translate this site

יום חמישי, 20 באוגוסט 2015

זירת קרב - Beautyblender נגד Miracle Complexion Sponge של Real Techniques
ספוגיות איפור ואני אף פעם לא היינו סיפור אהבה, לא כשרק התחלתי להשתמש באיפור בשנות הנעורים (הנחתי הכל עם אצבעות) ולא באמצע שנות העשרים שלי כשגיליתי ממש את עולם האיפור בעזרתם של מאק שמהר מאוד העבירו לידיי מברשות איפור. 
מזה מספר שנים שמעתי לא מעט על ביוטי בלנדר, שם שהפך לאגדה ומלכה בעולם ספוגיות איפור וכמה זה לא מפתיע שבמהלך שנים אחרונות לא מעט חברות איפור הוציאו גרסה משלהן?
אומר ואגיד כבר עכשיו שניסיתי (וגרייסי כבר השמידה) ספוגית איפור זולה מאוד מאיביי ואני לא ממליצה עליהן בכלל - הן קשות גם אחרי הרטבה, אינן מטשטשות כמו שצריך ופשוט כישלון. ככה שתחסכו לעצמכן את הכסף ותשקיעו יותר באופציות אחרות, כמו למשל השתיים שאציג עכשיו. 
אתחיל דווקא מספוגית הזולה משתיהן שרכשתי ראשונה, זאת שנחשבת לעממית ולדיופ - כלומר מנסה לחקות את המקור. מדובר ב- Miracle Complexion Sponge מאת Real Tenchniques a שהוקמה על ידי סם מצמד פיקסיוו היוטיובריות, היא עשויה מקצף פוליאוריתן ולא לטקס ומיוצרת בסין. אם אני לא טועה זאת כבר הספוגית השלישית שבינתיים מצליחה לחיות בשלום מכוון ואני מחביאה אותה היטב מגרייסי שכנראה מתבלבלת וחושבת שאני רוכשת אותן בשביל להביא לה כצעצוע.... בכל אופן הספוגית (5.99$ באיהרב / 10.99$ לזוג באיהרב עם קאשבאק של 4%/  5.99 פאונד בלוק פנטסטיק/ 4.59 פאונד בפיל יוניק) מבטיחה להניח מוצרי בסיס בצורה מושלמת עם מבנה מיוחד המתאים לשימוש באזור עיניים ומסביב לאף עם הקצה השטוח, קצה מחודד לפגמים וצדדים לטשטוש אזורים גדולים. בחברה ממליצים על שטיפה אחרי פעם - שלוש פעמים של שימוש.  
אני משתמשת בספוגיות בדרך כלל לטשטוש קונסילר אך כפי שנאמר אפשר להניח ולטשטש איתה מייקאפים בעלי כיסוי גבוה שכן ספוגית מורידה את הכיסוי ומטמיעה מייקאפ יותר טוב לתוך העור ונקבוביות וכך מתקבל מראה יותר טבעי וללא פגמים. בניגוד למברשת שיכולה לפעמים לגרום למייקאפ להיראות נורא ספוגית בדרך כלל מוציאה מכל מייקאפ ומצב עור את המיטב. על מנת להימנע מספיגת חומר מיותר אני תמיד ממליצה להניח מייקאפ או קוניסלר על הפנים ורק אז לטשטש בעזרת ספוגית. 
תובנות שלי ושלכן לגבי הספוגית יהיו תלויות בתקופת רכישתה שכן מעדויות ותמונות שרצות ברשת, הספוגית מתישהו השתנתה וכבר לא אותה חלקה ומושלמת שהיתה בהתחלה וכפי שאני זכרתי אותה (ראשונה נרכשה בסוף 2013, שניה בתחילת 2014 ונוכחית בסוף 2014). למרות שהמותג טוען שהוא לא שינה את הספוגית אי אפשר להתעלם מהבדלים - הנוכחית נראת פחות חלקה, בעלת יותר "נקבוביות", כמעט ולא מתרחבת מהרטבה במים ובכללי מרגישה פחות קפיצית מאשר בעבר, מה שתורם לספיגה מרובה יותר של מייקאפ וגימור פחות מושלם שלו. 
ואז אנחנו מגיעות לדבר האמיתי, ביוטי בלנדר הביצתית בעלת סטטוס של אגדה בעולם היופי נוצרה לראשונה ב-2003 על ידי מאפרת כוכבים Rea Ann Silva שרצתה להמציא ספוגית איפור ורודה לא חד פעמית להשגת מראה טבעי שמתאים לצילומי HD. הספוגית מיוצרת ידנית בארה"ב (20$ בארה"ב/ 23.70$ ביוטיביי/  פייס אנד בודי 99 ש"ח) מתוארת כספוגית שנוצרה על מנת להעניק גימור מקצועי ועור פנים ללא דופי ובאה להחליף אצבעות או ספוגיות בעלי קצוות שיכולים לספוג מייקאפ ולהשאיר סימני מריחה. אפשר להשתמש בה עם מגוון רחב של מוצרי פנים ובהם מייקאפים, פודרות, קונסילרים, סמקים והיילטרים. על פי החברה חיי הספוגית הוא כשלושה חודשים במידה ומנקים אותה נכון אך אצלי היא נמצאת כבר הרבה יותר מזה... ביוטי בלנדר אינה מכילה לטקס, חסרת ריח וללא ריח. 
צורת האליפטית של ביוטי בלנדר מאפשרת להגיע לכל אזור בפנים בקלות ובנוחות - עם קצה המחודד אני בדרך כלל משתמשת לאזור מתחת לעיניים ובקצה התחתון לשאר הפנים. את ביוטי בלנדר מרטיבים תחת זרם מים, סוחטים היטב את המים וכשגודלה מוכפל מקפיצים על הפנים בקלילות. חשוב מאוד להקפיד על לחיצות על פני העור ולא תנועות "ניגוב" למטה למעלה שכן ככה הספוגית רק תזיז את האיפור מעל פני העור ולא תטשטש את המייקאפ כפי שאנחנו רוצות. במותג ממליצים לרחוץ אותה לאחר כל שימוש על מנת להאריך את חייה. 
הביוטי בלנדר כל כך הצליחה שעכשיו יש קו מוצרים שלם מסביבה - סבון מוצק ונוזלי, ביוטי בלנדר לבנה למוצרי טיפוח, ביוטי בלנדר שחורה לאיפור עמיד ומשזפים, צמד ביוטי בלנדר מוקטנות לקונסילר ואפילו בלוטרזי - 2 ספוגיות שטוחות להספחת שומניות העור (מוצר מעט מיותר שכן מעדיפה להשתמש בדפי בלוט חד פעמיים). 
למה ביוטי בלנדר מוצלחת אתן בטח שואלות? היא פשוט יודעת להוציא מכל מוצר את המיטב, בין אם זה מייקאפ כבד שיכול להיראות כמו שפכטל במריחת אצבעות או מברשת מייקאפ רגילה, או לדוגמה קונסילר כבד מדיי. אני מוצאת את עצמי בדרך כלל משתמשת בה ביומיום לטשטוש קונסילר וכשיש לי כמה דקות ספייר אז גם מייקאפ עובר תחתיה. היא אינה סופחת לעצמה כמעט חומר בניגוד לספוגיות אחרות שניסיתי ויודעת להכניס לכל נקבובית ונקבובית איפור מבלי להדגיש אותן. 
שתי הספוגיות במצב יבש וכפי שניתן לראות ריל טכניקס מעט יותר גדולה מביוטי בלנדר. 
לאחר הרטבה וסחיטת מים שתי הספוגיות מתקרבות כבר אחת לשניה בממדים. נתתי אפילו לבעלי להרגיש את שתיהן והוא ציין עד כמה ביוטי בלנדר קפיצית וקלילה יותר בהשוואה לריל טכניקס. כפי שציינתי למעלה זאת כנראה הסיבה שלטעמי ריל טכניקס סופחת יותר מים ומייקאפ ולכן מבזבזת יותר חומר מאשר ביוטי בלנדר. על פנים כמעט ולא תראו הבדל, אולי כיסוי יותר נמוך בשימוש עם ריל טכניקס אבל זה רק לחדות עין בינינו.
אל תתנו לפחד מספוגיות מלוכלכות מלאות חיידקים להפחיד אותכן ועל ידי כך לא לנסות אחת מהספוגיות! אחרי ניסיונות עם הרבה סבונים מצאתי כי שילוב של סבון מוצק ושלושים שניות במיקרוגל מסירות היטב כל כתם. קחו בחשבון שביוטי בלנדר מתייבשת הרבה יותר מהר מריל טכניקס וגם מתנקה יותר בקלות. 
לסיכום, האם ריל טכניקס היא דיופ מושלם לביוטי בלנדר? לא ממש אבל היא הכי קרובה אליה מבין ספוגיות שונות שניסיתי עד כה! אני ממליצה על ריל טכניקס לאלו ביניכן שרק לוקחות את הצעדים הראשונים בעולם האיפור ורוצות לנסות ספוגית איפור, כאלו שמנסות לשמור על תקציב איפור הגיוני ואפילו מתאפרות שכן משתמשות במברשות איפור בדרך כלל אבל לעתים צריכות לטשטש בצורה יותר טובה ממה שמברשת יכולה לעשות. בתור מכורת איפור לא התאפקתי ורכשתי את ביוטי בלנדר למרות שריל טכניקס היתה בבעלותי ואני לא מתחרטת לרגע כי באמת סופסוף הבנתי על מה כל המהומה - והיא אכן מוצדקת מאוד!
ומה איתכן? כיצד אתן מניחות מוצרי איפור בסיסיים כמו מייקאפים וקונסילרים? ניסיתן את אחת הספוגיות? 

 אם אתן רוצות לזכות בביוטי בלנדר ורודה תכנסו לעמוד פייסבוק של הבלוג להגרלה! - ההגרלה סגורה


פוסט חדש וגם זמן לפינוקים...

8 תגובות:

 1. פוסט מצוין! את כבר מכירה את ההתלבטות שלי לגבי הביוטיבלנדר, ואין ספק שהביקורת הזו קירבה אותי צעד נוסף בדרך לרכישתה...

  השבמחק
  תשובות
  1. אני לא חושבת שאת תתחרטי על ביוטי בלנדר!

   מחק
 2. באת לי כל כך טוב עם הפוסט הזה. כבר מעל שנתיים שאני מתלבטת אם להשקיע כל כך הרבה כסף בספוגית, נכנעתי.

  השבמחק
 3. תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.

  השבמחק
 4. פוסט נהדר בובה!! את הריל טקניק לא ניסיתי עדיין אבל יש לי את הביוטי בלנדר ואני מתה עלייה!!

  השבמחק
 5. טוב שכנעת אותי, עכשיו אני רוצה גם את הספוגית של ריל טכניקס :)

  השבמחק

Talk to me! דברו איתי!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails