translate this site

יום שני, 18 במרץ 2013

מאכזבי מרץ

פוסטים מסוג הזה הם לא הכי נעימים לכתיבה אבל מישהו חייב להכין אותם כי לא פחות מהמלצות יש גם לדבר על מוצרים שאינם עמדו בציפיותיי ולא הייתי ממליצה להשקיע בהם כסף. אחד הטיפים שאני תמיד מדגישה על מנת להימנע מאכזבות היא לחקור ולחקור לפני שאתן רוכשות מוצר כלשהו. תקפידו לקרוא כמה ביקורות לפחות ואם אוירה כללית מצביעה על בינוניות או הימנעות זה סימן לכך שעדיף לא להתקרב...


לא, עיניכם אינן הוזות - את התמונה ראיתן כבר בפוסט קניות אחרון כשהזכרתי קניה זריזה בביוטיקייר. מאז הספקתי לנסות את מדבקות לק לציפורניים וזה היה אסון! 
מה אהבתי בהן? אך ורק את המחיר - 5.5 ש"ח 
מה לא אהבתי בהן? בחפיסה יש שש עשרה מדבקות ברוחב שונה אך אף אחת מהן איננה מתאימה בדיוק לרוחב ציפורניי. איך בדיוק אני אמורה להדביק אותן אם הן לא תואמות אני לא יודעת... 
שורה תחתונה: מדבקות לק לציפורניים הן קונספט שהתחיל לתפוס תאוצה בשנה אחרונה ואני עדיין לא עליתי עליו. אם יש לכן המלצות למדבקות שכן מתאימות מבחינת גודל ורוחב לציפורניים אולי אהיה מוכנה לנסות פעם או פעמיים...


אומרים Fooled me once - shame on you, fooled me twice - shame on me וזה בדיוק המקרה עם עיפרון ג'ל של Avon בגוון Golden Fawn
מה אהבתי בו? חיפשתי עיפרון עיניים טאופי מנצנץ לתיחום פנימי וחיצוני וידי הקליקו על buy it now באיביי ומשם הדרך לאכזבה הייתה קצרה, מתברר. על "יבש" העיפרון נראה פשוט מושלם - גוון אפרפר חום מוכסף עם פורמולה נהדרת ובעל פוטנציאל להאיר את קו מים תחתון באופן ניטרלי...
מה לא אהבתי בו? הרי היה לי ניסיון רע עם עיפרון אחר בסדרה אז למה להכניס את עצמי לאותו סיפור? מתברר שמרינה לא תמיד יודעת מה טוב בשבילה וזורקת כסף לאויר. אז למרות שיש לעיפרון צבע מושלם הנצנצים שבו לא כל כך שמחו להתארח בקו ריסים תחתון ובמשך היום התפזרו גם ללחיים וסירבו אפילו להיעלם עם מסיר איפור עמיד. 
שורה תחתונה: אל תעשו את אותן טעויות כמוני ותתלו תקוות בהעתק שני של משהו כשהראשון התגלה כלא מוצלח...


מאז שפגשתי לראשונה את פריימר ריסים של מאק עברתי כמה וכמה אריזות ממנו כי באמת מדובר במוצר שיכול להפוך כל מסקרה מבינונית למעולה ואני הרי מחפשת ריסים ענקים תמיד! הרפתקנית/שפן ניסויים שכמוני לא יכול להתאפק וחייב לנסות גם דברים אחרים בשטח וכך מצאתי את עצמי מחפשת באיביי פריימר ריסים אסייתי עממי. Lash Perm מאת Etude House הוא פריימר ריסים בגוון אפור שאמור לספק לטפח ריסים לאורך זמן, להשיג אורך ונפח ואפילו לעגל אותם ללא מעגל. הפריימר מכיל פורמולה של פולימרים העוזרת להחזיק מסקרה יותר זמן ולהעצים אותה. 
מה אהבתי בו? עצם העובדה שמדובר במותג דראגסטור אסייתי בעל אריזה ורודה חמודה זה כבר פלוס. החומר עצמו הינו בצבע אפור ואם לא הייתי מברישה מעל מסקרה בהחלט הייתי נשארת עם ריסים אפורים שזה לא כיף בכלל. האפקט שפריימר זה נותן הוא יותר טוב מאשר בלעדיו בכלל ובשילוב עם מסקרות טובות הוא בהחלט מעצים אותן (דוגמה אחת ושתיים). גם המחיר הוא אחת הסיבות לרכישתו - פחות מחמישים ש"ח
מה לא אהבתי בו? הוא פשוט לא נותן לי את אפקט WOW שאני מחפשת וקיבלתי מפריימר של מאק. הריסים מתקבלים מעט יותר ארוכים ומעוגלים (עם מעגל כמובן) אבל אני אוהבת אותם שמנמנים ומועצמים. גם הורדת מסקרה בסוף היום היא לא משימה של מה בכך כך שאפילו מסיר איפור דו פאזי נאבק. 
שורה תחתונה: stick to what you know and love and don't stray away!


ג'ייד השיקו לאחרונה סדרת שפתונים חדשה (110.85 ש"ח) - Long Wear Satin Lipstick בעלת שלושה עשר גוונים מתוכם קיבלתי לסקירה את 611 Antique *Crystal. הסדרה אמורה להיות בעלת פורמולה עשירה בצבע טהור, בעלת עמידות וברק. השפתיים אמורות לקבל כיסוי עדין, תחושה קלילה וברק קטיפתי הנשאר לאורך זמן. 
מה אהבתי בו? אריזת השפתון פשוטה ונוחה מאוד למריחה. מתקבל כיסוי מלא, לפחות עם גוון הזה. הסווטצ' עושה עימו חסד וחשבתי בהתחלה שהוא יהיה ורוד גם על שפתיים. 
מה לא אהבתי בו? בפועל התברר שלאחר מריחתו הוא נוטה לוורוד עתיק עם תת גוון חום וגימור מאוד מטאלי-פנינתי. פנינתי עד כדי שזה נראה כאילו פיגמנט כסוף השתולל מאוד ולא ידע מתי לעצור את עצמו. גם הפורמולה בעצמה, בזמן שהיתה נעימה למריחה בשום פנים ואופן איננה עמידה. ניסיתי את השפתון בכמה וכמה הזדמנויות כולל אוכל ושתיה והוא אף פעם לא הצליח לשרוד. גם אחרי הורדתו תוכלו להבחין בחלקיקים כסופים על השפתיים ומסביבן. 
שורה תחתונה: יש לג'ייד מוצרים מעולים והם בשנה אחרונה גם מחדשים ללא הרף אבל זהו פריט שהייתי מדלגת עליו, לפחות בגוון הזה. 


האם יש לי בעיה כשיש לי מגירה קטנה שמוקדשת רק לשפתוני לחות שעוזרים לי במהלך כל השנה להימנע ולטפל ביובש מעצבן? כנראה אבל לפחות אני מודה בה ;) עוד שחקן שהצטרף לאחרונה הוא מגן שפתיים* של Moraz, מותג ישראלי טבעי שהופיע לאחרונה בבלוג. זהו שפתון למניעה ולטיפול ביובש ובסדקים בשפתיים שמכיל אך ורק שלושה מרכיבים ומוצע באריזת שפופרת לחיצה. המגן הוא בגוון שקוף לגמרי עם ריח צמחים. 
מה אהבתי בו? אני תמיד שמחה לתמוך במותג ישראלי טבעי שהינו cruelty free וגם מוצע במחיר סביר מאוד של 15 ש"ח. הבאלם יושב על שפתיים ואכן מרכך במעט את היובש שיש לי. נוכחות של צמח פוליגנום, כמו בכל המוצרים שלהם וגם תמצית מרווה מדגישה את הפן הצמחי של המוצר. 
מה לא אהבתי בו? למצוא מרכיב כמו פטרולטום (וזלין) במוצר טבעי זאת אכזבה. במקום זאת הייתי מצפה לראות משהו כמו חמאת שיאה ושמנים טבעיים. עוד הצעה לשינוי היא החלפת אריזה בדחיפות שכן פתח הבאלם הוא כל כך צר שצריך ללחוץ חזק על מנת להוציא משהו מאריזה. בגלל שהבאלם מכיל פטרולטום שאכן מגן על שפתיים אך אינו נספג, מרגישים במשך מספר שעות את הבאלם "יושב" ולא נספג. כשעתיים - שלוש  לאחר מריחת הבאלם והיעלמותו היובש עדיין לא נעלם. 
שורה תחתונה: לדעתי אם ישנו את אריזת המוצר ויוותרו על מרכיב לא טבעי כמו וזלין המגן יוכל להפוך לאחד המוצרים הכי טובים של הליין.


1000 Kisses Lip Tint הוא הווריאציה של Rimmel למכתים שפתיים בגרסת טוש. לפיהם הסטיין מקבל צבע אינטנסיבי ותוסס שנשאר במשך שעות, בלי להשאיר עקבות. המריחה אמורה לקחת דקה והנוסחה אינה משאירה כתמים, מריחות ועמידה עד 12 שעות. בשלב ראשון משרטטים את גבולות השפתיים עם עפרון השפתיים המדויק למראה רצוי ולאחר מכן ממלאים את כל השפה בצבע העמיד. בשלב שני מניחים את באלם הנמצא בצידו השני של הסטיין. בארץ ישנם שבע גוונים כאשר לי יש את Endless Blossom שהוא ורוד בהיר. 
מה אהבתי בו? כנכון לרימל, מדובר במוצר עם מחיר מאוד עממי של 50 ש"ח שבמבצעים אפשר להשיגו גם ב-25-30 ש"ח וכך להתנסות בסוג חדש של מוצר שפתיים שאולי לא ניסיתן לפני. למכתים יש ריח פירותי מרענן שאהבתי. גם תוספת באלם מצידו השני נחמדה שכן מדובר במוצר מאוד מייבש. 
מה לא אהבתי בו? הגוון של הסטיין נעלם על שפתיים שלי ואני מתארת לעצמי שיעלם כמעט על כולם. בגלל זה אני ממליצה תמיד לבחור בסטיינים אשר מעט יותר כהים וצבעוניים אם אתן רוצות שיראו משהו. הסטיין גם מאוד מייבש ואם יש לכן יובש לפני הנחתו הוא רק ידגיש את העניין ואפילו הבאלם לא יעזור בהצלתן. בנוסף לא שמתי לב לעמידות ארוכה וכבר אחרי שתיה ואוכל אפשר היה מקרוב לראות שהוא לא עמיד. 
שורה תחתונה: באופן אישי אני לא מחבבת סטיינים בצורת טוש ומעדיפה סטיינים נוזליים או באלמיים שהרבה יותר סלחניים ועמידים עם שפתיים. 


ב-Laline משיקים ללא הפסקה סדרות ריח חדשות ותמיד כיף לנסות ולבחון מה מציעים לנו הפעם! לאחרונה הם השיקו את סדרת Pele Monoi המבוססת על שילוב של פרחי טיארה אקזוטיים, תפוז ונרולי, חלב קוקוס ופלומריה ריחנית המשאירים אחריהם שובל של ריח וניל, עץ דקל ומאסק לבן. בסדרה ישנם עשרה מוצרים - מבודי מיסט ועד לשמן גוף. חמאת גוף*  (70 ש"ח) המבוסס על חמאת שיאה, חמאת קקאו, שעוות דבורים וויטמין E.
מה אהבתי בו? ייצור ישראלי זאת כבר נקודת התחלה טובה! הקרם מגיע באריזה עגולה ורחבה שאידאלית לניצול של כל טיפת הקרם. הוא נמרח ונספג נהדר בגוף ולדעתי לא שמנוני מדי בשביל שימוש יומיומי גם באביב/קיץ. 
מה לא אהבתי בו? הריח פשוט מזעזע, מצטערת אבל אין לי דרך אחרת להתעלם מזה. אני ידועה כאוהבת ריחות מתוקים, במיוחד של פירות טרופיים אבל פה לא יכולתי לשאת את זה. העברתי את הקרם לחברה והיא הסכימה איתי ולעומת זאת החצי השני אהב. כמו תמיד, ריחות זה עניין מאוד אינדיבידואלי ולכן אני ממליצה להריח את כל מוצרי גוף שאתן רוכשות לפני. 
שורה תחתונה: בללין בינתיים לא הצליחו לכבוש אותי עם סדרת ריחות אחרונה שלהם אבל אולי אתן תתאהבו. 

ומה איתכן? נתקלתן במוצרים מאכזבים שהייתן רוצות לחלוק איתי או שניסיתן אחד מהמוצרים שהזכרתי ואהבתן?

18 תגובות:

 1. מסכימה לגמרי לגבי הבאלם של מורז! הדבר שהכי עיצבן אותי שצריך להילחם עם הטיובה כדי להוציא ממנו קצת חומר. וגם בעניין המרכיבים ותחושה על השפתיים, מאוד "משחתי" ולא ממש מטפל ביובש.
  יש לי את הסטיין של רימל בגוון ורוד פוקסיה
  "Timeless Tango"
  עלי הוא מאוד דומיננטי, אבל אני מניחה שעל בנות עם שפתיים יותר פיגמנטיות משלי הוא יראה יותר רגוע. אני מתה על הריח שלו :) בגדול הוא כן עמיד עלי ומכתים טוב, אבל שמתי לב שבשעה הראשונה אחרי ההנחה שלו הוא כן טיפה יורד ומשאיר כתמים על כוסות למשל. ובנוסף גם מייבש את השפתיים במהלך היום.

  השבמחק
 2. מסכימה איתך לגבי הדפתון של ג'ייד - לא הצלחתי לשרוד איתו יותר משעה בגלל הריח שלו וכמות הנצנצים שבו מטורפת בעיניי! אולי הגוונים האחרים בסדרה טובים יותר...

  השבמחק
 3. thereisbeautyinallofus18 במרץ 2013 בשעה 11:25

  אין לי חשק לבדוק גוונים אחרים למען האמת...

  השבמחק
 4. thereisbeautyinallofus18 במרץ 2013 בשעה 11:25

  אני מעדיפה את הבאלמים של ג'ק בלאק. נפלאים בעיניי!
  לא אוהבת סטיינים של טוש - הם מייבשים ולא באמת עמידים

  השבמחק
 5. אני מתה על פוסטים כאלה.
  המדבקות המומלצות שלי הן אך ורק אינקוקו - יקר אבל תכלס היחידות שמגיעות בגודל הנכון והעמידות טובה.
  לגבי השפתון של ג'ייד דווקא למשל על שירי ולובה הוא היה ממש יפה, עלי הוא היה נחמד, ולא חוויתי יותר מדי נצנצים, מה שנשמע מהתיאור די מצער. כאילו הסדרה עצמה מוצלחת אבל לא עד הסוף, מבינה מה אני מנסה לומר? פופה השיקו גם משהו דומה עם מרקם גלוסי כזה שממש ממש הרשים אותי

  השבמחק
 6. לא יצא לי לנסות שום מוצר מהפוסט חוץ מהשפתון שהוא באמת כמו שאמרת - פשוט יושב על השפתיים.. לגבי מדבקות, יש לסאלי הנסון מדבקות לא רעות!

  השבמחק
 7. thereisbeautyinallofus18 במרץ 2013 בשעה 21:50

  את מתכוונת לסטיין? מוצר לא מוצלח בכלל!
  השאלה אם מדבקות מותאמות גם לציפורניים לא רחבות יחסית..

  השבמחק
 8. thereisbeautyinallofus18 במרץ 2013 בשעה 21:51

  תודה! גם אני אוהבת רק חבל שלא כותבים אותם הרבה LOL
  יש מצב שאבדוק אותן מתישהו... השפתונים של פופה לא משתווים לאלו בכלל! יש להם מרקם אחר ותחושה אחרת על שפתיים. יש לי שניים משנה שעברה כשהם היו עוד במהדורה מוגבלת ואני מטורפת עליהם

  השבמחק
 9. את האמת יצא לי לנסות את המדבקות ציפורניים של ביוטיקר ויש לי ציפורניים ממש קטנות והמדבקות ממש גדולות אבל הצלחתי בקלות להדביק אותם שיתאימו ואפילו החזיקו לי שבוע על הציפורניים...כנראה זה תלוי איך את מדביקה אותם...תנסי אולי בדרך אחרת..

  השבמחק
 10. thereisbeautyinallofus19 במרץ 2013 בשעה 16:15

  אשמח לדעת איך התאמת אותן לרוחב נכון. שייפת מצדדים?

  השבמחק
 11. כן בהחלט, אבל ביחס נגיד ללוראל אחר שיש לי,המרקם של הג'ייד יותר מוצלח
  מניחה שזה נורא אינדווידואלי... אני למשל אוהבת את התחושה של שפתוני מאט בעוד אחרות מתרחקות מהן כמו מאש בגלל היובש...

  השבמחק
 12. זה קורה לכולנו... באמת שרוצים לאהוב את כל המוצרים אבל זה לא עובד:)
  אני איתך על המדבקות- פשוט לא.... ממש ממש לא.
  הצחקת אותי עם "מרינה לא תמיד יודעת", חבל הצבע של העיפרון ממש יפה (אבל נוותר)

  השבמחק
 13. thereisbeautyinallofus20 במרץ 2013 בשעה 7:27

  ניסית את המדבקות אני מבינה...
  כן זה מוזר לדבר על עצמי בגוף שלישי אבל מצחיק. העיפרון בגוון מושלם וחבל :(

  השבמחק
 14. את בטח זוכרת שהתפלאתי שקנית את העיפרון של אייבון, הרי הייתי שם כשהעיפרון השחור שלהם עשה לך צרות!
  לפעמים צריך ללמוד בדרך הקשה יותר מפעם אחת :-P
  מוצרי ללין אף פעם לא דיברו אליי וכנראה שגם לא יידברו...

  השבמחק
 15. thereisbeautyinallofus20 במרץ 2013 בשעה 10:45

  כן, זה היה בתחילת דרכנו ;) אבל לא ציפיתי שהזה יהיה גרוע כל כך
  יאפ, כנראה שאנחנו לא חביבות של ללין

  השבמחק
 16. לא שייפתי..מצאתי פיתרון אחר..
  יש בביוטיקר דוחף עור שמצד אחד זה הדוחף עור מפלסטיק ומצידו השני גוזר עור מסביב לציפורניים.
  לקחתי את המדבקות ועם הדוחף עור דחפתי אותם עד לרוחב של הציפורניים ועם הציד השני שהוא הגוזר עור גזרתי את המדבקות וזה ישב לי בול...הדבר היחידי ששייפתי זה את קצה הציפורן אחרי שסיימתי הכל...

  מקווה שהבנת משו בכלל חח

  השבמחק
 17. thereisbeautyinallofus21 במרץ 2013 בשעה 10:48

  הבנתי אותך אבל מבחינתי זה די מאבד את המטרה של מדבקה ודורש יותר מדי התעסקות

  השבמחק
 18. האקדמיה ליופי22 במרץ 2013 בשעה 11:37

  בלוג מעולה. יצרתי איתך קשר במייל.
  זה הזמן לציין שבאקדמיה ליופי תוכלו למצוא עכשיו מחירים למוצרי קוסמטיקה במבצעים מדהימים!!
  http://beauty-academy.co.il/
  ההרשמה לאתר לא כרוכה בתשלום אז לא להתעצל!

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails