translate this site

יום חמישי, 31 בינואר 2013

שגרת איפור וטיפוח בחו"ל - מהדורת ינואר 2013

לא קל לחזור לשגרת חיים רגילה לאחר נסיעה ולמרות שאני כל הזמן מנסה להתאמץ להסתגל מהר מאוד, עדיין לוקח לי שבוע - שבועיים להיכנס לקצב רגיל בכל מה שקשור לבלוג. אני כן לומדת כל פעם יותר ויותר טוב כיצד להתארגן לנסיעות, מה לקחת, לחזות מה ינוצל ובמה באמת אשתמש - אם תרצו לראות פוסטים אחרים בנושא, תקליקו! הפעם הנסיעה הייתה למשך שבוע וזה הצריך ממני להתארגן מבחינת טיפוח ואיפור למספיק זמן. ניצלתי גם את הזמן לצילומים של מספר לוקים שעשיתי ואהבתי. תהיו גאות בי אם אגלה גם שחזרתי הביתה בידיים ריקות מבחינת רכישות ביוטי? אני יודעת שאני כן! בכלל, החודש היה די רגוע כשזה נוגע לקניות ואני מרגישה צורך לעצור על מנת לדבר גם על דברים שהגיעו לידיי לפני חודשים ועדיין לא זכו לאור זרקורים פה או נוצלו כראוי...

פתחתי דווקא עם תמונה שאינה קשורה לאיפור אבל צולמה בנסיעה ובשבילי מייצגת את אחת השקיעות הכי יפות שזכיתי לראות. כל כך אהבתי אותה שלא אתפלא לראותה בעתיד תלויה על קנבס מודפס...


בטיפוח לא "התפרעתי" אלא לקחתי איתי מוצרים מוקטנים של שגרה רגילה שלי (אם מצאתי כאלו). התחלתי תמיד עם הורדת איפור על ידי מסיר איפור דו פאזי מוקטן של ספורה שלצערי נשפך מעט (כי מרינה החכמה שכחה לסגור אותו כראוי) וברגע שהוא הסתיים עברתי לאמפולות של לה רושה פוזה. המצאה גאונית לנסיעות כי היא סטרילית, חד פעמית ומורידה בצורה טובה איפור, אם כי לא מושלמת. משם המשכתי לקרצוף של הפנים והורדת איפור על ידי סבון רימונים שידעתי שיסתיים ולכן הוספתי איתי את סבון מקציף של אנה לוטן שעדיין נאהב על ידי. העברתי לבקבוקון קטן את מי פנים הרגילים שלי (ממליצה לקנות בקבוקים ריקים בביוטיקייר/ואו) ועם פדים של בלונס טיהרתי את הפנים. חומצה גליקולית 10% המדהימה שלי נסעה בגודלה המלא ובערבים עשתה את עבודתה. ללחות נוספת השתמשתי בשמן פנים מוקטן של ד"ר האושקה שמסרב להיגמר ובמקרי חירום הוספתי מדי פעם את מסכת לחות של אהבה. קרם עיניים מוקטן וגם סבון גרגירים (שניהם של אנה לוטן) נוספו ושומשו בכיף. המטרה של "לקבל תחושת בית הרחק ממנו" הצליחה ולא נצפו שינויים דרסטיים בעור!


חמאת גוף מוקטנת בריח מורנגה ליחחה אותי אחרי כל מקלחת. משום מה ריח זה מעלה לי זיכרונות של ילדות מאוקראינה. הזוי ומוזר בהתחשב בזה שהפרח גדל רק במזג אויר טרופי... קרם רגליים מוקטן מסבון של פעם הוא המצאה מעולה לנסיעות כי הוא קטנצ'יק ובאריזה נוחה מאוד. כפות רגליי הודו לי מאוד אחרי אמבטיה מפנקת ומריחה נדיבה איתו. לקחתי איתי גם מסכת פנים חד פעמית אבל בסוף היא לא זכתה לשימוש.


במקלחת עצמה עמדו סבון פנים שציינתי לפני, סט שמפו וקונדישנר של לאוקסיטן שהתקבלו בעבר הרחוק לסקירה. הם מיועדים לשיער צבוע אבל למרות שלי אין כזה בנסיעות אחרונות לקחתי אותם איתי ותמיד נהנתי משימוש בהם. בשנה שעברה קניתי לא מעט מוצרים בלאוקסיטן ובאחת מ"שקיות הפתעה" המתינו לי מוצרים מוקטנים מסדרת פלור שרי. פרחוני, שמח וקליל - בדיוק מה שאני צריכה far away from home...


תיק איפור שלי השתכן באמבטיה כי רק שם הייתה תאורה מספיק חזקה לאיפור. לא רק שהוא הכיל את כל האיפור (ותראו שלקחתי לא מעט) אלא גם הצלחתי לדחוף לשם את רוב הטיפוח. מכוון ואני תמיד עולה לטיסה עם תיק איפור, מברשות וטיפוח אני תמיד מקפידה לשים לב ולבדוק ששום דבר לא יעלה על 100 מ"ל. בארץ פחות מקפידים על זה אבל בחו"ל יזרקו ללא חשש! גם תיק וגם הנרתיק למברשות הם של IGA.


עוד כל מיני דברים שהיו נחוצים בשבילי כללו מגבונים, דוגמיות בשמים שתמיד באים איתי לחו"ל ומוצרים שונים לשיער כמו תחליב לשיער חלק וספריי לשיער (נכנסו למזוודה בגלל הגודל וצורפו אליו גם פן). בתיק יד החזקתי כמו תמיד מברשת שיער עם מראה, ספריי לרענון פנים של לה רוש פוזה, קרם ידיים בריח לימון (אחד ממוצרי שנת 2013 כבר!), מחטא ידיים בריח קוקוס ואדוויל.


בכל מה שקשור לציפורניים עשיתי טעות ונסעתי עם לק גליטרי שלצערי התחיל להתקלף כמה ימים. חכמה הייתי וכמובן לקחתי אותו איתי אבל אחרי שהורדתי החלטתי להישאר "נטורל" ורק הנחתי מחזק ציפורניים. פעם הבאה אלך על צבע ניודי!


אני יודעת שהבטחתי פוסט על מברשות וכזה יהיה בעתיד אבל הנה הצצה למברשות שלקחתי איתי והשתמשתי ברובן. F80 של סיגמה היתה הבחירה למייקאפים נוזליים שלי והיא תפקדה נהדר. להצללות לקחתי את 138 אבל משום מה לא עשיתי בכלל הצללות או הנחתי ברונזר ולכן היא לא הייתה בשימוש. מברשת קבוקי קטנה שלא נכנסה לכאן אלא לתיק איפור עצמו היא קבוקי קטנה של אקו טולס. לסומק השתמשתי ב-168, אחת המוצלחות למטרה זאת. את היילטר קרמי שלי הנחתי עם דו פייברית קטנטנה של בדליום (הנה הצצה לתוצאות של הזמנות אחרונות מאיהרב!). עם קורקטור תמיד מתמודדת בהצלחה קבוקי עיניים של אברידיי מינרלס ואני לא רואה שהיא הולכת להתפטר בקרוב מתפקידה. קונסילר מאיר הנחתי עם קבוקי נוספת, מסט עיניים של ריל טכניקס. את איפור עיניים עשיתי עם המון מברשות של מאק בעיקר!


אלו פחות או יותר המוצרים שנסעו איתי לטבריה וגם עכשיו. להגיד שהשתגעתי בסופה של הנסיעה כי די נמאס לי להתאפר פעמיים ביום (Gasp אבל זאת האמת) עדיין אהבתי שבערב היה לי זמן להשקיע קצת מעבר ולהנות מזמן עם עצמי... בכל זאת התגעגעתי לאוסף איפור שלי ולתחלופה המאוד גדולה של מוצרים שאני עושה ומנסה תמיד. אין יותר משעמם מלעשות את אותו בסיס כל פעם מחדש כי זה מרגיש יותר כמו מטלה... גם אתן לפעמים מרגישות ככה?


אתחיל דווקא עם גבות שמקבלות לאחרונה תשומת לב מיוחדת. צללית גבות של ביוטיקייר (אני משתמשת רק בגוון הבהיר) שבעזרתה של מברשת אלכסונית של ריל טכניקס הופכת את המלאכה למאוד קלה וזריזה. עיפרון גבות בגוון fling מצטרף כדי לעזור עוד קצת במילוי והארכת הגבות ומברשת של ביוטיקייר לסירוק. לקחתי גם את ג'ל גבות של מאק אבל לא השתמשתי בו כי הרגשתי שהגבות מספיק מסודרות וכהות.


חלק הכי גדול מהתיק היה מוקדש לאיפור עיניים ורציתי להבטיח לעצמי שיהיו לי כמה שיותר אופציות. מוגזם? אולי אבל לפחות היה לי "שקט נפשי" ;)


בשפתיים לא "התפרעתי" כי העדפתי להתמקד בעיניים ולכן יש פה שפתונים בגוונים טבעיים. בבקרים הנחתי את Plumful שנתן צבע ורוד יפה לשפתיי ובערב הסתפקתי בשפתון של דיור (שבאמת אני רוצה כבר לסיים ולו רק בגלל שנמאס לי ממנו). בכל פעם אפשרית שפתיי לא היו רחוקות מבאלם של ג'ק בלאק.


ככה פחות או נראתה שגרת איפור בסיס שלי, מינוס פה ושם כמה דברים. התמקדתי בעיקר להשיג עור סמי מאט, זוהר  ונקי. אם בבקרים השתמשתי במייקאפ 123 עם פריימר רגיל של קלרינס, בערב החלפתי לערבוב של ויטה לומייר עם מעט פריימר מאיר של קלרינס. לכהויות קורקטור בובי בראון ומעליו מאיר חדש מבייר מינרלס שעדיין לא הופיע בבלוג אבל השתלט על חיי לגמרי! פודרת בלוט במרכז הפנים לעור מאט וכהארה הנחתי תמיד היילטר קרמי. למרות שלקחתי את deep throat, במשך כל השבוע השתמשתי ללא ברונזר רק בסומק sin שגם הוא חדש לבלוג. אין גוון יותר מושלם ממנו לחורף...


מנקה מברשות הוא חובה בכל נסיעה כי הוא מאפשר חיטוי מיידי של כל מברשת ומברשת וספריי לקיבוע איפור של אורבן דיקיי באמת עזר לקבע את איפור הבוקר שהחזיק עליי למשך שעות רבות.

שיידסטיק Street Cool ושילוב  של צלליות מאק האהובות עליי (Shale ,Satin Taupe)
פלטת צלליות של Lorac ופיגמנט Museum Bronze
גריזפיינט French Quarter+פיגמנט Blue Brown בעיקר4 תגובות:

 1. על אף שלקחת לא מעט מוצרים, הצלחת להשתעמם מהם
  אני מבינה על מה את מדברת, גם לי זה קורה וקרה.


  יפה לך זהב:)

  השבמחק
 2. השתעממתי במיוחד באיפור פנים. שמחה שמישהי מבינה!

  השבמחק
 3. LOL אני יודעת בדיוק מה ארזת לנסיעה הזו ;-D
  מבחינת איפור עיניים - את לוקחת המון, ללא ספק יותר משאי פעם הייתי מעלה בדעתי לקחת.
  אבל הייתה לך הזדמנות לשחק עם איפור בתדירות די גבוהה, ככה שזו נחמד לנסות כמה שיותר דברים מהאוסף.
  אהבתי את האיפור הזהוב!

  השבמחק
 4. טוב אם הייתי ממש מוגבלת מבחינת משקל ו/או זמן בטוח הייתי מצמצת אבל לא הייתי ככה שזה מה שקרה LOL

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails