translate this site

יום ראשון, 7 ביוני 2015

איפור היום עם שתי מברשות בלבד
היום אציג איפור קל מאוד לביצוע שמצריך את ורק שתי מברשות בלבד להוצאתו לפועל - מברשת פנים דו פייברית (אני בחרתי ב-187 של מאק) ו- J142 של הקהודו  אבל כל מברשת טשטושים בינונית תעבוד (217 של מאק מצוינת לזה גם). 
מכוון וזה איפור מהיר, כזה שהרכבתי מהר לסידורים התחלתי עם פנים נקיות ומלוחחות ללא פריימר. למייקאפ הושטתי את היד אל Invisible Fluid מאת אסתי לאודר בגוון 1N1. עם כל ההייפ התמידי שיש מסביב לדאבל וור אני חושבת שרובנו שוכחים שלאסתי יש גם מייקאפים אחרים שיצאו בשנתיים אחרונות! איוויזיבל פלויד (250 ש"ח ל-30 מ"ל/185 ש"ח בסטרוברי/37$ בארה"ב. ייצור בלגי) לטעמי הינו המענה של המותג לויטה לומייר אקווה משאנל - גם הוא מגיע בבקבוק פלסטי קליל, מצריך שקשוק מסיבי ונותן כיסוי מינימלי שמתאים במיוחד לעור כמעט ללא פגמים. המייקאפ עומד בהבטחות שלו - בסיס מיימי, כיסוי שקוף עד בינוני עם גימור שאינו נראה על העור והכי קרוב לטבעי שיכול להיות - לא מאט ולא זוהר מדיי (ויטה מעט יותר זוהר בגימור). אך בשביל לקבל את התוצאות הכי טובות כדאי מאוד שלא תהיה שום נקודה יבשה על העור כי אחרת הוא ידגיש אותה. מעבר, הוא העניק לי אחדות בגוון העור ללא "משקל" של מייקאפ , אינו מדגיש נקבוביות ולמרות שהגוון מעט ורדרד עקב כיסוי נמוך הוא הצליח להשתלב. במקרה של אינוויזיבל פלויד אצבעות עובדות טוב מאוד בהיטמעות שלו לתוך העור אך העדפתי מברשת דו פייברית איתה הצלחתי לפזר את המייקאפ מהר יותר וללא לכלוכים. למרות שאני אוהבת אותו יש לו שתי נקודות חולשה לטעמי - גוונים מאוד קשים להתאמה ללא בחינתם בלייב והעובדה שהוא לא ממש עמיד ליותר מכמה שעות לעור מעורב כמו שלי, מה שמצריך תמיד קיבוע עם פודרה כלשהי (הפעם זה נעשה עם MSF של מאק בגוון לייט פלוס). 
זוכרות שהבטחתי סקירה על קונסילר Airbrush* מקליניק (160 ש"ח ל-1.5 מ"ל/101 ש"ח בסטרוברי/20$ ארה"ב. ייצור בלגי)? איירבראש הוא קונסילר מאיר, קליל מאוד הטמון בתוך עט פלסטי מסתובב (בדומה לקונסילר של בורז'ואה ומאק). הוא מבטיח הארה, סיוע בריכוך מראה קמטוטים, הבהרת כהויות ובעל פורמולה קלילה וקרמית. מתוך שניים עשר גוונים בחו"ל בארץ אפשר להשיג רק שישה ומתוכם בחרתי את גוון 4 Neutral Fair - בהיר ניטרלי ואותו הנחתי מעל קורקטור ורוד של ארמני. האמת כנראה שציפיותיי היו בשמיים כי ציפיתי לניסים ונפלאות אך בסך הכל מדובר בקונסילר עם כיסוי די נמוך, מרקם נוזלי וגימור טבעי שמתאים במיוחד לימי איפור קלילים. זהו לא קונסילר לעבודות הסוואה רציניות אך כל עוד תשלבו אותו עם קורקטור תקבלו תוצאה טבעית מאוד (ולא מושלמת שלעתים יכולה להיראות גם מסכתית מעט). דרך אגב את הקונסילר טשטשתי גם עם מברשת 187 אך הוא עובד מצוין הן עם אצבעות והן עם ביוטי בלנדר/מברשת טשטושים לעיניים. 
על מנת לחמם מעט את הפנים השתמשתי בפודרה משזפת Studio Sculpt Bronzing Powder בגוון Delicates* ממאק אשר יצא במהדורה מוגבלת אחרונה - Wash&Dry עם אריזה סופר צבעונית וקיצית (178 ש"ח ל-10 גר'/ 35.5$ בארה"ב.ייצור קנדי). זוהי פעם ראשונה שאני דוגמת את הפורמולה של הפודרה והיא די מיוחדת בכך שהיא מתוארת כ"אבקה נוזלית" ולטעמי מדובר בפורמולת אבן אך ללא תחושה פודרתית שאני רגילה להרגיש מברונזרים עד כה אלא משית מאוד וחלקה. למעשה אין לי שום פודרה או ברונזר באוסף שדומה במרקם למוצר זה! כתוצאה מכך הברונזר עדין בפיגמנטיות שלו עם גימור סאטני ואפשר להעמיסו עם מברשת ללא חשש מקבלת כתמים מוגזמים או תחושה אבקתית על פנים. השתמשתי בברונזר גם כן כצללית לטשטוש צלליות ולהנחה בשקע העיניים. זאת אחת מפעמים בודדות שאינני מסכימה עם סקירה של טמפטליה שכן לא נתקלתי בבעיות שהיא תיארה! לקבלת הסמקה טבעית וורדרדה הסומק שהונח (אך נשכח להצטלם) הוא אחד האהובים עליי ולצערי במהדורה מוגבלת - ויטמין פינק מקלרינס
עוד פורמולה חדשה בשבילי הינה Veluxe Pearlfusion ממאק. שלישיית Warm Wash* גם כן מוגבלת (166 ש"ח ל-2.8 גר'/27.5$ בארה"ב.ייצור קנדי) וכפי שניתן לראות מהסווטצ'ים למטה אלו שלוש צלליות מנצנצות בגוונים חמימים שאיתם יצרתי שטיפת צבע מבריקה ורטובה כמעט על עפעפיים. פורמולת הצלליות מיוחדת - אבן רכה מאוד, כמעט קרמית שהנחתה עם מברשת רטובה מוציאה ממנה את המיטב. מברשת טשטושים שהשתמשתי בה נתנה מראה יותר רך ולכן העמסתי את הגוונים בשכבות, אחת על השניה. אריזת השלישייה לא מאוד נוחה לאצבעות או מברשות רחבות ועל כן הייתי מעדיפה לראות פאנים מעוגלים, בדומה לצלליות רגילות של מאק. נייס אבל לא מאסט מהקולקציה. כמסקרה השתמשתי ב-Get Big Lashes* מאסנס (12 ש"ח ל-12 מ"ל/ ייצור צרפת) ובעוד ואני מאוהבת בגרסה עמידה במים של המסקרה כי היא מצליחה לשמור לי על עבודת מעגל ריסים, הפעם ריסים שלי לא הצליחו להישאר מעוגלים עם גרסה אדומה שלה. גם העובדה שמברשת המסקרה ענקית לא עובדת לטובתה ובדרך כלל אני לא יכולה להימנע מלכלוכים איתה. אני משערת שאלו מכן שלא חייבות ריסים מעוגלים אלא מחפשות הפרדה, הארכה ופורמולה טובה כן יחבבו אותה. 
מה יכול להיות יותר מהיר מליפגלוס על שפתיים להשלמת המראה? Domestic Diva* הוורדרד (99 ש"ח ל4.8 גר'/17.5$ בארה"ב. ייצור קנדי) השלים את המלאכה ולמרות שאני לא מחובבות פורמולת גלוסים של מאק - די דביקה - מאוד אהבתי את הגוון (ורוד עם שימר שנותן מראה יותר מוגדל לשפתיים)! אם אתן כן מחפשות גלוס עמיד כנראה שתצטרכו להקריב את עניין הדביקות כי הגלוס הזה נשאר לכמה שעות טובות. 

אם גם לכן יש מברשות מומלצות איתן אתן עושות איפור מהר תנו לי לדעת! 

2 comments:

  1. פוסט מקסים! אני הכי בעד לוק זריז וקליל במינימום מאמץ :)

    השבמחק
    תשובות
    1. תודה נטלי! זה מה שקורה לרוב אצלי כי אין לי זמן ללוקים ארוכים ומאומצים, מה גם החום הורג

      מחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails