translate this site

יום ראשון, 4 בנובמבר 2012

IHERB - TAKE 7

לא מעט מכן מבקשות ממני לדווח על רכישות IHERB לעתים קרובות ויותר ומי אני שאגיד לא? במשך יותר מחצי שנה אתר זה הפך להיות לאחד מאתרי רכישה אהובים עליי ולא רק לצורכי איפור אלא זלג לאט לאט גם לאוכל. הפוסט של היום דווקא יתמקד במברשות Cruelty Free ומעט בחירות אחרות. יש לזכור שהזמנה זאת נעשתה לפני מס' חודשים ולכן גם פה היה לי מספיק זמן כדי לחקור, לנסות ולהחליט האם אמליץ או אתחרט עליהן. 

Shadow Shields מאת Eye Boutique התברר (6.05$ ל-14 יח') כרעיון נחמד על הנייר אך כלא כל כך פרקטי במציאות. אלו הם "מגני צלליות" אשר מיועדים למנוע נשורת של צלליות מתחת לריסים תחתונים ובכך לחסוך לעצמנו עבודת ניקיון לאחר מכן. כל מגן בנוי בצורה של חצי עיגול עם פס מדבקה שלאחר הסרתו ניתן להדביק על הפנים. מצאתי את עצמי משתמשת בהם מספר פעמים (בכל פעם ביחידה אחת שעברה מעין אחת לשניה) וכל פעם התעצבנתי מכך שתמיד חלק מקונסילר נשאר מרוח על פס המדבקה. החלטתי שהפתרון בשבילי הוא פשוט - מכוון ואני לא אוהבת להתחיל עם איפור עיניים קודם אני מחזיקה את המגן צמוד לפנים אך לא מדביקה אותו. מושלם? לא ממש ולכן אני באמת חושבת שזה בזבוז כסף. תוציאו אותו על דברים אחרים באתר. 


Green Tea Blueberry Slim Life מאת Yogi  היה ניסיון ראשון שלי עם מבחר התה (3.78$ לחבילה של 16 תיונים) שמוצע באתר (מאז עבר הרבה תה במטבח שלי כפי שתתרשמו בתקופה הקרובה) והאמת, הופתעתי לטובה! 
הסיפור של Yogi מתחיל אי שם ב-1969 עם יוגי בהג'ן, מורה ליוגה. הוא חלק את כל מה שלמד בהודו לתלמידיו ותוך כדי הגיש תה מתובל שקראו לו "יוגי תה". התה הכיל חמישה תבלינים מסורתיים: הל, קינמון, קרפול, שורש ג'ינג'ר ופלפל שחור. משקה זה עורר את השראתם של תלמידיו וב-1984 הוקמה החברה. החברה התפתחה ומציעה עכשיו מגוון רחב של תה בטעמים שפונים לבעיות בריאות מסוימות. כיום, יש ליוגי כבר יותר משישים בלנדים שונים של תה כאשר רבים מהם עדיין מכילים את "חמשת התבלינים". עם מוטו "תרגיש טוב, תהיה טוב, תעשה טוב" פלא שהחברה מוכרת ונמכרת ברחבי ארה"ב וקנדה?
טעם אוכמניות המשולב בתה ירוק מיועד לנתינת אנרגיות ודיכוי תיאבון. כל המרכיבים כמובן 100% טבעיים ותה זה כן מכיל כמות קטנה של קפאין ואפילו בעל תג כשרות פרווה. מכוון וקיבלתי את התה באמצע הקיץ, הכנתי ושתיתי אותו בצורה של תה קר - שקיק אחד הספיק לקנקן תה גדול ומצא את עצמו מתגורר במקרר למשך מספר ימים. צרכתי אותו על בטן ריקה כל בוקר בדרך לעבודה ובהחלט הרגשתי שהתיאבון לאחר מכן היה יותר נמוך מהרגיל. 
באתר יש יותר מחמישים סוגים שונים של יוגי תה וביניהם תמצאו לדוגמה תה לניקוי העור (הוזמן גם), ניקוי כללי, הפחתת לחץ, שינה, חיזוק מערכת חיסונית וכו'. 

עוד צורפו שוקולד טופי של Chocolove ודוגמית חינמית של Goji To Go, פרי סיני שמזכיר שילוב של אוכמניות, צימוק ותות בר. שניהם מאוד טעימים ומומלצים!


ועכשיו הגיע זמנם של מברשות Ecotools. בעוד שחשיבותם של מברשות Real Techniques בתיק איפור שלי הוא רב  (גם סטים שלהם יופיעו בפוסטים הבאים), רציתי לחקור מעט יותר לעומק את המברשות של מותג מוכר וותיק כמו אקוטולס, במיוחד אחרי שניסיתי ואהבתי את סט קבוקיות שלהם). 


Bamboo Smudge Eyeliner Brush היא מברשת (3.5$) שמיועדת לטשטוש איילנרים. מכוון והמברשת שייכת לסדרת במבוק, היא מיוצרת מחומרים טבעיים וממוחזרים ובעלת שיער טקלון סינתטי (כמו כל המברשות בליין). מה שמיוחד במברשת הזאת היא שיש בה מחדד בקצה! 
קצה המברשת נעים ועושה את העבודה בדיוק בצורה שצריך - קל לטשטש איתה עפרונות וגם להניח צלליות ליד קו ריסים. 


 Bamboo 5 Piece Brush Set הוא סט (9.73$) שמכיל חמישה פריטים: שתי מברשות פנים, שתי מברשות עיניים ותיק קטן לאחסונם. הגודל של כל המברשות הוא רגיל אך הן בעלות ידיות קצרות יותר מהרגיל ולכן מעולות לנסיעות. 
מברשת Mineral Powder  מיועדת להנחת מייקאפ או פודרה מינרליים אך אצלי היא די מולטי טסקרית: פודרה, ברונזר ואפילו סומק זוכים לשימוש איתה. היא רכה מאוד ויחסית "פתוחה" ולכן פחות מתאימה לדחיסה של מייקאפים על גבי העור. 
מברשת Concealer אמורה להיות בשימוש עם קונסילר נוזלי או מינרלי ולמרות שגם לזה היא נהדרת, בנוסף היא מניחה צלליות קרמיות בצורה רוויה. 
מברשת Eye Shading מומלצת בתור מברשת להנחת וטשטוש צלליות אבקה ואני מצאתי שהיא נהדרת בתור מברשת טשטושים נטו. אל תקפחו אותה בגלל גודלה הזעיר - עם טשטושים לא מדויקים היא תדע להתמודד מצוין. 
מברשת Baby Kabuki מצטרפת לאוסף קבוקיות מהמותג ולא נופל ממנה. אידאלית בשבילי להנחת פודרה ותמיד אצלי בתיק לטאצ'אפים. 


 Bamboo 6 Piece Brush Set הוא סט (10.40$) שני וגם פה מכיל ערבוב של מברשות פנים ועיניים בתוך תיק קוסמטי. 
מברשת Blush מיועדת להנחת סומק. בגלל גודל הלא כל כך קטן שלה וצורת האובלית לדעתי היא תתאים להנחת סומק בצורה חופשית מאוד ולא ממוקדת ולמי שיש פנים צרות תאהב אותה לפודרה או ברונזר (ולא הצללות שמצריכות מברשות יותר מחודדות). 
מברשת Eye Shading מומלצת להנחת צלליות על עפעף. היא לא מספיק דחוסה בעובי על מנת להניח בצורה רוויה צלליות ולכן עדיף להשתמש בה לשטיפה של צבע על כל העפעף. 
מברשת Eyeliner מומלצת לשימוש עם איילנר (מכל הפורמולות) או כמברשת להנחת צללית לגבות. מברשת זוויתית שעובדת מצוין עם איילנר ג'ל במיוחד לתיחום פנימי. חלופה אחרת היא כמברשת למילוי גבות או כמברשת שפתיים להנחה מדויקת של ליפסטיק. 
מברשת Lash and Brow Groomer מצוינת לסירוק גבות מצד אחד ומצידה השני מפרידה ריסים לאחר הנחת מסקרה. המסרק גבות לא כל כך רך אך עושה את עבודתו בסירוק גבות (אם כי אני מעדיפה מברשת מסקרה של ביוטיקייר לכך). צד שני מפריד ריסים דבוקים בצורה טובה. 
מברשת Concealer מיועדת להנחת קונסילר והיא זהה למברשת קונסילר מסט שהראתי מקודם. לדעתי גדולה מדי להנחה מדויקת של קונסילר ועל כן אני משתמשת גם בה כמברשת להנחת צלליות קרמיות או להנחת קונסילר מתחת לעיניים. 


 Bamboo 6 Piece Eye Brush Set הוא סט (7.22$) שלישי ובניגוד לקודמים, נטו מיועד אך ורק לאיפור עיניים. בסט זה החליטו אנשי אקו טולס לחרוט על כל מברשת את המטרה לשמה היא מיועדת. כל המברשות שוכנות בתיק קטן ובצירוף מראה מתאים במיוחד לנסיעות. 
מברשת Large Eye Brush מסומנת תחת Blend ולדעתי היא גדולה מדי להנחה ממוקדת של צלליות וטשטושן. 
מברשת Angled Crease היא מברשת זוויתית שאמורה להניח צללית בשקע העין. מרגישה שבינתיים לא מיציתי את הפוטנציאל שבה שכן אף פעם לא הבנתי למה מברשות זוויתיות פלאפיות נועדו...
מברשת Eye Shading היא סופר קטנה  וטובה לעבודה על מקומות ממוקדים, כמו קו ריסים תחתון וטשטוש צלליות שם. 
מברשת Highlighting התבררה כמברשת טשטושים לא רעה בכלל למרות שמטרתה המקורית היא להנחת צללית מתחת לגבות ובזוית פנימית של העין.
מברשת Sumdge היא מברשת עיפרון זעירה שאיתה אני אוהבת להניח צללית מאירה בזוית פנימית של העין. 


בליין יש עוד לא מעט מברשות איפור אחרות ומוצרים משלימים כמו תיקי איפור. סך הכל מדובר במברשות ידידותיות למשתמשת מתחילה, רכות מאוד ואני ממליצה עליהן במיוחד למי שרוצה לנסות מברשת איפור בפעם ראשונה מחברה שאינה מנסה על בעלי חיים. משלושת הסטים אהבתי במיוחד את הסט הראשון כי אני מרגישה שכל מברשת שם זוכה ממני לשימוש תדיר. אני עדיין חושבת שהסטים ומברשות בודדות של ריל טכניקס יותר ממוקדות ומרגישות יותר "מקצועיות" אם כי גם לאקו טולס יש פה ושם הפתעות. 

                                 אני מקווה שנהנתן מעוד מהדורה בסדרה זאת ואל תשכחו שאם אתן
                     מתכוונות לרכוש בפעם ראשונה מהאתר תנצלו את הקוד LOF979 לקבלת 10$ הנחה
                                   (בקניה מעל 40$ עם משלוח חינם או 5$ הנחה בקניה מתחת). 
לכל הפוסטים בסדרה עד עכשיו תקליקו!

14 תגובות:

 1. פוסט מקיף ומעניין במיוחד! אף פעם לא התעניינתי כל כך במברשות שלהם, נראה לי שזה בעיקר העיצוב הלא מושך בעליל בעיניי, אבל נראה שיש להם דווקא יציאות טובות!
  תודה על הסקירה :)

  השבמחק
 2. העיצוב מאוד "טבעי וירוק" אבל המברשות זולות ועונות על צרכים של מתאפרת מתחילה לדעתי אז למה לא?
  שמחתי לעזור :)

  השבמחק
 3. אח.... איך אני אוהבת פוסטים על iHerb :)
  יש לי את כל המברשות ואני נהנית מהן מאוד! תתחדשי

  והתה נשמע מעניין מאוד... אף פעם לא חשבתי להזמין משם תה אבל ייתכן שבזכותך זה עוד יקרה

  השבמחק
 4. גם אני!
  המברשות באמת סבבה אבל עדיין מרגישה שיש אחרות טובות מהן. אבל המחיר מצוין ולדעתי יתאים לאלו שרק מתחילות או רוצות להרחיב את האוסף
  התה הזה הוא רק התחלה. יש לי כבר אוסף!

  השבמחק
 5. איך השוקולד?ולא כל כך הבנתי האם אהבת את התה של יוגי?

  השבמחק
 6. השוקולד מאוד טעים ובגלל שהזכרתי אותו בעבר לא התעכבתי על הסברים. טוב לדעת שמדובר בשוקולד עם מעט תוספות ולא כמו הסטנדרטיים.
  התה נחמד, במיוחד אם את אוהבת תה ירוק בטעמים

  השבמחק
 7. השוקולד הזה הוא מכה... פשוט מכה.
  מעבר לתיאורך המפתה של המברשות- אני מודה שהעיצוב המינימלי אך הטבעי שלהם התחבב עליי במיוחד

  השבמחק
 8. היי מרינה!תודה על כל הפוסטים בנושא אייהרב. עשיתי הזמנה בעקבות ההמלצות שלך(עם הקוד הנחה שסיפקת).יש לי שאלה קצת קטנונית,הזמנתי מעל 50 דולר אבל לא קיבלתי שום דוגמיות חינם האם הם מצרפים לכל הזמנה ?תודה

  השבמחק
 9. לגמרי ולכן אני לא מזמינה אותו כל הזמן!
  המברשות נחמדות וצועקות "ידידותיות לסביבה"

  השבמחק
 10. היי אירנה! בעיקרון אם הוספת מוצר מ-FREEBIE וגם לקחת דוגמית בקצת כסף (בראש עמוד זה נמצא) אז הם לא מוסיפים יותר...

  השבמחק
 11. למברשות של אקו טולס עוד לא הגעתי במסגרת השיטוטים באייהרב, אולי בהזמנה הבאה אזמין משהו.
  השאדו שילדס זה לגמרי סרטונים של פיקסיוו! :-D

  השבמחק
 12. אם יש לך מברשות אחרות, אני לא בטוחה עד כמה תצטרכי גם את אלו של אקו טולס. הן NICE TO HAVE אבל לא חובה

  השבמחק
 13. פוסט מדליק !! סכנה לחשבון בנק של בת שרות לאומי ..
  אני עוברת על השמות של התה באתר ואני מתלהבת בטירוף זה מרגיש כמו מילות קסמים בשקיות תה קטנות P:

  השבמחק
 14. סכנה לחשבון בכללי, לא רק לחיילת ;)
  יש שם תיונים מדהימים, אני כבר הספקתי להתחדש בלא מעט...

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails