translate this site

יום חמישי, 10 בינואר 2013

זירת קרב - עפרונות באלם

לכבוד השקה מחודשת של שפתוני Chubby Sticks מאת Clinique בחודש שעבר, חשבתי שאין זמן יותר מתאים מעכשיו על מנת להשוות אותם מול Just bitten Kissable Balm Stains של Revlon שהופיעו לראשונה בתחילת 2012 בארה"ב ומאז כבשו אותי. בכלל, שנת 2012 הייתה נהדרת בכל מה שקשור לשפתיים מבחינתי כי ההעדפה הייתה לשפתיים מלוחחות, מבריקות וכמה שיותר מטופחות. אני מקווה שהמגמה תמשך גם השנה!
את דעתי על צ'אביס של קליניק הבעתי כבר בעבר ואם לסכם מדובר בבאלם עם צבע שנותן כיסוי נמוך יחסית אך מאז למדתי שככל שמוסיפים יותר ויותר שכבות אפשר לבנות את הכיסוי עד לבינוני. בינתיים כל העולם התלהב מהחידוש של רכישת שפתון באריזת עיפרון מסתובבת מתברר כי אחרת איך אפשר להסביר שבפחות משנתיים נמכרו ברחבי העולם מעל שתי מיליון יחידות?!

אם עד עכשיו בסדרה היו רק שישה גוונים, החליטו בקליניק שזה ממש לא מספיק והשיקו עוד עשרה. בנוסף ל-Mega Melon (אפרסק ורוד שימרי) שכבר היה אצלי התקבלו לסקירה שלושה גוונים נוספים: Bountiful Blush* (ורוד מאובק שקוף) המאוד יומיומי, Oversized Orange* (אפרסק שקוף) ו-Pudgy Peony* (פוקסיה שקוף). כפי שניתן לראות מהסווטצ'ים הם כולם די שקפקפים כי לא העמסתי אבל על שפתיים הגוון יכול להשתנות מעט בהתאם לגוון שפתיים טבעי שלכן. התוצאה על שפתיים? מראה מעט רטוב ומבריק בלי דביקות מעצבנת. עוד יתרון מבחינתי היא צורת השפתון שמאוד מקלה על עבודת המריחה ונותנת לי אפשרות לדייק בהנחתו. 
בארה"ב אגב הושקו לאחרונה עוד שמונה גוונים חדשים שנראים כעוד יותר פיגמנטיים ממה שיש כרגע!

איפה וכמה? לא קשה להשיג את צ'אבי סטיקס והם נמכרים בארץ בכל דוכן של קליניק במחיר 125 ש"ח ליחידה. המחיר לצרכן הוא מומלץ בהחלט שכן באפריל הם 135 (לפחות בשנה שעברה כשקניתי את מגה מלון). עד סוף ינואר תוכלו למצוא אותם ב-99 ש"ח אך אני ממליצה לחכות למבצעים של 40-50% או לרכוש בחו"ל. 

Rendevouz, Oversized Orange, Mega Melon, Bountiful Blush, Honey, Pudgy Peony, Smitten, Crush, Romantic
Rendevouz, Oversized Orange, Mega Melon, Bountiful Blush, Honey, Pudgy Peony, Smitten, Crush, Romantic

גם באלם סטיינים של רבלון אינם זרים אם אתן קוראות את הבלוג בחודשים אחרונים! מאז שהם הוצגו לפנינו בקיץ אחרון הנחתי את ידיי על חמישה גוונים מתוך שניים עשר: Smitten (ורוד מג'נטה), Rendevouz (כתום קורלי), Honey (ורוד חם), Crush (פטל עמוק) ו-Romantic (אדום חם). בכוונה בחרתי בגוונים שונים אחד מהשני ודומיננטיים בתוצאה שכן אלו נותנים את ההכתמה הכי מרובה. היחיד שניטרלי בסיפור, honey הוא גוון יומיומי נהדר שמתאים להכל!

איפה וכמה? בארה"ב הם נמכרים במחיר ממוצע של 8-10$ לפני הנחות. שלי נרכשו רובם מאיביי ממוכרים שונים וכרגע אני רואה שניתן להשיגם בסביבות 10$ ליחידה. האם הם יגיעו לארץ? who knows...

כפי שניתן לראות ברבלון לא ממש הקפידו להרחיק את עצמם מעיצוב של קליניק ובמקום להשקיע מעט מחשבה בעיצוב ייחודי נשארו עם אותה אריזה ורק הכיסוי הותאם לגוון של הבאלם. בנוסף, גוון הבאלם רשום בתחתית ולא מעל. אפילו הגודל מאוד דומה - 2.7 גר' לרבלון לעומת 3 גר' של קליניק. הפורמולה של רבלון מאוד נוחה לעבודה וגם כן מלחחת בהתחלה אבל בגוונים היותר כהים בנוסף משאירה סטיין עמיד שעוזב רק לאחר הרבה שעות. כפי שציינתי בעבר, אם אתן סובלות מיובש הפורמולה של רבלון תהיה מעט פחות סלחנית מאלו של קליניק. אם ריח הוא לא אישיו אז אולי לא תתרחקו מרבלון שכן להם יש ריח של מנטה שאני מאוד אוהבת וקליניק ללא. 

והשאלה הגדולה שעומדת על קצה לשונכן היא בטח האם הם דיופים? ובכן בסופו של דבר לדעתי לא ממש. בעוד שצורתם אולי נראת זהה לאלו ביניכן שמעדיפות באלמים מלחחים עם צבע וללא ריח יהנו יותר מגרסה של קליניק. הדרמטיות מביניכן שמחפשות עמידות רבה יתענגו על סטיינים מרבלון ואולי ירצו לבדוק את שאר הסטיינים שסיקרתי בעבר. 

ומה איתכן? האם ניסיתן את אחת משתי הגרסאות של עפרונות באלם שהצגתי? מה דעתכן עליהם?

8 תגובות:

 1. אני אוהבת את הצבע שרבלון נותנים,אבל הריח מפריע לי לצערי. אני משתמשת בהם פה ושם, במיוחד בימים שהאף סתום:)
  הצ'אבי חמודים מאוד, ונותנים מעט גוון (על אף שאפשר למצוא באלמים עם מעט גוון בפחות)

  השבמחק
 2. אני נהנת מרבלון וגם מהריח ככה שזה באמת אינדיבידואלי...

  השבמחק
 3. אני נוטה יותר לרבלון, בגלל עניין העמידות. הצ'אבים טובים ואני צמודה
  לPUDGY PEONY
  במהלך החודש האחרון ומאוד נהנית ממנו.
  אני לא יודעת מה בדיוק הסיבה, אבל הצ'אבים לא כל כך מרגשים אותי כמו אלו של רבלון

  השבמחק
 4. בינתיים לא התחברתי לא אל אלה ולא אל אלה, אבל כנראה שגם זמני יגיע.
  אל הצ'אבי סטיקס לא התחברתי בזמנו כי חשבתי שכל הגוונים נראים אותו הדבר, אבל עכשיו עם הגוונים החדשים הסדרה ניראת יותר מפתה.
  את הסטיינים של רבלון אני פשוט מעדיפה להסוויטצ' באופן עצמאי לפני קנייה, כך שבינתיים אני ממתינה בסבלנו שיגיעו לארץ :-)

  השבמחק
 5. אם תרצי אני יכולה להראות לך את שלי כדי שתנסי אותם במציאות ;)

  השבמחק
 6. כמוני כמוך!

  השבמחק
 7. כפי שאת יודעת, אני ממש ממש אוהבת את הצ'אבים! אבל אני מתחילה להתלהב גם מהרבלון וכבר הזמנתי אחד נוסף - Crush!

  השבמחק
 8. CRUSH ואמפירי מהמם!

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails