translate this site

יום רביעי, 5 בנובמבר 2014

יוצא מהתיק - מהדורה עשרים ושתיים

עוד חודש כמעט נגמר ושקית מלאה בזבל טיפוחי ואיפור הלכה לפח אשפה. עדיין נדהמת בעצמי שאני מסיימת כאלו כמויות של מוצרים! מרגישה תמיד את הצורך לחלוק עם העולם ואיתכן בזבל הזה כי אחרת איך מצדיקים את הדיבורים על מוצרים חדשים?

מבחינת טיפוח פנים חודשים אחרונים היו טובים בשבילי שכן סיימתי מוצרים חדשים שניסיתי פעם ראשונה וגם כאלו שאני חוזרת אליהם פעם אחרי פעם. אני מקווה שתסלחו לי על מצבם "המשומש" אבל רק אריזות ריקות ולא מאוד נקיות מראות איך הם נראים באמת בסוף...
מימין יש לנו את סרום חומצות לעור בעייתי של Skin By Ann Webb שנרכש מאיהרב בפעם שניה ולדעתי הוא אחד מדברים הכי טובים שניסיתי - קליל מאוד, מתאים לעור בעייתי (פצעים מופיעים גם בגילאי עשרים ושלושים משהו). השתמשתי בו בעיקר בתקופות שהיו לי התפרצויות הורמונליות באזור הסנטר ורציתי טיפול מייבש ומרפא של סימנים שגם נשארים אחריהם (שזה דבר הרבה יותר גרוע מאשר הפצעים עצמם שכן גם אם לא נוגעים עדיין נשארת אדמומיות וסימנים). בשימוש תדיר אריזה אחת מספיקה למספר חודשים אך מכוון והיא אינה שקופה די מופתעים כשמפסיק לצאת חומר ממנה (ומצד שני זאת אריזה סטרילית מעולה). חשוב לשים לב שיש בסרום כמות אלכוהול לא מבוטלת אך לא הרגשתי שהוא מייבש לי
את הפנים בחודשי אביב-קיץ ויש לי עור מעורב. בהחלט המלצה חמה! 
 מוצר נוסף שמשלב מספר חומצות ונועד לטפל בעור אדמומי הוא C.R Recovery מאת PH Formula שדוסקס רבות בחורף אחרון. הרגשה שלי מאוד אמביוולנטית כלפיו שכן הוא עובד אבל איפשהו באמצע אני מרגיש שיעילותו יורדת (כמו עם הרבה חומצות שכן העור מתרגל) ולכן הפסקתי מעט את השימוש בו באמצע והחלפתי בינו לבין החומצה הגליקולית לסירוגין. מחירו בכלל לא זול ולכן אינני רואה את עצמי רוכשת אותו. אם יש לכן המלצות למוצרים עם חומרים פעילים למי שכבר מורגלת לחומצות אני אשמח לשמוע כי לדוגמה ברטינול עדיין לא נגעתי ולא "חוויתי" אותו על עורי. 
סופט קלינסר של ד"ר עור עשה את עבודתו די הרבה זמן ואם כי הוא שיעמם אותי הרגשתי שאת תמורתו למחיר הוא מספק בצורה טובה אם כי איפור מאוד עמיד הוא לא הצליח להוריד בפעם ראשונה והיה צורך לחזור איתו על עוד פעולת שטיפה (משהו שאני עושה תמיד).
פריט חוזר ונשנה פה בפעם המי יודע כמה והקבוע שלי להורדת איפור עיניים (אפילו עמיד) הוא מסיר דו פאזי של גרנייה וכל כמה חודשים אני פשוט מזמינה סטוקים ממנו מאיכמיסט כי מי יכול להגיד לא למוצר שעובד וגם עולה גרושים?! עוד שני מוצרים מוכרים פה בסביבה הם Eye Contour Gel של אנה לוטן וחומצה גליקולית 10% מאת Reviva Labs. את הג'ל סיימתי בגודל מלא אפילו והוא מתאים במיוחד לעור צעיר ולימי הקיץ שבהם לא רוצים להכביד על העור מסביב לעיניים אלא מחפשים משהו קליל מאוד ומיימי במרקם.
גם את שמפו הלא כל כך מפתה Alphosyl שאני מזמינה מאיכמיסט אני מסיימת כל כמה חודשים ולצערי לא מצאתי עדיין משהו יותר טוב שמטפל לי בבעיית קשקשים כמוהו. בתקופת מעבר גם הוא מעט חלש בשבילי אך ברוב ימי השנה נוטל את השליטה לידיו בצורה טובה. 
זוכרות שדיברתי על מסכת הפלא בשלוש דקות של Aussie? ובכן היא הסתיימה לה די מהר לצערי ולמרות שלא מדובר במוצר עם מרכיבים הכי בריאים לשיער והיא לא תתאים לשיער שעבר החלקה אני ממש נהנתי להשתמש בה. כנראה ששיער שלי לא ממש סובל מסיליקונים... מה שכן להבא אזכור לא להעמידה על ראשה כמיועד אלא להפוך אותה שכן שמתי לב שיש לה נטייה לטפטף ועל כן לבזבז חומר. מסכות שיער מוקטנות ש"הושאלו" מארונה של אמי שייכות לערכות צביעה ביתיות של Wella ואין לי משהו מדהים להגיד עליהן אולי כי אני לא צובעת בינתיים את השיער?
אם יש משהו שגיליתי בשנתיים אחרונות שרק הועיל לשיערי מעבר לשגרת שמפו-מסכה אלו הם כל תכשירי ספריי לשיער ללא שטיפה שמכילים בתוכם תרכובות מועילות לשיער שאמורות להפוך אותו לרך, קליל ויותר נוח לסירוק. אחד כזה שייך ל-Giovanni ובעוד שאינני יכולה להגיד שהוא הרעיש את עולמי הוא היה נחמד אך לקראת הסוף אריזתו התחילה לזייף והחליטה לקחת פסק זמן מלעבוד ולהפסיק להשפריץ כראוי. זה לא מנע ממני לפתוח את האריזה בכל שימוש ולהעביר מהחומר לכפות ידיי תוך כדי עיסוי השיער.  
אם עד עכשיו לא ניסיתן אף פעם חמאות גוף לליחוח העור כדאי מאוד להתעורר ולהתחיל להסניף במותגי טיפוח האהובים עליכן כי כמעט כל אחד בימינו מציע מארזים גדולים של מכלים המכילים קרמים עשירים עם ניחוחות שנשארים שעות על הגוף ולא מייבשים את העור. בין האהובים עליי שייכים ל- Body Shop הבינלאומיים שמוזמנים בסטוקים בחו"ל (בתמונה בריח פטל המעלף ומורינגה שפחות התחברתי) ובארץ אם כבר להתפנק אז ללא ספק באלו של ל'אוקסיטן (בתמונה דבש תפוז וורדים). כמובן שחמאות גוף של ל'אוקסיטן מרגישות יותר עשירות הודות לכמות חמאת השיאה בפנים ואני ממליצה תמיד לרכוש אותן במבצעים או במארזי הפתעה שהרשת מציעה מדיי פעם. אם יש לכן המלצות לחמאות גוף אחרות שניתן להשיג בארץ גם פה אני פתוחה להצעות. 
מי חשב שקפה במקלחת יהיה עסק כל כך מלכלך? אז מסתבר שסקראב שרכשתי באיהרב מ-Isvara Organics לכלך לי את המקלחת בצורה מזעזעת ואחרי כל סאשן רחצה איתו הייתי צריכה להוריד שאריות חומות מקירות. לא עסק מהנה ולכן למרות שאהבתי את האפקט שהוא העניק לא חושבת שאחזור אליו שוב. 
מכוון ולא מצפות לי בזמן הקרוב נסיעות החלטתי לצלול לאט לתוך דוגמיות וגדלי מיני של טיפוח שמחכים וסיימתי סבון רחצה בריח כריסמסי של Bath & Body Works. עדיין לא מוצאת סיבה מלהתלהב מחלק זה של המוצרים שלהם אך הם עושים את עבודתם בסך הכל. 
שני מוצרי טיפוח אחרונים להיום עוסקים בטיפוח רגליים, נושא לא כל כך נעים אך למדתי שאם מקפידים על מריחת כפות רגליים בקרם רגליים מספר פעמים בשבוע אפשר למשוך טיפולי פדיקור במרווחים גדולים ועדיין לא להתבייש להראות אותם בסנדלים (אין דבר יותר מזעזע מלראות אישה מטופחת עם כפות רגליים מיובשות ומוזנחות!). את קרם רגליים של ללין (רשת שגיליתי מחדש לאחרונה אך על זה בפוסט אחר) בגרסה ישנה שלו עם טאלק סיימתי עד טיפתו האחרונה והוא היה מספיק סמיך על מנת "לעבוד" ועם זאת לא הציק לי ממש אפילו בקיץ. מנגד אריזה סגורה של קרם לריכוך כף הרגל שמצאתי באחד הארגזים מאת לייף הייתי צריכה לזרוק כי הוא שינה מרקם לרעה לצערי....
כמובן שאת החלק הכי מספק אני משאירה לסוף וכמו תמיד הוא שייך למחלקת האיפור שאני מתקשה בה תמיד. הפעם נאלצתי להיפרד מקופסה קטנה נוספת של קורקטור בובי בראון, שפתון אגדי מבחינתי באריזה הישנה של דיור שליווה אותי בשנים אחרונות (דומה לסירופ של מאק אך יותר ממנו) , איילנר טוש נוזלי שחור של Physicians Formula שיכול להתחרות ולנצח בקלות את היוקרתיים שבהם ופודרה לספיחת שומנים של מאק שהחזיקה אותי גם כן בשנים אחרונות פחות מבריקה מהרגיל (והולכת לבאק טו מאק). כמובן שאני כבר משתמשת באריזה נוספת של הקורקטור אך את השפתון אינני יכולה כבר לרכוש ולכן עוברת לאחרים שיש לי בצבעים דומים. איהרב הספיקו למכור את הטוש בשחור (זמין רק בחום שכבר הגיע אלי) ועל כן הייתי צריכה להסתובב בשדות אסייתיים של איביי ולמצוא לעצמי איילנר שדומה בצורתו ולקוות שהוא הצליח. תחליף לפודרה מצאתי לי בגרסתה של פודרת oil control של עפרה שעושה עבודה לא רעה. 
ומה איתכן? איזה מוצרים סיימתן לאחרונה ואתן חוזרות לרכוש באהבה?

EDIT: הפוסט התחיל להיכתב עוד לפני כחודשיים ולצערי עקב המעבר והתאקלמות לא ממש התפרסם עד כה. מקווה שתסלחו ותזכרו שאני עדיין פה כי אני מתכננת לאט לאט לחזור לכתיבה ועדכונים תכופים יותר (ועדיין זמינה יותר בעמוד הפייסבוק ואינסטגרם של הבלוג). אך עם דברים משמחים יש לי גם חדשות מצערות שעדיין אינני מסוגלת לעכל - גרייסי, נסיכה חתולית של הבית מזה שלוש וחצי שנים נעלמה. עם כל הכאב שיש בי על האבדה אני מנסה עדיין להתאושש ולקוות שאולי היא תחזור שלמה הביתה...  

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails