translate this site

יום רביעי, 20 בפברואר 2013

The Testers - מהדורה שלישית

מציגה בפניכן מדור שנפתח על מנת לעדכן אותכן מדי פעם במוצרים שאנשים קרובים בחיי מנסים במיוחד בשביל הבלוג aka "טסטרים". המטרה היא להשאיר את זה קצר ומעניין אך יחד עם זאת להגיע למסקנות חותכות לגבי המוצרים, כדי שתדעו למה להתקרב וממה להתרחק.  

Schwarzkopf  השיקו לאחרונה סדרת 3DMension, המיועדת אך ורק לגברים. בליין לא מעט מוצרים לטיפוח יומיומי, לעיצוב ולצביעת שיער ונמצאים באריזה ירוקה עם כיתוב שחור אשר אמורה למצוא חן בעיני גברים. 
שני מוצרים מהסדרה העברתי לניסיון לגיסי שמתהדר בשיער בריא, חלק וקצר יחסית שמאוד מעריך מוצרים לשיער. דבר ראשון שהוא ניסה היה Hair&Body Shampoo*, תרחיץ שיער וגוף עם פעולה כפולה לרענון עמוק. הוא אמור להיות ממריץ ולנקות בעדינות את השיער ועור הקרקפת ביחד. מכוון ותרחיץ מכיל מנטול וקפאין יש לו ריח של מנטה ולפי דיווח תחושה באמת מרעננת. הוא מסתבן נפלא ומוריד שאריות של חומרי עיצוב. בסך הכל הוא מאוד אהב את התרחיץ אך בגלל התמורה של מוצר פר מחיר (78 ש"ח ל-250 מ"ל) זהו מוצר בגדר מותרות שיהיה כיף להעניק כמתנה. 
בתור משתמש ותיק בג'ל לשיער ידעתי שאוכל לסמוך עליו להעביר ביקורת על Strong Hold Gel*, ג'ל עם אחיזה חזקה. אז למרות שהג'ל אמור להיות עם אחיזה חזקה במיוחד לעיצובים חדים כתער הוא דיווח על כך שהג'ל לא חזק במיוחד אך גם נוח לשימוש. אני חושבת שבעבור 90 ש"ח לאריזת לחיצה של 150 מ"ל אפשר למצוא אלטרנטיבות יותר טובות. 
בליין אפשר למצוא עוד פתרונות מעניינים לגברים כגון ספריי לשיער, שעוות עיצוב, אמפולות סרום ממריץ וכו'. לאחרונה חלק מהמוצרים יצאו גם בקיט מוקטן לניסיון ולדוגמה את שני המוצרים הללו אפשר למצוא בקיט ב-150 ש"ח. 


לצד חידושי איפור ב-Careline, הם לא מפחדים גם  כל הזמן לחדש בטיפוח העור. כשחברה ישראלית עממית משיקה סדרת טיפוח המיועדת לנשים בגילאי 25 ומעלה, זה תמיד מעורר עניין הרי שלרוב דווקא את המוצרים האלו רוב נשות ישראל קונות (לדעתי לפחות). סדרת Cellegene מכילה תמצית של תאי גזע צמחיים וטבעיים בשילוב עם ויטמינים, מרכיבי לחות התומכים ברשת אלסטית של העור. 
בסדרה סך הכל ארבע מוצרים - קרם יום SPF22, קרם לילה, סרום וקרם עיניים. אקדיש שניה לעיצוב מודרני של הסדרה שמקרין תחושה הרבה יותר יוקרתית ונראה לא רע בכלל על שידת איפור של אמא שלי, נסיינית טיפוח האולטימטיבית שלי. כבר מספר חודשים היא משתמשת קודם כל בסרום*(30 מ"ל) ולאחר מכן בקרם יום*(50 מ"ל). בחודשי חורף היא לא מוסיפה מקדם הגנה נוסף אך לדבריה בקיץ מקדם של 22 לא יספיק לפניה והיא תצטרך להשתמש במקדם נפרד. קשה לשאוב ממנה מידע אבל בנקודה תחתונה היא כן תשמח לרכוש בעצמה את הליין מחדש שכן לדבריה הוא נהדר ומתאים לה. הסרום נספג במהירות והקרם יום עשיר לעור רגיל שיש לה אבל אינו שמנוני מדי. קשה להוציא ממנה מידע נוסף ולכן פשוט הסתכלתי עליה מקרוב בכל פגישה שלנו (בלי זכוכית מגדלת, מבטיחה!) וכן הבחנתי שהעור שלה יותר אחיד ומעט יותר מתוח. 
תמחור הסדרה הוא לא ממש עממי (230-270 ש"ח) אבל עם הנחות שוות אפשר בהחלט כל כמה חודשים לקנות תוצרת ישראלית נטולת אכזריות בכיף. 

2 comments:

 1. אמא'לה, הסדרה של קרליין יקרה!
  LOL את צריכה ללמוד את שיטות סחיטת המידע שיש לי מאמא שלי
  "אבל אמא, איך זה מרגיש אחרי המריחה על העור??" :-D

  השבמחק
 2. יקרה ועוד איך, במיוחד לעממי
  אני אשלח את אמא שלי ללמוד מאמא שלך!

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails