 (ורוד ברבי קר מאט), China Rose 04 (ורוד כהה חמים מאט), Natural Blush 07 (חום קריר מאט) ו-Ginger Honey 08 (חום טרקוטה עם ברק זהוב).  
סדרה זאת מצטרפת לסדרת סמקים ותיקה יותר של קרליין - פריזמה שיין ולמעשה נותנת מענה לכל אלו שביקשו סמקים "רגילים" יותר במרקם וגימור טבעי, מאט ברובו וללא ברק. 
כמו רוב מוצרי קולור קוד, גם סמקים אלו מיוצרים באיטליה. הם מכילים חמישה גרם חומר (להשוואה - בנארס יש 4.8 גר' ובאלו של מאק 6 גר') ושוכנים באריזה לבנה עם מראה ומברשת. מצאתי כי הן תופסות המון מקום ולכן ישר ניגשתי לדיפוט. רק לאחר מכן התחלתי להשתמש בסמקים בתדירות רבה יותר. 
מהי דעתי הנחרצת עבור הסמקים? הם מאוד פיגמנטיים, קלים לטשטוש ואכן עמידים (אצלי זה בדרך כלל בסביבות עשר שעות ואפילו יותר אם משלבים אותם עם סומק קרמי). המינוס היחיד שעליו הצלחתי להתגבר היא האריזה שפחות נוחה בשבילי, כי הם לא בודדים על שולחן איפור שלי אלא מצטרפים למשפחה רחבה ואוהבת. 
באיפור של היום השתמשתי ב-Natural כהצללה טבעית. הסומק מספיק כהה בשביל עור בהיר על מנת להיראות מאוד טבעי ולא כתום בשום צורה שהיא. מעליו הנחתי את Ginger Honey רק על תפוחי לחיים וטשטשתי. לדעתי הסוד למראה לא ליצני הוא טשטוש וכמה שיותר ממנו...


בקרליין לא עצרו רק בסמקים והשיקו גם סדרת מברשות איפור* Cruelty Free. בשבילי זה מאורע רב חשיבות כי עד עכשיו אם לקוחה ממוצעת חיפשה מברשות בפארמים לרוב היא נתקלה במברשות איפור בודדות במחירים יחסית גבוהים. בסדרה ישנן שבע מברשות שונות ואפרט בקצרה על כל אחת מהן. בפוסטים הבאים תראו אותן מופיעות בהשוואה למברשות אחרות שאסקור:


בסדרה שלוש מברשות פנים (80 ש"ח):

מברשת מייקאפ וקוניסלר 01  היא מברשת שטוחה, עשויה מסיבים סינתטיים (כמו כל המברשות בסדרה) ומיועדת להנחה ופיזור של המייקאפ ו/או קונסילר. זוהי מברשת קלאסית שדומה למספר מברשות אחרות שיש לי (ולצערי אני כבר לא מוצאת את עצמי משתמשת בהן). לדעתי היא תתאים למייקאפים נוזליים סמיכים מאוד (תחשבו דאבל וור) או אפילו למאפרות שבוחרות להניח מוצרים קרמיים אחרים כגון קרם לחות, פריימר וכו' על מאופרות. גם בסמקים קרמיים (לא נוזליים) ניתן להשתמש בה אך אני מעדיפה את הדו פייבריות לצורך זה. 

מברשת פודרה וברונזר 02 מיועדת לפידור הפנים הנחת ברונזר בצורה רחבה ולא מדויקת. אני מרגישה שבמברשת יש פוטנציאל לא ממומש כי בתמונת פרומו היא נראת הרבה יותר רחבה ממה שהיא במציאות. זה לא אומר שהיא לא שימושית אצלי אבל הייתי מעדיפה שהיא תהיה רחבה, דחוסה ושטוחה יותר על מנת לקחת את החומר בצורה יותר נוחה. 

מברשת סומק והצללה 03 מיועדת להנחת סומק והצללה וגזורה בצורה שמזכירה מאוד את 138 של מאק. לא בכדי היא מיועדת לשתי מטרות כי היא מצוינת לכך. המברשת מספיק מחודדת כדי ליצור הצללות יחסית מדויקות וגם כדי ליטול חומר עם הקצה. מבין שלושת מברשות הפנים זאת הכי מומלצת לדעתי. במראה הנוכחי השתמשתי בה כדי להניח את שני הסמקים. 


 נעבור למברשות עיניים (40 ש"ח):

מברשת להנחת צלליות 04 היא מברשת שטוחה, רחבה יחסית להנחת צלליות בצורה לא מדויקת. אם יש לכן עפעף מאוד קטן היא לא תתאים לעבודה מדויקת אלא יותר לשטיפה של צבע על כל שטח העין או להנחת גוון אחד על עפעף. המברשת מספיק דחוסה ונעימה בשביל המטרה ולכן מקבלת לייק.  במראה של היום השתמשתי בה כדי להניח את כל הצלליות בצורה חופשיה. 

מברשת צלליות זוויתית 05 מיועדת לטשטוש צלליות ומריחת קווי תיחום ויצירת מראה מעושן. מצאתי אותי כדי מיותרת בשביל טשטושים אך היא יכולה לשמש גם כמברשת להנחת צלליות. 

מברשת דו צדדית 06 מצד אחת היא מברשת אלכסונית שמעולה לשימוש עם איילנר ג'ל ומצד שלי, העגול יותר מתאים להנחה מדויקת של שפתון. גם היא מקבלת ממני המלצה חמה. במראה הזה היא שימשה אותי להנחת שפתון. 

 מברשת טשטוש צלליות 07 בעלת ראש עגול לטשטוש ולדעתי נופלת ממברשות טשטוש שאני מכירה ואוהבת. מתברר שמספיקים רק כמה מילימטרים לרוחב ולעומק כדי להפריד בין מברשת טשטושים מעולה למברשת טשטושים שהיא בסדר. במראה היום טשטשתי באמצעותה את הצלליות. 

לסיכום אומר ואגיד שבקרליין יכלו לעשות יותר עם ליין מברשות החדש. מצד אחת זה מעולה שהן בכלל קיימות וישנן כמה פנינות שמאוד אהבתי (שלוש בלבד ליתר הדיוק). מעבר הן עשויות משיער סינתטי ומתומחרות בצורה סבירה. מצד שני הייתי רוצה לראות מברשות "חדישות" יותר כמו שליינים אחרים מחו"ל מתחילים להציע. ברגע שמותג לא מפחד מחידושים  גם הלקוחות יבינו את זה ויאמצו!


אפשר לרגע להזכיר לכן מסקרה שכבר הספיקה להתאבד מתיק איפור שלי? אז בזמן שאני מתאבלת עליה (ורכשתי כבר העתק אחר) אגיד כי Sumptuous הקלאסית (160 ש"ח) של Estee Lauder היא אחת ממסקרות הכי טובות שניסיתי ובצירוף עם פריימר של מאק מדובר בשילוב מגן עדן. 
ההבטחה היא לנפח עצום והפרדה אך בינינו? היא עושה הכל. אני מעמיסה אותה בדרך כלל בשתי שכבות והיא עדיין מפרידה, מעבה ושומרת על נפח (לאחר מעגל). המברשת שלה אינה לוקחת המון חומר ובכך מונעת הדבקת ריסים שתמיד דורשת שימוש במפריד ונוטלת זמן בבוקר שאין לי. נכון שיש לא מעט מסקרות שעושות את אותו דבר גם בפחות כסף אך אני הכתרתי דווקא את סמפצ'ואס מסיבה אחת פשוטה - היא לא נמרחת ועדיין לא מוגדרת כ-waterproof. זאת הסיבה שכל הקיץ דבקתי בה והיא אף פעם לא אכזבה אותי. התמחור הוא כמו תמיד גבוה ממה שהייתי רוצה (כי במוצר כמו מסקרה אני לא נשארת קשורה ליותר מארבעה חודשים של שימוש יומיומי) אך אפשר לרכוש אותה בחצי מחיר בכל המבצעים שמציפים את הפארמים שלנו בשנים אחרונות. 


תוצאה סופית שגרמה לי להתגעגע למעט צבע (אבל זה בפעם אחרת). אם תבחינו, הנחתי את הצלליות בצורה שונה מעט מהרגיל ודי חרגתי מהגבולות של העפעף (גם למעלה וגם למטה). לא מראה pretty כפי שאני בדרך כלל נוהגת לעשות אלא יש בו משהו חולני מעט אולי? 
פנים
מייקאפ (עם אצבעות): ANNA LOTAN premium bb cream - natural
קורקטור (עם מברשת קבוקי קונסילר של אקו טולס): BOBBI BROWN corrector - light bisque
קונסילר (עם מברשת 234): PUPA luminys touch - 02
פודרה (עם מברשת פודרה 02 של קרליין): MAC blot powder pressed - medium
ברונזר (עם מברשת 03 של קרליין): CARELINE color blush - natural blush 07
סומק (עם מברשת 03 של קרליין): CARELINE color blush - ginger honey 08
גבות: MAC brow set - beguile

עיניים
פריימר: OFRA eye gel primer
צללית: CARELINE mono - nude עם מברשת 04 על כל העין, צללית  toasted עם אותה מברשת על כל שטח עפעף עליון ותחתון, סומק natural עם מברשת 07 בשקע 
פריימר ריסים: MAC prep + prime lash
מסקרה: ESTEE LAUDER sumptuous mascara - black

שפתיים
שפתון (עם מברשת 06): CARELINE color code - plum brown b15

ומה איתכן? מעריצות או מתעבות איפור מונוטוני? חושבות שזה מיועד רק למסלול או גם ליומיום?

12 תגובות:

 1. אהבתי את הלוק הסופי :)
  אני מאוד אוהבת חלק מהמברשות של קרליין. הן טובות דיין בשביל לתת מענה ללקוחה הממוצעת וזה יפה. גם מבחר הסמקים החדש שלהם מקסים ואפילו מצאתי את עצמי מתחברת לסמקים בגוונים שלא חשבתי שאוהב. זה מפתיע.
  מסקרות של חברות יוקרה אני נוטה לא לקנות אבל באופן גורף אני ממש לא אוהבת את המסקרות של אסתי לאודר , מעדיפה עממיות שנותנות תוצאה טובה יותר לטעמי.


  השבמחק
 2. תודה!
  זהו, אני גם מרגישה שאולי בשביל לקוחה שלא מכירה את העולם בכלל הן יתאימו אך מצד שני אני חושבת שהן אמורות להיות מספיק טובות גם בשבילנו, הפריקיות, לא?
  הסמקים נהדרים ונמצאים בתדירות גבוה מאז שדיפטתי אותם.
  אנא, הביאי אלי המלצות למסקרות שיעשו לי ריסים ענקיים וגם לא יימרחו. כולי אוזן!

  השבמחק
 3. אהבתי את המראה, גם אני חובבת את הלוק האחיד לאחרונה.. בעיקר כי הוא חוסך לי זמן ומחשבה..
  לגבי מסקרות, אני ממליצה לך לנסות את
  MAX השחורה של בורז'ואה

  השבמחק
 4. דווקא יש לי את מקס וגם אותה אני אוהבת אבל עדיין, את זאת יותר.

  השבמחק
 5. אני חושבת שיצא מעניין. לא בטוחה אם זה בשבילי להשתמש באותו גוון כמעט בכל האיפור, לדעתי זה פשוט קצת משעמם, מה שגם את חושבת :-)
  הסמקים של קרליין נחמדים, אני צריכה לבדוק גוונים אחרים יותר מקרוב לראות אם יש משהו מעניין ממש.

  השבמחק
 6. חחח מעניין IS THE WORD.
  זה די משעמם אם הייתי מתאפרת באותם מוצרים וגוונים כל הזמן. איפה ההנאה וריגוש? אבל יש נשים שמתחברות דווקא לשגרה ומעדיפות לדבוק בה.
  אני מאוד אוהבת את הסמקים אבל מסכימה שהגוונים שקיבלתי לא כל כך מלהיבים. טוב שיהיו אבל לא משהו שלא ראינו בעבר.

  השבמחק
 7. היי מרינה, לפי דעתך הנטורל מתאים להצללות בפנים? אני יחסית בהירה בפנים (גוון 53 בבורז'ואה )

  השבמחק
 8. אני 52 והוא מתאים לי כהצללה אז אני מניחה שכן...

  השבמחק
 9. למרטת שלרוב אני לא בקטע של גוון אחד- התוצאה מחמיאה לך מאוד!
  מסכימה לגבי קרליין-את מברשות הפנים 2,3 אהבתי (1 פחות משמשת אותי) אבל במברשות העיניים הם יכלו להשקיע עוד קצת...

  השבמחק
 10. גם אני לא אבל מדי פעם זה נחמד
  חבל שהמברשות יצאו פחות טובות ממה שציפיתי...

  השבמחק
 11. הסמקים מאוד איכותיים בעיניי וכמו המברשות, נותנים מענה לצרכנית הממוצעת בגזרת מוצרי בסיס.
  ומספר 8 נראה מהמם עליך!

  השבמחק
 12. הסמקים מעולים ואחרי דיפוט בכלל מאוד שימושיים.בגלל שאני לא לקוחה ממוצעת ומצפה קצת ליותר מעט התאכזבתי מחלק מהמברשות..
  תודה!

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails