translate this site

יום ראשון, 16 בנובמבר 2014

דיבורי ריסיםCareline La Diva Stay Long 110 NIS / Helena Rubinstein Lash Queen Waterproof
Maybelline The Rocket Volum'Express Waterproof 116 NIS / YSL Volume Effect Faux Cils Waterproof 201 NIS
Shu Uemura Eyelash Curler / Rapidlash XL
Careline La Diva Stay Long / Helena Rubinstein Lash Queen Waterproof
Maybelline The Rocket Volum'Express Waterproof / YSL Volume Effect Faux Cils Waterproof
Careline La Diva Stay Long / Helena Rubinstein Lash Queen Waterproof
Maybelline The Rocket Volum'Express Waterproof / YSL Volume Effect Faux Cils Waterproof
מסקרה הוא פריט איפור שכמעט כל מתאפרת משתמשת בו באופן יומיומי ואני לא יכולה לדמיין את עצמי מסיימת שגרת איפור ללא שכבה נדיבה של מסקרה שתעניק לי אפקט של עיניים יותר פתוחות. אך מה לעשות שהטבע העניק לי ריסים ממוצעים וסבירים בלבד ובלי עזרה "מבחוץ" הם לא ממש מגיעים למרב הפוטנציאל וכאן נכנסים לפעולה שלושה דברים שגיליתי בשנים אחרונות שעובדים בשבילי והייתי רוצה לחלוק גם איתכן. 
נקודה ראשונה שהיא הכרחית מבחינתי היא שימוש במסקרות עמידות במים שהן ללא ספק אחת ההמצאות הכי טובות בעולם! לאחר מאמצים וניסיונות רבים עם הרבה מסקרות במשך השנים גיליתי בשנה שעברה כי רק הפורמולה של מסקרה עמידה במים מצליחה להחזיק לי את הריסים מעוגלים לאורך היום את תוצאות שהמעגל הצליח להשיג בכמה שניות תוך כדי הארכה והפרדה מספקת. וכמובן שלא נשכח את העובדה שרק הן אינן משאירות לי סימנים מכוערים ושחורים מתחת לעיניים כי להיות בעלת עיני פנדה זה לא חמוד בכלל... בזמן שמרבית מסקרות רגילות מכבידות ומדביקות את הריסים, העמידות במים לרוב מעט יותר יבשות ונוחות לעבודה אפילו בכמה שכבות (ואני אוהבת להעמיס). עד כה ניסיתי רק את היוקרתית והן כללו את False Lashes של מאק ו-Sumptuous של אסתי לאודר (להשיג כאן). משם המשכתי מסקרנות נטו לעוד יותר יוקרתיות וגיליתי אהבה בפורמולה של Faux Cils מבית YSL שכן היא בעלת פורמולה שחורה כפחם, רטובה (והחזיקה מעמד כחצי שנה של שימוש יומיומי כמעט) עם מברשת דקה יחסית שמצליחה להגיע לכל פינה ופינה. 
מסקרה עוד יותר יוקרתית עם אריזה מוזהבת כבדה ומשגעת שייכת להלנה רובינשטיין ולמרות שלא ניתן למצוא אותה בארץ הייתי מאוד ממליצה לנסות בפעם הבאה שיש לכן זמן בדיוטי פרי או להזמין אונלייןLash Queen מצליחה לספק הכל בצורה מאוזנת ואלגנטית - נפח, הארכה והפרדה ובזמן שהיא פחות שחורה מקדמותה אותה (וגם אחרות) אפשר למרוח בלא מעט שכבות ועדיין להימנע מגושים והידבקות ריסים. 
שתי אופציות מעט יותר הגיוניות שלא חייבות להרוס את הארנק נמצאות ממש מתחת לאף וכוללות את The Rocket בצורתה העמידה מאת Maybelline שלמרות ששמעתי רבות עליה ועל אחיותיה הרגילות לא הספקתי לנסות עד כה וחבל! לי היא הצליחה מאוד להזכיר את YSL ולמרות שאני לא יותר מדי מחבבת מברשת סיליקונית פה התגברתי על כך והתרשמתי מעד כמה היא טובה ומצליחה להרים עוד יותר את הריסים. את שלי רכשתי באיכמיסט במחיר בדיחה! ואם הזכרתי עממי מה יכול להיות יותר נגיש מלה דיוה* של קרליין? בעלת מברשת רגילה כמו היוקרתיות היא הצליחה להאריך ולהפריד במידה מספקת אם כי פחות התרשמתי מיכולתיה לעגל ולעבות כפי שאחרות הצליחו לעשות. אם יש לכן עוד המלצות למסקרות עממיות שגם עמידות במים תנו לי לדעת! ואל תדאגו בקשר להסרתן של מסקרות עמידות - כל עוד משתמשים במסיר איפור דו פאזי ו/או שומני הכל יורד לאחר מספר שניות. 
פעולה נוספת שתורמת מאוד למראה עיניים פתוח יותר הוא מעגל ריסים. כן זה אולי נראה כמו מכשיר עינוי עתיק אך ברגע שמתרגלים אליו ונזהרים לא לעגל עפעפיים במקום הכל יראה לכן יותר טוב. חשוב לתת למכשיר כמה לחיצות במשך מספר שניות ואם יש לכן כמוני ריסים מאוד ישרים ישר תראו את ההבדל לפניו ואחריו ותוצאות יחזיקו מעמד לאורך כל היום בתנאי שתעקבו אחרי זה עם מסקרה. בין מעגלי ריסים הכי טובים שניסיתי עד עכשיו (על מי אני צוחקת ניסיתי לפני רק של מאק שגם טוב) שייך לשו אמורה היפניים ואפשר להשיגו בסטרוברי (עם החזר דרך איבייטס) ביחד עם גומיית סיליקון נוספת להחלפה או גילטי (אתר ישראלי כשר). 
טיפ אחרון לשימור והארכת ריסים הוא שימוש בסרום ריסים Rapidlash שגיליתי לפני מספר שנים ומאז אני משתדלת להחזיק אותו קבוע במגירת טיפוח שכן החיים בלעדיו נראים לי פחות מושלמים. הסרום אינו מצריך מרשם ומבוסס על פרוטאינים, ויטמינים ושמנים טיובה אחת בגודל רגיל תחזיק לכן מעמד כחצי שנה ולמרות שזה לא עסק זול זה שווה כל אגורה! הריסים יותר חזקים וארוכים עם פחות נשירה ומוציאים מכל ריס וריס את מירב הפוטנציאל שלו. כמובן שעם הפסקת מריחת הסרום כל ערב על ריסים נקיים האפקט די מהר נעלם ולכן אני מנסה למרוח את הסרום לפחות מספר פעמים בשבוע. מחירו משתנה ואפשר להשיגו בסטרוברי/ אמזון/ לוקפנטסטיק ואיביי. שיטה טבעית להארכת ריסים וחיזוקם ששמעתי עליה לא מעט ועוד לא ניסיתי היא שימוש בשמן קיק, שמן חוחובה וויטמין E. לא פוסלת שגם את זה אנסה בקרוב...
*גילוי נאות 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails